Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
11. jún 2008

jaaaj, a po vyplate co planujes? 😀

katarinkad
11. jún 2008

Ja peciem laskonky. Prvy krat v zivote. 😝 😝 😝 Som zvedava ci neskoncia v kosi.
Mam ich strasne rada a ked vidim v cukrarni kolko stoji 1 laskonka, tak som sa rozhodla vyskusat ich upiect doma.

lilly
11. jún 2008

ahojte, ja sa prave napchavam pizzou 😝
inak mam dost prace 😠

katarinkad
11. jún 2008

lilly, nerob chute 😀 Ja som uz tiez poriadne hladna, no este som iba zacala varit popri tych laskonkach 😝

lilly
11. jún 2008

nejak som si zvykla v stredu odbehnut po pizzu, ked mam dlhy den v praci 🙂
no teraz by som si najradsej lahla a spala, tak som sa nazrala 😔 😅
a ako vyzeraju tie tvoje laskonky, budu jedle? a co varis?

katarinkad
11. jún 2008

laskonky su na h...o. Teda ton co som upiekla sa ani zdaleka nepodoba na tie v obchode. Chutove sa celkom podobaju ale vizorovo su divne. Plnka je mnam, mnam. Mozno ich aj zjeme. 😝 😝 😝 No nabuduce si radsej kupim z obchodu, aj ked su drahe jak svina.
A varim dnes sojove kocky so zeleninou a k tomu knedlik.
Ale poviem ti, tak som sa uz unavila pri tom peceni a vareni, ze by som si najradsej lahla a spala a horuco je jak slak. A este aj ruru som mala zapnutu 😀

mouse
11. jún 2008

Moja mamina robi casto laskonky, tiez nevyzeraju ako kupovane, ale o to su chutnejsie 🙂 a vzdy sa velmi rychlo zjedia - urcite Tvoje budu mat podobny osud 😝 . Narobila si mi chute, idem si kupit nejaky zakusok. Ja sa dnes chystam robit jahodovy dzem - ako neskusena gazdinka idem k mame 🙂 , ale budem ho vyrabat sama, len pod jej odbornym dohladom. Lilly, ja som po obede uz stihla znovu vyhladnut, joj zachvilu sa budem kotulat...

anamor
autor
11. jún 2008

ahojte moje, mnam dala by som si pizzu 😝 a aj jednu laskonku za tym 😀 narobili ste mi chute.

mouse ten kyblik som nakoniec nekupila, ale mozno este kupim, uvidim, laka ma to strasne, aj ked malicka sa nie velmi rada zatial kupka.

my sme vcera inak mali tiez rozruseny den aj noc. Ale dnes to bolo zatial v norme, tak po zlom dni prisiel dobry. Testovala som mutsika na prechadzke a je super, paradne sa soferuje, nastastie mam aj slnecnik, v tomto letnom obdobi ho strasne vyuzijem, super bolo, bolo tichucko a malej sa to pacilo, ja som normalne bola vycerpana, ze som si na obed zdriemla 😉

katarinkad
11. jún 2008

anamor, no ved nemoze mat Natalka vzdy dobre dni. Ved aj my mame raz lepsie a inokedy horsie dni. A to teplo je unavujuce, ako pre nas dospelych tak aj pre deticky. 😎
Takze mutsik je odskusany na prechadzke. No super. Doteraz si s malou este nechodila na prechadzky? Deticky sa radi prechadzaju v kociari, tak chod s nou kazdy den aspon na malu prechadzku ked sa jej to paci. 😵 Mozno na prechadzke lepsie zaspinka v kociari.

Mne dala segra vanicku, takze ja o tom kybliku neuvazujem. Ale moze to byt fajn, aj ked mi to trosku pripada, ze je tam potom okolo toho babetka malo miesta na to aby som ho umyla.

lilly
11. jún 2008

ja som akasi unavena, zjedla som na obed skoro 3/4 pizze a nic nevladzem.. este mi aj brucho tvrdne, take divne to je.. 😖
ten kyblik sa mi celkom paci, no neviem, ci sa da s nim dobre manipulovat, teda s dietatom v nom.
romi, mas origos slnecnik na mutsika? Mne sa paci skor taka slnecna clona, asi by mi ten slnecnik zavadzal vo vyhlade.. Sice mi v zime slnecnik aj tak velmi nebudeme potrebovat a do leta nieco vymyslim.. 🙂

anamor
autor
11. jún 2008

lilly neviem ci je original, ale asi ano, kupili sme ho s kocikom, tak neviem.
Kyblik sa mi paci, ale urcite by som mala aj kyblik a aj vanicku a preto mame len vanicku, kedze som musela kupit obe, ten kyblik je skor na vyclapkanie podla mna. A inak odporucanie od mojej kamosky pre vacsie babo - vanicka z Ikea 😉 je len v modrom, ale my ju kupime, lebo tato co je v prebalovaku nam podla mna vydrzi tak na pol roka lebo je dost malicka, ale nevadi.
katarinka co sa tyka kocikovania, uz sme boli, ale iba s muzikom - cez vikend, na dedine hotove peklo a hluk... a ze na dedine je pokoj 😅 mala bola nervozna, nic z toho nemala. Inak spava v kociku vonku stale od rana deviatej do vecera kym kupkame, v tieni na cerstvom vzduchu so sietkou na kociku a vysielackami 😉 /odporucam tmavu svietku, uzasne do kocika vidiet oproti bielej, viem porovnat, mam obe/

katarinkad
11. jún 2008

ja mam tiez hroznu unavu 😒 Cakam mangela, mal by dojst z prace, chceli sme ist dnes ku veceru na taku mensiu turu, ale asi to dnes nehrozi. No uvidim, mozno sa este preberiem k zivotu. Nezaskodilo by mi trochu pohybu, lebo uz sa budem gulat o chvilu. 😀 😀 😀
anamor, u nas na dedine je bozsky klud 😉 mozno aj preto, ze byvame mimo hl. cesty, pod lesom. 😵

anamor
autor
11. jún 2008

katarinka tak si to uzijvaj, ze tam mate bozsky klud. Ozaj kolko kg mas plus, ked sa budes gulat?

lilly
11. jún 2008

my mame dnes 3. vyrocie svadby.. 🙂 No muzika mam prec na tri dni, az do piatka, siel na poradu do Strecna.. ☹

lilly
11. jún 2008

ale katka vobec nevyzeras pribrata, len v brusku trochu 🙂

katarinkad
11. jún 2008

vy lichotnicky 😀 😀 😀 dnes rano som sa vazila a skoro som odpadla. Mam uz + 8 kg. A to som pred tyzdnom mala len +6 kg. Ja to nechapem. 😖 Ten nas Borko bude asi poriadny chlap.

lilly, blahozelam k vyrociu sobasa. Oslavite, ked sa muzik vrati. 😵
My budeme mat este len 2. vyrocie, v juli.

lilly, ty si uz nieco pribrala? Ci stale chudnes?

katarinkad
11. jún 2008

z dnesnej tury nic nebude. Mali sme navstevu a prisla strasna burka 😕 😕 😕
Tak mozno zajtra.

zuzanat
11. jún 2008

ahojte, ja som dnes bola u nasich. som sa rano rozhodla, ze nebudeme sami doma, lebo sa zblaznim, tak sme sadli do auta a hned nam bolo veselo 😀 predtym som to nebrala tak tragicky, ze tu nikoho nema, lebo som bola stale v robote. a teraz mam sice Filipka, ale je to na prd, ked nemam ist s kym ani kocikovat, a nech idem ktorou kolvek cestou,stale je to ta ista. a nemam sa s kym ani porozpravat, to mi chyba najviac. lebo zachvilu budem vedeit len tutuli mutuli 😖 😀
dnes uz take nervy nemal, aj ked tatinovi poriadne plakal a nie a nie utisit, mi povedal, ze som ho proti nemu nainfikovala. 😀 no nemozem za to, ze sa maly somnou tak rad rozprava. inak je strasne zvedavy, ked lezi a nic nevidi, tak ma nervy a place. najobllubenejsia poloha je bruskom na ruke, opre si hlavicku a pozera kade tade, zlatinko moje 😵
teraz uz pekne buva, zacal zaspavat pred jedenim, tak som mu nasila napachala cicik nech sa napapa 😀

katarinkad
11. jún 2008

Zuzi, myslim ze nas to caka vsetky, ze sa budeme rozpravat len s babom tutuli mutuli 😀 😀 😀
No nie je to lahke byt cele dni sama doma s babom, ale co narobime ked oteckovia musia zarabat. 😒
A vasi su uz na dochodku? Aspon ste mali vyletik s malym.

zuzanat
11. jún 2008

katka moji rodicia obaja robia, ale jedna segra je doma a druha studuje na VS, ale teraz je tiez doma. len keby byvali blizsie 😔

lilly
12. jún 2008

ahojte,
katka, uz som vo faze priberania, no zatial nejak pozvolna, mam pribrate take necele kilo a pol 😅 Ale podla mna to pride este teraz najviac. 😉
zuzi,a ta tvoja suseda, co nedavno rodila chvilu pred tebou, nechodi s tebou kocikovat?

zuzanat
12. jún 2008

dobre ranko 😉
lilly ona veru nie, chodi len k mame, lebo co ak by maly chcel jest, takze na prechadzky nechodia 😅

katarinkad
12. jún 2008

Ahojte. 😉

lilly, ja som tusim v 18 tt mala nejake 2-3 kg. Uz si ani nepamatam. Joj, to boli ale casy! Teraz je to uz hruza. 😠
Ja pri tomto tempe potiahnem urcite aj na 20 kg. No pri mojej vyske sa budem urcite uz len gulat. 😀

zuzi, no tak musis kocikovat sama. Alebo nech chodia segry na striedacku k tebe. Ja tu tiez nemam nikoho takeho naokoli kto bude so mnou chodit kocikovat. Ale mamina bude uz dufam doma ked porodim, tak bude chodit ona. Dufam.

anamor
autor
12. jún 2008

ahojte,
u mna je to s kocikovanim ako u zuzky, sama a dookola rovnaka trasa, ale nastastie mame dvor, tak mala je na vzduchu aj bez kocikovania... nastastie vzduch jej teda nechyba, aj ked prechadzky su aj pre maminky... kvoli kondicke.
katarinka nad vahou sa netrap, ja som to tiez dotiahla na 20 a vlastne ku koncu som sa uz nevazila a posledny mesiac diktovala u lekara stale tu istu vahu, nech nezacnu riesit ze je to vela.... pravda je ze na mojej vyske sa to aj stratilo, aj ked som bola ku koncu poriadne tlsta ☹ teraz mam stale +9 ale pekne to ide dole, dufam,ze pojde aj dalej, ved od porodu len dva tyzdne...
lilly tebe to male priberanie uprimne zavidim. A inak do 18tt som aj ja mala +3kg 😀 ako katka

mouse
12. jún 2008

Ahojte, ja som mala minuly tyzden v poradni +8, teraz mam uz +9. Uz pocuvam narazky, ze som dost pribrala, ze ako budem vyzerat ku koncu, ale neriesim to, citim sa zatial vyborne.

mouse
12. jún 2008

Romi, idem objednat kyblikovanicku Shantala.

lilly
12. jún 2008

no ja ked vela nepriberiem, tak budem za totalne svetlu vynimku v nasej rodine 😅 Mama, segra aj babka stale pribrali aspon 20kg.. 😅 No mozno sa to este zvrhne aj u mna 😖 No zase ja som nebola vychrtlina ani pred tehu a mala som o par kil viac ako je nutne, takze tak..

ja budem chodit kocikovat asi tiez sama, no aspon mame vacsie mesto, je kam chodit, bud len na sidlisku, alebo do mesta, alebo pod les.. no bude zima, tak tam asi velmi nie

anamor
autor
12. jún 2008

lilly to mas stastie ze mas kam ist, u nas je to fakt nuda, akurat ze v zime sa ti zasa nebude az tak chciet ako teraz ked je teplucko, ale na jar si to uzijes 😉
mouse pozriem Shantala 🙂

lilly
12. jún 2008

veru, na jar ano a potom v lete uz so sportacikom, sa tesim velmi 😵

anamor
autor
12. jún 2008

mala dnes od rana 6,30 konecne zaspala o dvanastej na obed ☹ bola taka znicena uz... ale akosi to neslo. Inak ja zatial mrzim na tesco plienky, neviem ci su jej velke ci co ale prekaka sa az do postoliek, su tvrde a tazke... no neviem, ci si na ne zvykneme, mam pocit ze je mala z nich nervozna, mali sme pampersky a pohoda....