Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
3. jún 2009

kocik celkom pekny, 9kg sa aj da, nakolko to nie sugolfky,hadam tamtie predas,nech mozes kupit 😎
presne neviem kedy,ale okolo obeda by sme mali letiet.
s tymi vecami ti verim, ja som z toho dost na nervy 😠 nemam ziadny zivotny priestor, po dovce to tu musim dat dokopy, lebo uz je to tu zapratane.
misku pozdrav, po dovce vas cakame 😵 sikulko je robko. a zuby? kolko ma?

zuzanat
3. jún 2009

len teba moze pri zivote drzat aspon myslienka na to, ze sa budete stahovat, u nas je to zatial uplne v nedohladne, by sme potrebovali nafukovacie skrine 😀
Sme sa dnes o tom bavili, isto prideme 😵 Robko ma 6zubov a Filip iba 5, ale tak F trva viac ako mesiac kym sa prereze zub, Robko ma kazdy tyzden jeden.

lilly
7. jún 2009

ahojte, vytahujem temu zo 4.strany...
ako sa mate? v tatrach bolo super, aj ked bolo dost chladno, no to nam nevadilo.. urobili sme si aj mini turu z hrebienka k studenopotockym vodopadom, inac sme chodili bud po starom smokovci, alebo okolo strbskeho plesa.. raz sme boli v tatranskej lomnici..
vikend bol taky bezny, ani sme nepratali, kedze sme ani doma neboli, nebolo treba..
uz by sa mohlo aj pocko zlepsit.. dnes to tu vyzeralo zrana celkom pekne, aj sme boli vonku a v tescu, no poobede zase prsalo, akurat ked sme sli k segre 🙄
jaj zavidime romi more a teplo.. aj ja cem 😵

silente
9. jún 2009

Holkýý, tak prý jde hlasovat víckrát, třeba po hodině nebo tak, tak prosíme o Váš hlas, se na nás pořád jedno mimi dotahuje 😀
http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi2220090...
Moc díky 😀

anamor
autor
16. jún 2009

ahojte krasky, nejako to tu zanedbavame, nem? my uz mame po dovce tak hor sa do kecania.
super lilus k tatram, vyzera to ze bolo paradne 😵
my teraz trosku chorobujeme doma - sople, kasle, dcera aj mama 😝 nic moc, ale hadam to prejde, a je tu riadne nestale pocasie, stale vyzera na prsanie, no na slaktrafenie 😉

zuzanat
17. jún 2009

ahojte, veru tato tema uz nie je to co byvala, ani ma nebavi zapinat pocitac, ked viem, ze nemam s kym pokecat 😢
Sme boli doobeda vonku ako vzdy, stretli sem sa zase v dobrom pocte, boli sme u jednych pozriet pavy, kacky, ovce, no Filip mal zazitok. Teraz uz spinka, tak sa idem pustit do roboty, musim usit teplaky, asi 7ks, tak mam co robit. Som vecer este zehlila, aby som mohla teraz makat. Pobede sa bude asi Filip kupat, sak je akosi moc teplo, ale som aj rada 🙂

romi super, ze ste si oddychli, teraz sa este aklimatizovat na nase nic moc pocasie ...

anamor
autor
17. jún 2009

zuzi veru makaj na tych teplakoch, to ake dospelacke ci detske? 😉 ozaj filipkovi si uz nieco usila, ci takemu malemu sa neoplati?
my sme doobeda boli tiez aj vonku, poobede skocime von s kocikom alebo s tou trojkolkou, zavisi ako mala bude spat, lebo doobeda spava dost malo a to ja by som uz priala jeden obedny /idealne poobedny/ spanok jeden krat denne. Dnes sme ani cvicit nesli - kvoli kaslu a soplom, mala je vesela a v poho ale tecie jej z nosa, hadam do buduceho tyzdna bude fit nech mozete prist 😉 vsetko dohodneme, idealne by bolo aj pekne pocasie kvoli tomu nech detska mozu byt vonku... ked budem mat chut musim uz zmenit pasovu foto, ved na tejto ma naty asi 4m 😲

zuzanat
17. jún 2009

su to doepslacke teplaky, len neviem ekdy to budem sit, lebo obnitkovacka dost huci a sa bojim, ze zobudim maleo, ked je hned v izbe.

dnes v radiu hovorili ze od bud roka by mali zvysit RP na uroven min.mzdy! tak som teda zvedava, bolo by to super, keby to je pravda 🙂

Romi ja este neviem ako bud tyzden, sme sa s Miskou ani nebaivli o tom a potom ten dalsi ma mario dovolenku, tak neviem ci az o dva tyzdne neprideme, no neviem,dohodneme sa...

katarinkad
17. jún 2009

Ahojte 😉
tema oziva? ....preco sa tu uz tak malo pise? 😨

romi, vitaj doma, ako ste sa mali? Naty zvladla fsecko v poho? let, more, teplo....

zuzi, nas Boris zboznuje pozerat sa na sliepky....ho odvediem s kocarom k plotu kde su sliepky a on je schopny tam cucat aj hodinu 😀

lilly
17. jún 2009

ahojte, no ked tu nikto dokopy nechodil, tak co si tu budem sama pisat? sak ked chcem, kecnem aj na skypakovi, icq, nemam deficit pisomneho kontaktu s kamoskami.. 😉 ale ked ste tu, tak super 🙂
u nas je tiez nejak chorobne, mangel je chory, sice nevie nikto s cim, no ma uz druhy tyzden zvysenu teplotu, tak dnes a zajtra ma dovolenku, v piatok ide zas na krv do ke, tak bude mat P.. lilly tiez trocha kasle, mala 1 den zvysenu teplotku a sopel uz nema.. takze asi to bude ok...
romi, daj nejake fotocky, ste cernosky? 🙂
zuzi, pekna teplakova fuska 😀

anamor
autor
17. jún 2009

juj veru teplakova fuska 😎 😀 zuzi sikulka. ako vyzera tvoj navrat do prace? a co odstavenie F?
lilus vies ze takto malo opalena som z dvolenky este neprisla, ale vidno ze opalena som to hej, akurat pri malej lezat nehrozilo. aj N je opalena. fotky dam.... ale zatial som nestihla stiahnut do vikendu hadam stihnem 🤐
jaj a zvladnutia, vsetko v poho, let tam mi skoro vyliezla na hlavu a s tym stolikom si skoro stokrat klepla po nej, obliala som sa kavou na nohy, takze som vyzerala ako dement, neprespala ani sekundu. More milovoala, aj vodu v bazene, vsetko ok, teplo ok, natiera sa rada, co je super 😵 let spat prespala znacnu cast - nocny, zato ma pokadila, lebo pres... plienku 😀 krasne som mala gate aj tricko, nakolko mi bola na kolenach 😉 inak poho. slaba hnacka bola, ale nic vynimocne, asi z broskyn, ktorych by zjedla kopec....

anamor
autor
18. jún 2009

kde ste vsetky? 😢
my stale po starom, kasleme, soplime, inak ok, az na spanok, priserny - denny kratky, nocny prerusovany, ale bolo aj ovela horsie.... takze hlavu hore 🙂
uzivame si teplucko, kym este nejake je, lebo hlasia kadejako 😖
malej uz dost prestiham stihat /zuzi chapem tvoje behy/ o to horsie, ze ten krok nie je vzdy uplne isty 😅 , takze mam o zabavu postarane, a ze som bola na dovolenke som uz aj zabudla 🤐 asi ma caka dos busy obdobie... ked si predstavim este zariadovanie domu, baby nevladzem uz teraz 🤐

lilly
19. jún 2009

ahojte, nam od vcera nesiel net, odpojili nas /svine/, kvoli tomu, ze sme si nesli pre novu zmluvu, lebo oni sa rozhodli zmenit svoje meno.. 😠 🙄
u nas je uz choroba asi lepsia, aj ked sa mi zda, ze nejak mala dnes lilly plnsi nos, este ho dnes odsajem.. teraz mi tu este stale spinka, uz asi 2 hodiny..
dnes nam prisla klimatizacia 🙂 len to zapojenie nebude asi take jednoduche.. asi budeme musiet predsa len nejakeho odbornika zavolat.. zajtra sa ma prist na to pozriet jeden chladiar.. a uvidime, ci sa do toho muz pusti, bo tam treba nejake trubky dokupit a neviem co, alebo to nechame uz cele na niekoho, kto uz nejaku klimu montoval.. akoze zavesit ich dnu a von a elektricky to zabezpecit to budeme vediet, ale ten zvysok neviem, ci hej.. a skusat, ci sa to podari sa mi nechce, na to to bola pridraha sranda...
romi, krasna foto v pase, aj fotky v albume su nadherne.. ze aka kost si ty, teeeeeeeeda... 😵 😉 a natinka tiez samozrejme.. a aka je aj ona chuducka teraz, predtym taky zlaty bucko bola 🙂

anamor
autor
19. jún 2009

ahojme, dite mi spi, po troch dnoch zalomila skor ako o deviatej, som si vydychla 😉 mam nejaku robotku teraz este, tak sa trochen idem do toho pustit kym sa mi ako-tak chce 😉

lilus s tou klimou to hadam dobre dopadne, so zdravim tiez, dnes vecer som aj ja krasne sopliky odsala, bez nareku 😵 hadam uz je trochu lepsie a buduci tyzden uz uplne fit. Dakujem za pochvalu fotos 😉 no veru Natinka je ozaj chuducka teraz, sa vysvihla a vyrastla, predpokladam,ze u vas to bude taky isty priebeh ak budes mat dieta "s vrtulou v zadku" ako ja... co sa nezastavi, zbohom potom aj tebe, ale aj tebe to prida na linii, takze nem az tak zle /aj ked podla mna ti nie je treba.... v tejto suvislosti ma napada co vase diety? zuzik?/ takze moja vela je, ale vela vybeha, vysanti a pod, preto ta linia 😉

zuzanat
19. jún 2009

ahojte, ja uz mam teplaky hotove, dnes som ich dorobila, ale sak sa mi lepsie silo, ked F spal ako ked na neho mal tato davat pozor, lebo ten samozrejem zaspal na gauci a maly mi vsetko kradol.
Boli sme si na ihrisku zabehat, potom sme sa kusok presli a uz aj Filipko spinka, hned ako sme prisli domov, utekal do kupelne a stveral sa do vane 😀
Zajtra mame ist k nasim na gulas, mamina mala narodky, aj Mario, tak dufam ,ze nebude prsat, aj ked predpoved vyzera dost blbo 😖
Sa mi tiez dnes zdalo, ze F nejako chrci, tak som zvedava...ma vyhadzany chrbat aj brusko, neviem ci od slnka alebo potnicky 😖 Neznasam konstatovania inych o tom, ze mu isto chuti jest 🙄 ako keby bol tlsty alebo co 😔

Zuzik normalne mi bolo divne, ze som ta nevidela na skype, aj ked teda ja moc pri pc teraz nesedim, akosi nemam cas.

Romi krasne foto, ste super modelky 😵 isto vam bolo super!

Moja dieta nic, som to akosi nezvladla, tak sa snazim robit kazdy den brusaky a jest 5x denne mensie porcie, tak uvidim, aj ked tomu neverim.som myslela, ze ked prestanem kojit, tak to pojde aj same 😅

anamor
autor
19. jún 2009

zuzi super k teplakom 😉 hadam gulas vide, aj ked predpovede su kadejake, to jo. Ozaj filipka kupete vo velkej vani? co? /my vanu nemame, zial/ ale je zlate ze uz takto komunikuje, u nas sa tiez komunikacia zlepsuje, aj pocet slov sa zvysuje, aj sem-tam nejaky znak k veci hodi 🙂
to brusko a chrbatik moze byt alergia na slnko /male cervene fliaciky take bodky/ alebo potnicky, a na poznamky o chuteni jest kasli, mne zasa obcas vravia, ze mala je vychudnuta.... podla mna nie je a pritom je aj za dvoch casto, fakt jej chuti... kaslat na inych. Ja inak neznasam reci typu na koho sa podoba 😎 😀
dietu kasli, je to v hlave, si kocka tak ci tak a ci budes mat o kilo menej ci viac nezavazi 😉

zuzanat
19. jún 2009

romi sice mame vanu, ale F kupeme v takej velkej vanicke, ale nie klasickej, to co mame na fotkach.Ma tam viac vody ako vo vani a miesta ma zatial dost. On uz toho povie dost a najkrajsie ked povie Kaaatka, na segru to je super, aj vela zvieratiek vie napodobnit a ked sme vonku a napodobnuje zvieratka a ja ho nepocujem lebo s niekym kecam, tak pozera na mna a hovori to dovtedy kym si ho nevsimnem 😀
Posledne dni je super, ze vzdy doobeda sa stretneme aj 3-4 kociky, tak nam je veselo, to si ani neuvedomim, ze prejdem sto krat po tej istej ulici.
Romi, Natie papa v kocari? Lebo F hej a ide mi to na nervy, len neviem akoby som mu to zakazala, ked vidi, ako vsetci jedia, chce aj on. Ak sa mi nepodari kocar predat, tak si dam usit tu vlozku, lebo takto je kocar stale spinavy a som z toho na nervy 😅

a co sa podoby tyka, to mi je jedno, vadi mi to len u svokry, lebo ona ani naznakom nepripusti, ze by sa podobal na mna, aj gesta, mimika -no proste cely tato, akoby ani moj nebol....

zuzanat
19. jún 2009

ozaj Romi a to koleso co mala N je dobre?lebo my sme dostali take iste, len sme ho este netestovali...

anamor
autor
19. jún 2009

zuzi koleso co mame je paradne, dokonca mala v nom aj plava ked trepe rukami a nohami a mam pocit, ze by sa hadam ani neprevratilo, super je, som dost spokojna, je fajn, ze ma vlastne dve kolesa, kvoli tomu prevrateniu.
Jedenie presne ako ty - n ked vidi chce tiez a neznasam to! lebo kocare mam furt zasrane a blbo sa to cisti, sama chrumka, piskotka, ci rozok, hroza! to ked sa stretneme viac kocikov je tiez super, tiez mi nevadi jedna ulica aj viackrat, takze viem o com hovoris 😉
Co sa tyka reci N nie je zasa taka hviezda ako F, hovori dost malo stale, take ze katka, ci vsetky zvery nehrozi, ale snazi sa, uz je to lepsie, kdesi som citala ze ked sa ustali uplne chodenie to bude lepsie, tak mozno o mesiac snad... teraz sa mozog asi sustredi na to chodenie ci co....

s podobou viem ako to myslis 😉 este ze moja svokra je tam kde je 😉 inak by to bolo to iste

lilly
19. jún 2009

no moja dcera zalomila pred chvilou, no sama v postielke.. zobudila sa o osmej, spala 3 hodiny, potom jedla kasu, kupala sa, potom vyzrala obe prsia, poprevalovala sa v postielke a uz spi.. 🙂
zuzi, super k teplakom.. sikovna si 🙂
ja neznasam kadejake reci.. popudi ma kadeco, podla situacie.. napr. od mojho otca, ked malej vravi, ze nech je uz velka ako saska, ze by tiez tak rozpravala a nahanali sa.. alebo ze saska v jej veku viac rozpravala.. alebo jeho kamosa vnucka sa uz postavila v postielke /ma o tyzden viac ako lilly/, alebo ze uz ma 2 zuby, a lilluske sa este nejaky neukazuje? alebo, aka je lilly krasna tucnuckaaaaa, tie krasne stehienka, brusko, sadielko.... podoby z nasich strany su ujednoteny, ze je to cely jaro, svokra sa k tomu nejak nevyjadruje.. ona skor povie, ze ma aj nieco zo mna, ze usta a dolna cast tvare sa jej zda po mne.. a tak.. stale je co ma vie naserinkat.. 😀
lilly mi zatial nezavidi jedlo, ani si ho nejak nepyta, no ale papa uz celkom pekne.. aj ked dnes velmi obedu neublizila, no mali sme tu chaos s tou klimou, moj otec tu bol, tak bola nesvoja..
romi neboj, naty sa rozhovori.. podla mna je uz to, ze ukazuje niektore znaky uplne super, to vela deti nedokaze 🙂

anamor
autor
22. jún 2009

to tu flakate moje mile. Ja som od rana vcelku uspesna, umyte vsetky podlahy, predtym povysavane, dokonca po polroku som upratala papiere /dost blba robota!/ postupne a cloveku je na dusi lepsie, ze nieco spravil 😵
N spava dost zle, v noci aj cez den, neviem ci nadchou stale, ale je to unavne, pocasie o nicom,tak hadam to prezijeme 😝 vno vnutri, ale ak nebude liat oblecieme sa a pojdeme torsku von,aj ked riadne fuci.

anamor
autor
23. jún 2009

to si tu ozaj mam pisat sama 😢 😢 😢 😢
sme boli vonku, zmokli sme ako mysi, obliekanie a chystanie nam trvalo viac ako cela prechadzka 😠 juj ci som nas...! ale inak poho, hlavne ze sme zdravi /aj to uplne este nie 😀 /
malej dam prvykrat na olovrant normalny vareny vanilkovy puding 😉 a inak neviem ci som vam to tu spominala, ale beha ako drak 🙂

lilly
23. jún 2009

ahojte, romi neopustim ta, idem ta podporit 🙂
my sme dnes neboli ani vonku, lebo kazdu chvilu leje.. dnes mi dosla nova zehlicka, kedze stara vypovedala sluzbu, sice ju mangel opravil no aj tak nechce dobre naparovat.. no ale ako zalozna bude dobra.. tu novu idem vyskusat, som si nechala par kuskov pri vcerajsom zehleni na dnesne testovanie 😀 no vyzera super, ma modry podsvieteny displej a elektronicku regulaciu teploty 😵
romi budte radi, ze ste zdravi, my uz ani to nie velmi, teda muzik.. uz 3 tyzden ma zvysene teploty a ziaden dr mu nevie zistit z coho, dnes bol na infekcnom a vzali mu krv, vysledky o 2 tyzdne a dovi dopo.. 🙄 bez liekov, nic, tak sa siel aspon dat vypisat na PN, bo nevladze.. taky bledy dnes prisiel, az som sa ho zlakla 😔 sa bojim o neho 😔

anamor
autor
23. jún 2009

lilly drzte sa, hlavne jarko, ako pises hlavne zdravie to je najdolezitejsie 🙂 posielame pusinky.
Naty dnes celkom vzorobo zaspavala /hadam sa to vrati do normalu/ dnes som ani zuby neskusala, musim zajtra, verim v zlepsenie pocasia, lebo ma trafi slak uz vnutri, my sme vonku boli aj druhy krat a opat sme zmokli, ale menej 😎 😀 budem trenovana. Rano mame cvicenie, tak chystam obed na zajtra, nech nas doma nieco dobre caka, skocime lebo trosku aj do mesta, par veci treba nakupit.
Lilus nech nova zehlicka sluzi...

baby a vy ostatne co robite? ha? skryvate sa?

zuzanat
23. jún 2009

prave som napisala prispevok dlhy ako litanie a ono mi to niekam zmizlo, tak idem od znova 🙄

zuzanat
23. jún 2009

takze odznova....Boli sme od nedele u nasich, Filip bol cely stastny, vozil sa na koniku, to je jeho 😵 Akysi je divny, nespokojny, rano vstaval o 5h, ale nastastie mi ho mamina zobrala, tak som si este pospala. Od minuleho tyzdna ma po tele taku drobnu krupicu, netusim z coho a dnes sa vyhadzal aj na licach, vcera mal ribezle, tak asi z toho, neviem, som z toho magor.Asi pojdem zajtra k doktorke, ale to je taka doktorka...
Pocasie je fakt hnusne, ked sme doma, tak nam prepina obom, uz neviem co by sme robili. Ale dufam, ze sa to zlepsi. Sme boli teraz navecer este na ihrisku, tak si trosku pobehal. Som prisla na to, ze ma ulomeny vrchny zubok, neviem kde sa mu to stalo 😔
dnes som bola reklamovat kocik co mam u nasich, najlepsie by bolo, keby si mozem vybrat iny, zatial nad nim iba slintam, strasne ho chcem, len ten moj nikto nechce 😅 😀

zuzi ak by si bola taka laskava, ja ti dam aj moje pradlo, ty otestujes zehlicku a ja mam o robotu menej 😀

hm, aj tak som polovicu veci, co som predtym pisala, zabudla 🙄

lilly
23. jún 2009

zuzik, v navale nadsenia z novej zehlicky by som ti aj tvoje vyzehlila.. 😀 ja som mala len dve moje tricka a jednu koselu 😀 super je ta zehlicka, musim rychlo zajtra daco vyprat, ze by som mohla zehlit 😀 😵
zuzi a to nemoze mat nejake kiahne abo co ja viem co? 😅 😕 nevyznam sa v tom 🤐
zubok si asi dakde tresol a ani si si to nevsimla.. no nastastie je mliecny, tak potom bude novy krasny 😉

zuzanat
23. jún 2009

zuzi ja mam plny kos a na balkone este dva susiaky 😝
no kiahne to nie su, pri bruchu to nema, len na chrbate, rukach, nohach, no asi len pojdem k tej dokine..
No ked on ma aj tieto zubky take krasne biele 😔

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

anamor
autor
26. jún 2009

dakujeme krista, nikto nam nevravel

baby, takymto cinom 10tis nebudeme mat v zivote 🙂 kde ste vsetky?
my sme boli vcera v Madarsku , paradne bolo, paradne ceny, mat este financneho sponzora a viac casu a bez dietata ist, no nabalila by som sa 😉
inak u nas teraz leje, malinka spinka a ja trochen riesim mejliky.
ukazte sa tu, ze ako zijete, co nove.
juj a dnes mi prisli Miska boticky, su trochen velke, ale po travicke super, myslim ze na to na co ja potrebujem, hlavne teda trava, po betone by som to neriesila, to su tvrdopodrazkove asi lepsie.