Vzťahová výchova a iné (attachment parenting). Sem sa

valka
10. okt 2008

Ja viem, ze aj na ceskom MK prebieha diskusia AP, ale vela sloveniek tam nechodi...takze sem sa 🙂

audreyd
5. nov 2008

bubaaca, teda ty máš iné záznamy spánkového režimu svojho synka 😅 ja to akosi nestíham sledovať 🙂

verulka
5. nov 2008

buba, rodila si na antolskej? boli sme tam spolu 😉 aj Ronovi brutal chuti jablko 😀
bihan, ty mas moje vysnene dieta- pekne spi..a ako si prestala dojcit? ja sa totiz priznam, ze po roku chcem prestat, lebo mna to neskonale vycerpava 😔 uz si nedokazem doplnat vapnik...cize vydrzim ako sa bude dat, ale nie prielmi 😝 a s odstavovania mam paniku uz teraz 😝
ja nemozem byt bez sprav..ja som z toho chora 😅

audreyd
5. nov 2008

baby ako im to jablko robíte? 😕 tá naša drnda nechce nič jesť ☹ jednu mini hippku má na tri dni! akože nie že by som jej dávala tie hippky, som to náhodou postrehla, keĎ sme boli teraz v tatrách, že koľko toho vlastne (ne)zje. s vareným sú to rovnaké dávky, kaše detto, výživky to isté... buď ústa neotvorí alebo všetko vyprská 😖

verulka
5. nov 2008

audrey, ja len nastruham jablko 😀 stalci cele..a obed ako kedy- zje v priemere 100ml hustej polievky..niekedy da 200 a niekedy 80..proste aky ma den..len mi pit nic nechce. teda mimo mliecko

audreyd
5. nov 2008

no o pití som ani nepísala ☹ detto... verulka, surové jablko?

valka
autor
5. nov 2008

bubaca, ako urobis pseno, aby neboli v nom nerozvarene dobky? ja som dnes robila malej,ale bola taka ako s pieskom 😝 jasne, ze nechcela....

valka
autor
5. nov 2008

audreyd, nasa teraz troska je...ako kedy...ale asi to fakt ide od toho, ake je dieta..ja jej raz dam ryzovu kasu, za ktorou si jazyk zlame...a na druhy den tu istu kasu nechce ani vidiet...no a vyznaj sa v tom...

audreyd
5. nov 2008

valka, naše drndy sú skoro rovnako staré 🙂 kedy sa narodila? naša 22.2. 🙂 inak dnes sme boli na proadni a má 9200g, takže jej to asi neškodí, že zatiaľ nič neje 😅

valka
autor
5. nov 2008

audrey, my sme 3.3....myslela som,ze to bude 23.2. ale sa nejak nenahlila...😀
my mame poradnu az v januari,ale naposledy nemala ani 8 kg, ale ze prospieva, tak tiez nemusi az tak jest...ale zabrala nam na zaciatku varena cuketa...a musi byt vsetko strasne riedke...este aj banan musim riedit vodou 😀

certica
5. nov 2008

audreyd, ja poznam 3 ludi okrem vas, co su 22.2. 😀 - moja sefka, dalej neter a potom este jeden kamos 😎
jo, ja davam tiez na najmensom postruhane jablko, nedusim ho, zbytocna strata vitaminov podla mna.
mne zas odmieta z flasky pit, chystam sa kupit konecne ten avent poharik, ale z lyzicky zacal zboznovat pit vodu. normalne si pyta, ked nestiham naberat 😀

certica
5. nov 2008

zaujimave datumy mate. ja som inac 1.3.

valka
autor
5. nov 2008

cerica, kde si rodila?

my ucime malu na rajec flasu..tam je taky super ventil a ona taha ako o dusu a ide to...tak asi ostatne flasky usetrime 🙂

verulka
5. nov 2008

ja tiez normalne jablko osupem a fici...certi, vies akm ma poslal s tym poharikom 😀 iba v noci, ked sa pomyli, si pocucka 😀 a ryzova kasa fici u nas o dusu 😉

valka
autor
5. nov 2008

verul, varis sama alebo kupujes?

verulka
5. nov 2008

zatial som raz kupila, lebo som nechala skysnut vonku prikrm..ale mne to moc nechce..tak pekne vari muzik a mrazime 😉

certica
5. nov 2008

valka, na antolskej
ja tiez varim, vyuzila som akurat z toho kufrika, co sme dostavali nejaku mrkvu s jablkom, ale pridala som do toho este cerstve jablko.
viki mi inac jedol aj kupovane, aj varene, aj zmiesane, jemu to bolo fuk, uplna kyselina 😀

valka
autor
5. nov 2008

ja tiez varim...vsetko...zatial mame nizkonakladove dieta...sme si povedali, ze kym nebudeme musiet, nic na jedenie hotove nekupime...teda ani mlieko ani vyzivy...mne to pridu vyhodene peniaze, lebo ked dam doma nieco varit (mrkvu, ryzu a pod.), tak je toho tak na 3-4 krat...supnem do mraznicky a mam to za zlomok ceny...a hlavne viem, co tam davam...

audreyd
5. nov 2008

tak to sme tu samé ryby 😵 aj ja som marcová 😀
ja som pri adamovi varila a mrazila ako blázom 😝 teraz sa mi akosi nechce, keď vidím, že márna snaha 😖

valka
autor
5. nov 2008

audreyd, ved prave preto by si mala varit doma...nie je ti luto vyhodit potom kupenu vyzivku, ked ju mala nezje?
ja som zacala mrazit do kociek na lad...takto supnem kocku mrkvi, kocku cukety a dolejem vodu...a ked nezje, tak si poviem,ze to boli iba 2 kocky ladu...a ked zje, tak super..rychlo zohrejem dalsiu (to sa este nestalo 😀)

certica
5. nov 2008

audreyd, aj verul je ryba, aj ked tvrdi, ze nie 😀
no a inac ja som tiez leniva, mne furt najviac vyhovoje ten cecek. martin bude asi po mne, kedze aj jemu ha ha 😀 .
valka, ten napad s kockami na lad som tu uz niekde citala, budem aj ja praktizovat veru

valka
autor
5. nov 2008

neviem, ci nebol odo mna 🙂
ale ja som ho tiez vycitala v nejakom casaku...ze kvoli masku...ale nasa je tak malo, ze takto mrazim vsetko...a davam po 2-3 kocky...

lenki33
5. nov 2008

jeeeeej a ono to tu je sama rybka, ja som 3.3. 🙂

certica
5. nov 2008

inac myslim, ze aj kili je ryba 😀

audreyd
5. nov 2008

ja 20.3. 🙂

leni, adamovi predkožku nikdy nesťahoval (začali sme k nemu až keď mal cca rok), krv mu ešte nebral a nepýtal sa ani či je mäso 😨

lenki33
5. nov 2008

audrey no vidis 😒 neviem ja ho proste mam plne zuby, ale zase neviem ci by mi niekto vyhovoval s mojimi "alternativnymi" nazormi
Mne totiz brutalne liezlo na nervy ked bol maly a mal koliky to jeho ved vyskusame sab simplex, ved vyskusame neviem co a furt dookola. A ved je to prirodne, no a co?? Aj durman je prirodny. Mne potom pomohla az aromaterapia, ale to je o inom. Ide mi len o to keby povedal ok, koliky su problem, nikto ich nevie liecit su taketo kvapky niekomu funguje to, niekomu to, ale proste cely ten jeho pristup: ved skusime!!! ako ja chapem ze aj lekari su len ludia,ale proste ja s nim mam fakt problem

indy
5. nov 2008

jeej a ja som 21.3 😉

certica
5. nov 2008

tak nas viki bude mat 4r. a predkozku este ani zdaleka nema pretiahnutu, nechavam to zatial stale na prirodu resp. na neho
audreyd, 20.3. mam dobreho kamarata a este aj kolega je vtedy 🙂

kili
5. nov 2008

certi, správne, ale chalani to nestihli (teda v ďaka bohu, to by sa narodili ešte skôr 😝 )

kili
5. nov 2008

s verulkou máme rovnaký dátum narodenia, len rok je iný

certica
5. nov 2008

15.?