Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

zuzanat
15. aug 2008

oahojte, romi sila som kratase, tuniku a pod, nasi ma proste zneuzili 😀 katka aj mne je nenormalne teplo, tece zo mna ako z krhly 😠 vyzeralo ze bude burka, ale to len poriadne hrmelo a trosku poprsalo a nic.
maly mi zaspal o 11h na brusku, sam sa pretocil a zobudil sa o pol druhej, sa mu velmi dobre spi na brusku.
nas tatino uz je na ceste 🙂

som objednala balicky z MMB a prosila som u nas postarku, aby to dala susede, ale balikov akosi nikde, nakoniec som volala svokre ci u nej nieco nemam a hadajte?! 😠 ani mi neda vediet, ze mi nieco prislo a ja uz som mala stres, ze som vyhodila kopu penez za nic 🙄

anamor
autor
15. aug 2008

zuzi skvela svokra.
lilly robila som makove a skoricove, ale aj z tych by som ti poslala, mala je uplne hotova z toho pocasia, chce len spat, nezaujem, aj papa malo, ani sa jej smiat nechce, je taka ako mechom trestena. Ocina uz mame doma, ale som ho vyslala na nakup 😉 nech mame co jest na vikend.

anamor
autor
16. aug 2008

cez vikend mrtvo ako vzdy, pocasie je hrozne, ach jaj ani von sa neda ist 😒 pekny vikend tym co chceli ochladenie 😉

lasenka
16. aug 2008

ahojte moje milovane 🙂
konecne sa hlasim - hoci este nie zo svojho domceka, ale z rodicovskeho 😉 stale nemame vsetko hotove, tak sa este nestahujeme...
prezrela som si vsetky vase fotky a uuuuuuprimne vam zavidim - deticky a bruska 😵 (v dobrom 😝 )

anamor a zuzka - krasne babätka mate, take chutnucke a milucke, urcite vam robia velku radost, hoci niekedy mate nervy v kybli, ten ich usmev vsetko zmeni, nie?

mouse, lilly - vam zelam krasne dotehulkovanie, opatrujte sa a vela spinkajte, kym su deturence v brusku 😵

lasenka
17. aug 2008

katka - aj tebe krasne dotehulkovanie 🙂

lilly
18. aug 2008

ahojte,
hlasim sa opat z prace.. preco je zas pondelok a piatok tak daleko? 😨
lasenka, dakujem 🙂 Snad uz aj ty coskoro budes tehulkovat.. pomaly bude treba odovzdavat dalej stafetu 😉 a tolko bocianov, co tento rok vidim, som este asi nevidela, aj dnes rano ich bolo cez 20 😵 Nejaky uz len musi trafit aj k vam 🙂

zuzanat
18. aug 2008

ahojte, ja som nemala cez vikend ani cas zapnut pocitac. v piatok co bola ta burka som sa tak bala, ze som sedela na posteli a cakala co bude, som sa bala, ze nam rozbije okna, ale nastastie vetko v poriadku, aj filipko pekne buval. akurat snimac na satelite nam rozbilo a podbitie strechy vyzera akoby donho strielali samopalom. v sobotu som prala a upratovala, podvecer sme trosku grilovali pri bytovke a vcera sme boli u nasich na obed a potom v baumaxe kupit farbu do obyvky a ked sme prisli pred garaz, zistila som, ze som nechala kluce od bytu u nasich, tak zase spat 😝 som to ja ale krava, som u nasich odmkla dvere a automaticky som polozila kluce na chodbe na skrinku.
filipko uz o siedmej strasil hore, tak som ako mechom prastena, ale uz zase spinka, tak dufam, ze mu to vydrzi, aby som tu spratala riad z vecere. pobede musime ist na postu, tak dufam, ze bude pekne.
Miska mi v sobotu priniesla klokanku, tak som tam maleho hned dala a veru sa mu aj pacilo, tak som rada 🙂

mam pocit, ze nam susedia zburaju barak, tak buchaju a dupu 🙄

anamor
autor
18. aug 2008

dobre ranko kočky,
ja som sa tu tiež cez vikend nestihla velmi ukazat, uzivali sme si tatina a v sobotu len-len prezivali take skarede pocasie. V okoli Trencina to riadne vycinalo, ale ja som sa bala aj u nas... dufam, ze ste vsetky ok.
Vcera sme mali navstevu, takze sme sa venovali im. Dnes ideme zasa pozriet jednych znamych, tak sa celkom tesime, ale to by malo byt iba na chvilku. A opat sme bez tatina na tyzden.

lilly
18. aug 2008

vy na zapade ste mali teda poriadne burky.. kym to doslo ku nam v sobotu poobede, tak uz to bolo vyburene a pomerne kludne
co myslite, ked by som kupila detsky paplon a vankus a obe by boli o 5 cm vacsie ako je obliecka, velmi by to vadilo?

lilly
18. aug 2008

zuzik, pekne fotocky si pridala, filipko je cim dalej, tym krajsi 🙂

zuzanat
18. aug 2008

romi my uz mame nastastie tatina doma 😵
lilly neviem, mala by si to tam asi dost natrepane... a dakujem 🙂 filpko uz sa prevaluje jedna radost, nemozeme ho nechat len tak na posteli.

anamor
autor
18. aug 2008

lilly asi by ti to vadilo, ale podla mna paplon a podusku nemusis kupovat do buduceho roka 😉 neviem ako zuzka, ale my nepouzivame, na zaciatok to bola zavinovacka, ach je chladnejsie je prikryta s dekou, inak takou zavinovackou co nemala tie snury... to staci

zuzi potom mi daj do mejlu alebo ip ten recept na predsnidavku/vyzivu 😉

katarinkad
19. aug 2008

Ahojte 😉
ja som tiez nemala velmi cas sa tu ukazovat. Mali sme dost rusny vikend.
U nas skoro vobec neprsalo, ani to slubovane ochladenie nedoslo. 😖 Zase je vonku hic. 😝

lilly, ja nekupujem vankus a paplonik, myslim ze to ma kopec casu. Babetko bude spat na vankusi asi tak najskor ked bude mat pol roka. Potom dokupime, alebo mozno niekto nam kupi. 😀 Obliecky sice mam, ale nevadi.

zuzanat
19. aug 2008

ahojte, my sme vcera nakoniec skoncili v dubnici, mario volal, ze tam robi a segra mi obiehala obchody, lebo som videla lacne choditko, tak sme tam nakoniec sli a kupili choditko. este ho nebudeme sice potrebovat, ale nestalo vela, tak som ho kupila a kupili sme aj sportak, ale len taky lacnejsi, ten bude u nasich, aby som stale nevlacila svoj, lebo sa bojim, ze ho znicim. ale inak je super, oranzovy 😀 uplne lahucky, aj sa lahko sklada a filipkovi sa tam pacilo, si tam aj zdriemol 🙂
vecer som mu dala papat a on krpec namiesto toho aby spal sa na mna skeril, tak sme si s nim isli lahnut, mario zaspal a filip nic 😀 tak sme sli do obyvky a ja nenazrana kedze som bola hladna, tak som drzala aj maleho aj rozok a chudatko filip sa ohol uplne dozadu 😔 trosku zaplakal a nic, ale tak som sa strasne zlakla ☹
teraz uz mi tu veselo vykrikuje na deke, uz ho mam na koberci, lebo sa prevracia jedna radost, tak aby mi nepadol.

u nas je opat dnes teplucko, pobede asi pojdeme do TN, mario chce bicykel a musime ist aj do mycky, lebo auto vyzera strasne a prisla mi uz aj ta nalepka, tak nech ju mozem nalepit 🙂

lilly
19. aug 2008

ahojte, ja som dnes doma, aj zajtra, dnes nam robia okna, su strasne sikovni ti chlapi, prisli okolo 8:15 a uz robia vyspravky... nechapem 🙂
ja si myslim, ze paplonik bude treba na zimu, ved budeme mat zimne babo, niecim ho treba prikryt predsa a my tiez v zime nespime len pod dekou a v perinke tiez neviem, ci sa mu bude chciet spat... tak kupim asi zatial len paplon a vankus neskor a radsej nejaky mensi rozmer

zuzanat
19. aug 2008

ja mam podusku a paplon v postielke, ale preto, ze to mam na boku a maleho davam na bok spavat, tak aby mal makke. lilly ved v zime nebudete mat doma tak ze mu bude zima a bude malicka, tak bude asi v perinke si myslim. lebo na paplon bude malicka este.

anamor
autor
19. aug 2008

lilly skus kupit spaci vak, take male babo v zime sa ti v nom ani hmyrit nebude, ale mozes kupit aj paplon, ale odporucam nie vacsi ako obliecky, aby ta netrafil slak... podla mna.

zuzi pisala som ti ip ohladne kocika, vyzera fajn, co je to zac a farba je kraaaaaaasna.

my ideme dnes na klbiky, vobec sa mi nechce, idem sa pobalit, pekny den.

lilly
19. aug 2008

spaci vak mam kupeny 🙂
s oknami za chvilu skoncia, mozem zacat pratat 😀

lilly
19. aug 2008

zuzi, sportak vyzera byt super, takto na pohlad 😉 co to je?

zuzanat
19. aug 2008

no lilly mas co robit, ja sa chystam na velke upratovanie ked budeme malovat, to bude 😝
je to tento http://www.detskydum.cz/detail/coneco-flash-140... a dakujem 🙂 som zvedava co nan povie tvoje odborne kriticke oko 😉 😀

katarinkad
19. aug 2008

zuzi, krasne fotecky a krasny kociarik 🙂 🙂 🙂 Ty stale daco nakupujes 😅 , kedy to stihas pri Filipkovi?

lilly, ty sa velmi nenamahaj pri upratovani 😉 Nechaj daco aj manzelovi. 😀

Ja som si vcera myslela ze uz pojdem rodit, tak ma bolelo brucho cele poobedie. Uz som muza vystrasila 😀 😀 😀 Ale v noci to chvala Bohu preslo.

zuzanat
19. aug 2008

katka to sa ti len zda ze stale nakupujem, ale sak uvidis, ze stale nieco treba, teraz som kupila zimne veci a uz mam zase pauzu. ale od septembra nebudem uz kupovat nic, koncia zlate casy 🤐
a neblazni s rodenim, este mas cas 😉

lilly
19. aug 2008

zuzik sympaticky kociarik, na taky golfacovy sportak uplne staci, potom povies, ako si s nim spokojna 🙂
ja som trosku oddychla po pratani a idem zmyvat. No necham este dost toho mangelovi aj mame 😉

anamor
autor
19. aug 2008

ahojte krasky, klbiky su OK, stale staci iba pamperska kontrola o 3mes, jupi

zajtra mam navstevu /zasa, uz toho mam aj plne zuby 😠 / tak musim upratovat a vymysliet co nachystam.

lilusik budete to mat krasne, s upratovanim to ozaj neprezen. Ak mas spaci vak, tak paplon nemusis riesit.
katka este vydzr tak 2 tyzdne a sup sa rodit, nech to mas za sebou 😉

juj zuzi aj ja sa desim ked materska skonci ☹ aloe nejako to budeme musiet zvladnut. Inak aj my uz mame na auto samolepku od bess 😉

zuzanat
19. aug 2008

romi ved ty mas stale navsety alebo niekam chodis, trosku ti aj zavidim, ze mas kam ist, to sa o mne povedat neda.
my sme dnes boli v meste, muz si kupil bicykel, filipko bol tu chvilu v klokanke a sa mu tam pacilo 🙂 isli sme aj okolo svokry, tak sme sa stavili 😠 lezie mi na nervy, mam na nu alergiu, normalne mi vadi 😔 mi pride, ze sa pretvaruje a stale kazdemu vyprava ako ona malemu kupi vsetko na svete...aj teraz mu kupovala zimnu bundu, oteplovaly, rifle, rifl bundu, ale mne sa to nepaci a co je hlavne, je to od cinana a velkosti ohromne, nohavice na 18mes. no k comu je to dobre??!!nie zeby som bola fajnova, ved sebe nakupujem len u cinana, ale pre maleho nechcem, sa bojim, aby cosi nechytil. uz sa ma zase pytala, ze ci mam prechodnu bundu, tak som povedala, ze nie, cakam na tovar v tescu, no ze ona mu kupi, ale moje NIE asi nestaci, som zufala! POMOOOOOOOOOOOOOOC!!!!

anamor
autor
20. aug 2008

ahojte moje,
zuzi to dost chapem, co ti poviem. Moja svokra? okrem tomu ze dali malej peniaze /za cosom im vdacna/ tak jej poslala stare handry po mojom tridsatrocnom muzovi a jeho sestre, cize predpotopne, neoprane, zatuchnute otrasne a mne akurat zavadzaju v nasom byte a vzdy ked na ne narazim sa rozculim 😠 😢 a dala jej ustrikovat jeden sveter - je DESNY, je uzky, skaredy, starodavny, v zivote jej ho neobleciem, myslim, ze jej bude aj maly, kym sa zacne nosit. A teraz poslala pulover s takymi otrasnymi kvetmi - zeleno-fialovymi, ze mi je na grc ked to vidim, som taka z toho vytocena a nestastna, ze si davam za zavazok, ze jej poviem pri najblizsej prilezitosti ze su to vyhodene peniaze, lebo nie je rok 1976 a uz sa to nenosi.... a budem vyzerat ako nafukana nevdacnica 😕 uz to vidim....
inak ja by som malej tiez nedala veci od cinana, zuzi uplne ta chapem a dvihol sa mi tlak. Presne ako Tebe. Skus jej povedat, ze ak muchce nieco kupit, nechsa s tebou poradi, alebo skus povedat muzikovi nech s nou prehovori... alebo tie veci jednoducho nenos, aj ked viem ze ti je to luto, radsej keby ti dala 500korun a nieco mu kupis ty... bezvychodiskova situacia.... ale nejde o život, niečo ti poslem do IP

anamor
autor
20. aug 2008

a co sa tyka tych navstev... tie uz milezu na nervy, po pravde, upratat, prichystat, mala nema sancu na rezim /co ma mrzi najviac/ a som z toho unavena. Vylety ok, to sa celkom tesim, ale to len preto, ze ma vezmu nasi sem-tam niekam, bez nich by som ani ja nemala ako a kam ist. Dobre mi to padne, lebo uz vidim, ze na jesen budem len doma a dokonala ponorkova choroba ma caka ☹

anamor
autor
21. aug 2008

halo flákačky, kde ste?

katarinkad
21. aug 2008

Ahojte moje zlate 😉

Ach tie svokry! 😢 😢 😢 No co vam poviem, uplne vas chapem. Moja ma videla naposledy na zaciatku tehu, asi v druhom mesiaci. Odvtedy ku nam ani nepachli. A my ku nim tiez. Lebo svokor ma naposledy zase vytocil. 😀 😀 😀
No som strasne zvedava ci mi nieco dostaneme ked sa maly narodi. Sluby boli....ale ja viem ze to su len sluby....mali dat na kocar, no kocar uz je davno doma a od nich ani koruna. 😠 😠 😠 Ja si zase myslim, ze svokra sa mi neodvazi pre maleho nakupovat oblecenie, lebo ona vie ze ja mam taky svojsky vkus a som trochen narocna co sa oblecenia tyka. Ale kto vie. 😀 😀 😀

Inak ja som bola vcera u lekara na internom a mam dva kriziky hnisu v moci a bakterie. Tak mi dala penicilin. No neviem ci ho mam brat. A klasika, mame malo zeleza, vapnika, draslika, magnezia, takze mi predpisala kopec tabletiek. A som sa potom flakala po meste a bola som si nakupit konecne vsetky bludy do porodnice, nech uz mam pokoj. 😉
A je u nas segra s family, takze mame rusno. 😕 😕

zuzanat
21. aug 2008

ahojte, ja som tu mala rano navstevu,segry boli nasich zaviest v BA, isli na dovolenku a Filip akoby to vedel, uz o 6h bol hore, uz si aj hodinku zdriemol a teraz sa napapal a znova spi, tak idem robit obed. je nenormalne horuco, sa mi ani von nechce chodit, ale ani doma sa mi samej nechce byt 😖

kde sa vy vsetky tulate?

inak som taka nas...., objednala som malemu nohavice z MMB a este mi neprisli a ta baba mi pisala, ze mi ich poslala min. utorok, tak neviem, ale dost ma to stve 🙄