Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
14. júl 2008

ahojky mouse, sme OK. Este som nerodila 😀 😀 😀 Len mi Borko dava trosku zabrat aj tie horucavy. 😒

katarinkad
14. júl 2008

hej, a posunuli mi termin porodu na 22. september, tak mozno budeme rodit skor. 😵

lilly
14. júl 2008

miska, implast v rakusku asi nekupis. To uz skor v cechach. Katka, to podla coho ti posunuli az o tolko TP, podla velkosti baba?

katarinkad
14. júl 2008

ja som objednala na nas kocar tentokrat autosedacku z ciech, no vyzera to ze ani tam ju nemaju, lebo to uz natahuju 2 tyzdne a stale ze cakaju na vyjadrenie od vyrobcu, ci bude ci nie. 😒 Tak ja neviem kde ju kupim.

hej, a termin mi posunuli na zaklade velkosti babetka. Uz na 3D nam hovoril ze to vyzera byt na skorsi termin podla velkosti a teraz v nemocke mi povedali ze to vyzera na 22. september. Tak uvidime. Nebola by som proti, keby to bolo aj skor. 😉

lilly, mouse, vy kedy uz nafotite bruska?

lilly
14. júl 2008

no uz snad aj dnes by som mohla nafotit bruchtyho.. 😀 alebo vlozim nejaku foto z Tatier, ale tam ho az tak nevidno. No tie fotky mam tiez doma. Zase leje u nas.. no stale je dusno hrozne. Som si zdriemla v kresle asi na 3/4 hodinu, dobre mi to padlo, no asi si dam este aj kavu 🙂

katarinkad
14. júl 2008

mne take pocasie celkom vyhovuje. Moze sa ochladit este viac, vobec sa nebudem hnevat. Vcera som uz nevladala v tej horucave existovat. 😎
U nas tiez leje, asi si tiez zdriemnem, ale najprv si idem dat obedik. 😝

mouse
14. júl 2008

Katka a uz si celkom v poriadku? Napis co sa dialo, muselo to byt vazne, ked Ta hospitalizovali. Ale hlavne ze uz si tu medzi nami. Lilly, to mas super, ze si mozes zdriemnut v praci 😵 . Ja sedim striedavo na stolicke a na fit lopte, keby som zaspala na fit lopte, asi by to sa zgulala... 😀

katarinkad
14. júl 2008

mouse, sli sme cez vikend na pohotovost, lebo ako som ti pisala citila som sa akosi zle uz cely tyzden. Mala som velmi nizky tlak, takze som skoro skolabovala na tej horucave, tak sa mi tocila hlava a zahmlievalo sa mi pred ocami...tak si ma tam radsej nechali aby mi porobili nejake vysetrenia a zistili mi ze som chudokrvna a mam malo zeleza, vapnika, draslika a krv v moci a bakterie.
Nie zeby som sa ciltila uplne skvele ale je mi lepsie a hlavne sa tesim ze som uz doma pri mangelovi. 😵 😵 😵

mouse
14. júl 2008

To ma mrzi... No hlavne, ze je Ti lepsie. Takze papas mineraly? Mas aj atb proti tym bakteriam? Mne brali v poslednej poradni krv na krvny obraz, dufam, ze je vsetko ok, ked nevolaju...

anamor
autor
14. júl 2008

ahojte,
katarinka tusili sme ze sa nieco deje, ked sem nechodis, dufam ze je to uz lepsie a ze si OK a ze uz budes len OK, papaj vsetky doplnky mineralov co ti dali... pre istotu.
Inak ja sa tiez uz nenahnevam, ked horucavy nebudu. Natalka to znasa velmi zle, je nervozna, nespinka, je jej teplo aj v plienke iba 😒 takze taky bol aj nas vikend. Dnes spinka krasne a to sme rano boli aj robit prieskum chladniciek v nay 😉 samozrejme aj s nou.

zuzanat
14. júl 2008

ahojte, ja od rana pekne makam, tak ani nemam cas a ked mam, tak sa pusinkujeme s filipkom, asi ho zjem 😵
robim francuzske zemiaky, a prave jem domacu vianocku, je uplne super!!
zajtra idem k nasim, maju vela jablk, tak budem robit detsku vyzivu 🙂

katka ty sa setri, dufam, ze ti uz bude dobre. ved ty o chvilu rodis 😲 strasne rychlo mi to uteka 🙂

u nas dnes cely den prsi, ale aj tak mi je strasne teplo, nenormalne ako sa potim. dufam, ze v sobotu nebude hic, lebo sa vam roztecem 😀

anamor
autor
14. júl 2008

zuzi asi budeme radi,ked v sobotu nebude liat 😠 ale nevadi...
ja mam pre malu zmrazene krasne marhulky,na prve prikrmy, chcem si zmrazit aj cukinu, lebo my zaciname s prikrmami v decembri 😉
zuzi to na margo tej tvojej vyzivy 🙂

anamor
autor
14. júl 2008

lilly mas krasne bruško 😵 normalne ti ho zavidim 🙂

lilly
14. júl 2008

ahoj romi, dakujem, sama si ho rastiem 😀 Drobcek ma dnes konecne trosku kopka.. nejaky bol utlmeny po tych turach 😅

anamor
autor
14. júl 2008

si ho uhojdala ku spaniu 😀

katarinkad
14. júl 2008

lilly, pekne brusko mas 🙂 Teda uz je poriadne velke, sa mi zda take velke ako moje. Som zvedava na zajtrajsi utz. Potom ma hned musis informovat co to je, ake je babo velke, kolko vazi, meria.....

anamor, ja tiez mrazim co sa da. Vsetko nam dozrieva. Uz sa mi nechce ani zavarat ani dzemy robit.

Hej a dnes nam dosla autosedacka na kocik. Sa tesime!!!

anamor
autor
14. júl 2008

super ta autosedacka katka

lilly
14. júl 2008

katka, akosi rychlo mi rastie v poslednej dobe. Zajtra ta budem informovat, ked budes na skype 😉

lilly
15. júl 2008

ahojte, u nas strasne prsi a je zima hrozna..
katka super, ze mate uz autosedacku 🙂

zuzanat
15. júl 2008

ahojte, u nas teda neprsi, ale je skaredo. som prave vyliezla zo sprchy, najeme sa a ideme k nasim, prideme az zajtra. vecer nas pride pozriet aj kamoska 🙂
lilly uz mi ide aj kamera, ale nejde mi poslat ti spravu.

katka som rada, ze uz mas kocar komplet, inak tu na dedinu sa jedny pristahovali a maju ten kocar, tiez v ciernej.

anamor
autor
15. júl 2008

ahojte, zuzi mas IP. U nas je riadna kosa, vytiahla som zimnu vystroj nasej malej - inak moj poznatok, tie co sa vam narodia zimne deti potrebujete len teple oblecko, zato my aj teple, aj letne, proste vsetko.... este ze mam vybavu 😉

katarinkad
15. júl 2008

Dobre ranko,
aj u nas je riadna zima a prsi vkuse. Ale mne to celkom vyhovuje.

zuzi, no co si to dovoluju, taky isty kocar ako my?! A ja ze mi budeme jediny exoti. 😀 😀 😀

anamor, ved ja stale rozmyslam do coho budem maleho obliekat celu zimu, asi mi treba este nejake svetre nakupit a zimnu zavinovacku do autosedacky chcem. Vobec nemam odhad v com mu bude teplo, ked si predstavim zimu, brrr.

mouse
15. júl 2008

Ahojte,
Katka, takze kocik mate kompletny 🙂 . My sme sa este ani nerozhodli, ci kupime tu Implast sedacku alebo nejaku inu.
Lilly- krasna fotka v pase 😉
Anamor - keby si vedela, ako ma laka nakupit nasmu babu tie nadherne tenucke letne vecicky a s akym nadusilim tomu odolavam 😀 . Raz si mi posielala link na e-shop s detskymi vecickami, uz sa k nemu neviem dostat, mozes ho sem prosim este dat?
Zuzka - ved Vy s Fiklipkom stale cestujete. Budete chodit do Tn na plavanie? Ja by som chcela uz od 3 mesiacov, mozeme potom chodit spolu

zuzanat
15. júl 2008

mouse my nebudeme chodit na plavanie, je to moc drahe 😖

mouse
15. júl 2008

Hm, cenu som este nezistovala, musim sa popytat kolegu, ten chodi s dcerou.

anamor
autor
15. júl 2008

ahojte, no my mame zasa zly den ☹ az som z toho na pokraji zufalstva....
my na plavanie ideme od troch mesicov, ak neochorieme, sme prihlaseni.... 😵 Kolko to stoji v TN?

mouse
15. júl 2008

Anamorcek, prave som sa bavila s kolegom, stoji to 2000Sk - 8 lekcii (2 mesiace).

mouse
15. júl 2008
zuzanat
15. júl 2008

anamor a ty kolko planujes chodit na plavanie?
ja by som mozno tiez chodila, ale ked to nejde, tak to nejde...

mouse
15. júl 2008

Zuzi, nevies nahodou link na plavanie v DCA? Nemozem to najst na nete. Mozno navrhnem svokre, nech babu miesto positelky kupi plavecky kurz - postielku mame a ona trva na tom, ze musi byt nova, mne sa to zda byt zbytocne.
Zuzka, mozno by si to mohla vyriesit tiez tak, ze das niekomu tip na darcek pre Filipka.