Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

mouse
6. jún 2008

Katka a aky ste nakoniec kupili? Nas stala 2 kombinacia 12 000. Vhladom k tomu, ze budeme mat zimne dieta, neviem, ci kupime k nemu original autosedacku - stoji cez 5000. Asi by sme to nevyuzili. Aspon tak mi poradila nasa odborna kocikova poradkina Lilly 🙂

katarinkad
6. jún 2008

kupili sme 3 TEC, lebo MOON nam nevosiel do kufra auta. Takze auto to vyriesilo za nas a mangelovi sa 3 TEC aj viac paci.
mouse, to je nejaka draha ta autosedacka. Na nas kocar stoji 3.500,-. Aj vas kocik stal dost na to ze nie je uplne novy. No hlavne ze sa vam paci a ste s nim spokojni, aj ked to asi posudime az potom ked ich budeme pouzivat. No autosedacku ti aj tak treba, a to uz je asi jedno ci kupis za 3.5OO alebo za 5OOO, nie? No aspon by si mala original na kocar a mohla by si to pouzivat na kocar.

anamor
autor
6. jún 2008

ahojte tehulky ukecane 😀
katarinka byvame teraz u rodicov, preto ten novy dom 😉 ale ano mala spinka na dvore a je to na nezaplatenie, dnes ma rozhadzany rezim a je nesvoja z toho ockovania a neplakala hrdinka, akurat jej dali dolu pupcek, juj to bolo kriku, musime ho poriadne osetrovat, brrrrrr az ma striasa ked si spomeniem na to aky je skaredy. Prave sme zaspali, tak idem na chvilu zalahnut aj ja, dnes tiez nie som vo svojej kozi 😒

mouse
6. jún 2008

Katka, potom ako sme kupili kocik som nasla ponuku na ten isty + autosedacka za tu istu cenu. Takze asi tak. Ale uz ho mame doma, manzel ho poopravoval a tesime sa na kocikovanie... Povodne som chcela kupit autosedacku k tomu kociku, ale asi v zime nebudem kocikovat v autosedacke, ale vo vanicke, kedze bude babo naobliekane + fusak, popripade deka.
Romi, nam sa da posedavat pri pc, ked nam deti v brusku neplacu 🙂 . Au, to muselo Natalku boliet, ale uz to mate za sebou, uz len aby sa pupik rychlo zhojil. Neviem preco som si myslela, ze byvate sami v byte, asi som si to pomylila s Katkou, ked este prerabali. Mate u Vasich samostatny bytik? Aspon Ti Vasi pomozu teraz pri Natalke aj s domacnostou 🙂 .

mouse
6. jún 2008

Pustila som babu relaxacnu hudbu a ono, malicke, mi na nu v brusku zacalo tancovat 🙂 . Idem uz domov, pekny vikend Vam prajem.

lasenka
6. jún 2008

ahojte kocky moje 😉
velmi sa tesim, ako si tu pekne rastiete - ci uz v brusku alebo uz mimo neho 😉
ja sa hlasim po tyzdnovom uceni sa, vikend si planujem uzit bez knih - ved je vikend, nie? 😉 - a buduci tyzden to uz nejako vydrzim 🙂

katarinkad
6. jún 2008

anamor, ja som bola v tom, ze vy byvate v prenajatom bytiku. Neviem odkial som to vzala 😀

lasenka, ahoj 🙂

zuzanat
6. jún 2008

ahojte, my sme dnes nejaky mrzuty, uz mam nervy aj ja. cely den poriadne maly nespal, tak ma nervy. muz je chory, boli ho hrdlo, tak dufam, ze to maly od neho nechyti, uz len to by mi chybalo 😅

lilly
6. jún 2008

ahojte
uz sme doma z vyletu, o siedmej sme dosli, aj s kocikom.. je uuuuuzasnyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵
ta dievcina, co nam ho predala, bola strasne zlata, vsetko nam poukazovala, co sa ako ovlada, ako sa polohuje, co kedy treba zatlacit, ako zlozit a pod, velmi mila bola. 🙂
aj ta autosedacka je super, tym ze sa da polohovat aj do lahu.
akurat, ked sme boli u nej, tak sa spustila strasna burka, este sme ju u nej preckali a potom sme si pojazdili s mutsikom aj po kaluziach 😀 Ovlada sa uplne super, muzik je donho zalubeny snad viac ako ja 😀 Fujazdil si s nim po Bystrici len jednou rukou, bol uplne nadseny z jeho ovladania, doma ho hned cely vyutieral, teraz mu drhne kolesa a chysta sa ho aj naolejovat a podotahovat vsetky srubky.. 🙂
joj, velmi sa tesime z neho 😵 mame ho ako darcek na 3.vyrocie svadby 🙂

anamorcek, az ti zavidim, ze ty si uz budes vo velkom mutsikovat aj s natalkou 😵
katka, borisko je krasny.. asi pojdeme na to 4D aj my tam, nie do Sace.. aj ked v saci to stoji 700, alebo 1100 sk, podla toho ci tam je aj 2D videonahravka, alebo nie. No zo Sace mam pocit ze by sa tam tomu az tak velmi nevenovali, kedze je to nemocnica a urobia len to nutne..

zuzanat
6. jún 2008

lilly som rada, ze ste spokojni 🙂 to muselo vyzerat zaujimavo, chodit s prazdnym kocikom, nepozerali po vas? 😀
ako si zvladla cestu?

moj maly uz zaspal. papal pred deviatou, potiahol 7 minut a bol tuhy, ale totalne, ani s nim nepohlo, ked som ho dala do kolisky. musel byt poriadne unaveny chudatko moje 😔
tak ja idem dat dokopy zoznam na zajtrajsi nakup, som zvedava ako dopadne a hlavne ako to zvladnu chlapi 😅

lilly
7. jún 2008

zuzi, ani velmi po nas nepozerali, ludia su akisi nevsimavi 😅 Ale to sme isli tak, ze na sportaku bola nalozena este autosedacka, takze bolo zjavne, ze sme asi nakupili 😀
sa vytesujem tu z neho, este ho asi pofotim so vsetkym, kym ho odlozime do postele 🙂
cesta sa dala celkom v pohode zvladnut.. zcasti som ju sice prekychala a presmrkala, ale inac sa dalo, ved to bolo len 3,5 hod. 🙂
idem sa ja najest jahodoveho lekvaru 😝 a potom popratat, lebo to u nas vyzera ako po vybuchu.. muzika nemam doma, isiel do jednej firmy robit, takze som opustena..

katarinkad
7. jún 2008

Ahojky 😉
lilly, tak nam nafot Mutsika 😅 . Super, ze sa vam tak paci a ste s nim spokojni, len skoda ze este treba cakat do novembra kym s nim budes moct chodit von 😀 😀 😀
My by sme mali mat nas kocar o 2-3 tyzdne, tak som zvedava. Tiez mam pocit, ze moj muz je z neho viac nadseny ako ja. V obchode si skusal ake rely s Borkom budu na nom robit 😀 😀 😀

lilly
7. jún 2008

katka, nafotim, len chcem porobit trosku poriadkov. Uz to tu zacina konecne vyzerat ako u ludi 😅 Nechapem, ako sa urobi tolko bordelu v byte 😕
ja som zila v tom, ze ste sa nakoniec rozhodli pre Moona, nie pre 3 tec. Minule som si ho trocha obzrela v Alltoys, sportak tam bol napolohovany do "lahu" a vyzeralo to dost zvlastne, no snad sa bude babo v nom dobre citit.. inak sa mi pacil 🙂 Aku farbu ste vybrali? Cierny so striebornou konstrukciou?

katarinkad
7. jún 2008

lilly, z bordelu si nic nerob. U nas je to tak isto. Cele dni som doma v podstate sama a stale len upratujem a stale je bordel. Tiez to nechapem, kde sa to tu stale berie. 😠 😠 😠
MOON sa nam nezmestil do kufra, takze sme kupili 3 TECa. Samozrejme cierny so striebornou konstrukciou. Celu 3-kombinaciu. Som zvedava ako bude vyzerat. 😉

lilly
7. jún 2008

uz som pridala fotky mutsika. 🙂 Len tam nie je nakupny kosik, chcem ho vycistit a nechcelo sa mi ho kvoli foteniu davat hore.
taka som nejaka unavena, asi si urobim kavu

katarinkad
7. jún 2008

lilly, pekny je. Aj ked tie kolesa sa mne az tak velm nepacia na tom kociku. Ta autosedacka sa mi najviac paci. 😉 Vyzera byt cely kocik velmi zachovaly. 🙂 🙂 🙂 Tak nech vam dobre posluzi.

Aj ja mam dnes strasnu unavu cely den. Tiez som si dala kavu, ale nepomohlo. 😖 Aj sme sa boli prejst a na navsteve, no aj tak zaspavam.

zuzanat
7. jún 2008

ahojte, tak my sme dnes nakoniec isli do polska aj s filipkom. muz je chory a nechcela som, aby to aj maly dostal a kedze nemal byt s kym, tak isiel s nami. bol uplne super, celu cestu tam aj spat prespal, aj tam spal, sedel s mojim tatinom na lavicke. zlatucke babo 😵
vcera vecer isiel spat o 21hod a zobudil sa az o 4hod, som bola normalne v soku teraz uz tiez buva, asi pol hodinu, ale jedol o 19hod, tak neviem kolko vydrzi.
v polsku som nakupila vsetko mozne, postielku so vsetkym co k tomu patri a vecicky pre maleho. a kedze mi ostali este ceske peniaze, tak sme sa v ceskom tesine stavili v tescu a tam som ich minula, kupila som cherokee vecicky🙂 takze som dnes spokojna aj ked nevyspata, lebo som od 4hod hore 😔

anamor
autor
8. jún 2008

ahojte moje, u nas leje ako z krhly ato som si myslela ze pojdeme kocikovat... asi nie. mala od polnoci dost buntosila, takze toto pocasie mi nepridava na sile, som unavena akosi. Vcera sme mali navstevu asi ju vycerpala. A pupcek uz mame dole 😵 este ze je ocinko sikovny.

Zuzi ty mas maleho zapisaneho v pase? ked si sla s nim cez hranice???? /uz ste doma, ak nie, tak je to jedno 😉 / Super ze ste nakupili 😉 a maly ma prvy velky vylet za sebou.
lilus mutsik je krasny 😵

zuzanat
8. jún 2008

ahoj romi, ja som tiez szrasne unavena, maly zaspal o pol deviatej a od pol jednej bol kazde tri hodiny jest.rano som si ho dala k sebe a ked som sa prebrala, tak sa mi zdalo, ze nedycha a ma divne vykruteny tvar, tak som ho chudatko zobudila. no haluzim ako blazon. a tusim som mu dala dva krat po sebe jest. ja uz som na prasky z toho aka som nevyspata 😅
nemam ho zapisaneho v pase, uz nas nikto nekontrloval, ani na ceskych ani na polskych hraniciach, aj ked som tomu moc neverila, ze uz nie su colnici, ale je to tak 😉

zuzanat
8. jún 2008

iank u nas je tiez otrasne ppocasie, chcela som ist von s malym, lebo mario je chory, ale musime tu byt pokope. dufam, ze nic nechyti 😔

krasulka
8. jún 2008

ahojte vy ste tu uz vsetky tehulky ci maminy? Ja este len cakam....ci skor necakam na mrchu dufam ze nepride.

katarinkad
8. jún 2008

Ahojte,

zuzi, tak super si nakupila. A v ktorom meste ste to boli? Na trhu ste boli, co aj v meste?
Filipko je uz cestovatel, ked bol uz aj v zahranici 😀
Babenky, verim vam ze ste unavene, ja nemam ani dieta a tiez som uz par dni ako vymleta. Asi za to moze aj to pocasie z casti. Aj ked u nas sa dnes celkom vycasilo. 😵

katarinkad
8. jún 2008

krasulka, my sme tu taky mix. Aj snazilky, aj tehulky a uz aj 3 maminky 😉 😉 😉

krasulka
8. jún 2008

juj tak super, tak sa pridavam 🙂 ja chodim do omladych snaziliek do 25 rokov,ale mrknem obcas aj do inych tem 🙂

zuzanat
8. jún 2008

katka boli sme v polskom tesine na trhu, a v ceskom tesine v tescu 😀 veru je to cestovatel a velmi dobrucky 😵

krasulka vitaj medzi nami 😉

anamor
autor
8. jún 2008

zuzi a u gyndosa si bola v ten piatok?

zuzanat
8. jún 2008

nebola som, sa akosi bojim 😔 ale v piatok uz musim, ak nezacnem opat krvacat 😅

anamor
autor
9. jún 2008

zuzi neboj, hlavne ze to budes mat za sebou, ja soobne si to tiez neviem predsavit, ale mam este mesiac cas, nastastie 😅
inak toho maleho by si mala mat v pase, ked prekracujes hranicu, aj ked uz nie su kontroly, ak by vas legitimovali a tak... 😉 hlavne ze to nebolo potrebne teraz 🙂 pochval sa, co si nakupila?

zuzanat
9. jún 2008

romi to som sa rozhodla rano o 4hod, ze pojde s nami, kedze bol mario chory, nemal byt s kym, ale nastastie nikde ziadna kontrola, lebo som sa toho bala.
kupila som postielku s baldachynom a hniezdom a vecicky-body, dupacky, tepl.supravu a pod. a potom sme sa stavili v tom tescu a tam som pokupila za peniaze co mi ostali cerokee vecicky, lebo keby ich zamenim za nase, tak prerobim. tak som nakupila tam, aj tie plienky co su tu v akcii, aj tam to plati, tak ma vysli este lacnejsie 😉

zuzanat
9. jún 2008

kde ste vsetky?