Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
18. apr 2009

lilly, no vidis aky je MOONik super 😀 😀 😀 Aj ja chcem aby B spal 2,5 hodiny, no je to len moje nesplnitelne zelanie. 😔
My spime len raz denne - max 1 hodinku, alebo 2x denne po pol hodke.....sa mi to zda teda dost malo na take male deculo, no co narobim........a to je B cely den hyperaktivny, nechapem ze nie je unaveny, bo ja hej 😀 😀 😵

miska, tak aj ty si chorucka 😔 😔 , teraz ked prisla jar, ste takto pochoreli. Skore uzdravenie zelame. 😵

lilly
18. apr 2009

jaj ozaj som zabudla.. som skoro odpadla, ked som dnes videla po moldave kocikovat Stokke Explorery, ci ako sa to pise.. zjavne nova porodena mamicka.. akurat sme vcera s kamoskou zhodnotili, ze od noveho roku sa tu objavili aj normalne kociky, nie len polske krabice, ktore tu chodili, ked sme my vyberali kocik.. no ten Stokke ma tu teda poriadne prekvapkal.. 😕 no podla mna tu vobec nepasuje.. 😔 pasoval mi tak po Mariahilferstrasse vo Wiedni s vyparadenymi pipinami.. 😅

katarinkad
18. apr 2009

lilly 😅 😅 😅

inak, ja nechapem takych ludi, co si kupuju polske krabice....neviem si predstavit chodit s takym kocarom 😀

katarinkad
18. apr 2009

stokke sa mi inak dizajnovo paci /viete, ze mne sa take divne kocare pacia/, ale je total nepraktikus podla mna 😕

lilly
18. apr 2009

aj mne pripada nepraktikus, dost hrkotaci a drahy..
ale boli sme my teda.. 😀 ked som ho v dialke zbadala, ako sa lezernym krokom rodicia s nim prechadzaju, tak sme poriadne pridali do kroku a futasili za nim, ze by som si ho vyobzerala 😀 😀 😀
no aj za nasim moonikom sa ludia obzerali 😵
a za mutsym sa obzeraju okrem normalnych ludi, hlavne ciganky 😀.. rozumiem z toho akura "dig.... bla bla bla kocikos" 😀 😀 😀

mouse
18. apr 2009

Ahojte, zas sa ulievam, zamrzol mi druhy pc, na tom pisem dipl.... Lebo tento laptop manzel nosi do prace. Dufam, ze to ta stara sunka po restarte rozchodi, inak budim manzela, nech spravi udrzbu. Lilly, zabavili ma Tvoje kocikove prihody, najviac to s tymi cigankami. Inak som Ti zabudla pochvalit novu fotecku v pase 😵 😵 😵 .
Uz mi je lepsie, poobede mi dal manzel super masaz, potom som zalomila na 1,5hod s Robkom, velmi mi to pomohlo. Vecer sme este v ramci prechadzky zaniesli manzelovi veceru na stavbu, za to nas potom odviezol domov 😵 . Cela moja choroba bude asi reakcia organizmu na tieto moje noci pri diplomovke. Uf, uz nech je zviazana. Katka, Borko Ti toho veru vela nenaspi. Robko to ma teraz so spankom rozhadzane, kedze stale niekam cestujeme, kazdy den spi inak. Ale najdhsie si pospinka, ked si k nemu lahnem. To potiahneme spolu aj 2 hod. Pocitac to nerozchodil, budim manzela. Je mi to luto, lebo cely den bol na nohach, so mnou na skuske a potom na stavbe..

mouse
18. apr 2009

Co sa tyka kocikov, u nas ziadne uplatnenie, uz aby synak chodil po vlastnych, lebo v satke akosi otazieva...

lilly
19. apr 2009

ahojte, dnes tu nikto nebol?
my sme sa pred 1,5 hodinou vratili z vyletu, boli sme pri Ladislavovej vyvieracke, to je taky pramen a ide k nemu cesticka cez les.. naposledy som tam bola tak pred 15-20 rokmi na skolskom vylete 😀 Je to dost daleko a do kopca, isli sme tam 2,5hod, tam sme boli asi polhodku, bo mala straaasne plakala uz potom tam, akurat sme sa najedli, nakojili, prebalili, kukli pramen a sli naspat. Inac lilly mi spala v manduce skoro cely cas, dokopy som 3x kojila na pniku 😀 A mali sme este aj navigaciu so sebou, bo ja som si cestu po tych rokoch pamatala len tak hmlisto a turisticke znacky zacali byt tak asi v 2. tretine cesty 😀 Naspat sme sli uz rychlejsie dole kppcom zvacsa, asi tak 2 hodiny.. no ja som taaaaaaaaaak strasne znicena, ze az, boli ma cely clovek, a este aj 2 pluzgiere na nohach sa mi urobili, ledva som sa ku koncu uz domov doskintala ☹ 😢 inac bolo pekne, mala si uzila 5 hodin cerstveho lesneho vzduchu 🙂

lilly
19. apr 2009

kati, krasne fotky si pridala.. 🙂 borko je bohovsky ako si tak vykracuje s tebou 😵 aj ten moonik je krasny 😵

katarinkad
19. apr 2009

Ahojky 😉

lilly, dobry vyletik. 😵 Riadna tura, to musis mat 2 kg dole, kedze to bolo s manducou 😀 😀 😀 Ja len tisko zavidim. 😔

My sme mali narocny vykend. 😕 2 dzeci, su 2 dzeci 😀 😎

dakovame za pochvalu. Sme akurat dogrilovali na dvore. 😝 O chvilu asi tiez padnem mrtva do postele, ale chcela by som pozerat Lets dance.

anamor
autor
19. apr 2009

caute,
ja sa doliecujem, pracujem a nestiham net... vonku je opat krasne, uz len byt uplne bez hrdlobolu...

lilly - minimalne dve kilecka cakam minus! 😉 super vylet
kati prekrasne fotos 😵 sekne ti to, borkovi sestricku 😉 😉 😉 😉 😎 😵 😵 😵 😵 🤐 moonik je pekny, borko krasny a sikovny 😉 Naty len sedela v jeho veku. ozaj tvoja segra kedy budu mat to druhe? vedia co?

stoke kocar sa mi nepaci - ani imidz, ani cena, a neprakticky mi pripada ...

miska super ze ti je lepsie /mne kusok tiez uz 😝 /, dipl nech rychlo dopises a cakam vas 😉 , ako ste na tom s domcekom?

zuzi cakam na spravy o oslave 😉

katarinkad
20. apr 2009

Dobre ranko 😉

romi, aspon ze ti je uz lepsie 😅 , byt chora v lete, alebo ked je takto teplo ja neznasam 😢

Dakujeme za chvaly 😉 , neprovokuj so sestrickou, by som scvokla s dvomi detmi 😀 😀 😀 Uplne mi staci moje sidlo 😀
Segra cakaju okolo 15.juna, asi to bude dalsia baba 🙂 Aj ked Sophie by chcela Boriska 😀

Vcera som zaspala asi o 20:15 na gauci, len co zacalo Lets dance. 😔 Nevadi, ved bude repriza. 😀

lilly
20. apr 2009

ahojte, no sklamem vas, no zatial sa -2kg neprejavili ☹ tak O,5kg max zatial aj to som mala zase za posledny tyzden +1kg, kedze som zrala same sladkosti.. prejavila sa akurat poriadna svalovka v nohach, ledva chodim a boli ma aj pravy bedrovy klb ☹ 😢

katarinkad
20. apr 2009

lilly, no co to??? 😕 😕 😕 Nemas nahodou pokazenu vahu? 😀

lilly
20. apr 2009

zrejme bude pokazena 😉
borko je fakt sikula v tej postielke 🙂 mala 🙂 by si mu ju uz znizit, ked sa tam stavia

katarinkad
20. apr 2009

tak ja som si schrupla s B taku 1,5 hodku.....super sa tesim, ze B tak dlho spal 😨 a mne to dobre padlo tiez. 😀
A teraz uz ideme von.

lilly, veru positelka uz bude musiet ist o patro niz 😀 , Borkovi sa to dvihanie sice paci, ale ja mam z toho hrozu pri pomysleni zeby vypadol 😕 🤐

anamor
autor
20. apr 2009

lilus neries vahu, ono to asi nie vzdy plati s tymi kilami dole s mdc, zavisi to asi aj od inych faktorov /to sladke si fakt nemusela 😎 😀 / - len si daj! zivot je len jeden.
ja dnes neviem do coho sa pustit 😅 mam aj papierovacky /robotu/ aj domacnost... vecer uz mam naplanovane zehlenie, juj jak to neznasam 😝
Kati Borko je poriadny sikulko, Natalka sa postavila hooooooooodne neskoro sama inak, az po 4nozkovani a to by som musela kuk zaznamy kedy to bolo, ale urcite mala 8m - nieco okolo.... ked bude takto napredovat tak zachvilu beha 😉 naty sa uz pusta, pokusa sa spravit par krockov sama a je to uzasne, aj ked potom je to pre mna GAME OVER definitivny 😝 😀

zuzanat
20. apr 2009

ahojte, tak sa konecne hlasim, cele dni sme vonku, tak ani nemam kedy sem ist...
oslava dopadla super, v pohode sme sa pomestili, zabavili, Filip dostal kopec hraciek, tak to vyzera v obyvke ako v sklade, neviem kam to budem davat 😀 😅
Uz sme boli aj vonku s trojkolkou, je vymakana.Dostal aj odrazadlo-auto, to sa mu tiez velmi paci a kopec inych hraciek. Vkladacku sice dostal, ale uplne malicku a podla mna aj dost zlozitu, tak som mu objednala z netu inu 😀 Dostal aj korunky, tak sme si vcera spravili vylet iba my dvaja, kedze tato bol opat na fotbale a isli sme nakupovat.Kupila som si krasne batusky v deichmane a potom sme boli v CA, mali tam vypredaj, tak som mu kupila rifl.bundu a cervenu polokoselu, no fesak bude 😵 som nebrala ani kocik, lebo by som sa k regalom zle dostala, tak v CA, je v rohu telka a stolicky, Filip zobral stolicku a tlacil ju po predajni. Som prisla domov spotena ako kon 😀 Sme sa dve hodiny flakali 😝

Vyriesila som aj dilemu ako zabalit slnecnik, dostal totiz dr.vlacik a do tej krabice, uplne slnecnik pasuje.Len nemam baliaci papier, truba 🙄
Ale hned ako sa postavil, tak sme znizili postielku uplne dole, to by som neriskovala...

Vonku je krasne, uz sme boli na prechadzke, v pieskovisku, teraz uz F spi, tak idem trochu upratat, prach poutie
Borisko je teda super, Filip sa postavil ked mal 7mes a 2tyz.a vtedy zacal aj za ruky chodit, tak vidite, nie je az tak moc sikovny 😀

Vonku je krasne, uz sme boli na prechadzke, v pieskovisku, teraz uz F spi, tak idem trochu upratat, prach poutierat a na obed robit syr.

este som zabudla, ze torta bola nadherna, naozaj sa segre podarila, neskor pridam aj foto 😉

katarinkad
20. apr 2009

WAW, zuzi, aka frajerska torta 😝 😝 😝 😝
Tvoja segra je teda riadna sikulka, odovzdaj jej pochvalu! 😵

Filipko je fesacisko velky, uz vyzera byt opaleny akoby prisiel z dovolenky. 😉

A samozrejme HAPPY BIRTHDAY FILIPKOVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

anamor
autor
20. apr 2009

juuuuuuuuuuuuj ZUZIK krasne fotos. A vsetko naj Filipkovi k prvemu rociku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aaaaaaaa zajtra oslavuje maminka, ze jo? 😉

baby to je uz vazne rok? to je sila!

zuzanat
20. apr 2009

Dakujeme 😵

Romi na mna uz vsetci akosi pozabudli, Filip je prednejsi 🙂 ale zase akosi mi to ani nevadi, aspon nemyslim na to, ze starnem 😀

Ja peciem zemiaky a tecu mi sliny, hladna som ako pes, uz nech su hotove 😝 Filip od 12h spi 😅 a potom pojdeme von, len neviem ktorym dopravnym prostriedkom, ci na bicykli, trojkolke, kociku, este mame aj odrazadlo a choditko 😀 no dakujem pekne, este ze si Filip zatial nevybera 😀

lilly
20. apr 2009

Filipkovi prajeme vseeetko najlepsie k narodkam 😵 Kecam s tebou pol dna a zablahozelat zabudnem 😔
krasne fotocky, torta bola tiez super, vyzerala uplne ako nas zeleny trabantik, co sme mali este za sociku, nie ten sucasny, co uz je chudak zosrotovany 😀
filip je uz velky chlap, vobec mi nepripada, ze uz presiel rok 😅 zuzi a ty mas zase ine haro.. 😨 😀

anamor
autor
20. apr 2009

ahojte,
my sme cele popoludnie boli vonku, N uz nezaspala v kociku, takze uz spi 😉 znicila som ju 😵 ale inak dnes ma za sebou dost pokusov s par krockami! juj som zvedava kedy uz nacisto pojde sama 😉

zuzi tvoja bluzka, ci tunika ci co krasne si to mala na sebe ladila s tortou 🙂 😉 , Katku chvalime, ze je sikulka 😉

lilly krasna pasova foto, Tvoja lilly ma viac na nej ako moj mala na mojej pasovej 🤐 asi to budem musiet zmenit... nestiham ani fotos stahovat 😲

katarinkad
20. apr 2009

romi, aj nas B uz nastastie odkvecol. No v nasom pripade znicil on mna. 😔

zuzi, ty to mas tazke. Tolko dopravnych prostriedkov 😀 A kde parkuju? Pred bytovkou? 😀 😀 😀

lilly, ty kojis na pniku?

sa mi pacia tie vase ofiny. Aj ja by som scela, ale kedze mam asi tak 5 vlasov na hlave (a kazdy den mi B vytrhne este nejaky), tak keby som si aspon 3 scesala na ofinu, vzadu by mi uz viali iba 2 ☹ 😖 😒

zuzanat
20. apr 2009

ahojte, Filipko si dobre zdriemol pobede a potom sme uz boli vonku.Tiez uz buva, uvidime kedy zacne plakat, lebo to mame kazdy vecer ako vzdy...

Romi dakujem 😉 Zuzik ja mam tento uces asi uz mesiac, takze nic nove. Ofinu som uz nechcela, ale nevydrzala som, ked mi dorastala 😀 filip mi tiez stale trha vlasy a zmoli ucho, neviem ako ho tohto zlozvyku zbavim, lebo niekedy mi to ide riadne na nervy.

Katka parkujeme ako kde, v kocikarni, pivnici, doma a pod 😀

Konecne tu bol dnes elektrikar, po 3 tyzdnoch! Bol vyhoreny hlavny istic a povedal, ze susedom tiez uz dlho nevydrzi, lebo je to slabo dotiahnute 😅 Este nam pridu elektrikari to zablombovat, ale to pekne krasne donesiem starostke nech si to zaplati, sak to nie je moj byt.

Zajtra ideme rano doktorke, Filip na rocnu prehliadku, ockovanie a ja tiez, tetanovku 😝 Dufam, ze to bude dobre znasat 😔

lilly
20. apr 2009

moja lilly konecne zaspala, nejak sa jej nechcelo 😖
kati, tam kojim na luke pod lesom, to bolo na velku noc 🙂

katarinkad
21. apr 2009

Dobre ranko 😉

lilly, supis fotecky 😉 , mala je uz tiez pekne sidielko 😅 o chvilu sa dvihne na 4 a posadi, uvidis 😵

zuzi, ja neviem preco ale mne akosi tie tmave vlasy k tebe neidu 😨 sa mi viac pacis ako blond. 😀

zuzanat
21. apr 2009

ahojte, tak mi sme doma od doktorky, Filipko zacal plakat, este len som ho vyzliekala Mam pocit, ze odkedy chodime urologovi, tak sa boji doktorov.Urobila mu taku prehliadku, ze to som mohla aj ja doma
Miery ma, hlavicka 47cm, vaha 10,5kg a vyska 77cm, aj ked som ho merala doma a mal viac a to iste vravela aj suseda co bola s malym, ale tak nevadi...

Aj ho ockovali, tak dufam, ze ziadne horucky ani nic podobne nas necaka a o tyzden zase prevenar. Ked som ho mala na rukach po vazeni, tak ma krasne ocikal Ani som ho nemohla obliect, az v cakarni, co stale plakal.
Mna neockovali, leb ked kojim, tak nemozu.tak budem mat tetanovku doma v ladnicke, kym prestanem kojit, co neviem kedy bude...

Katka vidis, a to ja mam svoje vlasy tiez take tmave. sak uvidim dokedy to takto vydrzim 😀

lilly
21. apr 2009

ahojte,
zuzik, vsetko najlepsie k narodkaaaaaam, vela zdravia, stastie a radosti z Filipka ti prajem 😵
kati veru, lilly je uz sidlo 😀 vcera strasne dlho vecer zaspavala, a o hodinu o pol jedenastej sa zobudila so strasnym placom, ani utisit sa dlho nenechala 😖 v noci jedla 2x, to uz tiez dlho nebolo...
dnes som piekla skvarkove pagace, strasne mnam sa podarili 😝 😵
zuzi, dufam, ze filipko bude dobre znasat ockovanie
a mne sa tiez viac pacis so svetlejsimi vlasmi 🙂

zuzanat
21. apr 2009

asi sa koli vam odfarbim 😀

Zuzka, ja som tu spominala, mne Filip uz asi pol roka pravidelne vecer zo spania place a kolko krat ho musim uplne zobudit, lebo sa neda utisit. Netusim co to je, je mi divne, aby mal kazdy vecer zle sny. Lebo potom ked zaspi, tak spi dobre az do rana.