Wellness oddych na Slovensku. Poradíte niečo?

pikha
27. okt 2006

ahojte kocky 🙂 chcem sa spytat na nejaky dobry wellness hotelik vramci SR. Chceme ist s manzelom niekam na predlzeny oddychovy vikend 😵 tak ak mate nejaky dobry tip na taketo zariadenie, vopred diky 🙂

egyptanka
25. dec 2008

mima, jasne tie tipy su neskutocne, alebo niektore silikonove krasky ... xixi, ale to je uz mimo temy. Inac najviac sa mi pacilo, ked sme isli s mojou maminkou do saunoveho sveta Aulandia (ci ako sa to volalo) v bratislavskom Auparku, tam dali na zakrytie intimnich partii take dve zasterky a kedze mamina je troska pri tele tak sa smiala, ze ci jej daju este dve, aby si mohla pozakryvat aj ostatne partie tela. Sme sa celkom dobre pobavili.

mima1
25. dec 2008

no to viem. tam som bola tiez. ale lepsia je ta jedna plachta ako davaju v permone napr. aj ked ja ju mam za chvilu mokru vzdy. neviem ako to druhy robia ze ich maju suche 😀 😀

egyptanka
25. dec 2008

mima, dobre sa potis ... aspon vypotis vsetky neduhy z tela. 🙂
joooj ako by som teraz vliezla do nejakej sauny, ale tehotenstvo zial nedovoli. ☹

mima1
25. dec 2008

joj to aj ja. snad po novom roku niekam zas pojdeme. pockam ci niekto bude mat nieco nove kam ist 🙂

egyptanka
25. dec 2008

mima, budem tisko zavidiet ... ale len v dobrom, urcite si to uzite. 🙂 prijemne prezitie zvysku sviatkov.

kotenko
26. dec 2008

Ahojte, rada by som sa k vam pridala. z drahym by sme mali zaujem ist do tatralandie na vikend (pripadne predlzeny vikend - piatok, sobota, nedela), ale nikde sa neviem dopatrat toho, ci v tatralandii aj poskytuju ubytovanie. a ake su tam procedury, je tam nepretrzity vstup do krytych bazenov? Mame radi vodu, preto planujeme byt vo vode co najviac... a co hovorite na jedlo? chutne? a akou formou podavane? dakujem za informacie, linky prosim posielat do IP, kedze adminky to tu mazu 😠

zuzana76
27. feb 2009

ahojteee

neviete odporucit nejaky dobry wellness hotel v Madarsku alebo Rakusku?

danu
6. júl 2009

melania85 • Dnes o 11:08
Ahojte baby,
kamoška ide mať v septembri svadbu a rozmýšľame, že by sme išli na nejaký víkendový wellnes pobyt, ale vôbec netušíme kam....
Viete nám poradiť??? Vopred Vám ďakujem

kvietok23 • 1d • Dnes o 11:26
ahoj Permon v Podbanskom 😉

egyptanka • 1d • Dnes o 14:04
kvietkok dobra volba ...
pripadne Grand Hotel Strand vo Vysnych Ruzbachoch alebo Rajecke Teplice

nedoporucujem Hotel Polana v Brusne.

skus posurfovat na stranke www.kupele.sk

katuskapd • 1d • Dnes o 14:08
skuste turcianske teplice alebo domica rezort

smileko • 23tt • Dnes o 14:11
melania, my sme boli v Trencianskych Tepliciach - Hotel Flora. Mozem iba odporucit - velmi sa nam tam pacilo. Skus pozriet aj http://www.sunflowers.sk/ 😉

travelgirl
22. aug 2011

Odporúčam penzión vo Vysokých Tatrách, malý, krásny, útulný: http://www.aventuria.sk/pobyty/romanticke-pobyt...

mimikyky
22. aug 2011
mato581
26. dec 2013

ahoj, vyskúšaj http://janosikovdvor.sk/Janosikov-dvor.2.0.html , dobré ceny, decká sa nám vyhrali a s manželkou sme mali čas na seba 🙂

martinka4444
25. aug 2015

Jednoznačne odporúčam Luhačovice a hotel Alexandria!!! Bola som tam s priateľom na predĺžený víkend a úžasné! Sme nadmieru spokojní! Boli to moje prvé kúpele v živote a ak ešte na nejaký predĺžený wellnes víkend ešte zájdeme (čo urřite zájdeme), bude ťažké nájsť niečo, čo prekoná dojem z Luhačovíc 🙂 Jednou z výhod bolo - a teraz nechcem nikoho uraziť - v hoteli neubytuvávajú deti do 12 rokov. Ak si chce človek naozaj oddýchnuť, je fajn, keď naokolo nepobehujú deti a nervózne maminky....určite mi dáte za pravdu, že aj rodičia potrebujú občas pár dní oddaych bez svojich a aj cudzích detí 🙂 V Alexandrii majú teraz pripravené celkom zajuímavé pobyty, že Babí léto - možno sa nakoniec s priatelom vrátime predsa do Alexandrie 🙂

illyria
22. okt 2015

ked chcete wellness pobyty, skuste na zlavovych portaloch.
Relaxero ma dobre ponuky:
http://www.relaxero.sk/

annix
24. feb 2016

Ja sa pripájam a tiež veeeľmi doporučujem hotel Alexandria v Luhačoviciach. Je to malý kúsoček od slovenských hraníc, hlavne pre tých zo západného Slovenska je to na skok. A služby, jedlo, ubytovanie i personál jednoducho úžasné. Bola to pre nás jedna z najlepších dovoleniek tu v okolí. Veľmi rada sa tam kedykoľvek vrátim. Ceny sú celkom priaznivé, hlavne za tú kvalitu a pobyt to fakt stojí a pokiaľ budete sledovať zľavomaty a tak podobne tak určite sa tam čas od času objavujú zľavy a tým ešte ušetríte. V okolí sa dá ísť na prechádzky, sú tam úžasné masáže a vobec všetko je tam úplne úžasné. V máji ideme zas a tešíme sa.

jane24
27. feb 2017

Ahojte baby....opat pripominam temu....chcem poprosit o tip na dobry welness pobyt pre dvoch svk alebo tesne pri hraniach v cechach v polsku....mozno aj nejaky luxusny penzion so sukromnym welness...prosto oddych a romantika.dakujem