alami
8. máj 2008
alami
8. máj 2008

teda ešte doplním, nie len ako dojčiť, ale aj lieky, ktoré prechádzajú a neprechádzajú do mlieka,!!!! káva, fajčenie...a kedy nedojčiť....!!!!!!!!!

emjee
13. jún 2008
kailla
7. júl 2008

tričká s originálnymi nápismi:

www.bess.sk

emjee
12. nov 2008

slnieckova • Dnes o 13:01
Neviem, ci je takato tema dovolena, nejde mi o reklamu stranok, ide mi o dobre tipy na rozne stranky z roznych oblasti. Niekedy sa totiz clovek nudi, v telke nic a tak by som si nieco zaujimave precitala hoc aj na nete, len neviem kde hladat. Mozu to byt stranky z roznych oblasti - varenie, zabava, hudba, technika, veda... rozne casopisy, hocico

Takze kam chodite na nete okrem MS a MK samozrejme

ka4 • 2d • Dnes o 13:13
ja väčšinou si prečítam časopisy alebo pozrem na stránky kde sú recepty,alebo o detoch.podľa toho akú mám náladu.alebo si niečo zahrám.

skuli • 3d • Dnes o 13:27
Já se nejčastěji dívám na pořady televizí,které doma nechytneme.Nejvíc na Primu a Markízu.Taky čtu noviny.

agnesska • 2d • Dnes o 13:28
slnieckova já na Equichannel-tam trávim hodně času-webovky o všem,co se koní týče

emjee
5. dec 2008

silvia.t • 17tt • Včera o 23:03
Ahojte mamicky,buduce mamicky...takuto temu som tu este nanasla tak ma napadlo,ze ak ma niekto dobry typ kde sa da nakupit,alebo len inspirovat detskymi vecickami,potrebami,alebo zariadenim izbicky dajte sem internetovu stranku 😀 Dakujem

silvia.t • 17tt • Včera o 23:04
www.baby-shop.sk

silvia.t • 17tt • Včera o 23:07
www.babyshop.mimishop.sk

silvia.t • 17tt • Včera o 23:10
www.rodinkashop.sk

silvia.t • 17tt • Včera o 23:20
www.mamicka.sk

taanak • 1d • Včera o 23:35
www.latkoveplienky.sk 😉

alusha • 1d • Dnes o 06:09
www.ajashop.mimishop.cz

katulka2709
26. dec 2008

Trosku z ineho sudka, stranka pre maminy a ocinov, pozeranie filmov zadarmo, je tam kopec serialov a aj rozpravky, tak mozu aj deticky pozerat 😉
http://kuknito.sk/referal_gagaryn.html

danuska24
29. jan 2009
adulikka
17. júl 2009

www.podajdalej.sk ak sa chcete zbaviť čo už nepotrebujete zadarmo

adulikka
17. júl 2009

www.woman.sk ak chcete súťažiť

adulikka
17. júl 2009

www.mamaaja.sk ak chcete diskutovať o deťoch a o všetkom

emjee
15. jan 2010

http://shop.aladdin-kociky.sk/ - nielen kociky, ale aj kopec inych veci pre deticky

iva987
18. feb 2010
mimkad
30. dec 2010

prave sa ucim na skusku z pediatrie a nasla som super stranku www.choredieta.sk, hlavne dobre citatelnu a na pochopenie napisanu,vrelo odporucujem maminkam su tu hodnotne /niekedy zakladne/ informacie,co sa tyka tehotenstva, porodu,novorodenca, rast a vyvoja,vyzivy, ockovania, vysetreniach,prvej pomoci,chorob a prav a financii,co moze byt zaujimavou temou .aj ked v tomto 21.storoci,kde hovorime o vyspelej spolocnosti ma urcite kazda maminka plno prestudovanych knih a internetovych stranok,mam pravdu?

kotatko1232
12. apr 2013

Babyyy a nejake sranky na Kočiarikyy neponateee??nechcem velmi draheee