Vzťahová výchova a iné (attachment parenting). Sem sa

valka
10. okt 2008

Ja viem, ze aj na ceskom MK prebieha diskusia AP, ale vela sloveniek tam nechodi...takze sem sa 🙂

wanda007
6. nov 2008

ven, podarilo sa ti. 76. a som majova, takze na vinsovacky pre mna je este cas. ALE: na zajtra si chystajte nejake pre nasu Veró !!!

verulka
6. nov 2008

wanda, jejej bude te mat rok 😉 moj drahy ma dnes 30tku 😀 jo a kraaasne meno 😀

bihan
6. nov 2008

Verul, ty si 81-ka? Do prdele, to si kedy všetko stihla? 😀 😀 😀 Ja som 82-ka (a tiež februárová, ale nie 22). Zato náš papa je 73-ka, tak si z neho stále robím prdel, že už je starý chren :-P

Verul, s tým spaním sme to u Sáry vyhrali, spáva nám skvele už od narodenia, od nejakého mesiaca sa budila len raz v noci na dojčenie, od 4m spí celú noc - teraz je to 19:30 - 7:00 ale s odstavovaním neporadím, tá moja krákora sa odstavila sama z hodiny na hodinu v 10m.

lucinka1104
6. nov 2008

kili, ,ale v aprílovkách ho z tade ešťe objednávali...
mna stálo viac tuším 380,-Sk nie som si istá, už ho mám dosť dlho....
weroni tomaš pekný vek, IP tinapíšem...len to jena dlho to sa mi dá len , keď luky spinká 😵

valka
autor
6. nov 2008

no vy ste toho popisali 😀
tak ja som asi zdravy priemer -82..
co sa tyka predkozky - podla mna to ma cas vsetko, pokial nie je problem...manzelovi sa podarilo stiahnut predkozku az v 18 a do vtedy ani potom nemal ziadny problem...tak naco to riesit u tak malickych deti, ked netreba?

bubaaca
6. nov 2008

ja som tiež septembrova.
Hlasim po kaši - zobudenie - o 22,45 cucol si 4 min, o 00,30, na nočník nechcel, pošťal sa po kojo, zaspal a zas hore o 4,40, hurá. potom o 6,00 a spal ešte do 7,10. cekom dobré...

certica
6. nov 2008

verul, ze gratulujeme 😎 . potom posli nejake zakusky 😀

fibi
6. nov 2008

venon ja som augustová
baby trenčanky, xcete niektorá ešte to vlnené oblečko z H&M? Kúpila som pre audrey, tak ak chcete tak dovlečiem aj vám

venonna
6. nov 2008

fibi, daj link, neviem, o com je rec 😅

fibi
6. nov 2008

no neviem či to majú na webe ale v H&M majú také pyžamko: body a spoďáre zo 100% vlny. Body za 300 a spoďáre za 240. Prírodnej farby. Môžem nafotiť

verulka
6. nov 2008

ake vlnne oblecko je v HnM 😕
jaj a predkozka- my nic s nou nerobime, len umyvame. riskovi ju museli uvolnit ako 2r,lebo hrozil zapal. bol to des. radkovi to tiez neslo, ale nic nehrozilo a po 3roku to zacalo povolovat- riadil si to radkoteraz to ma tak 90% volne 😉
certi dik 😀

venonna
6. nov 2008

fibi, mas IP 😉

certica
6. nov 2008

ja som v C&A kupila body a minule aj svetrik ze: 100% bio bavlna. svetrik stal do 300 Sk a body nejak 160

bihan
6. nov 2008

My sme s Erikou minule objednávali oblečky v jednom britskom shope - pri výpredajoch majú super ceny, tak 3 bodiná s kr. rukávom, tričko, čiapka a rolovacie gatuše ma stáli cca 1200

zrzulka
6. nov 2008

ked uz spominate tie datumy narodenia tak je tu aj nejaky strelec? alebo nepasujeme do partie? ja aj dcera sme strelene🙂)))
ryba je moja najsuper babka🙂 Ryby mozem.🙂)))
K tej telke: Mne tiez nechyba. Ked som s malou tak si pustame pesnicky a spievame si. Chudak susedia🙂 Ked pride muz domov tak niekedy mam pustenu tv kvoli spravam (nekupujem ziadnu dennu tlac tak nech mam ako taky prehlad)Niekedy si pozriem sudnu sien. Niektore pripady. neviem ci to sledujete ale az sa mi nechce verit ze sa to stalo.
A jedine co si nikdy nenecham ujst je Ordinacia v ruzovej zahrade🙂)))
Moj muz sleduje tv asi ako aj ti vasi ale zase pri tom aj umyva riady, zehli ci pod co mi treba pomoct🙂)) takze si nestazujem.
A nasa mala je tiez manaicka. Ked idu reklamy (najma ta s rukami) tak je v tranze.Normalne mi odtlaca ruku ked jej zakryvam oci🙂 Ale ja ju necham, pre dieta je Tv zaujimava vec. A ma aj zvukove podnety. A tych potrebuje strasne vela. Teraz ju uz necham pozerat ale ked bola uplne malicka tak vtedy nie.
Prikrmy:
Tak my sme zacinali s kupovanymi. ja som sa strasne bala dusicnanov v strave ktoru by som jej pripravovala. Dost si potrpim na to aby mala plnohodnotnu vyzivu. A kedze sa tazko da zohnat bio masko tak som jej davala viac menej kupovane bio prikrmy. teraz jej uz aj ja varim a mrazim.Takze nie je to len kvoli mojej pohodlnosti ako by s ana prvy pohlad mohlo zdat. mame babycooker takze priprava jedla pre malu je fakt minimalna. Uparene to mam za par minut. Musim uznat ze je to lacnejsie ako ste spomenuli. Ale nelutujem ani jednu korunu ktoru som dala pre malu. Pre nu vsetko🙂 A vzdy si poviem ze som nevrazila ani korunu do UM a dodnes sa kojime. tak si to zasluzi. pocula som vselijake nazory. vraj deti co si zvyknu na kupovane tak nebudu chciet doma navarene. My sme asi vynimka. mala mi zje uplne vsetko. Ci uz kupene, ci varene, dokonca aj ked vidi striekacku s liekmi tak ju pekne stiahne🙂)))

fibi
6. nov 2008

tu je foto, ale nesľubujem že ešte budú mať
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

audreyd
6. nov 2008

počuj, nebude nám to malé? 😕 adučka je riadny bucko, už má 75cm a 9200g 😅

verulka
6. nov 2008

ked ja ten obchod neznasam- asi ako vacsinu 😅 ale pojdem mrknut, diky 😉
bihan, ja mylsim, ze viem odkial, ale kymsom sa tam dostala, tak nic poriadne tam nemali a teraz neviem najst ten link 😝
zrzi, ja kupuem v bille biozeleninku z gajarov- je za normalne ceny, da sa ist aj priamo do gajar a tam je to za uplne normalne ceny( kg zemiakov tusim 17sk..) fakt super 😉

bihan
6. nov 2008

Verul, myslíš tento? 😝 http://www.welovefrugi.com/ Mne už prišiel aj katalóg 😀

fibi
6. nov 2008

audrey neviem, lujze je to dobré, ešte má rezervu v body na dĺžku - č.74 a gaťuše jej padajú, lebo sú na veľmi napapané bruško
verul ani lujza ho nemá rada, vždy ma tam strašne ťahá za vlasy keď ju mám na chrbte - ona vlastne nemá rada žiaden obchod 😒

indy
6. nov 2008

fibi to vlnene oblecko vyzera super Chystam sa ho aj ja kupit, ked zavitam niekedy najblizsie do BA. Teda ak este bude ☹ . Ozaj dievcata z BA kolko HnM je v BA?Viem ze je v auparku...

fibi
6. nov 2008

a v avione. Indy ak chceš, tak ti ho môžem pozrieť, kúpiť a poslať. Pošli IP

lucinka1104
6. nov 2008

a ja kupujem bio v Bille 😉 ,ale zemiačiky tie nie to ma ani nenapadlo 😕
certi to si dobre kupila, ja som nekupila ani bio body a stály ma 200,-Sk - v all toyse , no malý bol taký precikaný, že som nemala na vyber 😒
inak neviem či dnes neskusim dať malého do postieľky , do dnes až na 1 noc spávala stále somnou, ale mám pocit, že ho ruším, lenbo os sa na man tak tisne a ja ho potom drgám, keď sa v noci otáčam, no skusim, ale fandím si tak do prvého kojenia

kili
6. nov 2008

indy, a v avione, ako je ikea

indy
6. nov 2008

jej Fibi tak to si teda zlata. Diky moc Poslem IP

verulka
6. nov 2008

bihan, presne ten 😉diky

wanda007
6. nov 2008

bihan, kedy sa ta tvoja krakorka SE narodila? Prave dnes ma narodky?

venonna
6. nov 2008

kocky, a to vlnene oblecko by sa hodilo na nosenie? Nasa je uz chodec, ale na dlhe tury ju este nosime a to prepotena, najma od nas... 😒

lucinka1104
6. nov 2008

Ozaj asi teraz niekedy tak všetko len to naj malej Sarah veľa zdravíčka a šťastných krokov na secte životom 😵
inak krásne meno 😉 ale mám pocit, že už som ti to vravela 😅

bihan
6. nov 2008

kočky, vďaka, ale narodeniny boli skoro pred mesiacom 😉