Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

vjitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankazaba
6. apr 2009

ahojteeeee, opat som Na nete...
No fotecky pridam az ked budeme mat net doma... Co bude dufam coskoro...

anamor
autor
6. apr 2009

ahojte krasky,
jani len si to uzivaj, rychlo netik a chceme fotecky!
zuzka ty ma svojou sikovnostou priam s.res! 😉 😀
lilus neboj dobre bude a raz sa dockas aj prespatej noci /ale este pred tebou som ja na rade! tak ma skus predbehnut 🤐 🙄 /
madamka spi - akurat ze 30min a bola hore, skoro ma trafil slak ☹ ale podarilo sa mi ju ukocikovat, potom vstane, dame ovocko a hor sa na prechadzku ocumovat svet 😵
ja mam nekompletne umytu akurat kupelnu, zajtra ak nebude prsat /hlasia vraj/ umavam okna asi, ak nie kuchyna, spalna... mozem si vybrat, po pravde neviem co skor. Bodlo by mi keby mi niekto na par hodin zobral von malu alebo tak... no zial nema kto ☹

zuzanat
6. apr 2009

neuveritelne, ale moj syn spi od 12,30!!! to tu davno nebolo 😀

Jani popis ako sa mate, ako si zvykate...

Romi neboj, ved ja takto makam raz za cas, inak sa mi veeelmi nechce 😀

katarinkad
6. apr 2009

babulky nas B je dnes hnusny 😒 😒 😒 Od rana je umrncany, vsetko ho dnes bavi tak maximalne 2 minuty 😔 😔 😔
Som ako lemra dnes 😨 😨 😨 Este ze som bola minuly tyzden taka aktivna a vsetko vypratala, tento tyzden asi zo mna nic. 😖

Romi, po tebe cakam na prespatu noc este JA 😀 😀 😀 lilly, je az niekde za mnou a mouse 😀 😀 😀

lilly
6. apr 2009

ja uz som tusim 2 prespate noci mala, no to bola vynimka...
a miska tusim prespate noci zaziva castejsie..
my sme dnes boli zase vonku s manducou sli sme ockovi oproti, teraz som mala vzadu krizom popruhy, tak to bolo oooovela lepsie 😵

katarinkad
6. apr 2009

lilus, no ja si prespatu noc predstavujem asi tak - B zalahne asi o 19:00 a bez jedineho zobudenia bude spat asi tak do 10:30 nasledujuceho dna 😀 😀 😀 😀 ale to je asi len moj nesplnitelny sen 😖

romi, pekne jarneeeeeeee fotos 😉 Natalka je taka velka, zlatucka okana zubataaaaa 😅 😅 😅

aj ja som prihodila nejake z nasho exota 😀

anamor
autor
6. apr 2009

kraaasne fotky kati 😵 fesacisko ten tvoj slusnak 😵 .
lilus zo solidarity nam /mne/ nemusis tie prespate noci pripominat 😉 srandujem... som rada ze prelozene popruhy boli lepsie - ja som tiez tak nosila dlho 🙂

my sme tiez boli vonku cele popoludnie, perfektne bolo bez vetrika, slnecno, teplucko. Mutsika uz mame v smere jazdy mala si to uziva, cumakuj, musim si zvyknut, ze ju nevidim - ale to stresne okienko mam zrolovane a viem co robi,to mi staci.

lilly
7. apr 2009

ahojte, dnes bola lepsia noc, jedla len o druhej, hned zaspala a vstavali sme o pol siedmej 🙂
kati, krasny je ten tvoj borko 🙂 a natalka je tiez krasavica, take svieze fotocky 🙂
kati, ty mas teda dost ruzovu predstavu o prespatej noci.. 😀 mne by stacilo, keby zaspala okolo pol deviatej a vstala o pol siedmej 😉
romi, po dvoch dnoch prechadzania s manducou mam o kilo menej 😉 😀 😵 😎 no aj super svalovku v nohach 😝 no to sa dufam upravi 🙂

anamor
autor
7. apr 2009

lilly - manduca funguje aj na teba rovnako ako na mna 😉 ja kazde dlhe nosenie -1kg 😵 som rada, ze to funguje... dame si to patentovat 😉
kati mne by stacila podobna prespata noc ako lilus 🙂
ja dnes pokracujem v upratovani a poobede mozno skocime na zmrzku 😉

lilly
7. apr 2009

ja by som chcela tiez pokracovat v pratani linky, no jednak sa mi nechce a druhak ma mala furt vyrusuje pri tom.. no zajtra pride svokra asi na cely den, tak ja budem pratat a ona bavit malu..
pridala som fotocky este 🙂

anamor
autor
7. apr 2009

lilly ta Tvoja mala je nadherna 😵 krasne fotky.
My dnes na prd den ☹ mala nechce spat, uspavala som ju asi 1,5hod, nakoniec som jej dala obed, potom ulozila, po 30min z vreskotom hore... je jedna a mam upratane viete co ☹
normalne ti zuzi zavidim, ze ti ma kto pobavit malu a ty mas cas si upratat ☹ ja by som to aspon na pol dna tak potrebovala 😔 😢 😔 fakt som unavena... ale nic ine my nezostava, len vecer ked malu ulozim pustit sa do toho....

zuzanat
7. apr 2009

ahojte, mne maly tiez spi, ale som sa rozhodla, ze ho dam sameho do postielky, plakal 10minut, nakoniec som stala pri nom drzal mi ucho a zaspal.Stale mi zmoli ucho., az ma boli 😅
Sme boli doobeda u susedy, co ma malicke babo, no krasny je 😵
a pobede pojdeme na bicykel a muz ma zase trening, tak budeme na ihrisku..

ma stvete s tym chudnutim 😠 😀 radsej mi to ani nehovorte, ja cely den nejem a o siedmej obedujem, mi to ide na nervy, neschudnem nikdy!

mouse
7. apr 2009

Ahojte,
pozrela som albumy, pekne fotecky ste pridali 😵 . Ja sa k mojmu albumu stale neviem dostat. Co hovorite na toto hopsadlo http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5292787 ? Tie choditka, co ste tu minule riesili sa mi pacia, ovela viac ako pavuci. V juni bude mat Robko meniny, tak dame babkam typ na darcek 😵 . Ideme tatinovi zaniest veceru na stavbu.

lilly
7. apr 2009

mne sa take hopsadla velmi nepacia.. podobne ako klokanky.. ked tam chlapci visia za gule 😖

lilly
8. apr 2009

ahojte, mame za sebou prespatu noc - od 21:00 - 6:00 😵

katarinkad
8. apr 2009

Dobre ranko 😉

lilly, ty sa tu velmi s romi nechvastaj, dobre? 😒 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠 😠 😠

co mam povedat ja, noc otrasne, dalsie kilo navyse, akoze super sa mam 😖
vcera migrena cely den......

Ja take hopsadlo tiez neodporucam, deti sa vraj odrazaju na spickach a tlaci to ako pisala lilly 😀 ale take hopsadla sa tesia velkej oblube hlavne v UK a deti su asi v poriadku 😀

katarinkad
8. apr 2009

Hej, a chvalim fotecky 🙂

Liluska je uz tiez nejaka velka.....no kocka z nej rastie 😅

Zuzik, to si ty s F na fotke? Ja som ta nespoznala s takym ucesom, to je riadna zmena, teda 😵 😵 😵

anamor
autor
8. apr 2009

ahojte,
lilly nedrazdi! 😠
kati - na kila dole odprucam manducu alebo iny nasic, fakt to zabera 😉 aj ked u teba je to trosku horsie, lebo si nemohla kojit, ale urcite sa netrap, radsej kilesko navyse a spokojnost na dusi 😉 a na fotkach ja teda ziadne kola navyse nevidim... a ta migrena ma mrzi 😒
vecer som drhla kuchynu, som uspokojena 😵 vcera sme dali vylet na zmrzku, mala to prespala, tak som si aspon chvilu bezstrarostne posedela.
Vytiahla som letne klobuky, lebo sak je teplo. Malu normalne s opalovakom natieram 😉
A musim sa pochvalit: budeme mat choditko kocikove 😵 😵 😵 😵 som tak happy 😵
hopsadla podla mna nie su dobre ani na nedovyvijanu chrbticu... podla mna lepsie je potom to choditko /co sa v nom sedi/ - ja osobne by som sa zaobisla bez oboch /aj som sa/ 😉

zuzi schudnes, ked zacnes jest priebezne po troskach cez den, trochen obmedzis sladke a budes mat velky vydaj /fyzicky/ 😉 nezufaj, ako som katke napisala - radsej kilo navyse, ale usmev na tvari - treba byt spokojna so sebou.... dnes som v nejakej lepsej nalade, ale ked mala nezaspi zasa dve hodiny budem v koncoch ☹

lilus aj ja cem niekoho na varobku 😉

a zuzi pekne fotocky, filipko je uz chlapcek, ziadne babo /dufam ze ostatne som pochvalila uz predtym, lebo som mrkala aj predtym/. A kati ano to je zuz 😉 /ona furt vyzera inak 😉 /

mouse
8. apr 2009

AHojte,
Lillus, v dobrom zavidim prespatu noc. Robko dnes v noci papal hadam 100x... Niekedy mam pocit, ze sa len chce ubezpecit, ze ma prsnik poruke, lebo si len sosne, vypluje a spi dalej. No a vcera spal iba raz, ale zato potiahol 2 a pol hod, doma v posteli. Dnes to asi bude rovnako, lebo zaspaval az okolo dvanastej, na rukach, s placom, to sme tu este nemali... Uz druhy den nekakal, asi ho zapiekla mrkva, len tlaci, puci sa a nic neide. Skusala som aj rektalnu trubku, ci trosku nepomoze / nepomohla.
Zuzi, pekne fotecky. Idem sa pustit do mojho albumu.

mouse
8. apr 2009

Prala som satku, tak musim vytiahnut kocik, ked sa Robko zobudi. Ja som ho v sportaku este nekocikovala, iba nasi s nim raz boli. Uplne som si odvykla od tlacenia kocika 😒 . Inak chudnutie v spojeni s nosenim dietata nemozem potvrdit, kazdy den min. 2hod. nosim Robka a nohavice stale nezapnem. Asi to bude tym, ze je malicky 😵 . Mozno, ked bude mat o kilo viac 😀

katarinkad
8. apr 2009

romi, takze predsa si zohnala ten kociko-choditko 😉 . Ja som este neobjednala, asi po v. noci.
Ja nedavam na kona take celopostavove fotky 😀 , to by ste videli aka som gulka 😀 😀 😀

misi, ty si prihod do satky este nejaku cinku, mozno zaberie 😀

ja neviem co mam robit, mam dalsich 4 zaujemcov o kocar 😵 😵 😵 co je super, ale ked som uz tamtej slubila 😨

katarinkad
8. apr 2009

lasky moje de ste? 😨 😨 😨

ja som sa dnes znicila, som zase pratala, 3x prala, 2x s B vonku, a teraz peciem kolasik 😝 😝 😝 - tvarohovy struhany, date si???

lilly
8. apr 2009

ahojte, dnes mame svokru na navsteve, tak tu mrkam, len ked kojim..
romi super, ze si zohnala to choditko.. a kdeee, za kolko? a stale plati, ze ho od teba kupim, ci si ho nechas dlhsie ako kociarik?
som myslela, ze dopratam linku, no mala je dost nespokojna u babky, tak som vela neurobila..
kati a to cakas kym ta prva preda svoj kocik a predas ho jej? Ked by ho niekto kupil hned, tak ja by som asi tamtu zrusila, sak ktovie kedy ho preda...
zuzik, sak ty zase uplne inac vyzeras.. ta ani nespoznam... 😀
filipko je uz aky velky chlapeeeec 😨 😵

zuzanat
8. apr 2009

ahojte, ja som dnes ani nemala cas na internet 😅 Rano sme sli do mesta s mamou a sestrou, kupili sme Filipovi trojkolku, ale inu ako som chcela.Lebo tie co som mala vyhlaidnute predavaju uz bez tej opory na pas co je, aby dieta nevypadlo, lebo ze to inspekcia zatrhla a ja som bez toho nechcela.
Dnes prislo aj choditko, je uplne super, akoby ani pouzivane nebolo. A mama priniesla aj tatrovku, tak F nevedel co skor 😀
Potom sme boli vonku, na pieskovisku, vozili sa na tatrovke, potom na kofole aj s tatinom, no narocny den 😝
Mi dnes prisli peniaze, co mi dane vratili, no viac som cakala 😖
Katka ja by som tiez asi necakala a predala vaznemu zaujemcovi, predsa len, moze ta ta prva natahovat a nakoniec si budes hlavu trieskat.

Dakujeme za pochvaly 😉

anamor
autor
9. apr 2009

ahojte,
vcera sme boli vonku nebol cas sem mrknut 😉
miska - presne na teba som myslela, ci nosenie ucinkuje... neboj nohavice zapnes, trpezlivost to chce /uz som to tu pisala 9m trva tehu, 9m dostanie sa do povod stavu 😉 tak hadam... /

kati necakaj na tu prvu babu, ozvi sa tamtym a uvidis... kto berie skor, ten sa rata, co ak ta prva ten svoj nerpeda? /kamoska na to doplatila... nebud charita!/

zuzi foto odrazadla ukaz 😉

katarinkad
9. apr 2009

Dobre ranko 😉

zuzi, no teda, Filipko ma tooooooooolko novych hraciek. 😵
My sme vcera vytiahli na dvor B take auticko, tak sme ho vozili, ale viac sa mu tusim paci vozenie v tatrovke 😀

Sa mi ozvala dalsia baba na kocar 😀 . Asi dam na vase rady a predam jej ho. Bolo by to najmenej komplikovane, kedze je priamo z BA. Ostatne zaujemkyne su z hocikadial, a to je trosku problem. Dnes dojde segra z BA, tak po velkej noci by jej kocik doviezli pekne az domov do BA. Tak cakam co mi odpise. 😵

anamor
autor
9. apr 2009

cafte babule, rano si naty buchla zub do stolicky svojej ako dopapala, krv jej tiekla a ten plac ☹ cela som z toho bola roztrasena, zub tam nastastie je, inak by som sa zrutila, to som cely den sama, neviem sa nicoho chytit, poobede sa stretame vonku z kamoskami, este ze tak....

dufam, ze to s tym predajom kati vyde /s kocarom/ ako sa vam inak predavaju veci? bo u nas stop ☹ skoda

katarinkad
9. apr 2009

romi, to mi je luto. Chudatko Natalka. 😔
Ale to nic, este sa vela krat buchne.........ty za to nemozes........hlavne ze zubok je tam. 😅
Sme vsetky SUPERMATKY!!!!!!!!!!!!

Aj mne B spadol z gauca a to som bola od neho asi na 1 m vzdialena. 😢

Mne sa tiez zastavil predaj ostatnych veciciek, no je pravda ze sa tomu nejako nevenujem. Hlavne ze predam kocar. 😵 😵 😵

zuzanat
9. apr 2009

ahojte, akosi blbne kon, som si temu musela vyhladat cez google 😖
My s Filipom od rana makame, sme umyly okno v spalni,prezliekli periny, oprali a teraz uz pekne spinka.Dala som ho do postielky, hladkala a o chvilu buval. Som ho nechcela nechat vyplakat, lebo ma otvorene okno, by si ludia mysleli, ze ho tyram 😒 😀

U mna chudnutie pocas dalsich 9mes neplati, mozno ked prestanem kojit...Ale schudla som 1kilo 😀 😀

Som dnes povytahovala svoje veci, take tensie nohavice a pod, tak perem o zivot, este ze mam dva susiaky, inak by som vesala u susedov 😅

Romi ked sme boli v nedelu v obchode, tak Filip sa akosi treskol o kocar a tiez mu isla krv, az ma zmrazilo, ale nastastie vsetko v poriadku.

Rano tu bola mamina, doniesla syr, aj mi chcela maleho zobrat, ale segra pecie, tak by im tam moc nepomohol, ale tak som rada, ze sme to sami takto pekne zmakli. Teraz idem poutierat prach, lebo nie je poznat, ze som to robila v pondelok a ked sa zobudi pojdeme von 🙂