Vzťahová výchova a iné (attachment parenting). Sem sa

valka
10. okt 2008

Ja viem, ze aj na ceskom MK prebieha diskusia AP, ale vela sloveniek tam nechodi...takze sem sa 🙂

fibi
22. dec 2008

no som zvedavá na tvoj účes audrey 😀 Aj na sedačku. Akej je farby? Ja len že keď bude cvičiť adeli hava, či sa tam bude pekne vynímať 😀

fibi
22. dec 2008

kepi ja by som už syry a jogurty kľudne dala. A ozaj kili, k tým svetrom z lamy, lujza má splitpants zo svetra z kašmíru (to je tuším z kozy) a je to super materiál, jemný, mäkký, nehryzavý a nežmolkavý (čudné) až mi je ľúto, že som si ho nenechala pre seba... 😀

audreyd
22. dec 2008

fibi, že sa pýtaš na farbu 😀 😀 😀

valka
autor
22. dec 2008

fibi, nenapises nejaky strucny navod na hava z ponoziek? (smile so psimi ocami)

kili
22. dec 2008

valka, nedávno tu dávali link, návod bol na MMB

valka
autor
22. dec 2008

kili, dik...to nedavno bolo na strane 65 😀

kili
22. dec 2008

no, aspoň si si zaspomýnala 😀

certica
22. dec 2008

no, konecne som sa sem dostala na dlhsie ako 5 minut.
audreyd, sorry, ale fakt je, ze ja som takisto netusila, co presne za "akcia" s tou knihou to je a co to obnasa. ze sa az ta na tom namakas. len som utrzkom letmo zachytila (kedze som tu par dni poriadne nebola...) tvoju ponuku.
audrey, ale s tou sedackou, pat a mat su suviks 😀 ani kutyl s.r.o. sa nechyta 😎

fibi
22. dec 2008

audrey, no tak ja tipujem že je červená 😕
valka http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28943 ale stálo ma to trochu viac námahy, aby nevyzeral ako krtko 😀

smary
22. dec 2008

no ja som sa pokusala urobit tie spagatove gule ak si pamatate,dokonca aj vodne sklo som zohnala a ked uz boli hotove a uz len mali stuhnut na balonoch,tak sa to vsetko pokaslalo,lebo tie blbe balony vyfucali a z guli su rozne trojrozmerne utvary 🙄 🙄 a uz sa mi minul pekny spagat,tak na to kaslem....idem zistit co vsetko potrebujem na toho psa 😀

kili
22. dec 2008

fibi, však ani krtko by nebol zlý 😀
ale je pravda, že ten tvoj mi pripadá tak trochu alo bulterier 😀 , no ale však aj to je pes, že? 😵

certica
22. dec 2008

smary, ved ty mas nakoniec uplne origos vyzdobu, gazdy ma gule, ty geometricke telesa vseho druhu. si jednicka 😉 😀 😎

smary
22. dec 2008

ok,takze zajtra idem zhanat pekne frote ponozky 😀 ....lebo stare doma pouzitelne nemame,drahy nosi len obycky a ja mam vsetky s obrazkom 😅

valka
autor
22. dec 2008

smary, ja som tiez nakupila vsetko na tie gule, ale nejak som sa k tomu nedostala...tak snad o rok.. 😉
a hadam skor ako o rok bude aj psik...fibi, kolko ti to asi trvalo?

fibi
22. dec 2008

no mne sa gule celkom vydarili 😎 Zajtra cvaknem stromček kým nám celkom neopadne. A je to havo... lujza hovorí že to je havo, tak to je havo 😀 Aj s ním spáva, umýva mu zuby a kŕmi ho 🙂 Toľko ju ešte žiadna hračka nedržala. Už som jej ho musela aj uviazať do šálu ako nosí bábiku 😀

kili
22. dec 2008

smary, normále verejné odhalenie 😀

smary
22. dec 2008

valka tak ta dopredu upozornujem,poriadne tie balony poisti proti vyfuknutiu,ja som na nich spravila len klasicky uzol a nestacilo 🙄 🙄

smary
22. dec 2008

kili myslis tie ponozky,alebo to,ze som nesikovna? 😀

audreyd
22. dec 2008

no tak vidíte, nie som sama za nemehlo 😅 teší ma 😵

fibi
22. dec 2008

ja som použila také ponožky, aké kili minule spomínala že kúpila tie 80% merino vlna od vietnamcov (alebo čo sú) za 50,- kus a trvalo to... chvíľu...tak 3 hoďky?

valka
autor
22. dec 2008

audreyd, tvoja sestra ti to vynahradi...ty jej za to helfnes v niecom inom 😉 len ja taku sestru nemam ☹

smary
22. dec 2008

fibi tak ked to vynasobim koeficientom mojej (ne)sikovnosti tak jurko ma vo februari ponozkoveho psa 😀

audreyd
22. dec 2008

no už mi sľúbila krtka pre adeli 🙂
inak adeli dnes dostala svoj prvý kvet v živote k sviatku a zakusla ho 😅 normálne hryzla do ruže 😀

kili
22. dec 2008

smary, myslela som, že si odhalila, aké "spodné prádlo" nosíš 😀

kili
22. dec 2008

aud, no hádam bola bio

audreyd
22. dec 2008

kili, určite nebola 😀 kaufland to istí 😀

smary
22. dec 2008

aud vsetko naj adelke k meninam 😵 a nahodou kvety sa niekedy aj jedia,uz neviem ake a neviem kde,ale vraj sa daju aj vyprazat 😝 😅

kili no v pohode,aj vsetky tricka mam s obrazkami 😀

valka
autor
22. dec 2008

smary, viem, ze sa da jest a vyprazat bazovy kvet 🙂 a nechtik som davala do salatov...(ten by sa hodil aj k meninam)...audreyd, adelke vsetko naj a aj k dnesnym 10 mesiacom 😉

smary
22. dec 2008

valka mne sa mari nieco vyprazane,co ma velke lupene,neviem,ci nie dokonca nejake odroda ruzi,ale fakt sa mi to len mari,moje vykojene mozgove bunky sa este stale neobnovili 😕

kili
22. dec 2008

viem, že sa kvety jedia, a tuším aj ruža, teda nejaký šialenci, preto som sa pýtala, či je bio, lebo kvety sa normálne dosť striekajú a nemusí sa hľadieť na to, že je to potravina. Takže k roku ísť kupovať ruže od nejakej babky na trhu 😉