Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
13. jún 2008

mouse, a to sa dali v poho objednat nahradne kolesa? Tak super, budes mat novucicke.
Mne sa zase ta autosedacka od implastu paci, ale zda sa mi dost draha. A polohovat sa asi neda, co? 😵
Tiez neviem kde my zozenieme autosedacku na nas kocar 😖 No casu este dost.

S tou hojdackou este pockam. Uvidim co povedia nase uz skusene maminky. No mne sa paci. 😅 😅 😅

dnes som objednala Borkovi taku ciapocku aj samolepku na auto "Borisko na palube". No nie je to zlate?
http://www.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=99&...

lilly
13. jún 2008

zlate to je 🙂
z novembroviek viacere objednali taketo kresielko.. tu ho jedna predava, ako uz pouzite
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
je az do 18 kg, uz aj pre vacsie dieta, potom ako hojdacie kreslo ho vyuzije

lilly
13. jún 2008

v babetkove, alebo aj tu ho maju ako nove
http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP...

len mne sa nepaci, ze ho maju len v modrom, inak sa mi zda fajn a na dlhsiu dobu, nie len pre male mimi

katarinkad
13. jún 2008

to kresielko je tu nejake oblubene, vidim ho tu v kazdom druhom albume 🙂 Ale mne sa tiez nepaci ten potah, skoda ze nie je v inych farbach. 😖

katarinkad
13. jún 2008

a neviem ci sa da vobec polohovat? 😕

lilly
13. jún 2008

da sa vraj polohovat
ja asi kupim nejake jednoduchsie lehatko, nie az s takymi ceremoniami..

mouse
13. jún 2008

Katka ta capicka je mila 🙂 . Lilly aj Tvoja zavinovacka je peknucka. Keby sa mi tu implast sedacku podarilo zohnat lacnejsie z druhej ruky, nevahala by som. Ale nikto ju nepredava... Inak naozaj neviem, nova je dost draha a tazko povedat, ci ju vyuzijem aj na kocikovanie.

katarinkad
13. jún 2008

mouse, to by bolo asi najelpsie riesenie, kupit pouzitu za dobru cenu. Ale tiez som nevidela nikoho taku predavat, keby som niekde natrafila na inzerat, tak budem na teba mysliet. 😉

Ja dnes zase peciem kolac 😝 😝 😝 no dufam, ze tento bude podarenejsi ako tie laskonky. Ma dnes prist svagrina s detmi na vikend. No akurat zacalo prsat, tak neviem, neviem. Chceli sme grilovat 😕 😕

lilly
13. jún 2008

katka u nas uz leje od 11-tej.. strasne pocasie. Chce sa mi len spat a uz by som sla najradsej domov

lilly
13. jún 2008

miska, aku si vravela cenu za tu autosedacku? Nie okolo 5-6tisic? Lebo napr. tu je za menej http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1787389

lilly
13. jún 2008

pripadne miska, nechystas sa na nakupy do polska? tam by sa mala dat kupit aj taka autosedacka a vysla by urcite este lacnejsie

anamor
autor
13. jún 2008

ahojte krasky, lehatko alebo hojdacku ja odporucam kupit, babatka maju radi prehlad. ta lilina zavinovacka musi byt super.
mouse autosedacku na kociku vyuzijes akurat na nakup narychlo alebo podobne, na dlhsie vozenie urcite nie, lebo babo je tam prilis schulene a to nie je dobre na chrbatik... a asni tym polohovacim autosedackam by som velmi nedoverovala....

katarinkad
13. jún 2008

ja som tiez vravela muzovi, ze nech sa na autosedacku vykasleme. Ved aj tak ju nemaju. A segra by nam dala svoju Chicco, aby sme mali do auta na prevoz. A inak ju urcite velmi nevyuzijeme. Ale moj muz ani pocut. Ze ako on bude chodit shopingovat??? Co si on naklikne na kocar??? No chudak 😀 😀 😀 On je horsi ako ja. Proste musim ju kupit a basta. 😀

mouse
13. jún 2008

Vdaka kočky. Lilly mas pravdu, v Polsku vyjdu lacnejsie skoro o 2000Sk, ale nechystam sa, este nikdy som nebola na nakupe v Polsku a asi by som sa tam stratila 🙂 . Vdaka za ten link. Este pockam, mozno sa objavi do mojho terminu dajaky inzerat.
Katka, tak uz tu mas prvy nazor mamicky 🙂

katarinkad
13. jún 2008

mouse, zuzka ti kupi z Polska. Ona je skusena nakupcicka. Urcite pojde coskoro zase na nakupy. 😀

katarinkad
13. jún 2008

lilly, pekne brusko 🙂 🙂 🙂 Uz vyzeras normalne ako tehulka 😀

zuzanat
13. jún 2008

ahojte, ja som dnes bola na gynde, nastastie to vobec nebolelo, doki si dal zalezat 😀 vsetko je v poriadku, ale pri otvore do posvy mam nejake ranku alebo asi dierku, uz neviem ako to nazval, povedal, ze ak by mi to prekazalo, tak treba urobit plastiku 😅 😕 ani som netusila, ze tam nieco take mam. a este sa ma opytal nejake cudzie slovo, ktoremu som nerozumela, tak mi povedal, ze mam v zazname napisane, ze nesli vytlacit ramienka maleho, ze ci som to nevedela. na kontrolu a pol roka...
maly bol zase o stvrtej rano hore a mrncal, takze som poriadne nevyspata 😔
zacina byt nejaky nervozny, tak idem za nim

lilly pozerala som album, mas pekne brusko 🙂
a do polska neviem ci este pojdem, lebo na take vacsie deti tam nemali velky vyber, mouse, mohla si dat vediet, by som ti ju kupila.

pekny vecer 😉

lilly
13. jún 2008

katka, zuzka, no hej, to moje brucho je uz poriadne vybehnute, no ale co, len nech si rastie, asi to kilo a pol sa nalepilo u mna len do brucha 🙂
zuzik, ty si ale exoticka zienka, mas o jednu dierku naviac... 😀 😀 😀 😉
romi, doslo mi dvd od teba 🙂 dakujeeeeeeeeeem 😵

anamor
autor
13. jún 2008

ahojte, no my sme opat od obeda boli hore, ani som si nestihla pospat, vydzrala som spat asi 30 minut a to bolo malo... zobudil ma drobcek.
lilly mas krasne brusko, ja som ani zdaleka v 18tt take nemala a to som mala o dosti kileciek viac ako 1,5, budes prekrasna bruskana, juj 😵 😵 😵

zuzanat
14. jún 2008

lilly to je akoze kopliment? 😀
Filipko vcera zaspal o 20hod a ja tiez, som bola strasne unavena. potom klasika, papal o polnoci, o 4hod a pred siedmou uz bol hore. teraz uz 1,5 hod spinka, ale akosi sa stale natahuje.ked bol o tej 4h hore, tak sa zase nevedel ulozit. to uz bolo tretiu noc po sebe, co len mrnci, neviem co mu je.
ale som rada, ze vobec spi, lebo ma dni kedy spi tak pol hodinku a inak je stale hore.

kde sa vsetky flakate?

anamor
autor
14. jún 2008

zuzi nasa mala nevie spat, takze tam sa flakam, teraz zadriemala hadam nie na 20min, lebo idem aj ja, tahame to s malymi spankovymi prestavkami od druhej v noci.... 😖

lilly
14. jún 2008

ahojte 🙂
my sme upratovali, ja este oddychujem a rozmyslam, ze upeciem nejaky rebarborovy kolacik, len akosi nevladzem. idem pozriet nejaky recept. Presadila som aj zopar kvetov, lebo uzboli v hroznom stave. Zajtra mozno pojdeme na cucoriedky, ked nebude prsat, aj ked mne sa to zda akosi skoro, ale nasi nas volali, ze mame ist s nimi.

zuzanat
14. jún 2008

romi tak to poznam, nas ma tiez niekedy take obdobie, ze nespi ani cez den ani v noci. len ked cez den zaspi aspon na pol hodinu, tak si chcem nieco porobit a nespim ani vtedy a potom som ako mechom uderena.
my ideme o chvilu po moju mamu do noveho mesta, bola v prahe na "skoleni"-muzikal a pod. 😀

anamor
autor
15. jún 2008

vobec vas nestiham, lebo cez den velmi nespavame... 😒

katarinkad
16. jún 2008

Dobre ranko 😉

zuzanat
16. jún 2008

ahojte, my sme mali opat pernu noc filip zacina byt nejaky nepokojny v noci, stale mrnci, hemzi sa a ja som hore, lebo ho stale kontrolujem. takze som potom cely den ako mechom uderena. vcera somaj pobede chcela spat, ale voebc sa mi nedalo ☹ teraz lezi v postielke, vyhrava mu kolotoc a on " vyspevuje". sranda ake zvuky vydava 😀
rano uz som si dala prvych 50brusakov, hadam mi to nic neurobi, som sa v piatok zabudla opytat dokiho.
mam tu kopu zehhlenia, tak si sem dam maleho na deku a ja idem frcat so zehlickou a budeme "kecat" 😀

katarinkad
16. jún 2008

zuzi, ty uz cvicis? 😀 Chces mat tehlicky na bruchu? 😀

Na mna asi nieco lezie. Som vcera asi prechladla na navsteve. Lebo som sa vyletnila a sedeli sme dlho vonku a az tak teplo nebolo. 😒 Mam nadchu aj hrdlo citim, tak len cmulam take cukriky a do nosa si davam cesnak. Dufam ze to prejde. 😵

A mame uz doma KOCAR!!!!!!!A JE NADHERNY!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

anamor
autor
16. jún 2008

katarinka davaj si na seba pozor 😉 som rada, ze si z kocara nadsena.
Ja mam prave za sebou upratovanie celeho bytu, este idem pretriedit casopisy, malinka spinka vonku na dvore, poobede planujem ist na prechadzku ak vydrzi pocasie. Rano mi zasa nevedela zaspat, ale teraz konecne spinka, tak si mozem porobit veci. Uz potrebujem ist akutne na nakup, lebo nemame co jest 😀 tak hadam zajtra sa nam aj to podari....

zuzanat
16. jún 2008

ja som sa prave vratila z posty, maly sa akosi nevedel ani v kocari ulozit a to bol hore od siedmej! teraz uz chvilu buva, ale za chvilu bude pytat jest, tak moc vyspaty nebude 😔

katka tehlicky asi nebudu, ale musis s tym bruchom cosi robit, lebo centimetre akosi neubudaju 😅

mna caka zajtra upratovanie, dnes som sa rozhodla pre zehlenie, lebo mam toho akosi vela!

anamor
autor
16. jún 2008

ked som konecne mala sekundu dnes cas na kona nesiel, mame za sebou trojhodinovu prechadzku dnes, mala spinkala, ale zasa vecer nemohla spat 😠 clovek si nevyberie... uvidime aka bude noc 😒 ja som inak znicena jak pes, kondicka po porode je hrozna 😢
mna zajtra caka nakup ☹ uz ani neviem co to je ist do obchodu, ale nasa chladnicka a spajza zyva prazdnotou...