Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
12. máj 2009

ahojte.. fuj, u nas je ako skaredo dnes.. tma, fuka, prsi 🙄 🙄 este aj wifina mi pada 😖

katarinkad
12. máj 2009

Dobre ranko 😉

Hlasim ze my sme uz vcera teplotku nemali ani v noci, tak snad uz bude OK. 😵 Rano sa sice este paradne dokadil, no neva. Dufam, ze aj nam sa uz rozrastu tie hnusne zubyska!!!!!!!!!!!

Aj u nas dnes skaredo, v noci sme mali hroznuuuuuuuuu burku ☹

lilly
12. máj 2009

konecne mi dosli oba balicky z uk, no fajne dlho sli - mam od 20.4. a podbradniky od 29.4. 🙄 ale krasne su 😵

katarinkad
12. máj 2009

lilly, no hlavne ze konecne dosli. 🙂 🙂 🙂 Sa tesiiiim. Objednas mi teda? Dobry skutok sa vzdy zijde? 😀

Ja som navarila kym B spal, povesala pradlo a nic sa mi uz nechce 😒

katarinkad
12. máj 2009

My mame asi 6. nemoc. 😒
Priznaky su presne ako sa pise - cca 3 dni teplota, hnacka a dnes sa vysypal na brusku a chrbatiku 😢
Mam s nim ist k lekarke? Ci to nema vyznam.....vraj sa na to nic nedava. 😖

lilly
12. máj 2009

no kati, ja by som snim asi pre istotu isla k dr.. 😒
a jasne, ze ti objednam, vyber si a napis mi ktore chces.. 🙂 len rataj s tym ze bohvie kedy dojdu, ked sa zase tak dlho budu trajdat niekde medzi anglickom a svk 😖

katarinkad
12. máj 2009

Vybrate: 28, 29, 30, 33.
Dufam, ze raz docestuju. Pekne zrataj poslem koruny. 🙂 🙂 🙂 🙂

katarinkad
12. máj 2009

som pisala uz tej babe o tu vlozku do kocika, no zatial sa neozvala 😉

aj choditko som konecne objednala 😉

A chce sa mi spat. Vonku kosa jak das, tak sme len dnu, Boris je uz znudeny 😒 😀

katarinkad
12. máj 2009

A som myslela, ze sama si tu budem pisat cely den 😀 , aste ze lilly zakukne..... viem ze aj zuzka tu je, ale ju neni vidno lebo uz je taka chuda po tej diete ze je neviditelna 😀

lilly
12. máj 2009

😀 😀 😀
zuzu, uz nechudni.. katka ta nevidi 😀
ja peciem plnene kurca :-P
aj tu 28 chces? to je ruzova.. presne ten inac mam 😀

zuzanat
12. máj 2009

cafte bosorky 😀
som aktualizovala konecne veci na mmb, sa potrebujem toho zbavit, nemam to kam dat 🙄
Katka ja by som s tym k dr nesla, ked to mal filip ani som nebola, aj tak ti na to nic neda a za chvilku to prejde, ked uz je vysypany.
My sme dnes uz boli vonku, ale je mi divno, hlava sa mi kruti, no nic moc.

katarinkad
12. máj 2009

lilly, ja ju uz vidiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😎

lilly
12. máj 2009

kati, takze naisto chces ruzovu 28?

katarinkad
12. máj 2009

zuzi, mozno tie vyrazky skapu do rana 😀 teda bola by som rada, nech uz mame pokoj. 😕
zuzi, sa nediv, ze ti je blbo, sak take skoky teplotne, tlak lieta hore dole.... 😒

scem aj ruzovy, no a co? 😀

lilly
12. máj 2009

no ja len ci si sa nepomylila v cisle.. 😉 ok, idem objednat 🙂
a pred chvilou dosla stolickaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
uspim malu a pojdem ju vybalit 😵

katarinkad
12. máj 2009

ja ten ruzovy mozno darujem - kedze kamoska caka dievcatko aj segra co nevidiet 😵

Jej, ty mas same balicky teraz 🙂 🙂 🙂 🙂 Potom nafot stolicku

lilly
12. máj 2009

objednane.. 😵
a neodolala som, a objednala som aj nam este 😵

anamor
autor
12. máj 2009

no lilly mala si dnes uspesny den s balickami, sa tesim s tebou.
Takze krasne podbradnicky budete mat, este za mame lilly, ktora nam ich na nete nasla 😵 a tieto su aj za paradnu cenu, liluska bude najvacsia kocka cez den moze mat aj tri rozne 😎
Borko nech rychlo zvladne 6tu chorobu 😉
zuzi hadam sa ti podari nieco predat,ani mne uz velmi obchody nejdu... katka tebe ako?

katarinkad
12. máj 2009

joj, mne je akosi tazko na zaludku 😒 to asi preto, ze som dnes dojedla to sklicko nutely 😝

No ja odkedy som predala kocar, tak uz obchody neriesim. Som poslala segre zo 2 tasky veci do BA, takze mam celkom volnu skrinu teraz. 😀

anamor
autor
12. máj 2009

kati perfektne fotecky, az teraz som sa k nim dostala, Borko nema chybu a mate krasnu spalnu a aj ten terasovy obklad na zemi 😉
ja mam detskych veci kopy a skladujem to u nasich v byvalej bratovej izbe, inak by sme sa nezmestili 😝

zuzanat
12. máj 2009

Mne sa podarilo predat supravu na leto 🙂 ale inak to tiez moc nejde.asi to zabalim a schovam do krabice ako tie ostatne veci.KAtka, sestra kedy caka babo?

tak mne je dnes uplne na ho....ma strasne picha pri srdci, Mario ani nesiel na trening, ale s malym von, no priserne mi je.
Zajtra ideme k nasim, sa idem opat schodzovat, kedze sa nam chystaju dalsie volby 😀

Zuzka ty si hotovy maniak v nakupovani 😀 Ale ja tiez zase bludim po mmb, potrebujeme nejake tepl supravy na von a je mi luto mu kupovat nove, ked je kazdu chvilu ako prasiatko 😅

katarinkad
12. máj 2009

romi, no ty si vsimas veci.... 😀 😀 😀 ...no chapem, ved uz pomaly zariadzujete, ci nie? Uz mas predstavu ako to bude vyzerat v interieri?
A dakujeme za pochvalu. 🙂

zuzi, oddychuj. Snad to prejde a zajtra budes fit. 😵 Segra ma termin dakedy v polke juna.
Mne by tiez trebalo pre B dopkupit nejake veci, lebo akosi povyrastol - body uz velmi nemame, ani overaliky na spanie. 😵

zuzanat
12. máj 2009

My mame veci v krabiciach z ikey a na skrinach v spalni, len fusak, deky, perinky nemam vobec kde dat. Sa tesim, ked nasi postavia dom, vsetko im tam prinesiem 😅 😀
a to sa snazim pomalicky kupovat dalsiu velkost, lebo nemam nic.By som potrebovala nafukovaciu skrinu.
som vcera muzovi navrhla, aby sme v spalni zrusili nasu postel a spravili tam detsku izbu, lebo Filip sa nema kde hravat, vsade su pod nohami hracky a mam pocit, ze ked nie sme v izbe, tak aj lepsie spava.Ale bolo mi to zatrhnute 😖

lilly
12. máj 2009

a vy by ste kde spali, ked si zrusite postel? 😕
ja mam uchylku asi na tie bandana podbradniky 😅 😵 a podbradnickov nikdy nie je dost 😀
ja som predala akurat capacky next, jedny zimne capacky a vsetky plienky co som mala na predaj pred par dnami, tie za 40 euracov, co ma dost potesilo, inak nic.. ale najdrahsich veci som sa zbavila, co ma tesi 🙂
my mame dost veciciek na jar aj leto, nakupovat budem az na jesen..
dnes sa nam pokazil jeden elek. obvod, kde bola umyvacka, susicka, cladnicka, telka a par svetiel, teraz to muzik opravoval, v dvoch zasuvkach boli vyhorene kable.. uzasne 🙄 a este sa mu podarilo hodit kluc od spajze do vytahovej sachty.. tiez dost uzasne 🙄 este ze mama ma jeden...
my mame male, aj velke veci v spacebagoch na skrini.. mala by som vytriedit dalsie veci, co su nam uz male, ale tak nerada to robim 😖
lillus som uz odfotila v stolicke, stiahnem a capnem do albumu 😵

zuzanat
12. máj 2009

my by sme spali v obyvke, sice by mi to dost vadilo, ale tak co narobim, skor ci neskor sa tomu nevyhnem, lebo ak bude treba postel pre filipa, tak ine riesenie nie je, lebo takto sa nam tam nezmesti.
Ja som predala celkom dost veci, ale mohlo by to byt lepsie...
Ja mam akurat tak kratase a tricka s kr. rukavom, teplay, mikiny a pod, vobec.

hod foto, dufam, ze budes spokojna. Inak ten kuch.set je super a ta cena vymakana!!! dobre si nakupila. My keby chceme taku detsku stolicku ako mate vy, tiez by sme potrebovali aj novy stol, lebo mame este po babke a je dost labilny.

lilly
12. máj 2009

uz som dala fotky 😵
ten jedalensky set by mal dojst niekedy zaciatkom tyzdna, na nom to bude potom krajsie, aj cela kuchyna 😵
a v obyvke nejak na rozkladacom gauci by ste spali, ci ako?

mouse
12. máj 2009

Caute,
Lillus, zatial ma R. 4 zuby, vsetky jednotky a tlacia sa spodne dvojky, ked vylezu, tak ich bude sest. Pekna stolicka, len sa moc netes, ze Ti z nej nevylezie za nejaky cas na stol 😉 . Katka Borkovi prajem skore uzdravenie. Zuzi, davaj si na seba pozor a prestan s dietou, ked Ti nie je dobre. Hlavne ak este kojis.
Romi, preco sme mali so zubami 2 tyzdne pockat 😀 ?
Dnes u nas boli svokrovci a ponukli sa, ze pridu niekedy na cely den, aby som sa mohla ucit, ale ked som povedala kedy mam statnice, tak dovtedy to asi nestihnu 😖 .
Lilly este pravas v slize? Ja musim dat do pracky varit decalco, strasne mi smrdi posledne vyprate pradlo, asi je pracka zanesena.

mouse
12. máj 2009

Dnes R zaspaval tradicne okolo siedmej, potom sa prebral, dal sa na styri a podho dolu z postele. Tak sme sa este isli na pol hod pohrat, lebo v posteli ostat ani za svet. Po tej pol hodke zaspal ako drievku uz ked som ho prenasala z obyvky do postele. Vcera v noci bol zas namesacny, bola som zazrata do knih, ked ma len tak napadlo nazriet do spalne a prisla som v poslednej chvili, uz bol na krajicku postele. A manzel tvrdo spal. Dokelu normalne mam strach, moj brat byval vraj namesacny a ze to nebola ziadna sranda, raz skoro zamrzol, ked vysiel v noci v zime von z domu.

lilly
12. máj 2009

miska, robila som nedavno druhy sliz, no na plienky sa mi nepaci.. tak na farebne a cierne hej, a s avivazou..
namesacny robko.. to su mi veci.. 😕
no je mozne, ze sa bude pokusat dostat zo stolicky, no je tam taky popruh, co ju drzi popod pazuchy pri chrbtovej casti.. s tym by sa asi dost natrapila /inak o tom popruhu som ani nevedela, ze tam je/
ja davam do pracky kyselinu citronovu, teda citrodeko, asi 2 kelimky a na 95, tym sa dobre precisti
romi tie 2 tyzdne myslela asi tak, ze by ta netrapil, ked sa ucis, ze by pockal na postatnicove obdobie..
mne lilly zase zaspala na nocny spanok este pred kupanim.. no co uz, dnes nekupeme...
joj vkuse mi dnes vypadava net, ma to uz serie, viac nejde ako ide 😠

zuzanat
12. máj 2009

museli by sme kupit novy gauc, nejaky dobry na rozkladanie....
Stolicka vyzera dobre, snad budes spokojna 😉
Miska to nie je ziadna drasticka dieta, nemam pocit, ze by som bola hladna a mam aj dost tekutin 😉 filip tiez ked spaval s nami v posteli, tak niekedy presiel celu postel v spanku. Teraz uz tyzden zaspava sam v postielke a uz aj ja sa konecne vyspim