Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
11. dec 2008

ahojte, lilus, katka to sa teda moc nevyspyte, ale nebojte bude to lepsie, urcite, to si deticky uz zacnu uvedomovat rozdiel medzi dnom a nocou... treba vydrzat, este ze ich lubime lebo inak na vrazdu. My sme dnes od polnoci boli asi 7x hore 😠 ale to som nechcela, nech vas nedemotivujem 😎

jani vy ste velki turisti ako pozeram, super zazitky bude mat Terezka, aj ked si ich dlho pamatat nebude, my tiez trochu chodime po horach, ale fakt iba trochu v porovnani s vami 😉

katarinka postahujes kadeco /robim v photoshope/ a pridavas tie ozdovky na ten jeden obrazok v ramiku - vpravo sa ti vytvoria vrstvy, s kazdou pracujes osobitne, keby nieco mozem poradit, bud ip alebo skype, nech to tu nezahltime 😉

ja som dnes umyla okno, v spalni, mozno dnes este zvladnem vycistit dokonale ruru a mozem snad zajtra piect, nacase, nech linecke odmaknu 😉

lilly
11. dec 2008

no moja draha dcera zalomila nakoniec na dlhsie o pol 11, tak som sa stihla najest, umyt, ucesat, urobit postel, vyprat si podperu a postolky v rukach a vyzehlit plienky okrem dvoch,lebo sa uz zobudila o dvanastej..takze zase sme prebalili a papame.. Prvykrat som jej dala teraz BL bambusku, som zvedava aka bude 🙂 Potom asi skocime von, aj ked som teda dost unavena, no ani vcera sme neboli..
janka, vy ste teda velki turisti, my mozno v lete pojdeme do tatier 🙂
pred par dnami som skusala uviazat satku, no nevedela som tam lilku tresnut, tak som to vzdala, musim najst nejake videa, bo som si pripadala ako lama pri tom.. 😅
romi ty teda poriadne pratania robis.. ja to prdkam.. pratanie bude muzova zalezitost..
hod pls. recept na linecke, mozno zbucham aj ja, no co som min. rok robila, tak bolo dost divne to cesto..

katarinkad
11. dec 2008

aj moj zlaty synator zalomil asi o pol 12 na balkone. 😵 Este spiiiiiiiiiiiii.
Inak my noci mame OK. Napr. dnes sa zobudil len o 01:00 a potom o 05:00, ja mu strcim flasu do ust, on to vypije za 5 minut a spime dalej. 😉 Len skoda ze potom sa zobudil uz o 05:30 total vyspaty. 😀

jani, tak vy budete mat super Vianoce v Tatrach. 😵

katarinkad
11. dec 2008

romi, podarilo sa mi stvorit moj prvy scrapik v zivote 😵
kuk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

viem, ze asi nic moc, ale ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim a dalsie snad budu lepsie. 😀

lilly
12. dec 2008

katka, pekny scrapik, co chces.. 😉
my sme spali do 9:30 😵

anamor
autor
12. dec 2008

ahojte kocky. Treba sa postazovat na konikovi a pride zlepsenie /aj ked my uz mesiac v noci spavame na h.../ vcera bola hore do 22,20 mame rekord a zaspala mi na rukach, od unavy,nevedela sa chuda ulozit 😔

scrapik je paradny katka si sikulka, na prvotinu, vyyyyyyyborne, sa nezdas 😉 si talent 🙂
dakujeme za vianocne pesnicky, dnes prisli, uz som ich aj pocuvala 😵

ja dnes peciem linecke, hodim ti sem lilus recepty ake mam, som ich prepisala kvoli tebe. Robi sa mi cesto, dam ho schladit a idem na to, rychlo postavim malej obed a vypekam odusu 🙂
a inak upratovanie, robim tak pozvolna co stihnem, prvykrat nie som vycerpana z toho, lebo ma mala 10x vyrusi od jednej cinnosti 😀 😎 ako bude tak bude, ja z toho vedu nerobim. A na vasich miestach, co mate uplne miminka by som na to prdla, ako pise lilus 😉

anamor
autor
12. dec 2008

takze tu su recepty:
Zlepované linecké kolieska - podla tohoto robim ja, je tam vela zltkov, lebo robim dvojitu davku, to mi trosku vadi, lebo neviem potom co s bielkami, tento rok som spravila cesto dvojite ale vajcia: 1cele + 2 zltka.
300g hladkej múky, 170g margarínu, 100g práškového cukru, 3 žltky, šťava z ½ citrona, pikantnejsi lekvar.
/prepocet: 250g hery, 440g hl múky, 147g prášk.cukru, 1 vanilkový cukor, 2 zltky, 1 cele vajce, stava z 1 citrona/

Modifikovane linecke cesto - od kolegyne /v zatvorke polovicna davka/
500g hera /250/
750g hl. muky /375/
225g prask. Cukru /112/
1 zltko + 2 cele vajcia /2zltky/
Citronova kora + trochu stavy z citrona

katarinkad
12. dec 2008

Cau babulky 😉
nejako sa sem dnes neviem dostat. 😵 Mala som navstevu, tak som este vyvesala pradlo, a uspala som Borka na balkone a treba mi ist varit obed. No mam busy day. 😀

lilly, paradna noc. 😵 My sme hore asi od siedmej, ale v pohodke. Dobrucky sme. 😅

a dakujem za pochvalu scrapiku, neviem kedy sa k tomu opat dostanem.

lilly
12. dec 2008

romi, dik za recepty, ktory je lepsi? Ja sa do toho pustim niekedy cez vikend, ale neviem, ci tento, no asi bude musiet byt niekto doma.. lebo potom robim jednu vec 3x tak dlho...
dnes mam aj ja busy day.. Prala som plienky, 2x sla umyvacka, robila som ryzovy nakyp,no ten trval neuveritelne dlho, kedze ryza sa robila v pekarnicke, pomedzi to zoparkrat kojit, prebalovat, cicikat...teraz cakam, kym vychladne a si z neho dam. Potom som este prezliekla postele, vysala postel, dala zase prat postelne pradlo, umyla som zachod a umyvadlo. Vysavat sa mi uz nechce, necham to muzikovi, mal by za chvilu dojst. Zajtra ma prist svokra na navstevu a ja s muzom chceme ist este niekedy zrana za fararom ohladom krstu.. do toho sa mi tak nechce, ze az... 😖 V nedelu ideme zase k nasim na obed, lebo mama ma narodky. No same navstevy...

anamor
autor
12. dec 2008

ahojte, ja dnes tiez neviem co skor. Mala spala za cely den asi hodinu 😒 ale inak bola v poho... podozrivo si vsak cumle zasa prst, dufam, ze nejdu dalsie zuby 😝 😒
kolaciky som piekla tak ze lezala v kuchyni na lehatku, bohovsky sa bavila na mojej zastere 😀 zlate to bolo, az na to, ze jedna davka mi stihla zhoriet, lebo popri tom mala obedovala 😖 inak masko v prikrme jej chuti a dnes vyskala pri kasi, normalne som nestihala nakladat - skusila som "najlahsiu" na brusko ryzovu, tak uvdime ako sadla.
Dufam, ze ma caka aspon taka noc, ze nebudem hore 7x 😝

jankazaba
12. dec 2008

ahojte, ja som sa sem dnes, teda ked kuknem na hodinly tak vcera, vobec nedostala..
Terezke idu uz asi zuby, vsetko cucle, aj ruku mi len tak hocikedy zacne cmulat... A horsie aj zaspava. Place place a potom zaspi, asi uz od unavy ☹, tak uvidime..
Ja upratujem v ramci moznosti, nerobim si s tym tazku hlavu..., ziadne "lestenie kristalu a umyvanie lustrov" neplanujem 😉

Katka, romi, lilly- no, s tymi horami a cestovanim je to tak : my sme s muzom chodievali skoro kazdy vikend niekam do hor, ci uz na turistiku alebo lyzovat..., takze chceme v tom aj nadalej pokracovat, tak sa snazime teraz aj s terezkou chodit..., mne to aj velmi chybalo v tehotenstve, chodi sme sice aj vtedy, ale veeeelmi obmezdene, neprehanala som to...

anamor
autor
13. dec 2008

dobre ranko kocky,
idem sa naranajkovat, len som potrebovala nieco pozriet na nete. Dnes ked nebude prsat, je v dedine jedna predvianocna akcia s vianocnymi trhmi tak sa pojdem s malu presjt asi. Takze nebudem doma, hadam fakt nebude liat....

lilly k tym lineckym, ja som robila len tie prve, robim ich uz roky, ale jedla som aj tie druhe /kolegyna robila/ a matne si sice na ne spominam, ale boli v poho. Tie prve chutia mnohym, co ja viem. Ja som spravila prve a spravim aj druhe este, lebo to bude aj pre nasich a brata.

mouse
13. dec 2008

Ahojte babulky,
teeeda, tu uz sa chysta na vianoce... My tento rok pripravy nerobime, upecieme asi len linecke koliecka a mooozno este upeciem manzelovi stedrak a orechovy zavin. Upratovanie tiez nejak extra neriesim, ved upratujeme pocas celeho roka, my obzvlast tym, ze mame doma psa a mne dost vadia chlpy, tak vysavam kazdy den, niekedy aj viackrat za den, ked plzne 😒 . Teraz sa este hara, tak bera v nohavickach s vlozkou po byte. Ach jaj. Ale zas ta psia spolocnost je super 😵 .
Vcera sme boli u kamosky, co ma dcerku o tri tyzdne mladsiu od Robka, boli sme spolu aj vonku, obe sme mali babatka v satkach 😵, aj sme trosku zmokli, ale drobvi pod bundami boli v teplucku, suchucku. No a potom u nich sa drobci na seba vyskierali, dzavotali to ich argggggggggg, eeeeeee, ouou... No mili boli, na zjedenie. Janka, boli sme kustik od Vas, tusim o dve ulice dalej...

zuzanat
13. dec 2008

ahojte, ja som si konecne sadla s kavou k pc. muz bol este rano v praci, tak sme prisli domov az pobede. som si umyla prach, povysavala, oprala, nic extra, ale dalsi tyzden ked uz budeme doma, tak si chcem umyt okna. piect budem v tyzdni so segrou, ale ja budem skor pomahat, lebo u nas moc kolace nejdu.
muz vari huspeninu a ja peciem chlebik, tak tu mame vsetky mozne vone. a teraz mi chlapi zaspali na gauci 😵
dnes chcem dat Filipkovi kasu, ci sa nezlepsi to nase spanie, lebo je to otras 😔 romi ty to davas Natalke z flasky? neviem ci mu to potecie cez ten cumel, tak asi mu to dam lyzickou.
v piatok sme boli na kontrole s nozickou a teda nic moc sme sa nedozvedeli, ze to sa uvidi, az ked bude chodit, ci mu to bude vadit, ale ze sa teda zda, ze je to tukove...

lilly
13. dec 2008

ahojte, dnes sme mali navstevny den, najprv bola u nas svokra, potom moja kosicka babka, pocas dna sme stihli ist 3x k fararovi, lebo cely den sme ho na fare nenasli, az nakoniec vecer.. inac sympatikus kaplan to je, taky mlady.. este ideme k nemu aj v stredu a krstiny budu na buducu nedelu.
Dnes mi navstevy hadzali same komplimenty, svokra, ze ako som uz pekne schudla za dv tyzdne, co ma nevidela 😀 a babka, ze ako som po porode opeknela 😀 a este mojej mame vravela, ze som ani nejak nepribrala.. 😀 a obe vychvalili malu Lilusku, ze aka je krasna a zlata 😵
dakedy vcera, ci predvcerom som zase skusala satku, uz mi to slo trosku lepsie, no aj tak, aj ked som tam narvala malu, tak mi tam pripadala strasne skrutena a akosi nedobre, asi ju musim dat nejak vyssie, lebo tu hlavku tam mala stale tak nejak skrutenu, no nechcela som ju dlho trapit, asi 4x siom ju tak natisla a zase vylozila. Davala som ju do kriza s kapsou tak bokom, skusala som aj ju dat bruskom ku mne a s rozkroenymi nohami, no to neslo ani nahodou, ona nevie az tak rozcapit tie nozky.. takze stale som akasi lama v tejto oblasti 😖 No stihla som ju raz aj odfotit, ale urcite to takto nie je dobre.. tu ked pozeram na miskinu foto, tak ma robka s hlavkou tak hore, tak to musim asi nejak dosiahnut..
zuzik, co ma filipko s nozkou? akosi som to nepostrehla, ked si to tu aj spominala. My ideme v pondelok prvykrat na poradnu, som zvedava, kolko malicka vazi 🙂

anamor
autor
13. dec 2008

ahojte,
dnes sme mali super dnik 😉 vianocne trhy, kapustnica, trosku atmoska ma chytila.
stale som nebola v Dracikovi 😒 nic nestiham.
Po dllllllllllllllllllllllllhom case sme s malou spali do 2,30 🙂 som sa vam rano zabudla pochvalit /takze stazujte sa na konovi a polepsi sa..../ 😉, potom este 2x a ja normalne rano vyspata, viac ako dve hodky spanku v kuse mi bodlo 😵
miska skvely vylet ste museli mat so satkami. Liluska a ty sa to isto naucis, poloha rozkrocmo je podla mna este prilis skoro, nasa Natalka v tej nemoznej novorodeneckej vlozke v manduce s tym mala problem ako dvojmesacna 😖
zuzi ani ja netusim co ma filipko na nozke 😲 a kasu lyzickou, hodinu pred kupanim cca a po kupani kojenie. Dnes mala plakala, tak som ju musela nakojit a dat trosku kase.... lebo nemala na to nervy, velmi bola hladna.Inak ak na vcerajsi spanok mala vplyv kasa, tak suuuuuuuuuper 😉 ale neverim v to ☹ zatial.... ja robim ryzovu s mojim MM /je najlahsie stravitelna/
otazky na zuzku: cim peries skvrny od jedla ? a uz mas netecuci hrncek lovi?
lilus to do Vianoc este stihate krst, no super. Komplimenty potesia a urcite je vsetko pravda 😉

lilly
14. dec 2008

ahojte, no nasa mala zasadne okolo piatej rano zacina buntosit zo sna,rozhadzuje rukami, vydava kadejake zvuky a zanedlho sa budi a uz nespi.. 😖
od vcera ma vyhadzanu svoju fajnovu ritku, tak sme radikalne zrusili plienky uplne a lebedime si len tak na nahaca na posteli na nepremokavej podlozke a na nej je este plienka. Vytiahla som aj moju nadobu na vazenie muky, alias cinsky nocnicek a hned sme ho aj pokrstili cikanicou a po case aj kakanicou 😵 😀 velmi sa jej na nom pacilo. Pred tym a potom samozrejme pocikala este podlozku asi trikrat a postel s jarom raz, ktory si ju pritiahol sebe mimo podlozku 😀
hodim sem aj foto 🙂

katarinkad
14. dec 2008

Dobre ranko 😉

zuzi, ani ja netusim co ma Filipko na nozke 😕 Dufam, ze nic vazne to nie je.

lilly, tak malicka je uz aka sikulka? No krasne vie chodit na nocnicek. 🙂 🙂 🙂 A tie komplimenty uricite potesia. 😵

Ja som po vcerajsej migrene a zvracani schudla 2 kg, takze super. Aj ked radsej by som mala tie 2 kg na sebe ako mat taku hroznu migrenu. ☹ ☹ ☹ Vcera sme boli trosku na nakupoch, takze uz mam skoro vsetky daaarky nakupene. Uz iba svagrovi nemam. 😵

zuzanat
14. dec 2008

ahojte, no Filipko ma tu jednu nohu na clenku taku opuchnutu, tak chodime na kontroly, ale je to stale rovnake podla mna, vraj je to tukove, ale neviem...snad mu to nebude vadit ked bude chodit 😔
ja som spravila na veceru kasu z nutrilonu co som mala vzorku a boal super, sama by som ju zjedla 😀 to som mu dala o 18h namiesto mlieka, ci to mu mam dat aj mlieko aj kasu? a potom vecera o 20h mlieko. ale teda moc to nezabralo. zaspal a po pol hodinu uz strasny plac a o 1h tak mrncal, ze som ho nemohla utisit. papal tusim 2x a vstavali sme o 8h, teraz asi pojde spat az o 12h ked sa napapa, lebo evidentne sa mu spat nechce.
sa hra ne deke s CD, uz sa stveral na skrinky v obyvke a stuchal do DVD prehravaca, no je to super, ked sa uz vie postavit 😅

Romi hrncek este nemam, lebo mali len ten mensi, ale mam zajednany, tak teraz v tyzdni by mal byt. aj ked potom mi trube doslo, ze mam v DM zlavu na hociaky vyrobok 25%, tak som mohla kupit avent a vyslo by ma to este menej. lebo ten lovi stoji do 300sk.

mario isiel na trening, tak sme sami doma, to je logika, dat trening v nedelu doobeda 🙄
varim obed, ale sa mi to moc nelubi, som nasla v knizke, ale tam to vyzera lepsie 😀

lilly ake plienky pouzivas, ked ma malicka ritku zaparenu?inak s holou je najlepsie, to aj filip tak trepe nohami od radosti 😀
prave mi zavrel dvere na obyvke a on je v kuchyni, ja uz nechapem co on vsetko dokaze, ale ten cas leti 😔

katka tu migrenu ti teda nezavidim ☹

mouse
14. dec 2008

Ahojte,
Lilly, aj Robko bol ked mal asi 3 tyzdne a potom asi v siestich bez plienok kvoli ritke. Bol zabaleny len v plachte, davala som ho cikat a kakat nad umyvadlo, na podlozku, alebo ked sa podarilo tak do tej plachty 😵 . Inak kazdy den je aspon 2 hod.s holou ritulou... Aku si to kupila misu? Ja zhanam cinsky nocnik alebo nieco podobne, aj misu trebars... lebo teraz mi ocikava cely byt, kym ho prenesiem nad umyvadlo, dnes aj kakal cestou 😀 , polovica do umyvadla, polovica kde kade po podlahe. V com peries plienky? Ja som vtedy prala v Lovele, dala som vzdy este raz plachanie. Teraz periem uz len v Ecoveri, placham stale 2x, ale ritka uz sa mu nevyhadzuje.
Zuzi, pekne fotky si pridala do albumu, Filipko je nesmierne sikovny... Snad mu nozka odpuchne.
Romi, veru, vyletik to bol super, taky fajn pocit, volne ruky a pritom deti boli s nami... Naposledy som s tou kamoskou bola na vylete este ked sme mali obe brucha... Vlastne potom este raz bola ona s bruchom so mnou kocicivat Robka.
Lilly, ja som zacala davat do kriza s kapsou s nozkami na siroko ked mal Robko 4 tyzdne. Dovtedy do kriza s kapsou bruskom k mojmu brusku, vertikalne ale tak trosku zo sikma, nozky skrcene pod sebou. V koliske byt nechcel, bol tam akysi dopuceny. Ked ho chcem ma vyssie, uviazem si vyssie satku.

mouse
14. dec 2008

Romi, v manduce sa sirka rozkrocenia noziciek neda nastavit, kdezto v satke uviazes podla velkosti babatka, vzdy roztiahnes popruhy az pod kolienka. Manducu som skusala u kamosky, bol tam presne ako pises...

lilly
14. dec 2008

zuzi, plienky pouzivam latkove - stvorce, viacrstvove, aj nohavickove, vselijake..
miska, periem v Tide sensitiv, praskom to podla mna nebude, lebo to by mala hned ritku vyhadzanu. Teraz ju ma druhykrat takuto. Podla mna jej vadi to vlhko z plienky a krem na ritku z DM, ten biely sensitiv Babylove je asi nanu slaby, minule jej pomohlo, ked som zacala zase davat rybaciu mast, no potom som zas presla na ten babylove a je to tu zas.. a najviac sa mi oacila vzorka zo sudocremu, asi taky kupim, vtedy bola ritka najkrajsia.
miska, tie nozky nasiroko sa mne nedali tak poskladat, ja s tym este pockam, skusim este ten kriz s kapsou s bruskom k brusku.

lilly
14. dec 2008

jaj miska, ten moj cinsky nocnik, mam z hypernovy za asi 39 sk, ale vyzera tak isto a je to slahacia miska 😝 al 😝 ale kupovala som ho uz strasne davno.
origis cinsky nocnik maju v mokoshop.eu

mouse
14. dec 2008

Lilly, z mokoshop sa momentalne neda nic objednat, uz som to skusala, nemaju ochranu ci co mi to vypisuje... Ja teraz nedavam Robkovi na ritku nic, ked bola cervena, tiez sa mi najviac osvedcil sudokrem a dynamicky hydratacny krem z Dr.Nona - ten aj na zahybceky, z rybacej masti sa praveze zaparil... mam teraz super kozmetiku pre Robka, toto pouzivam ako ochranu pred vetrom a mrazom http://www.saloos.cz/biokarite/vyrobek-06.php a este mam od toho vyrobcu detsky nechtikovy olej, ktory teraz pouzivam ja, a uvolnujuci olej na mazas bruska. Tie oleje este nemaju na stranke. Ten balzam z bambuckeho masla pouzivam aj ja na tvar, je vyborny a krasne vonia.

mouse
14. dec 2008

Zuzka ja mam elasticku satku, ta sa lahsie prisposobi, proste tam Robka vlozim a je to, hned je tak ako ma byt. Horsie je to, ked je hore a zacne sa jasit 😀 , vtedy satka povoluje a musim prevezovat alebo dotahovat. Obbjednala som si uz aj pevnu satku, lebo uz nebude stale v satke spavat a ked je hore, elasticka uz nestaci. No som zvedava, ako ho tam uviazem 😝 , stale mam pred tymi "naozajstnymi satkami" respekt. Povodne som chcela kupit manducu, ale skusala som ju u kanosky a akosi v nej bol utopeny, ozuzlaval popruhy a chcel bokom vyliezt von, skoro sa mu to podarilo 😀 . Inak ta kamoska je s mandukou maximalne spokojna. Ale ma vacsie dieta a take nie moc pohyblive, nie ako ten nas cervik.

mouse
14. dec 2008

http://didymos.de/shop-php/tuecher/sondermodell... - odtial to indio indigo natur...

jankazaba
14. dec 2008

ahojte,

musela som sivas najprv precitat, toolko ste stihli zapisat...

zrovna sme prisli z oslavy, terezka bola hviezda, kazdy ju chcel nosit 🙂

teraz sedime pri pocitaci na fit lopte, terezke sa to velmi paci 😉

anamor
autor
14. dec 2008

ahojte,
mam nakupene vsetky darceky.
miska ohladne manducy suhlasim s tebou, podla mna je pre dieta, ktore si ciastocne drzi hlavku - tak cca 3mes, od narodenia je blbost... komercia.
liluska je krasna a riadna sikulka 😉

musim sa pochvalit, mam vsetky vianocne darceky 😵 😵 😵 uz len aby kalendare prisli do Vianoce a super 😉

co sa tyka kremu na ritku - my nivea a sudokrem, aj sos nivea vraj dobra. Ale zaujala ma aj ta stranka co poslala miska 😉 /lilly u nas v dm stale ten sensitiv krem nemaju/

zuzi hrncek na ucenie som kupila v DM za 99 korun pod znackou babylove je to inak Nuby, vraj je celkom ok /je z tych lacnejsich a nevyzara lacno, ak bude na prd nebude mi luto peniaze... mala dostane pod stromcek, dnes som bola v dm/ Mne sa velmi paci lovi - cez net sa da zohnat za 200 - kuk na mimibazar a inak ten vacsi je od 12mes, teda ak myslis nekvapkajuci http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3523273
Este otazka na teba: skvrny od jedla cim peries?

kati ta migrena no nic moooc teda ozaj. 😖 hadam nedela bola lepsia.

anamor
autor
14. dec 2008

zuzi este ku kasi: ja davam tiez cca o 18tej, vacsinou iba kasu, ale uz sa mi stalo,ze som musela dokojit, lebo mala plakala, ze chce a uz nebolo, ja zatial davam ryzovu nemliecnu od 4mes s mojim mliekom, ale podari sa mi odsat menej niekedy 50, niekedy 100 - podla toho je aj kase. Hovorim si,ze idealne by bolo: nasypat do nej kasu prasok a dokojit, v brusku sa to zmiesa 😀 zartujem jasne 😉 dnes plakala, ze chce a vsetku zjedla, tak si este potiahla par krat... a bola spokojna. Zo zaciatku to nezaberalo, ale teraz mam pocit ze nevstava 7x ale len 3x po polnoci, co je uspech.... 😉 ale nie kazdy den je nedela 😀

jaj a musim sa pochvalit: mala sa stavia na styri 😉
a filipko je iny sikulko 😉 😵

mouse
14. dec 2008

Konecne som dokoncila jednu seminarku a popritom kalendar pre nasich a svokrovcov... Romi, Natalka je sikulka 😵 . Dobru noc babulky