Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
18. feb 2009

juj lilly, paradne si nakupila, krasne su tie bundicky, aj saticky, no vsetkoooo 😉 😉 😉 A to posledne triko mum+dad mam aj ja predbezne vybrate pre Borka. 😉 Len ja neviem ci mu mam objednavat vel 74 alebo uz 80? 😕 😕 😕

My uz mame po doobednajsom spanku. Dnes krasne svieti slniecko u nas, tak mozno sa aj vytrepem s Borkom vonku. 😎

lilly
18. feb 2009

katka, tiez si pekne vecicky vybrala 🙂
to tricko mala ta baba len 86, tak ja som kupila take, aj tak na vacsom dietati vynikne viac ako na takom malom, ako je teraz

anamor
autor
18. feb 2009

ahojte holky nakupujuce 😉 akoze lilly ma uplne ze navnadila, ja som zacala satickami a ona ze bundy, tak aj ja hop sa na bundy. Bundu zatial nemam stopercent rozhodnutu, lebo este musim pozerat dalej 😉
saticky jedny uz mam vybrate a zaroven aj jedny teplacky, nech s jednym potovnym ide viac toho.
tak sa teda aj ja pochvalim:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4980830
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4980743
a bunda nad ktorou velmi silno uvazujem na jar, lebo ze laska na prvy pohlad akosi:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5028825

ja mam dnes nejaku robotku, uz som sa do nej pustila. Na veceru spravim zemiakove placky a k tomu taku cibulovo-zemiakovu polievku, mam na to proste chut. Natinka zalomila zatial, tak idem trosku pracovat, nech mi to odbuda a peniazky sa zidu 😉

zuzanat
18. feb 2009

ahojte, no hned reagujem na tu Katkinu bundu, tu uz mam vyhliadnutu asi dva mesiace, lebo ako napisala Romi, laska na prvy pohlad.Ale je len vel. 86 a stoji 600sk pouzita, co je celkom dost. a my potrebujeme vel.80, lebo HM ma vacsie veci a ta by nam bola velmi velka. tu supravu disney mame aj my, je nadherna!
Krasne veci ste vybrali, ja by som nakupovala ako drak, keby mozem...
Je fakt, ze pre dievcata su krajsie veci. som zase znizila ceny na mmb, tak strasne duuufam 😔

Filipkovi sa uz trosku predral jeden zub, ale nie je prerezany uplne, iba z jednej strany, dasno ma strasne cervene, asi mu to moc nejde. a vcera zase pri kupani taky strasny plac, ze len stal a som ho umyla. A nechce jest kasu, uz treti den, ani lyzickou ani z flase, neviem co to, lebo tuto kasu uz sme mali a ziadny problem.
Tak som ho vecer nakojila a papal az rano o 5h, ale zase vstava rano o 7h, takze nic moc.Som ako mechom prastena, ale tak zase ja by som potrebovala aspon 20hodin spanku 😅 😀
Mariovi uz je dnes konecne lepsie, ale vcera vyzeral ako pred smrtou, cele dni len spi, nic neje, ale to zase nie je na skodu 😀

Aj u nas dnes vykuklo slniecko, vcera cely den snezilo a ja uz som sa tesila na jar.

katarinkad
18. feb 2009

lilly, veru, ja sa uz tesim ked bude jar a dam Borka do sportaka, vyobliekam ho a budeme korzovat. 😵 Teraz je skoda skryvat pekne vecicky pod overal a do fusaku, nikto to nevidi. 😔

romi, ta bundicka je rozkosna, tu musi Natinka mat! 😀 Zlate aj satky aj teplaciky.

Ja musim asi urobit zase reviziu Borkovej komody a popozerat co tam ma, resp. co este oblecie. Lebo vacsina veci je mu mala.

katarinkad
18. feb 2009

Zuzi, ta bundicka aj u mna bola laaaaaaaaska na prvy pohlad. Ja dufam ze nam bude 74 dobra v jari.

zuzik a ktoru mas este supravicku, tu bleducko modru, zamatovu? 😉

Juj, dufam ze Filipkovi sa uz polepsi, chudatko male, urcite sa trapi, a ma bolia ho dasienka aj to ostatne. 😔 😔 😔 Posielame mu pusinky a pozitivnu energiu. 😵 😵 😵

zuzanat
18. feb 2009

Katka, Filip nosil na jesen bundu vel.68, tie HM veci su o dost vacsie, aspon vrchne veci. tu zamatovu mame, vel.86. je krasna.
My mame teraz tiez take pekne veci, ale ako hovoris, pod overal je to skoda a na jar budu male, ale tak co uz narobime. vy uz pouzivate sportak, ci to si len skusala?

no aj ja dufam, ze zuby vylezu a bude lepsie, len teraz ma aj sopel, tak ked sa ho dotknem, ze mu ho chcem utriet, tak ma normalne na mna alergiu 😅 a Dakujeme 😉

katarinkad
18. feb 2009

zuzik, ja som uz vytiahla sportak, minuly vikend prvy krat, lebo Boris mi uz v hlbokom lezat nechce. V sportaku sa mu pacilo, najviac ked sme boli cez vikend v MAXe, lebo mal super vyhlad a nemusel tam byt naobliekany. 😵
Dnes asi pojdem s nim vonku zase v sportaku nech pozera spoznava okolie.

zuzanat
18. feb 2009

a mas k nemu aj fusak alebo nanoznik? a ta kravina na nohy sa ti neda zdvihnut?

lilly
18. feb 2009

uz mi dosli tie saticky s gatkami, zlatuckeeeee su, uz nech je leto, nech sa mozeme paradit 😵

katarinkad
18. feb 2009

my sme uz vratili z prechadzky. Fajne bolo. Aj sme cestou nakupili.
Zuzi, davam mu taky hruby fusak z ovcej vlny 😉 a tu kravinu na nohy ma jasne ze zdvihnutu 😀

lilly, juj uz ti dosla zasielka 😕 😅 no snad sa dockame letaaaaaaaa, aspon jar keby uz prisla.

jankazaba
18. feb 2009

juuuj, baby, tak ste ma navnadili, ze som kukla na mimibazar a hned som aj terezke objednala suknicky 😵 , pozerala som aj saty, ale tych ma tolko ze moze kazdy den nosit ine... - podostavala som kopu od kamosky - ta ma dve dcery...

zuzi - drzim palce nech sa filipkovi polepsi 😉

katka, anamor - krasne vecicky ste povyberali... budete si pekne paradit deticky 😵

katarinkad
18. feb 2009

z nas su MMB zavislacky 😀 😀 😀

Babulky, ja mam super tohtotyzdnovu dietu 😀 prave som dopiekla kolac 😀 a uz tlacim 😝 😝 😝

anamor
autor
18. feb 2009

no bambule, ste zavislacky! na bazare 🙂 ozaj na babybazar nechodite? ja obcas aj hej, aj tam su celkom fajn veci niekedy, mrknite obcas aj tam 🙂
juj nasla som tak krasnu bundicku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4909442 lenze je draha, teda mne sa to zda dost za pouzivanu vec... to mozem malej radesj kupit budnu + este nieco ine krasne k tomu. Ja si pri vyhladavani dam preto radsej limit - cenovy a hladam tak a potom mrknem aj nieco nad limit, ked nic, lebo ked bazar tak bazarove ceny... zasa nechcem za fakt par supiek, ale ... viete ako to myslim

a zabudla som vas pochvalit, ze mate skvely vkus samozrejme 🙂
katka takato dieta sa mi paci, len tak dalej 😵

katarinkad
19. feb 2009

Dobre ranecko 😉
co este spite?

romi, kraaaasna je ta bundicka, ale cena teda dost vysoka. Veru ked bazar, tak aj bazarove ceny. 😀 😅

Ja som predala prvu vec na MMB. 🙂 Dufam, ze nie aj poslednu. 😕

anamor
autor
19. feb 2009

ahojte, no super kati, obchody sa zacnu len tak sypat 😉
hadam.
Ja Natinke kocky vidim dalsi zub, ale zatial je prerezany mozno na milimeter, takze nas opat caka asi placuca noc, lebo tie horne jednotky idu dost pomaly a tazko, aspon ta prva tak sa. No to mame obdobie, na pocudovanie to zvladame.

Inak vcera som zabudla na Lilku vymesacnicku /zuzka sla s nou dnes pedine do poradne, na ockovanie a tak/ 😉
inak jesennu bundu aj my sme mali 68 a bola v poho, jarnu chcem objednat 80 ta tiez bude v poho dufam...

inak lilly nam sposobila riadny mmb osial, co a my ako dav /davova psychoza/ sa nenacheme zahambit, som sa len smiala na tom 😉

katarinkad
19. feb 2009

to co to, tu dnes zdochol pes 😀 😀 😀

romi, my nosime teraz 74, a ja uz kupujem radsej daktore veci vel. 80 😕 😕 😕
pekne ste sa rozbehli so zubkami 🙂 , nech su cim skor vsetky vonku. 😵

lilly
19. feb 2009

ahojte, no ja stale saliem od rana na mmb s prestavkou co sme boli na poradni.. bolo ockovanie, liluska moja zlata to strasne hrozne preplakala 😢 😖 no teraz je celkom v pohode zatial, pospinkala este hodinu vonku na prechadzke, potom doma po nakojeni tiez dost dlho, teraz sa hrajka v postielke a vykeciava so zvieratkami 😀

s tym MMB uz som skoro ako Hitler.. ked pouzival metodu kolektivneho vedomia na svojich ludi 😀 😀 😀
ja som zatial kupila vcera 3 mikinky a dnes dve rifle, jedny na traky, druhe take normalne.. juj aku kocku my budeme mat 🙂 😵

lilly
19. feb 2009

jaj ozaj, liluska ma 6095g, dlzku neviem, vecer ju odmeram, ked nezabudnem 🙂
tie bodky v ustach su vraj nejake cysticky, ale ze to nevadi, ze to kojene deti mavaju a nic sa s tym nerobi. aj ich nejak vznesene nazvala, no som to zabudla..

katarinkad
19. feb 2009

lilus, co vam pichali? Hexu aj pneumokoky? 😔 😔 😔

krasne su tie plienocky, skoda ze nemoze chodit Liluska len v plienke aby ich bolo vidno 😀 😵 😀 Lilly a nepofarbia sa ti ked ich peries spolu, ked su take farebne? 😕

Babulky, v com periete flaky od mrkvy? Daju sa vobec niecim oprat? 😒 😔

katarinkad
19. feb 2009

lilus a uz malicku tolko neprezliekaj a nefot! Praca modelky je narocna 😀 😵 😀

anamor
autor
20. feb 2009

kati no chlapci su predsa len vyssi a vacsi /ale ani filipko nie je drobec, sa normalne cudujem, ze na jesen nosil 68bundicku/, no ja mam inak vo velkostiach riadny chaos, mam pocit, ze neviem aku velkost kupit na jar a aleto 😲

liluske drzime palce, nech sa skoro zotavi z bolaciek!

my mame zajtra navstevu /svagrina, svokra a tak/ tak musim dnes aj poriadne upratat, nech si svokra nemysli ze som neschopna 😀 /nie ze by sme tu mali az taky bordel 😉 / ale viete...

lilly
20. feb 2009

ahojte, no liluska, chudatko moje, vcera vecer okolo siestej spustila taky zalostny bolavy rev, ked som ju prebalovala, ze az, hrozne to bolo.. potom som ju nosila, nasi akurat prisli, a nedala sa utisit, az ju zadusalo 😢 potom som ju zase radsej prebalila do jednorazovky, lebo latkovka ju akurat na tom vpichu tlacila, mala to aj cervene a napuchnute na jednej nozke, druha bola lepsia, dali sme studene obklady, polku paralenu, lebo mala 37,4 teplotu, napapala sa a zaspinkala asi na polhodinku, ked sa zobudila bola spokojnejsia, aj sa s nasimi pohrala, pokecala, tak mi odlahlo. Pri dalsom prebaleni to uz nemala cervene, no napuchnute ano, tak mi odlahlo. Zaspala potom o deviatej, zobudila sa o druhej, prebalila som ju a prezlikla, lebo bola mokra od tych obkladov a po napapani spala az do 7:45, takze uz to bolo ok. Rano mala este 37,4, tak zase som jej dala paralen, no uz je celkom spokojna. No dnes ju budem balit este do jednorazoviek, tie idu tak vyssie, netlacia ju cez to bibinko. Chudatko moje malinke, som skoro vcera plakala s nou.. 😔 😢
Ocka sme samozrejme doma nemali, az o pol desiatej dosiel 🙄 ked ho treba, tak je niekde v riti... 🙄 a potom som mu ponukla, ci nechce radsej spat v detskej, ze by sme sa my dve lepsie vyspali spolu na posteli, nechcela som sa malou ani hybat..

a este som sa vcera dozvedela, ze moja kamoska, maminej kolegyni dcera, co sme spolu byvali rok na private pocas vysky, ma rakovinu na stitnej zlaze.. vcera ju este druhykrat operovali, vyberali jej vsetko, stitnu zlazu, slinne zlazy, potne, pod pazuchov a kadeco naokolo 😔 😢 strasne ma to vzalo, som na nu myslela aj v noci.. ma o rok viac ako ja /30/ 😔

katarinkad
20. feb 2009

Ahojte 😉
my sme boli vonku, lebo u nas je nadherneeeeeeeeeee 😵 😵 😵

lilly, to je smutne s tou kamoskou 😔 😔 😔 , na take veci radsej ani nemysliet.

Mne este neprisiel ziadny balicek, ☹ juj, uz by som chcela mat aspon nejake vecicky doma.

lilly
20. feb 2009

mne dnes dosli dva balicky, jeden boli sice bambusove stvorce do tych krasnych plienok, no druhy bol so spacim vakom a tym trickom mum&dad=me.. to je krasne, skoda, ze treba rok cakat, kym ho ponosime.. no potom asi dlhsie ako teraz by sme ho nosili 🙂

mouse
21. feb 2009

Ahojte,
boli sme tento tyzden v poradni a na ockovani, Robko ma 6280g a 66cm. Pichli mu pneumokoka aj hexu, reakcia ziadna, len ja som tam nieco nachytala a hned ten vecer po poradni ma zlozilo so zimnicou do postele, prvu noc som sama nevedela ani prejst na wc. Uz som ok, len taka zoslabnuta, vcera som bola aj vonku, asi pol hodku, uplne stacilo.
Katka, nase dieta je upne normalne, Zuzka ho videla, moze potvrdit. Z bruska na chrbat sa pretacal odkedy pasol koniky, z chrbata na brusko hned, ako sa vedel otocit na bok. Najskor sa otoci na bok a potom z boku na brusku. Na zaciatku nevedel spod seba vytiahnut ruku, ale uz mu nerobi problemy. Len uz sa velmi nepretaca, neviem, ci to zabudol, alebo sa mu nechce. Sedi sam presne od 4mes, nevydrzi dlho, chvilu sa pohra a prevali sa na brusko. Inak ja by som dieta nedavala do sportaku do sedu, kym este nesedi sam, nie je to bohvieco na chrbticu.

mouse
21. feb 2009

Liily, Robko tie fliaciky na dasnach uz nema, takze zuby nerastu 😀 . Pekne ste nakupili z mmb, aj ja som nakupila, od Zuzky 😵 , resp. zatial len zajednala, obchod prebehne bud tyzden.

katarinkad
21. feb 2009

Ahojte babulky 😉
vsetky sa dakde flakate cez vikend, co? My sme dnes asi po sto rokoch v sobotu doma. 😀 Ziadna navsteva ani shopingovanie. No som uz dobyta jak kon. Som prezliekala periny, pratala, varila obed, umyvala asi 3x riady, zehlila kooopu pradla, a este mi treba pratat.......

misi, ved ja netvrdim ze Robko je nenormalny 😅 No pripada mi to akoby si sa chcela pretekat co uz dokaze. Ale nechcem sa hadat, ved ked sa pretaca od 6 tyzdnov, tak sa pretaca, ty to predsa vies najlepsie.
No napr. v oktobrovkach je asi 25 deti a vsetky sa este len teraz zacinaju pretacat, co sa mi zda normalne, pretoze tak je to aj vo vsetkych literaturach uvedene.....ale tvoje dieta je zrejme nejako mimoriadne sikovne. 😵

A Borka do spartaku davat budem. Lebo ja si nemyslim ze mu to moze ublizit. Je tam v pololahu, tak ako v lehatku, ako v stolicke na jedenie.....takze ked s nim idem 2x do tyzdna na hodinku vonku, urcite mu to na chrbatik neublizi. Ved ty Robka tiez davas sediet si pisala.....nebojis sa ze mu to ublizi....

mouse
21. feb 2009

Robko si posedi par minut denne a nehrkocu pod nim kolecka. Ale ked je Borko v pololehu, je to ok.