Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

zuzanat
12. jún 2008

ahojte, ja tu mam sestru, bola zaviest mamu v piestanoch, tak sa stavila. zlozili sme filipkovi postielku, lebo v koliske ked trepe rukami tam mu je uzka.
dnes vstal o siedmej, o 11hod som mu dala papat a buva, konecne v postielke, sa nevie ulozit akosi. oblozila som ho poduskami, aby mi dudka nevypadla a je to. dufam, ze este hodinku si pospi. lebo cez den malo spava a je strasne nervozny. v noci sa stale budil a mrncal,neviem co mu bolo.
anamor ten dvor ti zavidim, to je super 😵 snad sa tiez raz dockam 😔
my pouzivame tesco plienky od zaciatku a su na dobre, nestazujem si, akurat uz potrebujeme c.3, nie su vam dvojky este velke?
ja mam naviac uz iba 3kg, ale v pase je to horsie, aj ked dost veci uz obleciem 😅

mouse
12. jún 2008

Ahoj Zuzi 🙂 . Budes v sobotu doma? Pojdem na stavbu z obedom, stavila by som sa za Tebou. Inak v tyzdni tam teraz vobec nestiham chodit, mam velmi vela prace a som stastna, ked pridem domov pred 18tou...
Ja stale vaznejsie uvazujem, ze predsa kym sa dokonci domcek pojdeme byvat k nasim, len sa trosku bojim toho spoluzitia v jednom dome - sice by sme mali 2 izby, ale spolocna kuchyna, kupelna a napokon a nas pes a mamine 3 macky... Romi, Vy mate u Vasich vlastny bytik, alebo nejaku izbicku akoby sme mali mi u nasich?

mouse
12. jún 2008

By sme nemuseli platit podnajom a babo by tiez mohlo spinkavat na dvore. Len to sukromie by nam asi dost chybalo, sme si uz zvykli na samostatnu domacnost..

anamor
autor
12. jún 2008

zuzi moze to byt aj tym ze tie 2 su jej este velke, tak jej to pretecie cez nejaku fugu... neviem, lebo ich testujem, kedze je teraz ta super akcia v tescu na tri kusy plienok...vy uz mate trojky? to fakt, Filipko je poriadny chlapisko, ale to je super, ze pribera a rastie z mamickinho mliecka... no uvidim, este nezanevriem na tie plienky, lebo chcem najst najlacnejsie co nam budu vyhovovat, ale kedze som len zacala testovat, tak nemozem robit zavery.
mouse my byvame solo, v pristavbe, mame svoju kuchynu, kupelnu, spalnu a obyvacku, dvojizbovy bytik - cize samostatne, samostany vchod, akurat spolocny dvor.... a je to fajn, aj ked obcas by sme potrebovali aj viac sukromia. Ale aspon ti u vasich na zaciatku trosku s babom pomozu,odpadne vam najom, ja by som na par mesiacov do toho sla, kym pojdete do domceka...

mouse
12. jún 2008

Tak to mate velmi dobre, ze mate byvate solo. No ved uvidime, zatial som to este ani s manzelom neriesila... Ja si objednam tie latkove plienky, aj ked som si este nevybrala ake, ale nie vela, az ked si to vyskusam, dokupime potrebne mnozstvo. Mozno to nebudem zvladat a stihat prat, zehlit - tak potom sa aj vrhnem na jednorazovky..

mouse
12. jún 2008

Anamorcek, Vy uz ste si vybrali okna? Ci plastove alebo Euro?

katarinkad
12. jún 2008

anamor, no ved to mate dobre poriesene s tym byvanim. To ste ani nemuseli stavat novy dom. 😵 My tiez byvame pri nasich a nestazujeme si. Mame vsetko oddelene, no v pripade ze chcem spolocnost tak zabehnem k nasim a ked chceme byt sami, tak sa zatvorime v svojom bytiku. A ked treba tak si navzajom pomozeme a meme to blizko. Vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody. Ja som sa tiez obavala toho, byvat takto blizko pri nasich, lebo doteraz sme byvali s manzelom 8 rokov sami v byte, ale je to v poho. 🙂

mouse, takze ty uz tiez priberas takym tempom ako ja 😀 😀 😀 No to z nas budu gulky do konca tehu.
Hlavne ze moj manzel mi hovori, ze som zo dna na den viac a viac sexi 😀 😀 😀 Potom to zhodime.

katarinkad
12. jún 2008

kde ste sa vsetky podeli? 😕

lilly
12. jún 2008

ahojte, byvat blizko pri rodicoch je niekedy dobre, inokedy nie. Mne sa zda byt blizko, aj ked nasi byvaju vo vedlajsom vchode vo svojom byte, niekedy mam pocit, ze sa do nas staraju az prilis.. no inokedy je to v poho.. no po porode asi budu u nas kazdy den, a to neviem, ci nam chyba, spociatku aj moze byt, no neviem, ci to potom nebude az privela

lasenka
13. jún 2008

dobre ranko 😉
ja mam tie statnice uspesne za sebou, tak hor sa! do snazilkovania 😉

lilly
13. jún 2008

jeeej, lasenka, blahozelam 🙂 sikulka si 🙂 teraz pride aj babatko.. Vsetkych bocianov, co som videla v poslednom case som ti posielala, a bolo ich teda dost 😉 😀

lasenka
13. jún 2008

tak lilly, ty si taka super kamoska 🙂 si fakt zlata, musim sa najprv dostat z toho stresu, o chvilku mam letne prazdniny, tak zrejme sa to podari 😎

lilly
13. jún 2008

tak ty si teraz najhorucejsi kandidat na otehotnenie, tak som na teba myslela.. v tychto koncinach mame strasne hromady bocianov, aj vcera som videla osmych pokope.. predtym aj 30-50 na jednom poli.. no krasa 😵

lasenka
13. jún 2008

ked som vcera cestovala z Nitry, aj ja som ich videla strasne vela a vrucne som si zelala, aby ma aspon jeden navstivil 😉
vsetko ma este boli, v noci som nemohla spat, urcite este potrva, kym sa dostanem do normalu, no ver mi, ze robime vsetko preto, aby Matusko mal surodenca 😉

lilly
13. jún 2008

poznam tie stresy.. ale rychlo prejdu, ked uz sa nebudes nimi zaoberat. Este aj prazdniny budes mat, to je super 🙂 Idete niekam na dovolenku?

lasenka
13. jún 2008

nie, lilly, chceme nieco poopravovat pri domceku, a ja si najlepsie oddychnem u seba na dvore, mame bazen, takze nas nikam netreba 😉

anamor
autor
13. jún 2008

takze v prvom rade, lasenka blahozelaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵 a posielam pusinky a drzim palce na dcerenku, nech sa zadari 😉

mouse dali sme si spravit cenove ponuky aj na euro aj na plast, kvoli financiam uvazujeme nad plastovymi.... ale mne je to v podstate jedno okno ako okno, kupime asi dost kvalitne plastove, takze tak...

nase byvanie nie je zle, je nam tu super /staviame inak dost blizko od nasich, takze blizko budeme stale/, tu je problem, ze vela sa z tohoto maleho dvojizboveho urobit neda... a to je nam malo, kedze planuejme byt aspon styria. Tak preto staviame /aj preto, ze ceny bytov u nas su horibilne, takdomcek vyhral a ja sa tesim 😵 ked uz tam budeme a nasi budu stale na dosah /

lasenka
13. jún 2008

anamor - vdaka 😵 😵 😵

katarinkad
13. jún 2008

Ahojte 🙂

lasenka, BLAHOZELAM!!!!!!!!!!!! Si sikulka. 😉 Teraz si uz len vychutnavaj zasluzeny oddych. Ani mi na ziadnu dovolenku nepojdeme, tiez mame este dost prace na dome, a sme tu vlastne ako na dovolenke, tak kde by sme chodili. 😀

lilly
13. jún 2008

ani my nikam nepojdeme na dovolenku, mozno niekde na slovensku, ale ani to nie je iste

katarinkad
13. jún 2008

no ved pojdeme potom o rok, uz s deturencami 😀 😀 😀

nam uz vcera volali z predajne, ze kocar je uz tam 😕 😕 😕
babulky, rozmyslam ze objednam Borkovi toto
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/produ...

myslite, ze to vyuzijeme?

lasenka
13. jún 2008

katka - dakujem 😵
dakujem vam vsetkym, dievcence, som naozaj stastna a som rada, ze sa mozem s tou svojou radostou podelit s vami 😵

lilly
13. jún 2008

katka a kedy idete pre kocik? 🙂
taku hojdacku by som mozno kupila az neskor.. ale asi ani nie. Prilis drahe sa mi to zda a take no neviem 😅

katarinkad
13. jún 2008

lilly, neviem kedy pren pojdeme. Keby sa nam velmi chcelo, tak mozno aj cez vikend. 😵 Joj, som necakala ze tak skoro ho dodaju. Sa bojim, ze sa mi nebude pacit 😒

no ja som myslela, ze taka hojdacka by sa zisla, ze maly by sa tam zabavil s muzikou aj sa to hojda samo, kym ja budem chciet nieco spravit. Ze si ho dam do obyvky alebo do kuchyne, aby som nan dobe videla. No ale ked ty mi to ako odbornicka neodporucas, tak neviem. 😀

lilly
13. jún 2008

na to nie som odbornicka, to sa skor mamin tu spytaj. Mozno by to mohlo byt dobre, len ci tam dieta bude chciet byt.. a ci tam moze byt samo, ked ty budes niekde inde a ono sa zatial z toho vykruti a bude sa to furt hojdat.. no neviem

lilly
13. jún 2008
mouse
13. jún 2008

Lasenkax! Gratulujem ku statniciam!!! 😵 😵 😵 . Inak s babatkom v brusku sa velmi zle uci, teda aspon ja mam taku skusenost, bud si miesto ucenia hladkam brusko a rozpravam sa s babatkom alebo jednoducho ako spravna tehulka zaspim v skorych vecernych hodinach 🙂 . Takze teraz uz ku Vam bez obav moze bocian priletiet.

Ahojte, Katka, radsej by som kupila hraci kolotoc nad postielku. Kupila som ho kamoske pre maleho a krasne sa pri nom zabavil, ani nemrnkol. Bala by som sa o stabilitu toho kolotoca a ako pise Lilly, ked budes mat obratnejsie babo, aby z tej sedacky nevypadlo. Aj ked ako tak pozeram na zvacseny obrazok, vyzera to byt dost stabilne...

katarinkad
13. jún 2008

mouse, preco by malo vypadnut? ved su tam pasy na priputanie a este aj ten pultik tam moze mat. To si myslim, ze nema sancu z toho vypadnut.
Kolotoc nad postielku je fajn, ten budeme mat tiez. Ale podla mna babo dlho nebavi len tak nezat na chrbte, deti su zvedave a myslim ze lepsie mu bude v takej hojdacke odkial sa moze pozerat na okolity svet a aj sa zabavit. Tot moj nazor. 😵

mouse
13. jún 2008

Katka, asi mas pravdu 🙂 . Potom nam podas referencie a mozno aj my objedname hupacku. Ja som prave objednala na hradne kolesa a plastenku na kocik, este stale zvazujem, ci priobjednam aj tu autosedacku...

lilly
13. jún 2008

miska, ja by som asi radsej inu autosedacku, ako tu od implastu.. akosi mi nie je sympaticka 😅