Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

zuzanat
28. apr 2009

Ja ju kupovat nebudem, dlho by na kocari aj tak nevydrzala a Filip v kocari nespava...

Fuka tu ako sialene, kym som davala pradlo dole zo susiaka, tak mi ho stihlo aj odfuknut 😖

katarinkad
29. apr 2009

Dobre ranko 😉

fiiiiiiiiiiha, tu to vcera zilo 😀 😕 😕

ja som bola vcera indisponovana, takze som mala pauzu od kona.

zuzi, ake boli buchty? 😝

mne sa zda ta clona dobra, akurat ked velmi fuka, tak ju zlozi 😨

katarinkad
29. apr 2009

Dnesnemu oslavencovi ROBERTOVI vsetko naj, naj, naj k 7. mesiacikom!!!!! 😵

anamor
autor
29. apr 2009

Robkovi všetko naj, škoda že Miske sa nepodarilo zastavit 😔 velmi sme sa tesili.
Aj u nas konecne nefuka, ale zasa je zamracene 😠 vseto len juhozapad, preco si to vzdy ods.r.m.? ale neva... hadam lepsie ako vcera a nebude prsat, ze aj von zavitame 😉 uz to potrebujeme. Cvicenie nam dnes zrusili, tak nabuduce, uz som sa tesila, ze zmena 😅
mala sa v noci casto budila, som teda ako mechom trestena.... ale inak sa dalo.

veru zuzi, co pradlo polietane? a buchty? a predala si choditko?

zuzanat
29. apr 2009

ahojte, vcerajsie ockovanie Filip zmakol na 1* 🙂
Dnes sme boli doobeda v meste aj so susedou, som stastna za moje kludne dieta.On sa po obchode len prechadzal, pozeral, za to Simon vsetko zhadzoval, ani vo voziku nechcel sediet, no slahlo by ma 😝 😔
Filip az pred chvilou zaspal, sa mu akosi nechcelo.Idem rychlo rozmrazit mrazak a vycistit a musim nieco navarit, este stale netusim co a hlavne zase vysavat, vcera som vysavala, ale citim taky bordel pod nohami, ze ma z toho slahne.

Buchty su celkom fajn, ale dost tazke cesto, neviem ci preto, ze som robila z hladkej a nie polohr, ako bolo pisane...
Choditko zatial neviem, dala som jej aj adresu vcera, ale odvtedy sa neozvala, tak dufam, ze ma netaha za nos 😅

Idem makat, aby som to postihala kym sa Filip zobudi...

katarinkad
29. apr 2009

ja som si pospala s B 1,5 hodku, 😀 on este pokracuje v spanku 😉
Urobila som urobila narychlo pangasa na masielku a zemiaky.

Zuzi, len nech ta neslahne moja. 😀
Ja tiez niekedy ked sme dakde, v obchode, alebo inde, tak len kukam co daktore deti vystrajaju, ake su protivne, neposlusne 😀 😀 😀 rozmazlene, skacu rodicom po hlave... 😀 Ale mozno sa mi to len zda, ze moje dieta je super zlatucke a ostatne nie, mozno ti ini rodicia sa takto cuduju ked kukaju na mna. 😀

zuzanat
29. apr 2009

ja uz som vycistila mrazak, uvarila rajcinovu polievku a dala piect jelitka, nic ine na varenie ma nenapadlo, mi dichadzaju napady 😅 Pangasa si asi urobime v piatok, alebo langose, este som sa nerozhodla, podla toho ako dlho budeme v zahrade.

Ja dufam, ze moje dieta ostane take kludne, aj ked viem, ze sa nevyhneme v obchode vyhrazkam typu " toto chceeeem" Ach jaj, zase som pri mojej osobnej tuzbe vychovat z neho slusneho cloveka, som zvedava, ci sa mi to podari 😔

Vzdy ked som tu, tak tu nikoho nie je 😖

katarinkad
29. apr 2009

zuzi, co su to jelitka? 😕 to sa je? 😀

zuzi, no musis dat Filipkovi priestor aj na presadzovanie si vlastnych nazorov, aby zase nebol len taky poslusny tutko 😀 , aby bol tak trochu priebojny....som mudra co?....len neviem ako ustrazit tu spravnu hranicu 😕

katarinkad
29. apr 2009

B uz vstal, tak padam......PAPA

lilly
29. apr 2009

no caute... riesite tu spravnu vychovu.. no som zvedava, ako tak okolo 2 - 3 rokov veku nasi deti budeme mudre.. ked bude obdobie vzdoru.. 😀
kati, jelitka su tusim u nich jaternice.. 😉
my pojdeme za chvilu von, ked dojde muzik..

zuzanat
29. apr 2009

"u nich" ako keby byvame kazda inde, sranda 😀 ale odhadla si to presne Zuzik 😉

Filip si zdriemol dve hodiny, uz sme sa spolu najedli, este rychlo povysavam, vyvesim pradlo a pojdeme von. Teda este kavu si musim uvarit, inak zaspim po ceste 😅

Ma dnes super zabavu,stale otvara mechaniku na pc a je uplne super, ze dociahne na stol, vsetko mi berie 😅 😀

mouse
29. apr 2009

Ahojte, pekne citanie o vychove, som zvedava tak o rok, dva, ako na tom budeme, ci sa nase deti budu hadzat o zem alebo to obdobie prveho vzdoru ani nepocitime. Romi strasne ma mrzi, ze sme sa nestavili, ale Robka som celu cestu zabavala v ramci moznosti pri soferovani> spievala som mu, hovorila riekanky. Stali sme na Cerveniku, aby sa trosku ponatahoval a potom pred Trnavou zaspal. Aj som zisla z dialnice na Pezinok, ale na tom kruhaci som sa otocila a dala som sa zas na dialnicu smer BA, aby sa aspon trochu vyspal, lebo doobedu spinkal len 15min. Ale pojdeme zas buduci alebo ten dalsi tyzden a to uz sa urcite stavime. Mozno sa dohodneme aj so Zuzkou a urobime take rychle stretko.
Zuzka ja si myslim, ze by si clonu uz velmi nevyuzila aj keby ju Filip nestahoval, ktovie, ako dlho sa este bude chciet vozit v kocari, ked uz beha po svojich, okusil jazdu na bicykli...
Robko dakuje za gratulacie.

mouse
29. apr 2009

Zuzi, ja som dnes vysavala 3x, prvy raz rano ako kazdy den /nas pes este stale plzne/, za 15 min. som zas vytiahla vysavac, ked si R. nabral plne pasticky hliny z kvetinaca a vysypal to vsetko na zem. A vecer zas vysavanie, dalsia hlina a psie chlpy. Ide ma z toho porazit, len co dam Robkovi ciste teplaky, uz ich ma cele chlpate.

zuzanat
29. apr 2009

Miska prepac, ja som uplne zabudla odpisat ti na ip 😔 Buduci tyzden este neviem ako, ale mozno by som sla.Prave muza prehovar, aby isiel somnou v sobotu do Bojnic, je tam stretko apriloviek, ale neviem, vlastne ani neviem ci tam chcem ist, bude tam vela neznamych ludi pre mna 😔

mouse
29. apr 2009

Zuzka tak sa snad nejako dohodneme a pojdeme k Romi spolu. Klobuk dolu, ak prehovoris muza na to stretko. Mne by sa veru nechcelo.. Idem sa ucit na statnice, dufam ze nad tym nezaspim.

zuzanat
29. apr 2009

ani mne sa moc nechce, no sak uvidime 😔

Miska si neviem predstavit, ze by som sa teraz ucila na statnice, ked som mala ja, tak som mala dva tyzdne dovolenku a ucila som sa od rana do vecera, teraz neviem ako by som to zmakla, resp. nezmakla 😅

zuzanat
30. apr 2009

dobre ranko, ja tu vyzeram akoby som nemala co robit, lebo nikoho ineho tu nie je 😅 My sme hore uz viac ako hodinu, sa Filipovi nechcelo spat.Ale spal pekne, ani vecer neplakal zo spania, som ho ulozila do nasej postele namiesto postielky, tak neviem ci to preto.
Prave sedi na zemi a "kresli" 😀
Pobede pojdeme pre tatina a na nakup, lebo nam akosi dochadzaju potraviny 😅

lilly
30. apr 2009

zuzik, my sme hore tiez uz dlho, od pol siestej.. lillus sice o pol siedmej zalomila, ale ja som uz nevedela zaspat, ona sa uz teraz zobudila.. dala som medzitym robit cesto na romin osuch 🙂 😵

mouse
30. apr 2009

Dobre ranko, my sme mali noc akoby isiel dalsi zub, sice bez placu, ale neustale budenie a soskanie. Z toho cikanie a budenie sa na mokru plienku.
Zuzi, aj ja mam dovolenku. matersku, a ucim sa od vecera do rana 😒

lilly
30. apr 2009

miska, to by som ani ja nezvladla.. tiez som sa ucila na statnice 2 tyzdne v kuse od rana do noci.. fuj, to bolo blbe obdobie... 😖

anamor
autor
30. apr 2009

ahojte,
takze k tomu stretku, tesim sa na vas baby 😵 no neviem ako buduci tyzden, vo stv odchadzame na chatu a v stredu po cviceni chcem ist na nakup vsetkych veci co treba a potom balit, tak neviem ci to neposunieme o tyzden... kedy to planuje?

zuzi drzim palce na osuch 😉
my sme hore od siedmej ako vzdy, noci posledne dve dost budiace, takze je dost mozne ze zuby zasa? /opat to zvalme na ne 😎 😀 /

k tej vychove, juj aj majovky to vcera riesili 🤐
jelitka su aj u nas jaternice 😉

katarinkad
30. apr 2009

Dobre ranko 😉

ake ste dnes ranne vtacatka boli 😕 😀

my sme tiez vstali pred siestou, do 09:00 sa hrame a posledne dni o 09:00 pravidelne odkvecne 😀

zuzik, vy mate take velkeeee stretko aprilove 😉 super, ved mas tam stare zname nie?

hm, romi ze na chatu....no teda, si vyletujete dievcence.... snad aj my nieco podnikneme ked su 3 dni volna.

anamor
autor
30. apr 2009

hej veru kati len sa vyberte,ked su tie dni volna 😉

ozaj kocky a NASE MEGASTRETKO CO?

Posledny augustovy vikend napr alebo tak? dame nieco dokopy?
alebo aspon sa vyjadrite, ci ano, ak ano kedy /termin/, oblast nieco okolo Lipt.Mikulasa - aj kvoli vlaku /lilly/ a aby to bolo spravodlive, my to budeme mat sice najdalej, ale my to prezijeme 😉

lilly
30. apr 2009

my pojdeme v piatok asi k nasim na chatu, opekat a tak.. 🙂 ked bude dobre pocasie
a megastretko v posledny augustovy tyzden by nam vyhovovalo 🙂

zuzanat
30. apr 2009

Filip konecne zaspal,stale vymyslal, uz som myslela, ze ho dam sameho do postielky. Sme boli vonku, uz mi zaspaval v kocari, tak som si ho dala na ruky, nech sa preberie, doma chcel strasne sam jest polievku, aj to tu tak vyzera a potom mi vyhadzal skrinu s vecami. Stale tu mam bordel, to uz nie je ani normalne, v obyvke kopec hraciek, co nemam kam dat, kedze sa hrava len tu 😔

Dnes sa tu stavia vecer maj, bude hudba, gulas zadarmo, tak tu bude teda veselo, zase sa muzovi nebude chciet ist domov, uz to zacina. Len ja isto nebudem sama sediet doma pri tv 😖

To stretko netusim,ja by som rada isla, ale tazko povedat co bude v auguste 😔 Lipt.Mikulas je dost daleko...

anamor
autor
30. apr 2009

zuzi aj u nas sa stavia maj, tiez ideme,mojmu sa nechcelo na taketo akcie, ale s naty pojde aj na koniec sveta 😉

ved to stretko mozme teda organizovat aj v juni na ten koniec autusta, alebo v juli... ved isto nieco najdeme. Mne je lokalita jedno, to bol len tip ze kam, ale kam aby to vsetci mali "blizko"?

zuzanat
30. apr 2009

som si troska zdriemla pri malom, ale zobudil ma telefon.som rychlo schovala pradlo z balkona, asi tu bude riadna burka, zacalo riadne hrmiet, blyskat sa, no som zvedava co na to Filip...

Lokalitu ja vobec netusim, len aby to bol nejaky stred pre vsetkych...

ma tak prave napadlo, ze lasenka ma o chvilu aj termin, a klauduska sa tu tiez dlho neukazala, snad su vsetci v poriadku 😔

katarinkad
30. apr 2009

no vidim ze vy uz asi staviate maje 🙂

ja cely den lozim za Borkom a striehnem kde sa vystvera 😀 , no aj tak dnes 2x padol na hlavu 😔 😔 😔 Chjoj, ja som taka neschopna matka ☹ ☹ ☹
Ako ste to robili ked vam zacali deticky takto lozit?
Zrazu je u nas doma vsetko take nebezpecne, same veci co sa mozu prevratit nanho, tvrda podlaha, aj postielka je nebezpecna, och, ked vidim ako sa obuchuje o tie palicky 😒 , len cakam kedy na seba nieco prevrati, vsade kde sa da sa postavi, potom sa zabudne a pusti sa.... 😀 😢 😒

katarinkad
30. apr 2009

zuzi, ma nemserkaj, ze lokalitu netusis 😠 Ved lokalita je jasna, nie?
Aj tak bude najlepsie ked to potom spiskame na poslednu chvilu, zbytocne daco planovat dopredu, nikdy neviete co komu do toho pride....

lilly
30. apr 2009

my sme boli dnes zase v mdc vonku, zistila som, ze mame tiez postaveny v meste maj, no u nas sa nerobia okolo toho take ceremonie, ze ciganske pecienky a pod ako u romi... 😝 aj v obchode sme boli, potom v lekvarni, sme presli mesto hore dole, potom sa zobudila, bo nas obrechal pes /taky maly prdkos, ani vidno ho nebolo, no brechal jak bernardin 😠 /, tak sme zamierili domov, bo sa aj mrvit zacala a mrnkat, no ale aj tak sme boli hodinu vonku.. 🙂
kati, ti verim, ze vsetko ti pripada nebezpecne, aj mne uz teraz a to este tak nelozi.. 😖
lilly sa v poslednych asi dvoch dnoch, ked je na brusku zacina dvihat na nohy, teda dviha zadok a ma vystrete nohy.. 😕 😀 a tak sa presuva.. smiesna je pritom 😀