Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
26. máj 2008

veru mouse mohlo to byt to, ze si to prehnala /ja vtedy tiez, sla som na 10poschodie ku kamoske pesi - lebo nesla elektrina - tym padom vytahy, stokrat som si to vycitala, lebo vtedy predcasny porod by bola moja vina/

anamor
autor
26. máj 2008

nam inak tiez kazdy do dnesneho dna tipuje chlapceka 😅

dufam, ze vasa intuicia je spravna, treba jej verit 😉

mouse
26. máj 2008

Ak aj spravna nebude, budeme rovnako radi 🙂 . No ved uvidime.
Velmi som sa vcera bala, uz to nechcem opat zazit, zahajujem kludovy rezim... Tiez sa Ti zda, ze je aj vysavac tazky?

zuzanat
26. máj 2008

ja by som toho mojho nevymenila za nic na svete 😵
uz mu muz vypraval o tom, ze mu spravi sestricku, ale som povedala, ze v ziadnom pripade, mna sa teda nedotkne! 😀

som si prave triedila veci, schovala som tehu veci a vytiahla tie co som nosila pred tym. obleciem dalsie nohavice a sukne 🙂 tak sa vytesujem.
Filipko este buva, sa prebral, tak si ho segra zobrala na brucho a tam jej buva a vydava take zvuky 😀
som myslela, ze pojdeme este na chvilu von, ale sak neviem kedy sa bude mlademu panovi racit jest 🙂

katarinkad
26. máj 2008

mouse, len sa setri. Ja som sa nechcela stazovat, ale mala som tiez hnusny vikend. Cely vikend mi bolo tak divne, mala som strasne napnute brucho, len som taka skrcena chodila, lebo som sa nemohla ani vystriet a citila som take tlaky tam dole a pichance, ze som si tiez myslela ze porodim. 🙂 No nebolo mi vsetko jedno. Neviete z coho to moze byt? Dnes rana som to este mala, aj som skoro odpadla rano, tak mi zle prislo, ale potom to nejako povolilo. Uz ma tam dole nic neboli aj brusko uz neni take na prasknutie. ☹
Nechcem vizerat ako hypochonder ale myslite ze mam ist k dr.?

anamor
autor
26. máj 2008

katarinka to sa ti stale roztahuje maternica, ale ak nevies co to moze byt a je ti to neprijemne, treba ist radsej lekarovi, za to nic nedas...

zuzi aku mas vahu? myslim oproti predtehotenskej, kolko kil navrch?

ja inak sa nezmestim uz do nicoho... ale neriesim to, budem riesit po lete a toto leto prechodim v dlhych nohaviciach a sukniach, do ktorych sa mozno niektorych vpracem....

inak ja som prestala vysavat, umyvat mopom a zametat asi zhruba v takom tyzdni ako ste vy, lebo mi to nerobilo dobre na brusko, nastastie mam muzika co upratat vie, to ma velmi zatazovalo....

katarinkad
26. máj 2008

mozno skocim rano k dr. aby som bola kludnejsia. Doteraz som este take bolesti nikdy nemala.

anamor, ja uz priberam takou rychlostou ze neviem na akom cisle na vahe skoncim 😀 😀 😀 , ale nevadi, hlavne aby bol Borko OK. Potom to snad zhodime.
A zuzke zavidim ze sa uz zmesti do starych veci. Ale ona vela nepribrala. No mne sa nedari nepriberat.
☹ ☹ ☹

ja uz asi dva tyzdne tiez neumyvam dlazku na kolenach, lebo uz to nezvladam, takze len s mopom umyvam. 😵

anamor
autor
26. máj 2008

katarinka ja sa uz asi tri tyzdne pre istotu ani nevazim 😉

katarinkad
26. máj 2008

anamor, odvazis sa az ked prides z porodnice. To uz nebude take velke cislo ukazovat vaha. 😀 😀 😀
Ja neviem, mne sa nezda ze jem nejako extra vela a aj tak vaha stale ukazuje viac a viac. 😢 Niektore zeny priberu za cele tehu tolko co ja som pribrala za 5 mesiacov. 😠 😠 😠

anamor
autor
26. máj 2008

katka netrap sa nad vahou, ja sa blizim k 20 a kaslem na to, dufala som ze priberiem max 15, no nepodarilo sa, potom som si aj davala pozor, ale k nepriberaniu to neviedlo, takze papam co mam chut, lebo pri kojeni sa nemoze skoro nic a potom si uz budem davat pozor

zuzanat
26. máj 2008

romi naviac mam 5kg, vazim 60kg, z pasu som dala dole 20cm, aj z bokov dost, ale ta vaha sa mis tale drzi na 60, ale to sa mi aj vtedy ked som drzala dietu, nie a nie dole, ale snad sa pohne. uz obleciem dost veci co som nosila pred tehu. tricka v pohode, nohavice, sukne a pod. ale brucho mam ako huspeninu, take makke 😀
na buduci tyzden asi zacnem robit brusaky, este sa bojim, kym nemam 6t po porode.

zuzanat
26. máj 2008

presne tak, po porode sa nemoze skoro nic. inak ja som zacala pit vineu a mam mlieka a mlieka, takze odporucam 😀

lilly
27. máj 2008

ahojte, v noci o 02:32 mi dosla sms od anamor, ze jej o 0:30 zacala odtekat voda, od 1:00 ma nepravidelne kontrakcie - od 20 do 5 minut a chystali sa do porodnice.
takze jej drzme palce 🙂

lasenka
27. máj 2008

ahoj Lilly - ty si ale ranne vtacatko 😉
a na anmor samozrejme myslim a posielam veeeeeeeeela sily 🙂
mas nieco nove?

lilly
27. máj 2008

nemam nic nove zatial..
lasenka, ja tak vstavam, teda o 4:45, tak som vas chcela cim skor informovat, v noci sa mi nechcelo vstavat a sem pisat 😅

lasenka
27. máj 2008

to naozaj? a cez den uz nespinkas?

lilly
27. máj 2008

lasenka, cez den som uz v praci tak velmi nemozem spat. No po praci idem velmi skoro spat.
joj anamorcek sa neozyva, este sa asi trapi

zuzanat
27. máj 2008

jej, akoby som to tusila, lebo som hned zapla pocitac ci nie je nieco nove. tak jej drzime palce, aby tu Natalka bola co najskor a aby ju moc netrapila.

lilly nejde mi zase odoslat ti spravu na skype 😔

lasenka
27. máj 2008

Lilly - nemas nieco nove?

lilly
27. máj 2008

nemam nic nove.. dufam, ze su v poriadku 😖

lasenka
27. máj 2008

juuj Lilly, tak to aj ja

mouse
27. máj 2008

Ahojte 🙂 ,
Anamor uz dufamze spokojne oddychuje po uspesnom porode. Velmi na nu myslim.

katarinkad
27. máj 2008

Ahojte.Tak taketo tu dnes mame radostne spravy. 🙂 Dufam,ze anamor to uz ma za sebou a ze uz oddychuju aj s Natalkou. Snad sa ozve, ked bude na tom trosku lepsie.

Inak vcera vecer mi porodila kamoska dcerku. Porod mala ako nic. O siedmej vecer isla do nemocky a o osmej uz bola mala na svete. Ani epidural nemala. Kiez by sme vsetky takto v pohode porodili. 😵

lasenka
27. máj 2008

uz sa tesim, kedy sa tu zjavi sprava, ze anamor sa uz s Natalkou mojkaaa 🙂

katka - jeeeej, chlapceka si nosis pod srdieckom? a pekne meno ste vybrali, moja suseda ma Boriska, bola ho Borko a maju aj psa, ktory sa Boro 🙂

mouse - ty pohlavie este nevies alebo nechces vediet? 😉

mouse
27. máj 2008

Ahoj Lasenka, nam sa stale nechce ukazat 🙂 .

lasenka
27. máj 2008

ahoooj 🙂 kedy ides najblizsie?

mouse
27. máj 2008

buduci tyzden, ale neviem, ci mi bude robit utz. Na poslednom bolo vidno krasne vsetko len nie a nie sa dostat medzi nozky.

mouse
27. máj 2008

Lasenka a co Ty? Pisala si, ze cakas ms a nemusela by prist... 😉

lasenka
27. máj 2008

no nevadi, moja, hlavne ze ho uz citis... je to krasne, vsak? 🙂

mouse
27. máj 2008

Ano je to nadherne 🙂