Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

zuzanat
24. jan 2009

Ahojte, splnilo sa, coho som sa bala a Filip odomna chytil nadchu 😔 Dnes uz ma soplik, je teplucky(37.8st), moc ani neche jest, na obed vobec nejedol a tri krat dnes buval...dala som mu na noc panadol, teraz papa kasu, tak som zvedava...

pisala mi Miska sms, vsetkych pozdravuje, uz sa prestahovali, len este sa musia zabyvat a pospratavat veci.

jankazaba
25. jan 2009

zuzi - skore uzdravenie filipkovi 🙂

mataaaaa
25. jan 2009

Ahojky, pridam sa k vam, jasom tiez bola snazilka..po polroku som bola tehulka..🙂a teraz som mamina krasnej 4-mesacnej Dominiky 🙂

anamor
autor
25. jan 2009

ahojte, zuzik skore uzdravenie obom 😉 som rada, ze miska je prestahovana, coskoro sa vidite 😎

my stale premenlivo, po skvelej noci nasledovala opat priserna ☹ som z toho dost na depku, co vam budem vraviet, hlava boli, s drahym sa hadame preto, navyse nam asi odisla opat baterka na aute /my mame tolko necakanych vydavkov, ze to uz ani nie je pravda.... / ale hlavne zatial sme zdravi.
douzivajte si vikend 🙂

katarinkad
26. jan 2009

Ahojte babulky 😉

Som nemohla najst nasu temu ☹ bola az na 3. strane. 😕 😕 😕

My sme sa cely vikend niekde flakali, ani sme doma skoro vobec neboli. Juj, tak rychlo vzdy zbehne ten vikendik.

romi, to mi je luto, ze stale je to u vas rovnako zle. 😢 😢 😢 Ja by som uz bola s nervami v koncoch. Neviem co by Natalke pomohlo k lepsiemu spanku. 😒

lilly, som robila vcera na obed masko podla tvojho receptu. Mnam, dobre je, take makkulinke, stavnate. 😝 😝 Akurat som nevedela kolko tam ma byt tej stavy, tak som to zaliala tak aby bolo vsetko masko zaliate a k tomu som spravila ryzu. S tou stavou to bola mnamka.

zuzanat
26. jan 2009

ahojte, no veru bolo tu nejako prazdno cez vikend...
Zuzik ja som robila na obed nieco podobne ako ty, rezne naruby.
my sme mali otrasnu noc, Filip sa prebral o 2,45, dala som mu jest a potom bol uplne umrncany, spal ale mrncal a prehadzoval sa po celej posteli, nechapem, to bolo uz druhu noc takto...vcera spal cez den pol hodinu-tradicne, tak som myslela, ze vecer hend zaspi, ale on nie, este do 21,30 sa tu rehnil 😝
Inak uz mu je lepsie, neviem co to teda malo znamenat, ale vcera uz bol zase ako mala duracelka 😀
som mu rano skusala topanky co mame aj tenisky, a nic neobuje, asi aj koli tej opuchnutej nozicke. a to som mu vo viedni kupila take krasne topanocky na teraz.
Dnes musim prezliect periny a trochu upratat, lebo je tu stale neporiadok tusim 🙄

katarinkad
26. jan 2009

zuzi, aspon ze je Filipkovi lepsie 😉 A ty sa ako citis?
Ja ked citam o tom vasom zlom spani, tak sa az bojim ked to postihne aj nas. 😢 😢 😢 My zatial spinkame krasne. Vecer zase Borko zaspal o 19:00 a spali sme rano do 07:00. Trochu sme sa pohrali na velkej posteli a este sme si zdriemli do pol deviatej. 😵
Vcera sme mali 4 mesiaciky!!!!!!!!!!!! Boze, ako to leti. 😉 Nase modelkovske miery: 6 400 g, 62 cm.

zuzanat
26. jan 2009

este sa mi trochu zle dycha, ale inak v pohode...
sme s Filipko prezliekli periny, spratali pradlo, pustili sme si gummy macka na youtube a zaspal mi na rukach 😀 tak som si rychlo isla umyt hlavu, lebo potom pojdeme von, na chlieb, ak sa nam ujde...

Katka gratulujeme ku krasne vyrociu 😉

anamor
autor
26. jan 2009

ahojte,
my tiez pojdeme von /skoda zuzi ze nemozme spolu/
dnes sme tiez prali o sto-sest a ja este pracujem trosku.
noc bola lepsia, ale u nas je to na striedacku, tak sa netesim predcasne. po placi /ja utisujem, nenecham revat do nepricetna/ sa mi ju podarilo upokojit a upokojena potom sama zaspala,musela som vsak nehat zaznute svetlo a otvorene dvere a sem tam prist do spalne. Nevadi,dolezite je ze nieco zabralo. Prvykrat som skusila dat kasu po kupani, dnes dam aj caj, mam pocit, ze v noci bola smadna. A uz mi zuzik prisla flasa +cumel, vysterilizovala som, ak bude nervna dam flasu, ak ako vcera lyzickou. 😉

4mesiaciky,neuveritelne, my zajtra 8 😲

katarinkad
26. jan 2009

Babulky, mne este stale nic neprislo 😒 Z prima mody mi pisali mail skoro pred 2 tyzdnami, ze uz mam ocakavat zasielku a furt nic. 😠 Co sa tyka tych ciziem, tak som sa uz vcera nasrala a napisala tej kocke, ze uz nemam zaujem, nech mi vrati peniaze. No ona sa neozyva. No neboli najlacnejsie tie cizmy. 😠 😠 😠 A este som si objednala tricko, Borkovi puzdro na cumle a mangel mi objednal kabelku /ze na narodky som si vybrala/ 😀 😀 😀 No ale len cakam.

My sme skusili dat Borkovi ine mlieko ako nutrilon. Kupili sme mu Hami /ma take iste zlozenie ako nutrilon/, je o dost lacnejsie. Nie zeby som chcela na svojom jedinom synacikovi setrit ale za nutrilon davame mesacne 3 500- 3900 Sk. 😕 A vcera mu mangel dal 2 lyzicky mrkvovej stavy. Len sa tak oblizoval. 😝

jankazaba
26. jan 2009

ahoojte

my sme celkom perny vikendik, terezka chodila spat az po deviatej, takze so zaspavanim som nemala problem, zaspala od unavy...

vcera sme prvy krat dali kasu - kupila som nutrilon spaldovu - mne veeeeelmi chuti, ale terezka zjedla ani nie polovicu, tak dufam ze to len na zaciatok a dnes to bude lepsie..., spala do stvrtej, tak asi ucinok na spanie ta kasa nebude mat - ako ste mi uz predtym napisali...

a tlaci sa konecne zub, uz ho je aj trochu vidno 😵 😵 😵

ahoj mataaa - kludne sa pridaj

lilly
26. jan 2009

ahojte, my sme mali celkom fajn vikend a aj dnes bol s nami ocko doma, mal dovolenku 😵
Dnes som bola aj u sexi modrookeho zubara dat si konecne urobit zub, z ktoreho sa mi este v decembri odlomil kusok, co tam mam dorobeny a raz za par rokov odpadne, ked do dacoho tvrdeho kusnem. A zlaty bol nakoniec, dovtedy vymyslali so sestrickou kody a materialy, ktore pouzili, ze zo sumy 16,63€ to nakoniec skresali na 12€, co je celkom fajn cena na bielu plombu a este kadejake vrstvy mi tam z nej daval a asi tri druhy.. no je fajn mat mamu sestricku a potom kade tade protekciu u lekarov.. 😀
lilku zatial muzik kocikoval a potom sme sa este fajne poprechadzali aj spolu 😵
lilly ma nieco v puse, je to zhruba na urovni 4 zuba, ale tak trosku z boku, nie hned tak na hrane, je to biele a tvrde, taka bodka asi ako kovova spendlikova hlavicka.. okolie nie je cervene a ani sa jej to nejak nemeni, sledujem to od piatka.. 😕 neviem,co by to mohlo byt, ale ze by to bol zub?!?!? 😕 a este k tomu ten? No som zvedava, co sa z toho vyvinie.. 😨
katka, som rada, ze masko chutilo 🙂 Ja zalievam to maso, tak ze by bolo cele prikryte, potom je tam sice aj viac stavy ako treba, no nevadi.. zuzka, tie tvoje rezne naruby budu asi take nieco ako moje opacne maso 🙂 Zhruba z tych koncin Slovenska to vlastne segra priniesla tusim, ten recept..
katka, romi, gratulujem aj ja k vymesacniam 🙂 strasne rychlo to bezi
janka, terezke zase blahozelame k zubku, ze sa konecne predral 😵 a aj ku prvej kasi 🙂
ja som si zase objednala z bonprixu jedno tricko a nohavice, no neviem, ci tie nohavice mi dobre budu, mam strasne miery, podla brucha by som potrebovala o cislo vacsie, ako tam udavaju tabulky, no uvidime, prinajhorsom poslem spat..

zuzanat
26. jan 2009

fuha Zuzik aky dlhy prispevok 🙂 to teda netusim co to moze byt. ale kamoskin maly mal prvy zub ked mal 3.5mes.

my sme dnes boli vonku 1.5hod, vonku bolo krasne. a ked som prisla domov, tak mi prisla sms od Misky, ci sme vonku. no skoda, ze sme sa obisli, dufam, ze zajtra nam to vyjde 🙂
vecer Filip zaspal pred 20h, lebo bol od 13h hore, tak ani kasu nedopil a zaspal.
suseda isla vecer do porodnice, tak som ako na ihlach a cakam sms-ku.

mouse
26. jan 2009

Ahojte,
Lilly,prosim hod sem este ten Tvoj recept na masko, neviem ho najst. Uz neviem, co mam varit. Dakujem 😉 .
Aj Robko ma v puse na urovni druheho zuba taku bielu dvrdu hrcku velkosti spendlikovej hlavicky.
Uz treti den spratavam veci po stahovani a stale mam pocit, ze toho neubuda. Je to neuveritelne, kolko sa toho vmestilo do 1izb. bytu... Ked ma sem manzel v sobotu vecer doviezol, nebolo kam stupit, v celom byte kopy veci... Ach jaj. Nemala som kam ani Robka polozit, nedostala som sa k postielke a manzel hned isiel pre dalsie veci, tak som si ho uviazala do satky a ako spravna indianska mamicka som sa pustila do spratavania. Este v nedelu sme zariadili a upratali spalnu, vcera som poriesila kuchynu a dnes bojujeme s obyuvackou.. Este je kopec veci v krabiciach na chodbe a v spajze, mam chut to vsetko vysmarit do smetiaka. Robko drzal nedavno hladovku ale nastastie sa uz dostal do normalu, saje az do vycerpania. Pyta sa do postele uz o siedmej a zhruba o pol osmej uz spi ako polienko. On spava v noci s nami v posteli, nejak to neriesim, uz v porodnici som ho mala hned po narodeni pri sebe, v postielke bol len na vizitach. Cez den vacsinou spi vonku v kociku alebo v satke. Nema problem zaspat aj doma, ale radsej s nim idem na cerstvy vzduch, tak vydrzi spinkat dlhsie a aj ja potrebujem prechadzku. Vcera ale zaspal doobedu pod hrazdickou, rozpraval sa so slonikom az ho to uspalo. Zobudil sa a pokracovali v rozhovore.

lilly
27. jan 2009

ahojte,
miska, ten recept na opacne maso:
mala som bravcove stehno.. narezes ho na platky, ako na rezne, vyklepes, posolis, okorenis, obalis v struhanke, potom vo vajci a prudko oprazis na oleji. Prelozis si ich potom do ineho hrnca. V tom vypeku, ak nie je spaleny, oprazis cibulu, pridas kecup, lyzicku horcice, vodu, vegetu, 1 strucik cesnaku, zohrejes, alebo nechas prevriet, prekydnes to do toho hrnca, kde mas to maso, dolejes vodou, ze by bolo prikryte a varis asi tak 3/4 hodinu. Podavas bud s ryzou, zemiakovou kasou, tarhonou...
miska, ta robkova bodka na urovni druheho zuba je este tak pod povrchom dasna? lebo u lilky je to este pod dasienkom.. no stale viac predpokladam, ze to bude asi zaklad zuba, akurat sa mi nepaci, ze je to tak bokom.. no zase 4.zub dole je uz taky sirsi, tak asi nemoze rast priamo tak zvrchu z tej hrany.. 😕 A stale sa jej to dalej nemeni, nerastie, je to take iste.. segre vraj tiez vysiel prvy zub, ked mala 3 mesiace, tak vsetko je mozne.. 😅

zuzanat
27. jan 2009

ahojte...my sme od 7hore, prave som dala Filipka buvat, ale akosi sa mu nechce 😅 noc bola zase strasna, vzlykal zo spania, prehadzoval sa, krutil 😔

dnes nam pribudol novy sused Alex, narodil sa rano pred 9hod 😵 tak sa tesiiiim na babatko 🙂

prave varim zeleninovu polievku na obed aj pre Filipka a budem robit syr so sunkou zapeceny, taky specialny 😀 a hadam aj povysavam...
a pobede by sme sa mali stretnut aj s Miskou a Robkom 😵

katarinkad
27. jan 2009

Ahojte babulky 😉
misi vy ste sa stahovali z 1-izbaku do 3-izbaku? 😉 Tak to sa tam mozte nahanat teraz 😀 😀 😀

zuzi, mnam syr 😝 😝 😝
Juj, super ze budete mat kamosa Alexa 😉

lilly, som zvedava co sa vykluje z tej bielej bodky 😀

baby, mna uz 2 dni boli hrozne koleno a mam ho opuchnute 😖 neviete co to moze byt. Muz ma strasi ze mi budu vytahovat vodu z kolena a budem nosit sadru 😕 😕 😕 no este to by mi tak chybalo.

katarinkad
27. jan 2009

Som zabudla, Natalke blahozelame k 8. mesiacikom 😉

zuzanat
27. jan 2009

jaj aj ja som zabudla, Natalke vsetko len to najlepsie 😵

Katka mna boli koleno uz asi dva mesiace, dostavam do neho take krce, ze nemozem chodit, akoby mi tam niekto nozom vrazal 😅 vzdy sa to opakuje aj niekolkokrat denne

anamor
autor
27. jan 2009

ahojte, tu to zilo 😉
zuzik vzdy ma potesia spravi o tvojom sexi zubarovi 😉 lilka je zlatulinka, ze vydrzi aj s ocinkom a za poslucha.
jani gratulujeme ku kasi a prvemu zubku.
kati hadam to nebude voda v kolene. A mlieko vyskusaj aj ine, ak nemate HA, nemate? aj sunar ma dobru cenu, beba tiez. A to je riadna palka za nutrac. To fakt? tak som sme my uz riadne usetrili.
zuzik no konecne nejaky chlap u vas v bytovke 😉 ze gratulujeme!
miska to ste sa do vacsieho stahovali. Do domu kedy planujete? Robko pekne spolupracuje ked ho supnes do satky a ty mozes upratovat.

Dakujeme k vymesacnikovym prianiam... nasa laska sa rozhodla nespat dnes ani cez den 😅 😔 priznam sa, ze som zo toho uz dost na nervy 😒 😖 😢 cez den sa nemozem od nej pohnut, lebo spekuluje, samozrejme najzabavnejsi je kos, zastrcka a kable 😠 juj ako bolo dobre, ked som ju polozila na zem a na rovnakom mieste nasla 😵 😉 🙂
vecer sa jej opat nepodarilo samej zaspat, aj ked to minimalne desatkrat tak vyzeralo... po dvoch hodinach som si ju musela vziat k sebe do postele, do minuty bola tvrda... neviem s cim ma chuda problem, aj svetlo uz ma - co jej zjavne prospieva. Uspech je ze nepotrebuje k zaspatiu uz didku, to bol celkom rychly proces, ale noc nic moc...

idem natalke dokoncit obed a pospratavat veci, ak mi dovoli.... kedze nespi /40min stacilo/. poobede ideme na navstevu, zajtra na fotenie, vo stv poradna... uz sa tesim na pia, ked budeme doma cely den 😉 dufam.

katarinkad
27. jan 2009

romi, to je hrozne s tym Natalkynym spankom. ☹ ☹ ☹ Nas Boris mal vcera po veeeeelmi dlhej dobe taky den, ze skoro vobec nespal. No to sa s nim uz nedalo vydrzat. 😠 Chudak bol uz taky zly a nervozny vecer z toho ze cely den nemohol spat, ze som myslela ze skolabujem.
A my s muzom sme este vecer zacali tapetovat chodbu. No to bolo o nervy ☹ maly vkuse reval, len na ruckach, my rozbombardovana cela chodba, nemalo to konca kraja.....no potom nastastie zaspal o pol osmej a uz spal do rana. Som sa tak bala aka bude noc, no spinkal pekne. 😉

romi, Boris papal od narodenia len Nutrilon HA. No my nie sme alergici, to len tak preventivne, lebo aj v porodnici mu zacali davat HA, tak my sme v tom pokracovali. A myslim ze 4 mesiace uz stacilo, fakt to ide riadne do penazi, takze teraz sme mu kupili obycajny Nutrilon aj Hami, a striedam mu to. Myslite ze to vadi, ze som mu to tak zmenila? 😕

anamor
autor
27. jan 2009

katka podla mna je to uplne jedno co davas, ak to maly akceptuje, citi sa po tom fajn a dobre spi, nepobadala si zvysenie kolik alebo nieco ine. To je moj nazor na mlieko, podla mna je to o prestizi a znacke 😉 z toho sa odraza aj cena...
Natinka je dnes nesvoja, kazdy riesi ze to budu zuby, ale mesiac? boze ved to by uz aj mne z toho narastli zuby 😠 neviem co to je ale v kazdom pripade je nesvoja, ina, hlavne v noci, vecer. O tom ako sa citim ja ani pisat nebudem 😝 lebo mam pocit ze som na pokraji so silami a vycerpana.... a navyse tym ze vecer sme do desiatej hore, ja nestiham a nemam cas fakt na nic... apson ked zaspala bol cas pre seba, resp. na riad, pradlo, pracku, upratanie, varenie.... teraz nehrozi... trapi ma, co ju moze trapit 😔 😢 😢 😢 je mi z toho vsetkeho z vycerpania akurat do placu ☹

katarinkad
27. jan 2009

romi, ja sa tiez trapim ked Borko nie je vo svojej kozi a placka.
Najhorsie je to, ze nam deticky nevedia povedat co im je. A tak sa mozme len domnievat co ich asi trapi. My maminky sme v tomto take bezmocne. ☹ ☹ ☹ 😒
No v kazdom pripade u Natalky to uz trva pridlho. 😒 Nespozorovala si u nej nic co by jej mohlo byt? Neviem ci to moze byt tymi zubami....sa mi to nezda.
romi, a nemoze ti ju niekto postrazit aspon jeden den? Zobrat ju niekam von a tak, aby si si trochu vydychla...
Drzim vsetky palce aby sa to zlepsilo. 😵

zuzanat
27. jan 2009

Romi ja tiez premyslam, ci to vecerne plakanie suvisi so zubami, kedze to trva uz velmi dlho, asi tri mesiace, to uz nie je ani normalne 😔
My sme dnes boli vonku aj s Miskou a Robkom a potom u nas, maly je strasne zlatucky a krasne sa usmieva 😵
len potom ako odisli sa mi Filipko totalne pogrcal, sme boli obaja komplet spinavy a na zemi mlaka 😅 ked som ho potom prezliekala, tak mi zaspal pri prebalovani. neviem co to bolo, od 15h nejedol ani caj nechcel, az teraz si dal. ked sa zobudil, este ho par krat naplo, ostal bledy, studeny....teraz uz sa aj skeri, hra...tak neviem 😅 susedia maju brusnu chripku, ale sak som s nimi vobec nebola, tak to hadam nemozeme mat. som zvedava aka bude noc 😔

jankazaba
27. jan 2009

ahojte dievcata...

takze kasa - dnes to bolo uz lepsie, ale aj tak nezjedla celu misku - teda tolko kolko by mala... ale noci su celkom v pohode - zatial, prvu noc po kasi spala do stvrtej a tuto noc spala do pol piatej... tak uvidime ako to bude dnesnu noc....

ale to zaspavanie ☹ - kriky, nareky, place... asi tak pol hodinu... nastastie teraz uz pekne buvinka...

zuzka - teraz je tych chripok strasne vela, ja len dufam ze sa tomu vyhneme, my sme boli chori pred vianocami

romi - ☹ - mas to asi tazke, ale mozno by ti pomohlo keby ti ju naozaj niekto na den zobral von, alebo sa s nou pohral... drz sa

zuzanat
27. jan 2009

Jani len ja vobec nechapem kde by sme sa nakazili, ked sme s nikym co ma chripku neboli, ja len dufam, ze mu nesadol obed. uz sa aj poriadne prekakal a vygrcal aj caj, tak ma uplne prazdny zaludok, jest som mu uz nedavala...a nechce byt pri nikom len pri mne, ked si ho vezme muz, tak uz aj place. pred chvilou mi zaspal na rukach, ja uz mam krize v ... dufam, ze zajtra bude lepsie, ak nie, pojdem doktorke 😔

mouse
27. jan 2009

Ahojte, Katka, sme teraz v 2+1. No je raz tak velky ako ten 1izb... Lilly, Robko to ma taky trvdy fliacik, taku hrcku. Aj ja som vraj mala zub uz v 4m.. Dnes doobedu bol podrazdeny, co nezvykne, potom, ked sme isli od Zuzky, tak mi v satke nadaval, nariekal, ozuzlaval satku. Nebolo to take typicke plakanie, ale take nadavanie, vykriky.. Potom zaspal, pomrncal si zo sna. Este sme povencili aj psa. Ked sa zobudil, smial sa nahlas, vymyslal. Az kym zaspal zas o pol osmej... Mozno je podrazdeny aj z noveho priestoru...
Filipko je neskutocne sikovny, zivy, bystry 😵 😵 😵 , myslim, ze tak o 2-3 mesiace vo vyvoji predbehol svoj vek.
Zuzi, velmi ma mrzi ta ocikana postel...
Romi, na dome este chybaju podlahy, kurenie, izolacia strechy, namontovat kuchynu a oblozit kupelnu a WC.. Takze oste je co robit. Vy sme na tom ako?
Lilly, vdaka za recept, zajtra vyskusam.
Katka, ked budes davat malemu kase, skus radsej este bezlepkove.

lilly
28. jan 2009

ahojte,
no ja som dnes Lilke prezrela vsetky dasna a okrem toho, ze tamta hrcka sa nezmenila, tak som nasla dalsie 3 😕 Dve su hore ako su tretie ocne zuby, priamo na hrane dasna a tretia je tiez hore vpravo viac vzadu, mozno na urovni piateho, alebo siesteho zuba a tiez tak zboku, ako ta dolna 😕 😅 No zvlastne vychadzaju tej mojej dcere tie zuby, bude vyzerat ako maly upir 😅 😀
zuzi, tak ako, je filipkovi lepsie? No ked maju susedia crevnu chripku, mohol to chytit, aj ked priamo s nimi nebol.. 😖 Chytis klucku, ktoru chytil chory sused, dotknes sa filipkovej ruky, ten ju strci do ust a uz to ma... 😒 no dufam, ze mu fakt len nesadol obed, chudacik maly ☹
katka, podla mna je tiez uplne jedno ake UM davas, ked Borkovi vyhovuje..
romi,, a co ked ma Natalka proste len take obdobie, ze proste ta viac potrebuje, aj v noci, mozno to ani nie je zubami.. Co keby si ju radsej vzala k vam do postele, bola by kludnejsia a ked uz nechces, ze by u vas spala celu noc, tak aspon kym zaspi, tak ju tam mat a potom ju das do postielky.. Ono zase ale ked to je fakt tymi zubami a Naty ma s tym fakt problem, tak neviem, ci by to nemal riesit nejaky lekar, neukazovali ste to pediatricke?
Som sa stretla pred par dnami s jednou tetou, uz takou starsou, kusok sme isli spolu a kecali a ona mi vravela, ze jej synovi nevedeli vyjst zuby, lebo mal strasne tvrde dasna a nevedeli sa mu tie zubky nimi prerezat. Strasne sa vytrapili a az ked ho vzali k zubarovi, ten ju poslal von a tie dasienka prerezal.. chudak maly bol vraj cely od krvi a reval nenormalne, no zubky potom rastli uz dobre.. no to bolo tak pred 40 rokmi.. dufam, ze nic take natalke nehrozi.. 😒 😒

anamor
autor
28. jan 2009

dievcata to co popisujete mala natalka tiez ako dvojmesacna, ze to vyzeralo ako na zuby, ale doktorka mi povedala, ze to este dlhsie potrva, ze to je normalne, prvy zub vysiel 5,5mes.

vcera som mala riadnu depku, tak som tu ani nebola, kazit naladu. S malou mi nema kto byt, cely den nehrozi, pol dna je uspech aj to malokedy, rodicia nevedia co skor, skor ja este aj im pomaham teraz... tatino tiez nevie co skor.... viete ono ja som potrebovala v noci odnaucit zaspavat malu na didke, podarilo sa, trvalo to fakt par dni, vecer papa spokojne lyzickou kasu, ale zaspat stale nevie sama v postielke, raz sa jej podarilo, inak sa trapi aj dve hodiny a potom je taka unavena, ze vzlyka a place.... to ma psychicky ubija, aj ked ja ju vyplakat nechcem nechat a ani nenecham... takze to bude dlhsia cesta, ale verim, ze spokojnost na vsetkych stranach, keby som to nechala tak tak zaspi na didke... apropo pocet prebudeni je stale dost velky. Posledne dni cez den menej papa a v noci to mlieckom dobehne... tak preto.
A lilus Naty byva s nami v posteli, tak od stvrtej rano cca, spinka pekne, celu noc ked bola s nami asi citila moje mlieko a budila sa viac. Ona je v postielke svojej rada, len sa nevie ulozit. Ale zobudzame sa kazde rano vedla seba 😉 😵 joj s tymi zubami nestras 🤐

filipko je stale dvojzubec?

dom bude sa riesit elektrina najblizsie, zateplenie strechy a omietky.... dost toho mame este.

kase kati bezlepkove ako pise miska - ryzove najlepsie, aj kukuricna moze na zaciatok zatazit /nas pripad/

ideme sa fotit poobede, drzte palce 😉

zuzanat
28. jan 2009

ahojte,my sme boli rano u doktorky, lebo Filipko este rano vracal aj ho prehnalo.spal s nami v posteli a jedol az rano o 3 (cize po 12hod) a rano o 5.15 som len pocula ako si odkaslal a vyvratil mliecko. ale bol taky hladny, lebo silno tahal...ked sme rano vstali, dala som mu jeden marina keks, ale aj ten na obed vyvratil, ale aspon ze cajik vypil. doktorka mu dala take hnusne kvapy, akesi su kysele a ze ho nemam aspon dva dni cez den kojit, len v noci. tak som si odsavala, ale moc mi toho neslo 😅
taky je chudatko unaveny, len na rukach je nalepeny, smutnucky, bledy 😔
Miska len dufam,ze sme vas nenakazili, lebo to by ma strasne mrzelo 😔 Dakujeme za pochvaly, ved aj Robko je krasny, skerko maly 😵 a ta postel ta mrziet nemusi, to je u nas bezne 😉

Romi, este stale je dvojzubec, ostatnym zubom sa nechce von 😀 Dufam, ze sa vam fotky vydaria, to ste isli do ateleiru k fotografovi? tiez som nad tym premyslala, ze ked hadze Filip take xichty, bola by to sranda 😀

Mario vecer vesal pradlo v kupelni, no sice sa chlapec snazil, ale aj tak som si to potom vecer sama prevesala, podla svojich predstav 😀