Vzťahová výchova a iné (attachment parenting). Sem sa

valka
10. okt 2008

Ja viem, ze aj na ceskom MK prebieha diskusia AP, ale vela sloveniek tam nechodi...takze sem sa 🙂

smary
12. nov 2008

bihan toto video uz hadzala aj teraz jedna baba v nasej teme,aj som ho uz pred tym videla,ale stale som sa k plavaniu s malym nedostala...nejako sa nam to nedari technicky zabezpecit 😖 ...no ale bazen v nasom cinzaku nemame,tak snad kym sa jurko k nejakemu bazenu dostane,plavat sa nauci 😅

kili
12. nov 2008

smary 😀 , nie, naliala koňakom 😀

smary
12. nov 2008

kili socialku na teba 😀

olinka6226
12. nov 2008

valka to je prevencia proti utopeniu. cize naucia babo od 6 mesiacov reagovat na pad do vody tak, aby sa neutopilo.

kili
12. nov 2008

tak to plávanie je sila, sa mi chcelo smiať a plakať zároveň, ako mi toho malého bolo ľúto 😅

eriqe
12. nov 2008

to sa normalne uci na tom kojeneckom plavani. Hned od druheho kurzu sa uci orientacia vo vode, aby sa dieta same dokazalo otocit a dostat kam potrebuje.

olinka6226
12. nov 2008

ale neutopil sa... inak som pozerala na tej stranke ceny a skoro ma slahlo. zapis 105 usd, a kazda hodina 100usd a trva 10 minut

olinka6226
12. nov 2008

inak co sa spania tyka, samko nam dal jasne najavo ze spaci vak sa nekona uz pekne davno. no a teraz spime tak, ze muz na jednej strane takmer na parketach, ja na druhej strane nalepena na mriezkach postielky (kupila som hlupa nie zrovna lacnu postielku ktorej sa ale neda dat jedna strana dole) no a maly putuje v strede. kope az nad ranom... ale naucili sme sa tak spat

valka
autor
12. nov 2008

takze sa zacinam znova ucit anglicky 😀

indy
12. nov 2008

my mame balkon urobeny z postielky este po manzelovi a som veru rada, ze sme novu nekupovali lebo funguje len na odkladanie plienok, ale mozno ked sa zacne drobec roztahovat tak budem rada, ze mam kde spat ako Eriq 😀 Zatial sa celu noc ani nepohne, kde ho polozim vecer tam ho najdem

olinka6226
12. nov 2008

indy my mame tiez postielku len ako ulozny priestor na bordel... ale nie, snazim sa ho tam po zaspati prelozit a ked v noci place a neukludni sa ani ked ho chytim za ruku a pohladkam, tak ho beriem k sebe... inak uz obcas prelezie cez tie vybrate tycky aj sam...

eriqe
12. nov 2008

Olinka, nam sa tiez neda zlozit ta jedna cast. Peto ju proste surovo odmontoval a priviazali sme ju spagatom o nasu postel, aby sa nehybala 🙂 a postielku mame z polska, takze nic moc, ale ja som sa z nej minuly rok tak vytiesala, celu som ju osmirglovala a natrela vcelym voskom a Rut do nej chodi len ked chce pozerat z okna 😀

kili
12. nov 2008

oli, fu, to sú ceny, to by som asi radšej na nejaký čas vypustila bazén 😅

olinka6226
12. nov 2008

kili ?

olinka6226
12. nov 2008

jaaj uz mi doslo 😀 a to uz 3 tyzdne nie som blondinka. bohuzial syndrom ostal 😀

kili
12. nov 2008

oli, ja som sa vrátila späť k tým cenám za to plávanie

kili
12. nov 2008

už nie si blond? a akú máš farbu? si to neviem predstaviť 😕

kili
12. nov 2008

oli: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
super fotka, to tam niekto sedí na záchode? 😀

weroni
12. nov 2008

bihan wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow to plavanie je bomboveeeeeeeee uplne som mimo z toho 😀

eriqe ja idem s malou na kurz co zacina 12. januara az 😒 ale to je take to klasicke babätkovske plavanie tak neviem ze ci tam budu ucit, stoji 2600 sk tak som si neni ista ale stopro sa na toto instruktorky spytam 🙂
bihan dik za super tip 🙂
kedze ja som asi vodnik najväcsi na svete, ked dostavame bazen bude urcite sucastou nasej zahrady takze toto je fakt super vecicka 🙂

olinka6226
12. nov 2008

hej to baby chceli aby som tam dala fotku izby z dovolenky- a to ze je MM na WC som si nevsimla uuuups 😀

nooo som hneda - taka svetlejsia. ved sa planuje stretko bkm, tak ak prides uvidis 🙂

kili
12. nov 2008

weroni, staviate bazén?
tak cez leto sa zrazy u vás? 😀
a od kiaľ presne si? my sa budeme sťahovať do Alžbetinho dvora

kili
12. nov 2008

oli, si my pripomenula to stretko, takýmto spôsobom sa nič nezorganizuje, idem založiť tému do stretnutí, tak sa tam ukáž.

olinka6226
12. nov 2008

jeej kili tak to budes mat susedku moju kolegynu co je na materskej. jej oliverko ma teraz tusim 4 mesiace

bihan
12. nov 2008

Erika, to fakt sa učí na St. Horách? 😲 Som veľmi príjemne prekvapená, kamarátka chodila do BA a nič také nespomínala, u nás určite nehrozí, lebo to bolo len vypustenie detí do bazéna a hra s tými penovými srandami... aj potápať sme sa naučili sami 😠

weroni
12. nov 2008

kili staviame domcek ale v zahrade bude stopro bazen 🙂 najskor taky obyc. nafukovaci alebo taky co sa zapusta do zeme neskor mozno taky "ozajstny" 😀 ale my sme vodnicka rodina takze bez niecoho kam sa da napustit voda a jasit sa od rana do vecera v lete fakt neprezijeme 😀
no Alzbetin dvor fakt nie je daleko od nas 😉 urcite v lete ked uz budeme vo svojom nieco podnikneme, nejake konikovske stretko 😀 Ja som z Velkych Ulan, to je 17 km od Senca, cca tak isto od Galanty, 3 km od Sladkovicova, co ti mam este priblizit? 🙂

Inac este sa s vami chcem podelit o radost - 😀 ja som fakt asi psycho ale kupili sme malej dalsiu cast toho puzzle koberceka a ja som jej z toho postavila domcek cisla som z niektorych stien povyberala takze mala okienka a urobila som jej aj sikmu strechu, vecer hodim foto do albumu a tak sa z toho vytesujem. 🙂 Sme sa s muzom dohodli ze kazdy mesiac jej kupime jedno balenie a ked bude mat takych 4 - 5 rokov a budeme jej robit narodeninove oslavy a bude si chciet pozvat kamaratov zo skolky tak mozu blbnut - stavat tunele, domceky, hrady, cokolvek lebo toho bude mat tooooolko aj k bazenu mozeme do zahrady nakupit to je tak skvela vec tie puzzle penove ja sa z toho tak vytesujem uz sa tesim ako si z toho sama bude skladat vselico ked bude väcsia 😀
baby nesmejte sa mi ja viem ze som psycho ale ja sa uz tesim aj na to ako budeme spolu vyrabat pozvanky na birthday oslavy, pohladnice na Vianoce pre rodinu a tak 😀

eriqe
12. nov 2008

Bihan uci, nie presne toto iste, teda mozno sme sa tam este nedostali, ale ucili sa pady do vody, orientacia pod vodou a take srandy, skoky, nebolo to len hranie. Ale Rut teraz strasne plakavala, tak sme prestali chodit, ale napr, ked spadne vo vani, tak sa krasne pred padom nadychne a vynori bez placu pohoda, berie to ako samozrejmost, tak som rada, ze sme chodili

kili
12. nov 2008

weroni, z veľkých uľan som mala spolužiačky. viem približne kde, ale idek kuknúť na mape

kili
12. nov 2008

weroni, no, tak na bicykel to ešte nie je, je to celkom dosť ďaleko, ale auto to istí 😀

kili
12. nov 2008

weroni, no tie puzzle sú také labilné, domček s toho síce postavíš, ale príde malé tornádo a už sa neudrží. Naši čokoľvek zbúrajú a rozoberú hneď, takže sme puzzle zbalili, schovali a vyberieme až keď budú mať rozum 😀