Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
20. jún 2008

tvoj strojcek je urcite lepsi a tebe to mozno nebude sposobovat take muky 😀
Ja som to sice tiez vydrzala niekolko krat, ale aj mi to dlho trvalo kym som odepilovala cele nohy a ta bolest, och 😢 Ziletky to istia, to je radost sa holit 😀

lilly
20. jún 2008

len ked mna to uz nebavi kazde dva dni robit zatvu.. aspon na nohach to usetrim. Ostatne partie urcite nezvladnem vytrhnut, to by bolo uz brutal sado maso 🤐 😕 tak tam to oholim. A s bruchom to bude cim dalej zaujimavejsie.. 😨

katarinkad
20. jún 2008

lilly, ja si uz cez brucho tam dole nevidim. 😀 Holenie istych partii si uz musel zobrat na starost mangel. 😀 😀 😀

mouse
20. jún 2008

Ahojte. Katka, ja mam podobnu skusenost s depilasnym strojcekom. Ale dufam ze Zuzke bude dobre sluzit a nebude tak boliet. Ten moj je riadne stary...

anamor
autor
20. jún 2008

ahojte kočky,
fu dnes mame riadny hic, ale nech je, ved je leto 😉
ja mam doma tiez starsi epilator, tento rok som ho este nepouzila, ale roky predtym parkrat ano, ale iba na nohy, inak nie, treba si zvyknut, to je fakt. Lilly v tehu mas vyssi prach bolesti, tak je dobre skusit teraz 🙂 otestvovat ten prah bolesti. A inak ja som si prikladala na nohu zmrazenu napln do chladiacej tasky a bolest bola v poho znesitelna 😉

katarinkad
20. jún 2008

tak hic je dnes riadny 😎 😎 😎 a ja som este zapla ruru, asi tu zdochnem. Pecem kysnuty kolac podla receptu lilly. Som zvedava ako sa zadari.
A treba mi varit obed, sa mi nechceeeeeeeeee 😒

anamor
autor
20. jún 2008

katarinka ja nastastie dnes nevarim /ani mne by sa v tom hice nechcelo/, taky dobry kysnuty kolacik by som si dala 😝 ale este chvilu vyckam a zacnem s experimentom, dnes som mala osupanu paradajku /experiment/ lebo som mala strasnu chut na nu.
Ja si robim poriadok v skriny 😝 neznasamto, ale sa oteplilo... tak treba oprasit letny satnik... akurat sa do nicoho nevpracem 😢 😒 ☹ ale co uz...

zuzanat
20. jún 2008

ahojte, my mame dnes dva mesiace 😵
sme boli na poste, prisla mi cierna podprda, konecne! ale filiko sa akosi nevedel ulozit v tom teple. teraz papa a potom hadam aj zaspi.
musim obalit syr na obed 😝

katka, stihla ako stihla, vela veci este neoblecim, pas ma stale +10cm 😖

mouse
20. jún 2008

Ahojte maminy,

Filipkovi gratulujem k prvym 2 mesiacom 🙂 . Ja uz mam po obede, rano som uvarila cestoviny s cukinou a malymi morskymi priserami. A este mame v chladnicke pol prasata, z firemnej akcie, ale uz som toho tak objedena, ze tie cestovinky mi uplne stacily 😝 .

katarinkad
20. jún 2008

anamor, toto leto este prezijes s par kileckami navyse. Ved si teraz rodila. A buduce leto uz budes opat krasna, stihla. 🙂 🙂 🙂
zuzi, ty si predsa uz vsetko zhodila. Ten pas zamaskujes. 😀 Kto vie ako budem vyzerat po porode ja. Ale to je jedno, hlavne aby sme boli s Boriskom v poriadku. Len skoda tych veci co su v skrini, ja teraz nosim tak 5 ks, a striedam to dookola. 😀

zuzi, mnam syr 😝 😝 😝

zuzanat
20. jún 2008

dakujeme mouse 😉
katka je ked som bola tehu, tiez som viac menej nosila to iste, vacsinou rifle a striedala tricka. teraz nosim riflovu suknu a tricka striedam stale, ale uz nie tehu 😀 a nezhodila som este vsetko, este 3kg, ale zacala som robit brusaky.
sa mi nechce obalit syr, to neznasam 😅

katarinkad
20. jún 2008

zuzi, 3 kg to je nic. Predsa len to asi chvilku trva kym sa to brusko opat stiahne, ved sa 9 mesiacov len zvacsovalo a zvacsovalo 😵
baby, ja som hrozna, pozeram po nete co by som kupila muzovi, lebo bude mat narodky a skoncilo to tak ze som objednala tenisky pre seba a pre Boriska dalsie riflicky a topanocky ☹ Som hrozna!!!

idem si urobit kafe za obedom, so slahackou 😝 😝 😝 a potom sa divim ze z coho tak priberam 😀

zuzanat
20. jún 2008

katka a kde nakupujes? ja stale nemozem odolat ked vidim nieco pekne pre filipka, ale uz sa krotim, lebo na teraz mame toho uz dost a na jesen neviem aky bude 🙂

mouse
20. jún 2008

Kolega ide zajtra do Polska tak som ho poprosila, nech sa poobzera po sedacke k nasmu kociku 🙂 . Dufam, ze nejaku prinesie. Su tam lacnejsie o 1200Sk.

katarinkad
20. jún 2008

mouse, no super
ja som poverila segru, nech kukne vo Wiedni na sedacku ku nasmu kocaru, tak som zvedava ci ju niekde objavi 😵

zuzi, ja vacsinou kupujem na mimibazari, ale uz sa tiez musim krotit 😀

lilly
21. jún 2008

ahojte,zjavne vsetky vegetite 🙂 ja pojdem vegetit na balkon na plazove lehatko pod slnecnik za chvilu a uvarim puding 😝 😵 Vcera som vydepilovala nohy a je to ok.. akoze bezbolestne nie , no celkom v poho 😀 este mi ostal kde-tu nejaky chlp, kedze som robila zatvu na asi 3dnovom kratkom strnisku, tak to este doznem zajtra 😵

zuzanat
21. jún 2008

ahojte, my sme boli v maxe, filipko cely cas pekne spinkal 🙂 teraz si vegeti na deke a "rozprava" sa so zvieratkami 😀 ja by som veru tiez sla vegetit na balkon, mozno nieco vymyslim 😀
muz ide pobede hrat fotbal, konecne posledny zapas a vraj konci s fotbalom, tak som veeelmi zvedava 😅

anamor
autor
22. jún 2008

ahojte, velmi vas nestiham, stale sme vonku v tomto teple, v tieni je nam fajn. Dnes je tak horuco, ze keby sme nemali drobca ideme urcite na jazera sa svihnut do horucej vody na senecke... juj to by bolo super.
Malinka sa mi dnes povrackala ☹ vsetko slo von, chuda male, vyzeralo to na nevinne odgrgnutie a valilo sa mliecko 😢 az ma zamrazilo, dost neprijemne. Zuzi tebe sa to uz stalo?

mouse
23. jún 2008

Ahojte, my sme sa boli vcera kupat na strkovisku, voda bola studena, osviezujuca 🙂 , hned by som do nej skocila aj teraz. Plavalo sa mi super, tehulky, vrele odporucam vodu. Tak dobre som sa uz davno necitila. Vo vode nic netlaci, netazi...
Anamorcek, mala sa povrackala asi z toho tepla...

zuzanat
23. jún 2008

ahojte, anamor nam sa to uz stalo viac krat, ale ked sa to stalo prvy krat, tak som bola dobre vystresovana z toho 😔 lebo to vygrcal asi vsetko co zjedlo,islo to z neho prudom. tak som ho polhodinu nechala a potom som mu dala opat jest,lebo bol hladny, asi mu to nesadlo. ale nam sa stava, ze si odgrgne a trosku aj vygrcne.
mna to tpelo zabija, aj v byte mame strasne teplo a vonku nemame kde byt, jedine sa prechadzat po tom slnku, tak sme doma.
praje je v postielke a vykrikuje a vyspevuje 😀 musim ist do obchodu, len tusim bude prsat, tak neviem co mam urobit, je to na....
tento tyzden pojdeme aj do poradne, tak som zvedava, kolko pribral 🙂

katarinkad
23. jún 2008

Ahojte 🙂
veru, riadny hic je vonku, to sa neda v takom teple nic robit 😎 😎 😎

mouse, tak ty si si zaplavala....super....moj mangel bol vcera v aquacity, ale ja som nebola. Nemala som odvahu ist tam na tu horucavu a medzi tolko ludi. Radsej by som isla k nejakemu prirodnemu jazeru. A urcite uz ani do plaviek nevojdem, no neviem v com by som sa kupala. 😀

zuzi, u vas sa schyluje k dazdu? Posli aj k nam trosku 😵

lilly
23. jún 2008

ahojte, mne je horuco.. a tak sa mi nechce sediet v tej praci 😖 unavena som a aj hlava ma boli, aj by som daco zjedla.. asi si dam surovy kalerab

mouse
23. jún 2008

Katka, aj ja som mala dilemu s plavkami, nakoniec nebol problem, nohavicky som si zhrnula pod brusko a podprsenka bola taka sexi - zakryla bradavky a kustik okolo nich 😀

mouse
23. jún 2008

Lilly, aj mna kruti od hladu. Asi si pojdem domov ohriat polievocku.

zuzanat
23. jún 2008

z dazda asi nic nebude, ale je strasne dusno, nenormalne cosi 😝
boli sme u doktorky a mame presne o kilo viac ako pred 3tyzdnami, Filipko vazi 6250g, je to poriadny chlap 🙂

mouse
23. jún 2008

Fiha, pekne pribera. Ako kolko meria? Zuzi, Ty si darovala pupocnikovu krv?

zuzanat
23. jún 2008

meria 62cm 😅
nedarovala som, ani som nad tym nepremyslala....

katarinkad
23. jún 2008

zuzi, Filipko pekne rastie, mne je to az luto, ze tie babetka tak rychlo rastu, mohli by byt dlhsie take malinke 😵

mouse, my sme sa uz rozhodli s muzom ze kasleme na odber pup. krvi. Vobec sa mi to nepaci. 😖

mouse
23. jún 2008

Vy ste chceli darovat do verejneho registra?

zuzanat
23. jún 2008

katka ty mas kupenu uz aj odsavacku a tu klokanku ci co to je?