Vzťahová výchova a iné (attachment parenting). Sem sa

valka
10. okt 2008

Ja viem, ze aj na ceskom MK prebieha diskusia AP, ale vela sloveniek tam nechodi...takze sem sa 🙂

wanda007
25. nov 2008

eriqe, co si sa tak rozhodla? to dako nahle? alebo siahodlha uvaha?

kili
25. nov 2008

rátam nejaký podomový predaj

bihan
25. nov 2008

No, zase Erika, kedysi tie kanvice neboli také rozšírené, tak sa to mohlo zdať ako super investícia 😀

Inak ja tiež pijem hlavne vodu, čaje, ovocné džúsy len poriadne nariedené a kedysi by som vodu bez bubliniek ani nevypila, to ma naučil MM.

audreyd
25. nov 2008

tak u nás fičí vodovoda, nesladený čaj a u mňa aj káva 😅 sladké brebtaviny bublinkaté ee 😝

eriqe
25. nov 2008

ale nie ja som nad tym uz dlho uvazovala chcela som konvicu, alebo nieco na ten centralny privod, lebo nam tato voda tu uz znicila toho dost. Nove baterie vyzeraju ako keby boli povodne a tak, ale rozhodla som sa bez Peta, on bol 4 roky na tyzdnovkach, tak vsetko bolo na mne a uz som ho postavila pred hotovu vec

eriqe
25. nov 2008

a kanvicu by som uz nemala kam postavit v nasej velkej kuchyni 😀 tak to som mala ako argument hihi

wanda007
25. nov 2008

ja som o tom citala nejaky clanok, po ktorom som bola rozhodnuta, ze ten filter potrebujeme, ale potom som riesila ine veci, tak som na to zabudla. kedy si to kupovala eriqe?

kili
25. nov 2008

eri, a akú máte kuchyňu? stav sa, že vás prekonáme v miniaturizácii, máme 2x2 😝

eriqe
25. nov 2008

my mame byt s velkymi izbami ale uplne pidi kuchynou, neviem kto to projektoval, takze mam dosku nad jednou skrinkou. A presne si nepamatam ale uz je to dost davno, lebo manzel uz rok v Ba nerobi, teda vratil sa ked som bola tehu.

kili
25. nov 2008

zas mám S. na chrbte a je fakt geniálny, jak som pri PC, tak si oprel ruku o moje rameno a oprel si o ňu hlavu 😀
no teraz sa už mece, tak musím ísť 😝

valka
autor
25. nov 2008

ked uz ste sa bavili o darcekoch..zvyknete robit aj vlastnorucne nejake darceky? komu? ake?
my kazdy rok robime nejake foto - raz to boli kalendare na cely rok, minule vlasne cajiky s origos obalom a teraz robime adventne kalendare s ulohami na advent...

kili
25. nov 2008

valka, ale keď to dostanú na vianoce, tak to už je troška neskoro, nie? 😅

valka
autor
25. nov 2008

teraz robime dopredu....sak viem, co sa patri 😀

kili
25. nov 2008

no veď preto 😀

ja som dnes zbadala toto: http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...
a tak sa mi to strašne zapáčilo, budú to fakt pekné ozdoby na stromček, tak ak sa mi to podarí, tak spravím aj pre rodinu

valka
autor
25. nov 2008

vyzera to super...no mozno skusim aj ja-...dik za tip

eriqe
25. nov 2008

tak my si na 90% davame vyrobene darceky, len teraz som nejako zaspala dobu a vymyslam na poslednu chvilu po minule roky som uz mala porobene 😅

certica
25. nov 2008

kili, fakt super, taka jemna krasa, ziadny gyc a pritom kazdy kus original 😎 . ale hlavne by ma samu nieco take vobec nenapadlo...

kili
25. nov 2008

som sa tej baby pýtala, že ako sa to presne robí, tak mi poslala stránku artmama.sk, ešte som nekukala, takže neviem, idem pozrieť.

kili
25. nov 2008

eri, no ale po minule roky si nebola mamina 🙂

olinka6226
25. nov 2008

baby ja teda fakt obdivujem rucnu vyrobu cohokolvek. ja na to ozaj nemam kreativitu a asi to bude vyhovorka ale ani cas... ale ta ozdobka je fakt nadherna. normalne ma to laka to vyskusat.

olinka6226
25. nov 2008

kili zajtra prides do budatka?

kili
25. nov 2008

oli, malí sú chorí, takže nie, sa tam chystáte?

venonna
25. nov 2008

kili, nadherny napad, to by sa dalo stihnut aj popri tom mojom sidle... 🙂

valka
autor
25. nov 2008

este by ma zaujimalo, ci sa to neda iba naskrobit, miesto toho vodneho skla...

kili
25. nov 2008

čo som čítala, tak niekto používa lepidlo alebo škrob
http://www.artmama.sk/?q=content/spagatove-gule...

kili
25. nov 2008

alebo téma je aj tu http://www.artmama.sk/?q=content/gule-cukrova-voda
pri prvej odpovedi odkazuje na image, ale nejak sa tam nevyznám, asi sa treba prihlásiť

kili
25. nov 2008

tak už som to našla, tu je postup, napísaný je niekde nižšie
http://www.artmama.sk/?q=vianocne-kreacie/viano...

olinka6226
25. nov 2008

kili ideme tam latkovat. skoda ze ste chori... tie gule su fakt nadherne...normalne rozmyslam ze sa do toho pustim.

valka
autor
25. nov 2008

oli, ty mas obchod s latkovkami? mas aj nejaku stranku?
kili, dakujem...kuknem tam...

kili
25. nov 2008

oli, jáj, ja že zas do obláčiku, na budatko som úplne zabudla. no nič, tak nech sa vydarí 😎

ja gule určite spravím, len mám chaos v tých názvoch špagátov, vôbec neviem, čo to je a budem zas za de.ila v našej galantérii 😀