Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
5. okt 2008

dakujem
som myslela tu stranku co sem hodila anamor. Ale aj na tej druhej maju fajn vecicky.
Uz som objednala zopar kuskov. 🙂

mouse
6. okt 2008

Dobre ranko moje zlate....

Romi, Cicaderma sa moze... Na bradavky, ritulku, zapareniny. Velmi krasne vonia a nie je parfemovana, vonaju tie bylinky. Ma cisto prirodne zlozenie. Tie bodynka z antonyfashion su seper. Nestihla som ani vsetko precitat, musim dat muzovi laptop, ide do prace, vecer sa ozvem. Pekny dnicek Vam prajem, opatrujte sa.

katarinkad
6. okt 2008

Ahojte 🙂
Tak my sme mali vcera rusnu nedelu - 3 navstevy. No Borko bol taky dobrucky cely den, ze len spinkal alebo sa tichucko pozeral kto ho to prisiel pozriet. 🙂 🙂 🙂 No my dvaja s muzom sme uz boli vecer total unaveny z tych navstev. Som sa bala aka bude noc. No Borko prespal krasne celu nocku, zobudil sa kazde 3,5 hodinky napapal a spal dalej, takze som sa aj ja dobre vyspala. 😵
Dnes sme boli s mangelom po uradoch, vybavit pridavky, soc. poistovnu, zdravotnu karticku, nakupy.....maly bol s babkou a zase bol dobrucky.
Juj, keby mu to vydrzalo este aspon par dni. 😀

miska, kedy nam ukazes Robka? 😕 😕 😕 My sme uz s Borkom nanho taky zvedavyyyyyyyyyyyy. 😕
Ako to doma zvladas? Si sama cely den s malym ked je mangel v praci?

lilly
6. okt 2008

ahojte,
miska nevie stale najst usb kablik ani od fotaku, ani od mobilu, takze tu nevie dat fotky.. vcera mi volala, kecli sme nejakych 20 minut 🙂
mne dnes volal otec, bo bol akurat v Saci sa spytat aj ci nie su uz tie vysledky z hematologie, tak musim ist este na dalsi odber, lebo mi vyslo, ze som zdedila tie trombofilne stavy.. 😖 ☹ segra to nezdedila, ja hej 😒
tak na buducu stredu, ked tam pojdem aj na poradnu, tak pojdem aj na ten odber a asi aj k tej hematologicke doktorke.. no som zvedava, co so mnou budu teraz vyvadzat, co som citala na nete uz o tom, nie je ktovieako potesujuce, no zatial o mojom stave nic v podstate neviem, takze ani neviem, co so mnou budu robit.
aj tu na konovi je o tom tema, tak si to prestudujem.. vacsinou tam tehule, co to maju, si musia pichat kazdy den nejake injekcie do brucha, ked je brucho v tehu uz vacsie, tak do stehna, alebo ramena.. a robia to same 😅 😕 😔

katarinkad
6. okt 2008

lilly, tak to mi je luto ze mas blbe vysledky 😖 😖
No lekari urcite vedia co robit, asi to nie je az take ojedinele, kedze to ma dost tehuliek. Budeme drzat palce, aby vsetko dobre dopadlo.

My sme dnes otuzovali Borka. Desat minut v sedacke na balkone. Odvtedy spi ako zabity.
😀 😀 😀

zuzanat
6. okt 2008

ahojte, my sme sa pred chvilou vratili z Trencina, boli sme tam od rana u doktorov, lebo moj milovany manzel si v sobotu na zapase natiahol vnutorny sval na kolene, takze parada 🙄 Filipko zjedol plny poharik jablcka, uz potom nechcel ani mliecko. bol dobrucky, sme sa prechadzali, potom zabuval...
teraz uz zase spinka, tak dufam, ze potiahne dlhsie, lebo vecer pred 19h uz je unaveny a zaspava...
ja uz som videla maleho Robka,v regionalnych novinach, zlatucky je, sa mi tusim podoba na Misku 🙂

lilly nic moc teda, ale neboj sa, vsetko bude v poriadku, uvidis 😉

som dnes vbehla do detskeho obchodu a ze rifle podstie 800sk, skoro mi baterky vypadli 😕

zajtra idem k nasim a budeme mat konecne aj stolicku na papanie, lebo lehatko uz je spinave, treba ho oprat.
asi tu nebudem moc casto, kedze muz je PN, sa budeme bit o pocitac 😅

zuzanat
6. okt 2008

a este som chcela, Natalke prajeme vsetko len to najlepsie k dnesnym meninam, hlavne vela zdravicka, nech robi rodicom len radost 😵

katarinkad
6. okt 2008

Joj, zuzi, ty nasi chlapi 😀 😀 😀 tym stale daco je. Ten moj je chory uz dva tyzdne. 🙄
To v akom obchode si dnes bola? Nejaky znackovy? Hrozne, dat za take male riflicky 800,- Sk 🙄 🙄 🙄 Este ze je mimibazar 😀 😀 😀
Ja som dnes len v drogerke nechala 2,5 tis. ☹ ☹ ☹ Boze, tie deti su drahy spas. 😕

katarinkad
6. okt 2008

Aj my sa pripajame k blahozelaniu!!!!! Prajeme NATALKE k meninkam vela zdravicka, radosti zo zivota a vela stastnych usmevov. 😵 😵 😵

lilly
6. okt 2008

Natalke prajem aj ja vsetko najlepsie, nech je zdrava a stastna a robi rodicom radost 😵

ja dufam, ze bude vsetko ok, zatial vacsinou, co pisali nejake komplikacie, ako caste potraty, zle prietoky a pod sme my nemali, vsetko bolo zatial ok, porod bude v pohode tiez, som sa rozhodla 🙂

zuzi, kasli na take drahe rifle, take nech si nechaju, na mimibazari take najdes tiez a za normalnu cenu 😉

zuzanat
6. okt 2008

katka to co si nakupila?

to ja som ani nemala v plane kupovat rifle, len som bola zvedava na ceny, kedze vacsinou nakupujem na MMB, bol to obchod pre deti, su aj na nete predeti.sk, neskutocne drahy obchod!

Filip spal az pol hodinu, tak som zvedava kolko vydrzi...

katarinkad
6. okt 2008

zuzi, len same potrebne veci - plienky, vlhcene obrusky (mali akciu 2+1 gratis), prasok na pranie pre maleho, zopar balikov vloziek pre maminku, nejaku kozmetiku a pri pokladni som len oci vyvalila.

zuzi, z toho obchodu predeti.sk mam ja tu zelenu sadu (vedro, manikura, podlozka,...) no drahe to bolo dost. Ked tam idem tak na oblecenie nepozeram vobec, to su take ceny, ze neviem ci tam niekto nieco kupuje. 😖

Nas Borko este stale spi. 😵

zuzanat
6. okt 2008

kupila si tie DM plienky? ja tam musim ist zajtra na akesi mydlo, lebo maly co okaka, tak mi to vobec nejde dole, ani vanish nepomaha 😖

ja som dala filipka zase spinkat, lebo uz bol mrchavy, dnes spal len hodinu a to je pre neho velmi malo 😔

ja mam veci viac menej z MMB alebo tesco, a som spokojna. napr. suseda ma veci asi po 6detoch a maly mi pride tak skaredo poobliekany, a pritom penazi maju plnu rit. ona si teda dopraje, drahe rifle, topanky a pre deti ma len to co dostane. az mi ich je obcas luto, ked vidim co maju na sebe 😔

anamor
autor
6. okt 2008

ahojte moje,
Natalka Vam vsetkym moc dakuje, ja ako jej hovorca jej to mam tlmocit.

aj my sme uz zvedave na Robka 🤐 tak dufam, ze Miska rychlo najde kabel.

Kati to ste mali fajn noc, ked si si mohla zdriemnut par hodin za sebou, treba dufat v spave dieta 😉 zatial tie nase planovacske celkom slusne spavaju v noci, co je dobre.

zuzka - lilly drzim palce ohladne tych vysledkov, choroby a vsetkeho co s tym suvisi, na skype sme si povedli, pozitivne mysli, dobre bude 😉

zuzi to zlcove mydlo je ozaj dobre, nasa lilly najde vzdy skvelu vec, ja som uz testovala a fakt to super ide. Vyskusaj a je to aj lacne 29,90 tusim 😉

zuzanat
7. okt 2008

ahojte, dnes tu nikoho nebolo? 😕
my sme boli u nasich, mame krasnu stolicku na papanie, je uplne super 😵 akurat, ze mame zase menej miesta v kuchyni, ale tak co narobime 😀
kupila som aj to zlcove mydlo, tak som zvedava, lebo 2 dupacky mi nejdu vobec vyprat 😅

pekny vecer 😉

anamor
autor
7. okt 2008

cau zuzi, no cez den /teda doobeda/ nesiel konik, tak asi preto tak prazdno dnes... mne inak ide priserne net, som vas videla na skype, ale stale ma to vyhadzuje... ach jaj.
ako s muzikom doma? sikovny inak chlapec, urcite mas z neho radost 😉 😀

ja som zatial prala len cerstve skrvny s tym zlcovym, ale je fakt super, ale hadam ti vyjde aj stara skrvna 😉

katarinkad
8. okt 2008

Dobre ranko 😉
Mne vcera tiez cely den blbol net a na kona mi vobec neslo pripojit. 😠
Dufam ze dnes sa tu stretneme v plnej zostave. 😵 😵 😵

zuzanat
8. okt 2008

ahojte, romi na nete bol vcera muz, zatial v pohode, ved sme neboli doma 😀
dnes vari gulas....ale vyhanam ho, aby v pondelok uz isiel do roboty 🙄

maly sa dnes hral v stolicke, som ju dala uplne dole a cusal tam asi pol hodinku 😵
rano sa zobudil akysi nervozny, tri krat sa vykakal a uz bolo lepsie. som ho dala na nocnik a on sa tam vycikal 😀 😵 nocnik zacal hrat, tak Filipko nechapal co sa tam deje 😀

katarinkad
8. okt 2008

helo, kde ste vsetky? 😕

lilly
8. okt 2008

ahojte, my sme dnes boli v KE, odniest papier na socialku, aj v praci som bola, s kamoskou sme sa stretli cez obed, boli sme v kike, hypernove a v meste, tak mam totalne dost. Od rana ma strasne boli hlava a to je vraj rizikovy stupen 1, ten je pre mna najhorsi.. 🙄 nadcha ma stale neopusta, uz ma dost serka teda 🙄
Inac dnes som prvy den na MD, na socialke je vsetko v poriadku, vyjde mi materske aj z dobrovolneho poistenia, tak sa tesim, aj ked to nebude maximum, no asi budem mat trosku viac ako terajsi plat 🙂
kupili sme si jednu flisovu deku v kike /nie uplne najlacnejsiu, aka tam bola, lebo ta mi pripadala nejaka umela, ta nasa bola za 169, teda tiez nie velmi vela/, ktoru som povodne chcela rozstrihat na flisove separacne vlozky do plienok, no je taka krasna, ze ju nemozem rozstrihat 😀 asi kupim len nejaku taku flisovu latku a nastriham z toho 😀

mouse
8. okt 2008

Ahojte,
dnes sme prvy krat skusali satku, vesali sme s Robkom pradlo na balkone, velmi sa mu to pacilo 🙂 . Zajtra skusime prvu satkovu prechadzku... Rano chodievam na kratku prechadzku so psom, kym si Robkovia sladucko vedla seba spinkaju, dobre mi padne taka polhodinka na vzduchu, tesim sa na vychadzky s malym Robikom 😵 😵 😵 . Lilly, Tebe uz svieti 35tt, to je uzasne, conevidiet bude o jedno dietko na svete viac.
Ked sa vrati manzel zo stavby, poprosim ho, aby mi pomohol najst ten nestastny USB kabel a pridam aspon dajake fotecky, aspon z mobilu. Liilly, tie babylucy plienky este nepouzivam, akosi sa mi to este neda, ked sa nemozu zehlit, davam klasicke stvorcovky, mam ich uz asi 80... To jadrove mydlo, co si mi odporucila funguje vyborne, hned v nom preperiem okakanu pienku al. dupacky a uz sme bez flakov 🙂 .

mouse
8. okt 2008

Kocky, mozete mi prosim hodit navod ako sa drazi na mimibazare v tych aukciach? Akosi som z toho jasna, zeby pokracovala tehotenska demencia ako poporodna???

anamor
autor
8. okt 2008

ahojte,
nam nejde velmi net 😠 hadam to bude lepsie.
dnes som robila výživu pre malú, tak som celý den /okrem hrania s nou a prechadzky/ stravila v kuchyni, ale s dobrym pocitom.
Miška super, že skúšaš šatku, musí to byť super. Ako sa inak máte?

Zajtra ideme s malou na kramáre zasa, tak sa tu asi nestihnem ani ukázať.

Zuzi kúp lacnejši flís, ten ti lúto nebude. Inak pernýden na tehulku v 35tt 😉

anamor
autor
8. okt 2008

zuzi filipko je uzasny v tej stolicke 😵

lilly
9. okt 2008

ahojte moje, dnes som hore uz od piatej a konecne ma neboli hlava 🙂 Uz som vyprala jednu pracku a uz sa susi..
som rada, ze vam to zlcove /jadrove/ mydlo funguje, ja som ho este neskusala, ale mam ho doma 🙂 Inac sranda, ze taka dost nechutna, nevonava a lacna vec to je a pritom je to na skvrny super.. 😅

miska, so satkou to musi byt super, tesim sa aj ja na nu, dufam, ze aj s mojou to bude ok, ked nie je elasticka, ako tvoja, no uz je pomerne prijemne zanosena, mojim valanim sa po nej a viacerym pranim a susenim v susicke 😵
zuzi, filipko je zlaty, ako si papa v stolicke, aky ma uz rozumny kukuč 😵
romi, na kramare idete zas s tym stipancom? Dufam, ze to bude v pohode 😉
v poslednom case som sa pustila opat do skladana puzzle, mam zavazok do porodu to stihnut poskladat, tak sa snad podari, uz to ide pomerne slusne rychlo 🙂

katarinkad
9. okt 2008

Dobre ranko 🙂
Ako sa dnes mate? Aku noc mali nase babetka?

Zuzi, paradna stolicka na papanie 😉 nech v nej Filipkovi dobre chuti. 😝
Lilly, ty co este nespis? Vcera si mala narocny den a dnes uz peries od skoreho rana?
😕 😕 😕

anamor
autor
9. okt 2008

dobre ranko,
lilly vyspi sa kym mozes 😉 ja som dnes nedobrovolne hore od piatej. Vcera od tretej do stvrt na sest 😝 hrooooooooza 😒 asi si zvykam.
a ano kvoli stipancu ideme 😉

prezite pekny den, poobede, resp. vecer podam spravy

lilly
9. okt 2008

no ja dost zle spavam v poslednej dobe, stale sa budim a rano sa aj tak zobudim, ked mangel ide do prace. Niekedy potom este zaspim, niekedy uz nie. Dnes som sa zobudila este skor ako muz a bola som akasi svieza a nebolela ma hlava, tak sa mi ani nechcelo spat dalej 😀 Zato vcera ma bolela strasne uz od rana cely den.. 😖
no mozno ma chyti spanie este cez den 🙂

katarinkad
9. okt 2008

lilly, a tlak mas OK? Neboli ta z toho hlava? Kavicku pijes?

anamor, drzim palce, nech je stipanec OK.

maminky, mozem davat Borka na brusko? Nie je na to este maly? On uz dost dviha hlavku, len sa bojim aby som mu neublizila.

lilly
9. okt 2008

no tlak mavam skor nizsi, a kavu si davam kazdy den vacsinou hned rano, aj vcera som si dala, ze snad ma ta hlava prejde, ale nepomohlo..
idem si vysusit vlasy a asi skladat puzzle 🙂