Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
19. sep 2008

no ta autosedacka vyzera fajn, cena tiez celkom ujde, na vas kocik by mala sediet. Mate ju ako dostat z ciech?

lilly
19. sep 2008

mne nepripada, ze mi neskor s tym bruskom bude lahsie.. skor sa mi zda, ze je to stale tazsie ho nosit, som stale pomalsia a ubolenejsia, akoby to kazdym dnom bolo tazsie.. 😖 ale aj tak sa mi to brusko paci 🙂
no som fakt rada, ze uz pojdem do prace len dva dni, tam mi je najtazsie, doma si predsa len lahnem, oddychnem, alebo zmenim polohu, ked to budem potrebovat.. v praci musim v kuse len sediet

katarinkad
19. sep 2008

babulky, musim vam povedat, ze mne tiez nevadi ze nosim loptu. V podstate som pysna na svoje brusko a tiez sa mi celkom paci moja tehu postava. 🙂 A teraz ku koncu tehu sa citim aj lepsie ako na zaciatku a v strede. 😵
A to som si povodne myslela, ze ku koncu to bude hroza.

mouse, ta autosedacka je pekna. Cena sa mi tiez zda v pohode. Inak su zdrahe na ten vas kocik. 😵

katarinkad
19. sep 2008

som cvakla postielku, ale az tak dobre ju nevidno. V skutocnosti je ovela krajsia. 😵

lilly
19. sep 2008

pekna je ta postielocka 😉 aj nasa je len taka jednoducha. Mate to tam aj pekne farebne zladene.. my to budeme mat skor ako taku farebnu zmesku si myslim

lilly
19. sep 2008

tieto riflicky sme mali pribalene k zavinovacke
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3011166 🙂 na zivo su este krajsie

inak miska, mam taku zavinovacku do autosedacky ako ty, len sivo-ruzovu 😉 musim to tiez uz pofotit a hodit do albumu

a stym prebalovakom neviem, ci nieco vymyslime, iba ze by mangel pre neho vycestoval do blavy.. nie je az take velke a tazke to balenie.. no neviem ja

anamor
autor
19. sep 2008

ahojte, mali sme nieco z pc,ale uz je to ok. dnes na plavani mala hviezdila, stale sa nahlas smiala,nemohla som z nej, taka este nebola, vzdy len vyplestene oci a zvedavost v tvrari, dnes obrovska radost, neviem, co jej bolo smiesne...

overal 68 mam aj ja pre moju uz skoro 4mesacnu dceru a zatial sa v nom topi, takze na cisla sa velmi spoliehat neda, mam este aj jeden 74.
strasne sa mipacila Vasa debata tehulky o bruskovych postavach, nostalgia, radost, spomienky sa mi vratili na to krasne obdobie tehotenstva. A medzi nami, presne pred rokom som si spravila test a boli tam // 😵 😉
vsetky ste pribrali v norme, netrapte sa. Ja som bola na konci zrava a kila sli hore +20, ale uz mam len +3 takze pohoda, schudnete aj pod predtehotensku vahu 🙂
katka krasna postielka, lilly aj riflicky. Vidim, ze vsetky ficime na mmb 😉

jankazaba
20. sep 2008

ahojte tehulky,
dufam ze sa vsetky mate dobre a ste v pohodke...

konecne mame net doma - opat sme sa stahovali - uz sme naspat v tn 😵

dnes ideme na svadbu, ale od zajtra sa budem plne venovat internetu... 😀

katarinkad
20. sep 2008

Dobre ranko 😉

Jani, vitaj po dllllhej dobe. Dufam, ze teraz uz tu budes pravidelne chodit. 😵 Som zvedava na vasu malu. Dufam, ze nam sem hodis nejake fotocky.

anamor, na tom plavani musi byt super. Musi to byt krasne pozorovat malu Natalku ako santi vo vode a vsetko pozoruje. No herecka mala je to.
😵

lilly
20. sep 2008

ahojte,
janka vitaj, si tu nebola straaaaaasne dlho
peciem chlieb v pekarnicke, po dlhej dobe, no mam taky dojem, ze to bude beton, skoro vobec nevykysol 😖
dala som tam susene drozdie a este take cudo na kysnute cesto /nieco ako suseny kvasok to je/ a prdi to na mna, ze by kyslo. Objavila som to v DM drogerii, aj drozdie aj tu druhu vec, tak ze vyskusam, no neviem, ci budem spokojna

mouse
20. sep 2008

Ahojte babulky,
Romi, ved coskoro zas mozes mat tehu brusko. S radostou citam, ako sa Natalke paci na plavani 😵 😵 😵 . Lilly, pekne su riflicky, Katka, aj Vasa postielka. My mame v izbe taku vsehochut farieb 🙂 , ako sa len da v jednoizbovom byte. Na stene plno obrazov, kazdy ma iny ramik... Ale je tu utulno a prijemne. Katka, Vas domcek vyzera byr veeelmi pekny a ako pise Lilly, aj farebne vsetko zladene. Idem pozriet na mmb tie overaly, vcera som predbezne mrkla, ale nic ma neoslovilo, iba jeden, ale ten je v.62...
Janka vitaj doma 😵 .

mouse
20. sep 2008

Pozrite sem:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3664195
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3993767
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3785137 .

Tak jeden z tychto overalov vyberiem. Ktory sa Vam najviac paci? Zuzi, ten flisovy co som kupila kamoske v tej pasazi u Sanera stal tusim okolo 6OOSk. Ale je nadherny. Pekny vikend Vam prajem.

lilly
20. sep 2008

ahoj miska, mne sa paci asi najviac ten druhy, potom prvy a potom treti 🙂

lilly
20. sep 2008

no vyzera to tak, ze som poriesila aj ten prebalovaci stol z ikea 😵 nasla som na mmb jeddnu kocku, co robi objednavky z ikea, tak mi ho kupi a posle postou dokopy za 1200 sk 😵

mouse
20. sep 2008

Ahoj Lilly,
odpovedala som na ten druhy a treti... Ten treti sa mi zda byt asi najlepsi, lebo je aj s chodidlami. Potrebujem overal do satky a bojim sa, ze ponozky sa lahko vyzuju. Zuzi Ty uz mas tu satku? Uvazujes aj o nejakej bunde alebo Mamkapse na zimu?

lilly
20. sep 2008

satku este nemam, odsuvam ju na neskor, prinajhorsom ju kupime az po porode, uvidime ako to vyjde. S tou bundou neviem ako to poriesit, ale taku origos asi nebudem kupovat, mozno len nejaku normalnu, ale sirsiu, neviem este. Ty?
miska, skype si nedas na ten notebook? 😉

mouse
20. sep 2008

Paci sa mi toto. ale nie je to velmi na zimu, skor na prechodne obdobie http://www.nosime.sk/kategoria547-mamabutterfly
Zuzka, skype si nenainstalujem, je to manzelov firtemny notebook a instalovat moze iba administrator, kvoli ochrane dat, virusom atd. Manzel mal tento tyzden dovolenku, preto som tu bola tak casto. Ked bude chodit do prace, tak az po veceroch... Ja vobec neviem, ako to vyriesim s tou bundou. Paci sa mi aj mamkapsa, ale zda sa mi vhodna skor pre vacsie deti... Popr.ozbijam manzela o nejaku bundu.

lilly
20. sep 2008

no to je krasne, toto si mi tusim ty ukazovala niekedy na nejakej nemeckej stranke, nevedela som ze to maju uz aj na nosime.sk.. no na zimu by v tom bola asi zima, to je skor tak na jar, jesen sa mi zda, mozno vtedy si take kupim, uvidim

mouse
20. sep 2008

Napadlo ma kupit si toto a v zime na to obliect este manzelovu bundu 🙂 . Nasla som to aj nemeckej stranke, http://www.mamabutterfly.de/index.php?cat=c1_Ma... , tak je to lacnejsie, 69,9 EUR, ale s postovnym to vyjde drahsie. Paci sa mi hnede poncho s motylikom. Mozno dam tip manzelovi k mojim meninam 😵 .

mouse
20. sep 2008

Co hovoris na tu mam kapsu?

lilly
20. sep 2008

no mozno by to aj mohlo byt dobre, len neviem, ci aj na najmensie mimi, to predsa len lezi v satke tak inac, bokom

mouse
20. sep 2008

No ved prave, tiez sa mi zda byt mamkapsa vhodna skor pre vacsie deti... V najvacsej zime a v dazdi asi budem kocikovat... Tak trochu aj kvoli posmyknutiu. Bala by som sa, ze babo pri pade pripucim. Aj teraz je hnusne pocasie, ani sa mi nechce ist von so psom, nastastie sa ani nepyta, chrape vo svojom psacom lavori. Musim doplnit aj vybavicku na cestu z porodnice o nejake teple veci, nachystala som ju sice v dvoch velkostiach, ale pocitala som skor s babim letom ako s tymto...

lilly
20. sep 2008

alebo je tam take, ze zavinovacia deka, to je vlastne ako nasa zimna zavinovacka, len na nosime.sk nemaju obrazok. Tak aj tak by sa dalo, ze dieta das do tej zavinovacky, sebe das normalne zimnu bundu a na nu potom satku a do nej dieta v zavinovacke

lilly
20. sep 2008

http://www.suseskinder.eu/babyeinwickeldecke.htm

to je vlastnena nosime.sk za 990 sk

mouse
20. sep 2008

Paci sa mi ta cervena, ale ta cena... sa mi zda byt dost vysoka. Keby sa taka dala zohnat z druhej ruky a za rozumnu cenu, tak vobec nevaham. Pozriem asi cez e-bay nieco..

mouse
20. sep 2008

S tou zavinovackou by to slo. ale viac sa mi paci dieta pod bundou

mouse
20. sep 2008

Nic som na ebay nenasla...

lilly
20. sep 2008

no tie ceny tam su hrozne...
mne sa uplne najviac aj tak pci to ponco Mamabuterfly 😵 Na take si mozno nasporim do jari 😵

mouse
20. sep 2008

Mne sa to ponco tiez najviac paci. Chcela by si hnede, alebo cierne