Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lasenka
18. nov 2008

no jasne, rozumiem... ale vies, chcela som len vediet, ako sa citi tvoje telo, ci si dost silna na to, aby si potiahla dalsich 9 mesiacov s babätkom v brusku

jankazaba
18. nov 2008

asi ano, myslim ze som uz celkom fit....

lasenka
18. nov 2008

tak to je fajn 😉 strasne rychlo to zbehlo, nie? moje tehu bezi akosi pomalsie 😔

jankazaba
18. nov 2008

veru , vsetko ide teraz akosi rychlejsie... pozerala som nedavno fotky terezky v porodnici, teraz je uz taka velika 🙂

jankazaba
18. nov 2008

no, musim utekat von, terezka je uz oblecena a krici ze chce uz ist...
lasenka - drzkajte sa 🙂
lilly - myslim na teba

lasenka
18. nov 2008

ok, jani, tak bezkaj 😉 a opatrujte sa 🙂

jankazaba
18. nov 2008

dievcata,
ziadne spravy od lilly?

katarinkad
18. nov 2008

jani, ja tiez nakukujem a nic ☹ No dufam, ze vsetko OK a ze uz coskoro bude malicka na svete. 😵 😵 😵

Zuzi, tatko nam dnes kupil feniklovy cajik od Humany. Mnam, fajny je. Maly sice najprv hadzal divne ksychty ze co mu to davam, no potom mu zachutil. 😝 😝 😝
A dnes nam tatko kupil konecne aj plienky Babylove. Uz ich skusame, zdaju sa mi super. Teraz sme mali z Lidlu a tiez boli dobre. Su velmi podobne s tymi Babylove, no tie z DM sa mi zdaju este o cosi jemnejsie ako Lidlove. 😅

anamor
autor
18. nov 2008

od lilly ziadne spravy, zuzka jej pisala sms, vraj mobil vypnuty, dufam, ze su ok, a ze to bude coskoro mat za sebou. ufff som nervozna.

katka mne sa babylove plienky velmi pacia

zuzanat
18. nov 2008

sprava uz je dorucena, tak dufam, ze sa skoro ozvu, nervozna som ako pes 😔

katka aj ja som s babylove plienkami spokojna 😉

anamor
autor
18. nov 2008

jej mame babo na svete 😵 😵 😵 😵

Hura, konecne viem, ako vyzera mamka a ocko zvonka. Narodila som sa o 20:45, volam sa Lillianka, mam 3770g a 51cm, sme aj s mamkou OK, aj ocko to prezil v zdravi 🙂

supeeeeeeeeeeeeer tesime sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanat
18. nov 2008

sprava od lilly: "Hura, konecne viem, ako vyzera mamka a ocko zvonka 🙂 Narodila som sa o 20:45, volam sa Lillianka, mam 3770g a 51cm sme aj s mamkou OK, aj ocko to prezil v zdravi🙂

GRATULUJEME 😵 😵 😵

som taka rada 😵

mouse
18. nov 2008

Gratulujem Zuzanke a Jarkovi 😵 😵 😵

anamor
autor
18. nov 2008

juj blahozelame, som normalne dojata 😵 😵 😵 jarko zajtra ta cakame na konikovi podelit sa o dojmy 😉 a na fotky samozrejme 😉

a ako krasne sme sa vsetky prihlasili na konika 🙂

mouse
18. nov 2008

Cely den som cakala, kedy pride ta spravicka 😵 . Moc sa tesim 😵 😵 😵 . Zuzke prajem skore zotavenie a Lilluske nech sa paci na tomto svete, nech je zdravucka, stastna a nech robi radost svojim rodicom. Jarko tak uz mas 2 krasavice!

lasenka
19. nov 2008

jeeeeeeej, aj my blahozelame z celeho srdca, nech su hlavne zdravucki 😅

jankazaba
19. nov 2008

lilly, jarko - gratulujeme a tesime sa s vami...

a hlavne sa tesime s dalsej baby do partie 😉 😉 😉

katarinkad
19. nov 2008

Dobre ranko 😉
Lilly a Jarko, VELMI VELMI BLAHOZELAME AJ MY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅
Pozdravujte Lilly, kto mozte, nech si hlavne oddychne v porodnici ked sa da a nacerpa sily aby sa potom doma mohla ako oddychnuta maminka a plna sil venovat malickej. 😵
Sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na foto.

katarinkad
19. nov 2008

Mne tuto radostnu spravicku zvestoval mangel uz dakedy v noci, no Borko dost vystrajal a plackal, tak som uz nebola schopna ist na net. Neviem co to mal za fanty v noci. 😀 No zato nadranom tak tvrdo zaspal (a ja s nim), ze sme spali do 10:00 😕 😕 😕 To sa nam este nestalo. 😀 😀 😀

katarinkad
19. nov 2008

Hello, kde ste vsetky?

Nemame ziadne nove spravy od lilly? 😕 😕 😕

jani, krasne fotocky z plavania. Terezka si to vo vode riadne uziva. 🙂 🙂 🙂

jankazaba
19. nov 2008

katka - dakujem , ano uziva, je ako ryba vo vode 😉

jankazaba
19. nov 2008

malemu borkovi vypadli vlasky? no je strasne zlaty aj bez nich 🙂 🙂 🙂

terezka ma vlasky od narodenia, ofinu ma uz taku dlhu, ze jej ide do oci - musim jej ju trochu ostrihat

katarinkad
19. nov 2008

jani, jemu vypadali vlasky zo dna na den. Ale len do polovice hlavky, vzadu ma dlhe 😀 😀 😀 No nemohla som si nanho dlho zvyknut, taky je cudny bez vlasov. Ale uz mu rastu, uz ma take strnisko na hlavke 😀 😀 😀

anamor
autor
19. nov 2008

ahojte kočky,
janka mala si fakt vodu uziva /ako nasa/ akurat sa nam rosili moc fotaky tak nemame az take krasne fotky, ale nejeake su...
katarinka borko je rozkosny aj bez vlaskov, aj Natalke vypadali a rychlo rastu dalsie, okolo styroch mesiacov zacala byt totalne plesata hore, vzadu jej kratucke zostali. Sobikova ciapka nema chybu 😵

natalka dnes mala rekordny dopoludnajsi spanok 2hod 40min, tak z dopoludnajsieho bol az popoludnajsi 😉
zacinam posledny tyzdne iba kojenia a uz ma chyta nostalgia 😒

k lilly - smskovali sme spolu a pisali mi ze to bolo hrozne, mala silne bolesti od desiatej a epi jej pichli o 16,45, ze to jej poskytlo velku ulavu, dali jej ju dvakrat a 3x uz nechceli, lebo bola otvorena na 7cm, tak opat hodinu pred porodenim velka bolest, ze vytlacanie bol horor, na 5 zatlaceni bola mala vonku, bola modra, ani jej ju neprilozili, doniesli jej ju o 6tej rano a dnes ju mali nosit na kojenie iba. Na sitie mala epi, ma asi 6stehov a zatial nie je na nadstandarde.

katarinkad
19. nov 2008

anamor,
dik za spravicky o Lilly. No chuda, asi sa teda natrapila dost. No hlavne je, ze to ma za sebou a ze su obidve v poriadku. 🙂 🙂 🙂 Za par dni sa zotavi a pri starostlivosti o malicku si uz na porod ani nespomenie. 😵

Borko dakuje za pochvalu 😀 😀 😀

romi, a co zacnes Natalke davat papat? Ved kojit mozes este dalej, kolko len budes chciet. Moja sesterka kojila syna skoro do 2,5 roka. 😀

anamor
autor
19. nov 2008

katarinka zacnem asi mrkvou a zemiakom /nie cistou mrkvou lebo sa bojim zapchy/ asi tri dni na obed, potom k zemiaku asi cukinku, potom spenatik a uvidim ako to pojde, potom mam poradnu poradim sa s dokinou, uz pomaly aj masko, ale prve dni len zeleninu skusim, potom chcem pridat vecer kasu a zhruba po vianociach aj ovocie. Tak uvidim. Kojit planujem dalej, ved uvidime ako budu prikrmy smakovat. No zrovna do 2,5roka po tom netuzim, lebo tak velku babu... a ked planujeme aj druhe /u nas zavisle od prestahovania do domu.../ takze uvidime ako bude. Ved podam spravy o prikrmoch, ale az o tyzden.

katarinkad
20. nov 2008

anamor, no v kazdom pripade zacni uz Natalke davat tu zeleninku, lebo si chudatko spapa nozicky od hladu 😀 😀 😀
No zlatucka je! 😵

U nas trochu poprchava 😢 mala som v plane ze pojdem s malym von, lebo vcera sme neboli. Mali sme opat navstevny den - dve kamosky s detmi a sesterka so synom. 😀 No mozno sa trochu vycasi.

jankazaba
20. nov 2008

ahojky,

no chuda lily, ale si si uzila... 😝 , ale dobre ze steobidve kocky v poriadku... drzim paste aby si sa dala co najskor dokopy...

anamor - aj my sme zacinali mrkva + zemiak, ja som potom pridal aj kustik petrzlenu a brokolicu..., potom morcacie masko a dokonca minuly tyzden sme mali aj kralika... terezka sa po takej polievke len tak zalizovala... 🙂 🙂 🙂

anamor
autor
20. nov 2008

my sme boli na klbikoch a vsetko ok, len akurat nestvornozkujeme /ani nemame tendenciu/ ale ze ju mam lakat na hracku, tak skusim... ale aj tak vsetko ok.

katarinka vidis to ma nenapadlo, ze preto si papa nozky 😉 este tyzden vydrzi 😎

inak ked budem mat bluetooth /neviem ako sa to pise/ - muz ho ma pri sebe a nie je domal, tak vam sem hodim vecer z mobilu lillynu fotecku 😵 ak mi to pojde /nemam s tym moc skusenosti/

Najnovsie spravy z porodnice od lilus: malinka pekne pije cez klobucik,mliecko sa rozbieha, lilus sedi, boji sa prvej kaky 😲 /vieme vsetky o com hovori 😅 /, ze mala dost spinka a malo place. Ze sa maju fajn. Taka som rada 😵 🙂

jankazaba
20. nov 2008

anamor - terezka tiez este nestvornozkuje, teda ona sa snazi stvornozkovat ale pri tom cuva 😀 , na hracku ju lakam uz dva mesiace, len sa na mna skeri a smeje sa ... a aj tak cuva 😵