Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
26. jún 2009

super romi, ze sa nakupny vylet v madarsku vydaril 🙂
my sme nestastne, tatina mame v nemocnici na infekcnom.. 😢 budu ho tam skumat, ci pridu na to, co mu je 😢 😢 ☹ 😔

anamor
autor
26. jún 2009

zuzi drzte sa 😢 myslime na vas, dufame, ze skoro pridu na to, skoro bude dobre a skoro bude doma s vami, v piatok nic horsie,ze jo ☹ clovek sa na to tesi cely tyzden. No hlavne nech je lepsie 😔

anamor
autor
29. jún 2009

ma stvete uz dievcata, ale ozaj! 😠

lilly
30. jún 2009

romi, no vsetky dobre vieme, preco to tu prestalo zit... 🤐 😖 🙄 😔

anamor
autor
30. jún 2009

chcela som nieco napisat, ale bolo by to sproste, tak mlcky to prejdem tichom 😔

anamor
autor
30. jún 2009

ale sak nevadi, na skypakovi a "ímejlami "si to vynahradime a nemusi o nas vediet cely svet, ze jo 😉 a este nazivo som zabudla 😉 😵 tak posielam pusinky 😉

zuzanat
30. jún 2009

ahojte, mna velmi mrzi, ako to tu dopadlo, na skype nemam takmer vobec cas a tak ani neviem ako sa mate, co mi je velmi luto 😢

zuzi dufam, ze jarkovi pridu na to, co mu je a potom uz bude len dobre 😉

nas tatino ma cely tyzden dovolenku, tak sa nam konecne venuje, som strasne rada 🙂 Zajtra nas caka vylet do ZOO, tak som zvedava co Filip, hadam si nebudeme musiet vziat domov nejake zvieratko.a pobede ak nebude prsat, ako je zvykom, tak by sme sa chceli aj okupat, no uvidime, co z toho.
dnes sme stihli ist do mesta aj so segrami, a potom sme boli aj na koznom. F ma tie vyrazky zo slnka 😅 😕
Vcera som mu nasla dolnu dvojku a zda sa mi, akoby mal krvave horne dasna a dnes aj tri krat tak riedko cikal.
Som sa snazila ho vcera ucit na nocnik sa pytat, ale bezuspesne, tak neviem ci sa mam na to vykaslat, lebo mariovi vadili tie mlacky na zemi 😅 😀
Dnes spal za cely den 15minut, no mala som aj ja dost, neviem kde berie tolko energie a este k tomu to teplo, ja sa citim ako v saune 😝
Vyzeralo to, ze mam zaujemkynu o kocik, ale vobec sa mi neozvala, tak som sklamana, mohla aspon napisat, ze uz nema zaujem. Romi tebe prisiel tvoj kocik postou? a bol zabaleny v krabici? lebo nemam predstavu ako sa take cudo posiela postou.

Mi akosi divno huci pracka, ked vypusta vodu, mario uz kontroloval aj hadicu, ale sak nic tam nie je, ale mam pocit, akoby mala buchnut 😖

zuzanat
7. júl 2009

ahojte, kde ste vsetky?
my sme nasich, vcera sme boli cely den na chate, filip chodil z bazena do piesku, stale dokola, sa mu tam pacilo.To je pre neho, ked moze byt cely den vonku. Vcera som vydrazila tie adidas sandalky za 10,01 eur, sa tesim, len dufam, ze mu budu dobre.
Dnes sa uz dva krat pocikal a prisiel mi to len povedat a ukazat 😖 no neviem ci mam na to nervy, ale sak este asi vydrzim...
Rano zase vstaval o 6h, akosi zavcasu zacal vstavat, si pobede vzdy aspon pol hodinu musim tiez zdriemnut, inak som mrtva 😔

anamor
autor
7. júl 2009

zuzi vydrz! a este ma napadlo,ze kamoska mi spominala, ze treba chodit naboso - bez ponoziek doma, ked nie je plienka ani ponozky, neviem preco... ale vraj je to tak lepsie. Mas moj obdiv,ze skusas, a vydrz, ak sa ti to podari, klobuk dolu.
s lilus sme videli adidasky a vitaza 😵 😵
u nas sa spavanie posuva pred siedmu, mala potom nevydrzi do obeda a jeden spanok je pase, juj cudne to je teraz, vcera som ju potiahla do dvanastej, ale taka bola unavena,ze plakala a nevedela zaspat, priserne, potom pekne pospala a aj napriek burke /ked je prsavo je unavena/ vydrzala do vecera.
inak nic nove, vcera navsteva, doobeda sme sa stretli s N kamoskami, dnes poobede ak nebude burka mam stretko s mojou kamoskou a jej malou,kt. som este nevidela,uvidime.... hadam nezmokneme

lilly
7. júl 2009

caute, my dnes ideme kuknut jarka, sice len cez okno sa ovrieskame, no aspon ho uvidim.. sak uz ani neviem ako vyzera 😵 dnes mu konecne povedali, ze od dnes zacnu liecbu.. sice po 10 dnoch v nemocke, no ok.. som zvedava, v com to bude spocivat..
inac, ja som kupila tie cierne reebok sandale z mmb pre seba, lilluske vcera krasne saticky, co ma aj romina natalka a dnes nam prisla nova plenucha, som ju aj cvakla v nej.. uz nech je vyplata 😀

zuzanat
7. júl 2009

ahojte, my sme uz doma a Filip spi! Cely den nespal, ani za svet nechcel, stale vymyslal, ale ked sme sli o 18h z chaty tak hned zalomil, dva krat sa prebral, vypil trosku vody, prisli sme domov, dala som ho do postele a spi, dufam ze o polnoci nebude chciet tancovat 😅
Dnes vobec neprsalo, Filip opat pendloval medzi bazenom a pieskom,sa mu to strasne paci 😵 Romi on doma beha bez ponoziek, lebo sak je teplo, nohy sa mu potia statocne, ale ked sa pocikal, tak si v tom umyl nohy. Som myslela, ze ked budeme na chate a bude cely den bez plienok, bude lepsie, ale kedze sa aj kupe, tak mu je jedno ked sa pocika, no neviem.. ale ked sme sli domov a dala som mu plienku, tak vravel fuua - akoze fuj.

zuzi som strasne rada, ze jarka konecne zacali liecit, dufam, ze coskoro bude s vami doma 😉

sa tesim na sandalky, len nech su dobre! Som sa akosi dnes zmierila s tym, ze budem rada ak moj kocik predam za cenu toho co chcem kupit, tak snad sa mi to podari.Viem, ze ho pre druhe dieta nechcem a je tolko kocikov na trhu, ze budem rada ak ho predam aspon za 4tisic.tak uvidime, len som akosi netrpezliva. Uz mam opraveny aj sportak, tak zajtra ide segra pren.

Idem rychlo este veci poupratovat, som dala este prat, bazen som musela vycistit, bola tam totalne spinava voda 😝

anamor
autor
8. júl 2009

ahojte,
zuzi ako dopadla noc?

my hnackujeme, neviem co malej je, ale ma hnacku a dnes je take pocasie,ze je dost unavena a ospala, takze teraz ma poobedny slofik, zobudila sa dopoludnia uplne otlacena, co tak tvrdo spala a s hroznym placom, neviem ci nie fakt tie zuby, ak by bola hnacka z nich lepsie ako z jedla dakeho... inak som dnes taka nijaka, mam nejakurobotu tak pracujem, ked mala spi a vecer hadam nieco urobim... sa mi tak nechce.

zuzanat
8. júl 2009

ahojte, noc bola celkom v pohode, o 23.15 sa napapal, obcas pomrnkaval, ale vstal az o 6h, ale zato dnes zase cez den nespal, poviem vam, uz som bola totalne mimo, unavena ako pes. rano sme boli tri hodiny u dr. s mariom, ma pomliazdny nart, a ja som len po F behala, no mala som nervy.
Pobede som robila buchty,F stale behal okolo stola az som na neho vyletela, aj ked mala som skor nadat Mariovi, lebo ten sedel pri tv 🙄
to proste som mrtva dnes, Filip konecne spi, tak som zvedava dokedy, len dufam, ze zajtra uz bude vsetko v starych kolajach a pekne si cez den pospi.

anamor
autor
10. júl 2009

ahojte u nas celko ok noc, spala az do stvrt na styri bez akehokolvek mrvenia, ci mrncania... hadam to nezakriknem a bude sa to aj opakovat. Inak nic nove, zhorsilo sa pocasie.
A coby nie, vcera mala pad na kovovy stojan na bicykle, lickom, ale nastastie tam nema modrinu ani nic, aj ked vcera mala to lice skarede.... a opakuje stale papuča /papu/ dost sa snazi opakovat, je to super, ale velmi jej to stale nejde.
zajtra mame dost nabity den, tak sa tesim, ze nas hadam nuda obide 😉

zuzanat
12. júl 2009

ahojte, my sme boli v piatok na ortopedi s tou opuchnutou nozickou, je to sice lepsie, ale sak aj tak tam chodime len na pozorovanie. boli sme u nasich na chate, takze Filip mal o zabavu postarane. Noci nic moc, stale sa prehadzuje, mrnci aj pol hodinu v kuse, ale ma naliate vrchne dasna, tak asi preto. Dnes spal vynimocne do ol osmej, inak je pravidelne o pol siestej hore.
uz prisli aj sandalky, su krasne, aj ked mohli byt vacsie, lebo ich ma akurat, ale sak aj tak by boli len na toto leto, takze to je asi jedno.
dnes vyzera ze bude konecne krasne, pobede uz zacina pripravny fotbalovy zapas a kedze nas tato ma nohu v cudu, tak tam pojdeme spolu, co ma celkom tesi 🙂

peknu nedelu 🙂

zuzanat
13. júl 2009

asi si tu budem pisat sama 😒
sme boli vcera na huby, nieco sme pozbierali a potom sme boli na fotbal. Vecer som zacala kychat ako diva a celu noc ma drhlo, skrabe ma hrdlo, no je mi priserne ani neviem z coho 😔

anamor
autor
13. júl 2009

ahojte kocky, tiez som tu cely vikend nebola, lebo som nemala velmi cas na net, sobotu sme mali plnu a vcera sme boli cely den vonku. Tiez ma tesi ze je krasne, dufam ze nasl. dva tyzdne vas uz u nas miska so zuzkou uvidim 😵
mala inak poctivo bonzla v sobotu tata, ze ked bola s nim spadla, nahodne som si vsimla zaslzene ocko a pytam sa N preco ma zaslzene ocko, ukazala na dvera a povedala Bac 😎 😉 tatinko bol smutny ze ma doma bonzacku 🤐 maminka hrda, ze zatim je na jej strane 😉 uvidime dokedy... ved vieme dcery a otcovia ....
zuzi aj moj brat bol vcera taky ako ty pises a rano mal uz 38 a uz ma aj lieky a lieci sa... dufam, ze nam vcera nepriniesol, lebo ma slahne 😠

anamor
autor
18. júl 2009

zasa tu nikto nebol 😒 😠 😢
uz aj prsi, teda na vychode az zajtra ma... u nas sa to uz dnes "vyzadilo"
vsetko po starom u nas, zaspavanie vecerne neskore, inak poho. Vesele, vtipne, vymyslajuce dievca mame doma, no nenudime sa 😀 a inak nechodci, chodenie je fajn, ruky si oddychnu 😉 zato nohy dostavaju zabrat /mamine 😉 /
jaj a oprasujem znakovanie a mala sa chyta 😵 aj sem-tam pekne slovicko zopakuje, sikula mala to je 😵 😵 😵
a teraz si tu pisem sama 😠

zuzanat
19. júl 2009

ahojte, ja som vcera hladala temu, ale nenasla som, tak som sa na to vyprdla, dnes som to skusala od strany 6 a Romi nas posunula dopredu. Inka ma to tu dobre stve, nik sem nepise 😠 ☹
My sme sa vcera vratili zo Zelenej vody, joj, bolo super, cely den pri vode, no parada 🙂 aj pocasie nam super vyslo, vcera sme si este pozicali takeho delfina ako lodku, F tam zaspal, isli sme sa este korculovat, potom rychlo do vody, lebo isla ciernava a ked sme vysli z vody, tak zacalo liat ako z krhly. Strasna burka bola, otras.
Teraz sice neprsi, ale je pod mrakom, strasne vykyvy pocasia! 😒
Filip zaspava v pohode, ale ten spanok je strasny, aj dnes zase plakal a ani nehovorim o rannom vstavani pred 5.45 pravidelne, ide ma z toho porazit, nie som schopna tak zavcasu fungovat, tak lezi pri mne a sticuje ma, boli to ako s.... Ale dnes som mu nasla spodny zub, tak asi z toho, neviem, som z toho somar, ako sa nam cely spanok pokazil. Ked si predstavim, ze kedysi prespal celu noc a vstaval o pol desiatej!...
Uz nastastie nesoplime, len ma trochu hrdlo pobolieva, ale je to v pohode, s Filipom asi pojdeme zajtra na ockovanie, tak som zvedava.
Filip teraz zaspal pri piti caju, tak zase mame vsetko dnes prehodene, neviem ako ho "nastavit" na dlhsie spanie rano, lebo aj ked ide spat neskor, vstane ako obyc.

Romi prosim ta, kde si Natalke kupila tie crossy, tie sandalky, neviem ako sa to pise. Sebe som kupila, su super, dokonca aj Mario chcel take, ale nemozem nikde zohnat vel.21 a na nete ked nieco najdem v zapeti je to fuc. Potrebujem nieco pre neho k vode, lebo mal papucky co nosil doma, ale sa mu asi roztiahli, lebo zacal na jednu nozicku captat, tak som ich vyhodila.

a PISTE sem, lebo budem mat z toho depku! ☹

pekny vikend 🙂

anamor
autor
19. júl 2009

zuzi ja som ich kupila u deichmana, tie co ma naty, ale najvacsi vyber je u cinanov, aj male cisla, treba vsak skusat, lebo tie cisla totalne nesedia. Ja som na nete tiez tak dopadla, ze som napisala a medzitym sa predali krasne nextacke crocsy ☹
ozaj co cervene sandalky fajn su?

naty ma tiez problem vydrzat cez den dlho hore - asi to je pocasim, ale zasa ked vela cez den spi, vecer je to hotova katastrofa dostat ju do postele spat, ked vyvadza do desiatej ide ma porazit 😖 😠 a to skore ranne vstavanie nezavidim, my teraz tym za zaspi neskor, vstava cca 7,30 co je fajn, spat do pol desiatej musi byt parada! inak nam zuby narusili vsetko, teraz stale stolicky nevysli, aj ked uz kopciska ma v puse poriadne ....
teraz spi, tak si snad daco porobim a pojdeme sa naobedovat, sme bez tatina dnes, ale ma prist bracho, tak aspon ze tak... pocasie premenlive, silno fuka, no nic moc.
ozaj zuzi s filipkom aj popri hovoreni znakujes?

inak ani ja som tu temu nemohla najst a tiez ma to stvalo.

zuzanat
19. júl 2009

romi ja som snad pobehala vsetky obchody, ale nikde nemali F velkost, vsade len od 24, asi mu kupim len nejake penove sandalky...

Filip dnes spal od 10-12.30 a teraz isiel spat po 20h, tak som zvedava dokedy bude spat, som ho prosila, nech aspon do pol siedmej potiahne 😀 😅
Dnes tu bolo celkom fajn, sme boli na fotbale, potom na kofole, nas tato tam este ostal, povedal sice, ze sa bude ponahlat, ale akosi pomaly sa ponahla 😔
Ja s Filipom vobec neznakujem, tu magentku som veeelmi davno predala, ked som kazdemu bola na smiech, som to nechala tak.
som pridala dnes inzerat asi na 10stranok, tak dufam, ze sa preda ☹ som pozerala na mma, sa predal za 4tisic, tak uvidim, ci sa niekto najde, strasne dufam, ze ano.

lasenka
24. júl 2009

ahojteeee 😉
nasla som vas az na 5. strane 😕 😕 😕 dovolenkujete? 😉

babule, nemate nejaku tabulku, kde by som mohla porovnat vysku a vahu Jakubka 😉 zda sa mi, ze rychlo rastieme 🙂
inac - mame sa fajn, pekne spinkame a papkame, ja stale kojim, co som velmi rada 😉 okrem toho prerabame ten dom, tak mame veselo a dni utekaju ako voda 😉

idem kuk vase ratolesti 😉

zuzanat
27. júl 2009

ahojte, lasenka videla som album, krasne rastiete 😵 to prerabate cely dom? a kde byvate?

ja uz ani neviem co by som napisala na margo toho, ako nasa tema upada. Dost ma to stve, pretoze som sa tu vzdy fajn vykecala a teraz uz nie je dovod sem chodit. Vziadnej inej teme som si s babami tak dobre nerozumela tak ako tu. A sa mi zda dost divne ako to tu dopadlo, neviem ci tu mal niekto zamer nast rozdelit a rozostvat alebo ako...
Katka vzdy som mala pocit, ze si rozumieme, nepostrehla som, ze by sme mali konflikty, zrazu si zacala utocit na Misku a vsetko je v pr..li.
fakt ma to tu serie!!!! 🙄

lilly
27. júl 2009

no keby tu katka nenarobila rozbroje, tak si pekne spolunazivame aj dalej, no takto to nema zmysel.. miska nechodi, katka nechodi, lasenka obcas... aspon ja v tom zmysel nevidim, ked by sme tu chodili len romi, zuzka a ja, pisat si tu, aj na skype.. 😖
ale je mi luto, ze to tu takto dopadlo, chodila som sem velmi rada a kvoli jednej vyryvacke to tu upadne do zabudnutia 🙄

lasenka, jakubko je krasny, bud rada, ze pribera, kym je kojeny moze priberat kolko chce 🙂

lasenka
28. júl 2009

na margo tejto temy - 😕 😕 😕 to vazne? myslela som, ze dovolenkujete 😔 no je mi to tiez luto, ze tato tema upada...

zuzka - byvame u mojich rodicov... v nasom domceku je len prach prach a este raz prach... strecha je uz hotova, elektrina, voda a kurenie tiez... zaciname zateplovat zvnutra, potom zvonku, urobime podlahy a dlazby, namontujeme novu linku a mozeme sa nastahovat spät... t.j. niekedy v oktobri 😉 Jakubko doma este nebol, a to uz ma vyse 2 mesiacov 😅

hej, Lilly, som rada, ze Jakubko pekne pribera, aj zlaty je, anjelik, len som si ho chcela porovnat podla nejakych tabulkovych cisel 😉

lilly
28. júl 2009

lasenka, ved sa tu zastav castejsie, nech tu chodime viacere a tema zase zije 🙂
kolko jakubko vazi? dam ti jednu tabulku, zopar bab, co sme rodili v saci sme si taku vyrobili.. posledna lillyna vaha - 7,5 mesiaca - 8600g, 74cm
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lilly sa v poslednej dobe rozkecala, zo dna na den, zacala kecat take ta ta ťa, ťa, ťe ťaj daj, ďe ďej ďej, le heeej ajaj jaaaj a podobne.. a na veci, ktore cielene chce hovori A a E.. 😵 😀 inac ziaden zub stale, nelozi, nestavia sa.. ale sak aj to bude.. na vianoce asi 😀

zuzanat
28. júl 2009

ahojte, my sme dnes na vecer odisli uz na zelenu vodu, isli aj moji rodicia, tak sme tu.Ostaneme asi do piatku... Auto bude hotove az zajtra, musime to zaplatit a potom to preplati poistovna, ale vraj nie celu ciastku, tak som zvedava 😖
Kocik neviem kedy pride, som tam dnes volala a ze to nestihli zabalit, lebo vcera boli na tovar a maju toho vela, tak mozno to poslal pobede alebo az zajtra rano, dufam, ze najneskor v piatok ho uz budem mat. sa neviem dockat. Ten obchod odkial som ho objendala, je v Martine, ale ti ludia tak zvlastne hovorili, som s nimi prevolala tolke minuty 😅
Sa mi vybija mobil a zabudla som nabijacku, tak dufam, ze sa s kurierom spojim skor ako sa mi vybije.Dufam, ze mi da vediet aspon hodinu pred, aby som stihla prist domov.
dnes som taky kocik aj stretla v meste, tak som si ho poobzerala a videla som aj bertoni foxy, co som nad nim premyslala.Som sa tak zacumela, ze som si nevsimla kamosku 😀
Filip bol v noci hodinu a pol hore, sticoval ma za vlasy, trepal sa a pod, skoro ma kleplo, uz som toho mala fakt dost. este aj ked som isla na wc, tak sedel na posteli a cakal ma. si neviem predstavit, ze by som chodila do prace, sak by som tam asi spala.

Lasenka, to teda robite riadnu prestavbu, este ze mate kde byvat. Dufam, ze nam potom ukazes nejake foto 😉 Ja som Filipa nikdy neporovnavala podla tabuliek a vzdy mi kazdy vravel aky je bucko a pod, aj vcera mi to zase jedna povedala a este sa spytala " sa lubi najest vsak?" no idu mi na nervy tie reci 🙄

Zuzik super, ze sa Lilus rozkecala, pockaj ked ti povie mama 😵

anamor
autor
1. aug 2009

lasenka jakubko rastie ako z vody a je krasny 😉 zavitaj k nam veru castejsie,nech to tu oziva 😉
k tej prestavbe drzim palce, hadam to do zimy stihnete 😉

my sme mali par dni mimo pc... takze som sa neukazala, inak by som prisla skor, sme dost rozbehany,ale zmena je zivot a na stereotypnej materskej mi to padne vhod 😉 zajtra nam tatino slubil volno od stavby a roboty, tak pojdeme spolu asi na jazera, potom mozno grilovacka, strasne sa tesim, hadam to vide 😵

mala sa nam rozkecala, dost sa snazi opakovat slova, nie jetoho vela ale napreduje 😵
vcera zaspala o 22,45 skoro som skolabovala, ale zvladla som to tusim prvykrat s chladnou hlavou, aj ked sme rano o siestej vstavali a sli k bratovi... prespala pol dna dnes 🙂 este ze tak

anamor
autor
15. aug 2009

kde je kto? tema tak stratena, ze az no, hambite sa 😀

jankazaba
28. aug 2009

ahooojteee,

nestiham vobec chodit na maila, doma mail tak skoro nebude... je to tu akesi komplikovane ☹ ☹ ☹

ako sa vam dari?, nestiham vobec citat co mate nove, snad na buduce, ked tu u manzela budem moct byt dlhsie...

my sme ok, terezka beha ako o dusu, vyprava ani sa jej jazyk nezastavi...

dufam, ze mate vy vsetko ok a mate sa dobre

vsetky vas pozdravujem, drzte sa a zase niekedy nabuduce