Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
20. máj 2008

6.6. pojdeme zrejme pre kocik do BB 😵

zuzanat
20. máj 2008

ahojte 🙂
ja sem akosi vobec nemam cas chodit, uz sme doma, tak si zvykame, ale mam tu sestru, tak mi aspon pomaha, lebo Filipko akosie cez den strajkuje, nechce spat, len by sa rozpraval, tak nic nestiham. je uz druhy den akysi nepokojny, ale to je mozno aj pocasim, ked je tak otrasne. v noci nastastie dobre spava.
obcas ho davam uz aj na brusko a krasne dviha hlavicku, je velmi pevny, fesak nas 😵
pridala som foto 😉
lilly som ti pisala na skype, ale asi ti to opat neprislo.

ja idem asi zehlit, lebo tie plienky sa mi tu snad mnozia 😕

lilly
20. máj 2008

ahoj zuzi, nic mi neprislo.. ja uz idem z prace, majte sa 🙂

katarinkad
20. máj 2008

Zuzi, ako dopadli krstiny? Maly je zlatunky. 🙂 🙂 🙂

lilly, no my este zvazujeme 3D.

katarinkad
20. máj 2008

zuzi, a vsetko najlepsie Filipkovi k 1. mesiaciku. 😅

jankazaba
20. máj 2008

ahojte moje dievcence...

konecne som vas nasla...

konecne som na internete po porode...

katarinkad
20. máj 2008

jani, VITAJ!!!!!!!!!!
Kde si tak dlho bola? Kedy si porodila? A co mate?
Napis, sme zvedave. 😵 😵 😵

jankazaba
20. máj 2008

ahoj katka,

no od kedy sme sa prestahovali, odvtedy nemame doma internet... musela by som chdit manzelovi do roboty na comp a to sa vzdy nedalo...

o a po porode som bola doma...

takze : mame terezku, narodila sa 5.4.2008... porod bol v pohode...

jankazaba
20. máj 2008

dufam, ze sa mi podari hodit sem nejaku foto...

ln zase neviem kedy, lebp doma internet stale nemame, teraz som u manzela...

a ty ako? ako sa citis?

anamor
autor
20. máj 2008

ahojte kočky, ahoj janka davnosi k nam nenakukla, ale sme radi, ze si nakukla 😉
ja som stale doma a nerodim zatial, bohuzial 😅 nikdy som si nemyslela, ze budem chciet ist rodit a ono to tu uz par dni je 😀
idem mrk zuzkine fotos

jankazaba
20. máj 2008

tak sa baby majte pekne, nech vam bruska pekne rastu..

zase niekedy... 😉

anamor
autor
20. máj 2008

cau jani a z pasu si daj prec, to ze cakas babo 😉

katarinkad
20. máj 2008

jani, tak to je super ze porod bol v pohode. Blahozelam k Terezke. 😉 A hod nam sem aspon zopar fotociek, ak sa bude dat.

anamor, este nic? Ziadne priznaky?

lilly
21. máj 2008

ahojte
janka, blahozelam k Terezke 🙂
anamorcek, casto na teba myslim, ako sa mas, ci este nic...
vcera som bola v meste v ke, kupila som si 3 tricka nakoniec v Tescu, lebo nemam co nosit a to brucho mi rastie nejak rychlo 😕 Uz ho nezatajim a je ocividne, ze som tehu 🙂
som nejaka unavena a vobec sa mi nechce byt v praci a este v dlhy den.. neviem ako to vydrzim 😖

mouse
21. máj 2008

Janka srdecne blahozelam!!! Napis nam o Terezke viac 🙂 , kolko vazila, merala, ako Vam rastie. Ty si rodila v Ba, vsak? Ako ste to zvladli s cestou? Alebo Ta hospitalizovali skor?

mouse
21. máj 2008

Lilly, taky nosic chceme iba na turistiku, je to prakticke a ked si unavena, das nosic dolu z chrbta a dieta sa vobec nemusi budit. A v lete sa neohrieva o telo. Inak na bezne nosenie asi satku alebo manducu, ktory si mi odporucila.
Anamorcek, velmi na Teba myslim 😉

katarinkad
21. máj 2008

Ahojte 🙂

katarinkad
21. máj 2008

co nove? Este nerodime?
Ja mam tento tyzden o zabavu postarane, je u nas totiz cely tyzden neterka Sophinka. Nechce ma ani na kona pustit, lebo ona chce pozerat sama na babetka. 😉

mouse
21. máj 2008

Katka, to mas nadhernu povinnost, starat sa o neterku 🙂 . Kolko ma rokov?

zuzanat
21. máj 2008

ahojte, ja som bola v obchode, maly ma chudatko zase stikutku.
v piatok sme krstili a v sobotu sme mali oslavu a svokra sa somnou nebavi 😖 lebo ked sme mali oslavu, fajcila jednu od druhej a ked sa maly zobudil, tak ho isla prebalovat, co sa mi nepacilo, tak som jej povedala, ze ja si ho prebalim, lebo fajcila, tak sa urazila no ale mne to proste vadi, tak nech to laskavo respektuje. odula sa a isla domov, este stihla mojmu muzovi navypravat hluposti a povymyslat si, tak sa somnou nebavil. ale nastastie uz prisiel na to, ako to bolo. a ja mam od nej aspon pokoj. doteraz nevedela, ze existujeme a zrazu sa ide pototo...

mouse
21. máj 2008

Ahoj Zuzi, tak to by som ani ja nezniesla, hlavne ked je este taky malicky... Mrzi ma, ze musis aj takeho chvile teraz prezivat. Inak sa oslava vydarila? A Filipko na krste vydrzal alebo im vsetkym ukazal, aky ma silny hlasok? 🙂

zuzanat
21. máj 2008

oslava bola inak super, dobre sme sa zabavili 🙂
Filipko najskor v kostole plakal, ale ked hrali tak bol tichucko, inak spieval on 😀

katarinkad
21. máj 2008

zuzi, nic si zo svokry nerob. Mne by sa teda tiez nepacilo, keby zafajcena chodila k mojmu babetku.

mouse, neterka ma rok aj 10 mesiacov. No je riadna sibalka! 😵 😵 😵 Snazim sa ju prehovorit aby uz isla spat, no ani za svet nechce ist.

zuzanat
21. máj 2008

moj maly uz pekne buva, najskor len tak lezal v koliske, oci ako jastrab, rozhadzoval rukami, vypraval si 😀 tak idem nieco porobit, lebo mam pocit, ze stale upratujem a stale je tu bordel 😖

katarinkad
21. máj 2008

u nas je tiez ako po vybuchu. Pri malej sa neda udrzat poriadok. Rozvlaci hracky po celom byte, vsade jeme a mrvime,.... a treba mi aj zehlit. Tak asi idem na to, lebo uz zaspala v kocari na dvore.

mouse
21. máj 2008

A aj ja upratujem, ale v praci data v PC 🙂 . Zislo by sa aj doma... Musim sa pustit do velkeho upratovania a hlavne povyhadzovat vsetky stare veci, aby sa mali kam vmestit babatkovske...

Zuzka, do kolko mesiacov sa asi babo vojde do kolisky? Uvazujeme, ze kupime kolisku, lebo postielku do maleho bytu nemame kam dat..

zuzanat
21. máj 2008

mouse to ti neviem povedat, nas ma mesiac a ma tam este kopec miesta, myslim, ze este dva mesiace by tam mohol vydrzat 🙂

katarinkad
21. máj 2008

zuzi, maly je perfektny. V tom lehatku nema chybu. Je taky drobunky. A podoba sa na tata. Teda podla mna. 😵

mouse, podla mna by v koliske mohlo byt babo aj do 6 mesiacov. Ved tie vanicky na kocaroch su asi take velke ako koliska a to su tak do pol roka vyuzitelne.

katarinkad
21. máj 2008

zuzi, ake plienky davas Filipkovi, jednorazovky, ci latkove?

mouse
21. máj 2008