Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

zuzanat
1. jún 2008

katka to nie je spev, to su vykriky do tmy 😀 😀 ale aspon si mozem porobit 😉

akurat studujem tu stranku, ale akosi tomu nerozumiem, ze co vsetko si treba kupit 😅

katarinkad
1. jún 2008

no este sa na tu plienku davaju nohavicky nepremokave, a inak uz tusim nic. 😵

zuzanat
1. jún 2008

a do toho este tie vlozky? som z toho tlk!

katka az teraz mi doslo ze si v 6mesiaci 😕 ale to leti! uz citis asi pohyby vsak 🙂

katarinkad
1. jún 2008

zuzi, tie vlozky nemusis, teda myslim, ale ak si ich kupis, tak mozno bude stacit vymienat len tu vlozku ak to dieta neprecika az na tu plienku. Takze tym padom by si jednu plienku mohla pouzit aj viac krat.

veru zuzi, leti to. Borisko kope o 106 😀

zuzanat
1. jún 2008

asi pockam na lilly, nech poradi. je tam pisane, ze treba 18-20 plienok, to je dobra palka, ale lepsie ako jednorazovky. a to potom netreba davat ani postolky. mozno by som si aspon par kupila.

veru to leti, o chvilu budete spolu doma, mne to uslo ako voda 😉

katarinkad
1. jún 2008

no ale zase kebyze si kupim 20 ks tych plienok po 150,- SK tak to su 3tisicky. No mozem ich pouzivat dookola a mozno aj pre druhe dieta. Treba to ale vyskusat, kto vie ako to je v praxi. 😨

zuzanat
1. jún 2008

ved to, aby sme zbytocne nevyhodili za to peniaze.
som dala malemu papat a uz aj isli s tatom na fotbal. aj sused isiel s kocarom, tak maju romantiku 😀

katarinkad
1. jún 2008

jej vy mate doobedu fulbal? U nas na dedine je vzdy az poobede. A tvoj mangel nehraje? 😵

zuzanat
1. jún 2008

dnes tu hraju nejaky cudzi, lebo doma maju zakaz ci co to. muz hra az pobede 😉
a ja idem pobede s Filipkom k nasim, segra mala vcera narodky

katarinkad
1. jún 2008

aj my mame ist poobede na oslavu ku svagrine. Jej dcerka mala 4 roky. 😅

katarinkad
1. jún 2008

zuzi, vasi ako daleko byvaju od vas? Ides sama autom s Filipkom?

zuzanat
1. jún 2008

nasi byvaju 30km, po dialnici som tam za 20minut a idem sama, muz ma zapas. dam si ho dopredu do vajicka a v pohode, jemu sa lubi ked sa vezie, pustime muziku a o chvilu spi 😀

katarinkad
1. jún 2008

jej, to je parada 😅 😅 😅 Len trochen teplo je teraz v aute 😀

zuzanat
1. jún 2008

no hej, ale tu chvilu vydrzime, ideme za nimi na chatu, tam bude super 🙂

romi pridala foto, krasne babatko 😵

katarinkad
1. jún 2008

jej, konecne vidime Natalku. 😅 😅 😅 Aka je malinka, zlatunka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neviem na koho sa podoba, lebo som nevidela anamor ani na jednej fotke, ani jej mangela 😀 😀 😀

zuzanat
1. jún 2008

v tej autosedacke vyzera super!!!
no ja som ju videla na foto, ale aj tak neviem na koho sa podoba, ja to neviem nikdy posudit 😀

katarinkad
1. jún 2008

hm, kto vie ako bude vyzerat nas Borko? 😕 😕 😕

zuzanat
1. jún 2008

to som aj ja bola strasne zvedava, a nechapem, ze mame take nadherne dieta 😵 😀

katarinkad
1. jún 2008

to hej zuzi, Filipko je krasny. Manzel si dal zalezat pri vyrobe 😀 Som zvedava ci ten moj to neodflakol 😀 😀 😀

anamor
autor
1. jún 2008

caute krásky, od večera sme doma, ako nám je fajn 😉
ani mi nevieme na koho sa podoba, ale je nadherna 😵 ale z kazdeho ma nieco, asi sa podoma uz aj s muzom jeden na druheho 😀

katarinkad
1. jún 2008

a ako sa mate anamor? Doma je uz lepsie? Zvladate to?

zuzanat
1. jún 2008

tak vitajte doma 😵
este ti opuchaju nohy? a co mliecko?

anamor
autor
1. jún 2008

mame sa dobre, ma trosku hnisave ocko a nezahojeny pupcek,inak ok. Ja v poho celkom sedim, trosku problem so statim, som len nastrihnuta, neroztrhala som sa. Doma je super, ale prilis teplo... v porodnici sme sa skoro uvarili ☹
nohy mi opuchaju stale do kelu, ale je to trosku lepsie. Mliecko mam, mala papa pekne a aj pekne spinka. Klopi-klop zatial super.

katarinkad
1. jún 2008

joj, anamor, tak len tak dalej. Nech je mala dobrucka, aby si sa mohla ty dat trosku do poriadku, super ze mliecko mas. 😅 Teraz v tych horucavach uz aj mne trochen opuchaju nohy, no co spravime. Prejde to.

zuzanat
1. jún 2008

veru to teplo je otrasne! ja malemu davam len body s kr. rukavom a polodupky. a aj tak je strasne spoteny 😖
a zo mna doslova tecie, hlavne ked kojim. neviem preco, ale pri tom sa strasne potim 😅
radsej nikomu nehovor, ze pekne spinka, lebo ked som to ja niekomu povedala, tak ako naschval bol vecer nervozny 😔

katarinkad
1. jún 2008

zuzi, aspon vypotis pri kojeni 😀 😀 😀 Za chvilu budes ako modelka!

zuzanat
1. jún 2008

to isto, ide mi to na nervy, lebo doslova zo mna tece 😅
romi a ty si na tom ako s vahou? kolko si nechala v porodnici?

anamor
autor
1. jún 2008

zuzka moja vzhladom na to,ze voda v nohach je vo mne stlale, tak iba 6kg 😒 ale neriesim to teraz, citim sa celkom OK

zuzanat
1. jún 2008

aj to je dobre moja, ono to pojde dole a v lete budeme kocky.

akurat som nasla na nete rozpravky pre najmensich, asi objednam malemu 🙂

anamor
autor
1. jún 2008

zuzi objednaj. Inak dakujem vam vsetkym za podporu,ked sme rodili 😉
idem trosku odpratat, vybalit veci z porodnice, kym malinka spinka, pekny zvysok nedele