Wellness oddych na Slovensku. Poradíte niečo?

pikha
27. okt 2006

ahojte kocky 🙂 chcem sa spytat na nejaky dobry wellness hotelik vramci SR. Chceme ist s manzelom niekam na predlzeny oddychovy vikend 😵 tak ak mate nejaky dobry tip na taketo zariadenie, vopred diky 🙂

tari
27. okt 2006

Ahojky, môžem 100% odporučiť hotel AVENA v Liptovskom Mikuláši- mrkni na ich stranku SUPER ceny, perfektný hotel, všetky možné procedúry a krásna príroda 😉
ale majú stále brutal plné, tak tam treba zavolať a zistiť si najbližší voľný termín na pobyt.

ninocka
27. okt 2006

Ahoj skuste ist do Tatier len tak ubytovanie najdes aj my sme tak boli a bolo super ale Liptovsky mikulas Tatralandia je tam uzasne

pikha
autor
27. okt 2006

tari.. ano, ten je uzasny 🙂 aj sme tam boli parkrat, aj som tam veru skusala volat ale presne ako vravis je to tam na najblizsie mesiace absolutne plne 😖 😢
ninocka, moze byt fajn takyto vylet 🙂 ale my sme chceli ist teraz na istotu.

ninocka
27. okt 2006

tak skus si to rezervovat stoji to za to a budes mat v ramci ubytovania aj tobogany, a a bazeny

tari
27. okt 2006

Veru, ale ani sa nečudujem že majú plno, je to tam ozaj perfektné. Ešte je veľmi pekný hotel PODJAVORNIK pri Pov.Bystrici ale tam nemajú až toľko welness procedúr. Ale na relax tiež super.

tari
27. okt 2006

v podjavorníku je to skôr taká klasika - bazén, sauna, fitko, whirpool, masáže...
(v Avene je to ako kúpeľná liečba s množstvom procedúr )

joka
27. okt 2006

Ahoj pikha. Skus Rajecke Teplice alebo Vyhne.

dorotka
27. okt 2006

tiez som chcela odporucit rajecke teplice ale tie byvaju vypredane ked vydim tie vyhne napadlo mi sklenne teplice je to kludne miesto nie nejake velke kulturne vyzitie ale nedaleko od stiavnice a maju uzasny parny kupel v jaskyni

kasis
27. okt 2006

My sme tiez boli v Rajeckych, ale byvali sme v penzione zeleny dom, kde nam ponukli aj balik sluzieb a na procedury sme chodili do Afrodity, cca 400 m,je tam co ist pozriet, perfektny bazen a masaze, mozem odporucat a vratili sme sa odtial 3 😀

pikha
autor
27. okt 2006

kasis 😀 to by nebolo zle, len ja musim este chvilu pockat 🤐 a potom tam urcite pojdeme 😀 😀 V Rajeckych sme uz tiez boli, byvali sme v hoteli Velka Fatra, co je s Afroditou spojeny tym presklenenym tunelom, skusala som aj tam volat ale takisto beznadejne obsadene 😖 Ten penzion neviem kde je, ale pozriem, ved to je tam vsetko na hromade.
dorotka, joka, diky 🙂 pokukam tie Vyhne a Sklene Teplice. Boli ste tam v nejakom konkretnom hoteli?

jaaty
27. okt 2006

Ahoj, odporúčam hotel Permon v POdbanskom alebo hotel Kaskády (medzi Banskom Bystricou a Zvolenom). Oba mám vyskúšané a boli sme veľmi spokojní 😉

pikha
autor
27. okt 2006

jaaty 😵 kujeem!

dorotka
27. okt 2006

pikha ja som tam bola iba v tej parenici v sklenych boli sme kusok odtial na chatu
vyhne ti vyhodi zoznam hotelov a penzion ak si das obecnu stranku vyhne.sk tam som byvala len v malom penzioniku ale predpokladam ze velness je v hoteli kde som sa chodila stravovat hned vedla

pikha
autor
27. okt 2006

dorot 🙂 super, popozeram to vsetko. Diky kocky za tipy!!

katrin
27. okt 2006

pikha, pozri aj na www.kupele.net

rebeka
27. okt 2006

Ahoj pikha. My zrovna dnes odchadzame do tatier na maly wellnes vikend.
Je to v Podbanskom 4* hotel s fantastickymi bylinkovymi saunami a vyrivkovym bazenom. Izba stoji 2400,- na noc. Ale asi 20-30 minut odtial je dalsi spolupracujuci 2* hotel. Ak si ubytovana na tom 2*, mozes vyuzivat sluzby 4* ako by si bola ubytovana tam. Noc v tom lacnejsom stoji tusim 1200,- ale v prisernej izbe. My sme pre istotu objednali apratman za 2000,- na noc. V pondelok dam referencie 🙂

pikha
autor
27. okt 2006

dakujem katrinmimi 🙂
rebeka, ten 4hviezdovy bude asi ten Permon, co pisala jaaty, nie? Pozerala som to na nete, vyzera velmi dobre, tesim na tvoje referencie a dojmy 😎 A co este vyzera fakt super,to su tie Kaskady na Sliaci 😵

pikha
autor
27. okt 2006

takze Permon na vikendy november december definitivne plny 😖 ale zadarila sa jedna dvojka v Kaskadach 😵 😵 uz sa tesiiim 😎 😀 Diky babky este raz za tipy.

danona
27. okt 2006

ak sa možem pridat, Permon aj Kaskady su vynikajuce na oddych... 😀 co poznam, v permone je užasný silvester a velká noc - je tam výber z veľa aktivít - nikto sa nenudí 😀, asi majú už lepšie prepracovaný program pre hostí, a kuchyňa - švédske stoly sú úžasné...no, schudnúť sa mi tam nikdy nepodarilo... Kaskady sú kludnejšie.. pekný víkend!

olinka6226
29. okt 2006

ahojte kocky, moze ist na wellnes vikend aj tehulka? ak ano, ake procedury moze absolvovat? Je mi jasne, ze sauny nie. Ale masaze, virivka a tak? chcela by som ist niekam, mimo bratislavu na taky predlzeny vikend, ale neviem ci mozem takyto pobyt. pravdupovediac by mi asi stacilo cokolvek.

rebeka
30. okt 2006

Pikha: to je on, my sme mali tiez plne na Permone, preto sme byvali v apartmane na Krivani 🙂 MOje referencie:
Upozornenie, ak chcete byvat na krivani, tak inu izbu ako apratman alebo rodinnu izbu neberte. Bezne izby su totiz uzke a cez rozdelene postele vedie ulicka. Je to des. Ale apartnam bol genialny!
A co sa tyka tych saunstoja 400,- na 4 hodiny pre hotelovych hosti, ale su fantasticke. Najdete tam od prijemne teplych az po 55 stupnove bylinkove parne sauny, jedno male solarko a velky bazen s triskami a vyrivkou 🙂
Ranajky su formou svedskych stolov, vecera, ak chcete objednavat z menu, tak na krivani, aka chcete opat svedsky stol tak na Permone. (na Permone tusim stoji vecera okolo 170,- Sk)

mima1
21. dec 2008

ahojte tak trosku oprasim tuto temu. ma niekto nieco nove kde sa bol kupat saunovat a tak...

bibula
21. dec 2008

v permone bola aj mama a bola super spokojna... 😉

mima1
21. dec 2008

v permone som bola niekolko krat. teraz je to tam trosku zmenene. tie z vas co tam boli davno tak teraz su sauniky uz aj vonku. je tam jazierko a okolo saunicky. a dokonca je vonku aj solna jaskyna 🙂

danona
21. dec 2008

mima-a este virivka vonku 😀 , v zime, snehu, je to perfektnaa vecicka.. 😎 permon mam veelmi rada - bola som tam 2x na silvestra, tiez vVelku noc maju naadherne spravenu 🙂
v novembri sme boli v Domica resort, ma to byt specializovane na deticky, myslienka je dobraa, no este to nie je celkom dokoncene.. hlavne saunovy svet.. 😉

mima1
21. dec 2008

jaj no tu som zabudla. ked som mala mokre vlasy a mi zamrzli lebo vonku bolo niekolko minus 😀 😀 ale je to tam naozaj super. tiez mam rada tatralandiu saunovy svet. len posledny cas tam chodia take vseliake skupiny co narusaju klud. neznasam ked oddychujem a hladno sa tam bavia 😠

egyptanka
21. dec 2008

Permon je uzasny ... i ked v tom saunovom svete je tzv. bezplavkova zona. Strava, ubytko sa mi nesmierne pacilo.
Co sa tyka welnessu tak je fajn Grand Hotel Strand vo Vysnych Ruzbachov, pekne prerobili aj Turcianske Teplice. Spokojna som bola aj v Dudinciach (hotel Rubin), ale co sa tyka mesta tak nic moc,mate ho prechodene za jedno poobedie (to iste ja v Turcianskych Tepliciach).
Rajecke Teplice ste tu spominali ... tiez sa da. Mne trocha nevyhovovalo ubytovanie vo Velkej Fatre, lebo nam dali taku malu izbu bez balkona rovno nad kuchynou.
Od znamych som pocula dobre referencie na Patince. Ja idem vo februari do Brusna (hotel Polana) tak som zvedava ako to bude tam.

mima1
24. dec 2008

egyptanka v tom saunovom svete je tzv. bezplavkova zona? to snad je samozrejmost ze ides bez plaviek. nieje to hygienicke a ani dobre pre telo. ja som teda este nebola ani raz v saunach ze by som si dala plavky. ani som o tom nepremyslala.

egyptanka
25. dec 2008

mima, len niekomu to nemusi vyhovovat ... tam si aj vo vyrivke bez plaviek. Ja som tam bola v ramci firmy a nebolo by mi jedno keby ma kolegovia "nacapali" hore a dole bez. 😀
Ale inac s tym nemam problem.

mima1
25. dec 2008

no viem ze to nemusi vyhovovat... ale ja osobne neznasam ked niekto pride v plavkach. rusi ma to. napr v tatralandii dole v saunovom by ta nenechali pobehovat v plavkach. mas na vyber bud das dole alebo opustis sauny. ale napr mi vadi ak sa tam chlapy pretrcaju jak o zavody. podaktory si myslia ze tam dole maju neviem co... 😝