Vzťahová výchova a iné (attachment parenting). Sem sa

valka
10. okt 2008

Ja viem, ze aj na ceskom MK prebieha diskusia AP, ale vela sloveniek tam nechodi...takze sem sa 🙂

zuzana.k
6. nov 2008

Indy-moj muz je baran, chcela som spoznat nejaky par ohen-voda, ktorym to klape 😀

bihan
6. nov 2008

Erikovci sú ako naše auto 206-ka 😀 😀 😀
Inak môj bývalý je tiež rak, ale s ním som si teda extra nerozumela 😅
Ja som vodnárka a MM so Sári sú váhavci, len škoda, že ten spoločný dátum nevyšiel, majú rozdiel skoro 2 týždne.

bihan
6. nov 2008

Teda blbosť.. asi 207, že? 😅

zuzana.k
6. nov 2008

teda, mna to strasne fascinuje ako sa rodia deti v znameni, ktore "sadne" do rodiny. Ze to proste nie je nahoda.

bihan
6. nov 2008

Zuzi, u nás to nebola náhoda 😀

certica
6. nov 2008

zuzana, u nas v bille (ziadna specialna ani velka, klasika) maju tiez bio produkty a aj zeleninu a inac aj terno byva dobre zasobovane, co sa bio tyka, tiez tesco (ale tam sa mi to moc nepozdava).
ja zvyknem obcas aj mrazenu bio (tusim od ardo) kupovat - mavaju brokolicu, spenat, mrkvu s hraskom a potom este nejaky iny mix...

lenki33
6. nov 2008

teda ja len ziram ja som u nas ziadnu cerstvu bio zeleninu alebo ovocie nevidela

eriqe
6. nov 2008

no presne bihan 207 sme 😀 a u nas v bille su uz tiez bio produkty som vcera zirala, ze este aj jogurty som nasla bio a v skle, to tu take nebolo

certica
6. nov 2008

dokelu, teraz mi svitlo, ze ved u nas priamo na sidlisku je speci bio zelovoc 😲 . no som ja normalna? 😕 😲

valka
autor
6. nov 2008

teda...teraz by to chcelo nahadzat do kalendara, aby som vedela, kedy komu blahozelat 😅

zrzulka
6. nov 2008

erika to vazne ste sa s muzom narodili v ten isty den?🙂))))
poznam chalana ktory s bratom oslavuju v ten isty den narodky. otca maju gynekologa ale vraj v tom nema prsty🙂))
Moj muz je vaha vahava🙂)) My si perfektne rozumieme. Ale podla mna to nie je o znameniach.

bio zelenina sa da v pohode zohnat ale s tym masom je to bieda. :((( Musim pokukat niekedy v bille. Aj ked ten obchod mi nie je velmi sympaticky. Nedavno sme s muzom zhanali biocitrony. NIkde nemali:(((

kili
6. nov 2008

buba, dík, teraz som to síce nepridala, lebo som sa pýtala až potom, ale nabudúce spravím (ak nezabudnem 😅 ), som nevedela, či to nemôže nejak zreagovať, tak sa pre istotu pýtam 😀 . Primiešať potom to je jasné, že môžem, ale keď ja vždy zabudnem a otvárať a dávať to teraz naraz, nebudem, to by sa potom pokazili.

verulka
6. nov 2008

zrzulka, maju to v Petrzalke v oboch billach nie uplne vzdy- ale casto..ja by som v tescu nekupila, ale gajary poznam 😉
no moj muz je skorpik, ajka lev, risko vaha, radko- rak, ronko-byk..ale kedze my sme faaakt velka rodina, mame vseetky znamenia 😀

zuzana.k
6. nov 2008

My s bio masom, vajickami a mliec. vyrobkami problem nemame, ale vzdy mam blby pocit ked kupujem ovocie a zeleninu. Pojdem pozriet do tej billy ci sa daco nezmenilo 😒 Tesco ani terno v ZV niet, ked ideme do BB, tak kupujem bio v tescu a tesim sa ze mam bio banany.

audreyd
6. nov 2008

verul, tak už iba druhú polovicu zverokruhu 😀

verulka
6. nov 2008

audrey, ja mam 3 surodencov 😉 a ked vezmeme svagra a svokrovcov, tak mame komplet zverokruh 😉 napr v marci je dost tlacenica 😀
zuzi, minuly vikend som bola vo ZV

kili
6. nov 2008

moja rodina mala komplet všetky sviatky od 20.2-25.4. , t.j. 20.2.,9.3.,18.3.,19.3.,27.3.,31.3.,2.4.,25.4., prvý a posledný bol môj brad, ten to tak strašne rozťahal

zuzana.k
6. nov 2008

tak som si poplakala :-
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... -je tu opisany nadherny domaci porod-nemam slov..

Verulka mas v ZV rodinu 🙂

eriqe
6. nov 2008

to je krasa, tak Lusinta uz ma za tym a este tak krasne 😵

indy
6. nov 2008

citala som je to fakt sila - tomu sa povie prirodzeny porod. Az ma trochu pichlo pri srdci, ze som musela mat cisarsky, ale ked pozriem na toho mojho drobca milovaneho co tu odfukuje vedla mna hned mi je kraasne 😵

weroni
7. nov 2008

no baby kedze aj zverokruh riesite my to mame teda dost divoke - ja Lev manzel Byk 😀 😀 😀 Esterka blizenci ale to som sa dozvedela len vdaka niektorym ludom co sa ma este pocas tehu pytali kedy sa mala narodi tak ze "jeej to bude blizenec" 😀 ja sa o to tiez vobec nezaujimam - o tie znamenia 😉

bihan
7. nov 2008

Jeej, tak toto musím prečítať manželovi, aj ja chcem taký krásny pôrod ako mala Lusinta 😵

verulka
7. nov 2008

baby, cita sa to krasne, ale ja by som to asi nechcela 🤐 fakt by som sa velmi bala...a to mam len a len uzasne zazitky z mojich porodov, cize ziadne komplikacie a trapenie, dokonca ma aj pocuvali, co hovorim 🙂

wanda007
8. nov 2008

ideme na oslavu 1. narodenin k rodicom MM, vobec sa mi nechce, neznasam taketo nasilu oslavy, dufam, ze to nebude dlho. MM sa pyta, ci ju nejdeme obliect. A ja vsak je oblecena. On myslel, ze saty alebo tak 😨 . Drzte palce.

audreyd
8. nov 2008

wandi, vy oslavujete narodeniny veroniky u svokrovcov??? no mňa by tam nedostali ani párom koní 🤐 veď sa chodí za oslávencom a nie aby oslávenec chodil za gratulantmi! alebo sa mýlim? 😕 😅

gratulujeme aj my 😵 hlavne veeeľa zdravíčka 😵

kili
8. nov 2008

no ja by som radšej oslavovala vždy u niekoho, musia to nachytať oni a potom aj upratať 😀

wanda007
8. nov 2008

audrey: este by sa zdrzali... 😀 , ale nie, oni su celkom fajn... a nakoniec kili to vystihla 😀 Ja neviem ani chlebicky pripravit. A nech si dieta zvyka na prostredie, bude tam chodit na prazdniny onedlho. Jasne, ze ja som tam ako na ihlach, ale ono sa tam citi dobre, citi, ze su z nej hotovi.

audreyd
9. nov 2008

no ja neviem, ja mám v tomto ohromný blok 😝 ja k nim chodím ako za trest 😖 ale keď vychádzate spolu, tak v poho 🙂

eriqe
9. nov 2008

joj tak oslavy to my tiez velmi nemusime 😖 a Veronike blahozelame a prajeme zdravicko a spokojnost 😉

kili
9. nov 2008

add. rodinné vzťahy, tak dnes mi niekto ráno volal, že našiel telefón môjho brata, tak sa pýta, že kde býva, som mu povedala ulicu a že ja bývam xyz, čo je ulica hneď vedľa ale nevedela som, ktorá brána, pritom je to
keby sme mali okná na opačnej strane baráku, tak na seba v podstate kukáme. no bola to sranda (či trapas 😕 ) 😀