Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lasenka
9. nov 2008

ahojte 😉
prisla som vas vsetky pekne pozdravit 🙂 a prezriet si fotecky vasich krasnych babätiek 😵
Lilly - myslim na teba 🙂

jankazaba
9. nov 2008

ahoooj, lasenka 🙂

dufam ze ste ok... 😉

mouse
9. nov 2008

Ahoj Lasenka,
ako sa mas? Ako si uzivas tehulkovanie? 😵 😵 😵 A co Matus, tesi sa na braceka alebo sestricku?
Lilly, ako sa dari? Dlho si sa neozvala, tak ocavam kazdu chvilu radostnu spravicku
😵
Robko absolvoval dnes svoju prvu cestu v autosedacke, boli sme pozriet nas dom.

lilly
10. nov 2008

ahojte, u mna ziadna zmena.. necitim sa nijak inac, ako pred tym.. ale som rada, ze na mna myslite.. 😵 joj strasne sa to uz blizi 😅 pomoc 😕

lilly
10. nov 2008

boze mne tu svieti 40tt 😕 no podla ms, teda 19.11. by malo svietit az v stredu.. pomoc

anamor
autor
10. nov 2008

ahojte, tolko som tu nebola, ze som uz aj heslo dala zle 😅
liluska uz ta cakame 😵 ale ona pride kedy ma 😉 tesime sa na nu, velmi.

zuzi s tym atopickym dufam, ze to nebude pravda ☹ 😖 😔 drzte sa. Vidim, ze ste bez netu, tak to bude smutno bez teba, ja bez netu,ako bez ruky 😅

mouse - nas domcek, no na figu, mali sme mat vodarov minuly tyzden, ale pridu az o mesiac 😠 nasraty sme, cakame na okna, ide sa robit stresna izolacia a tak... pomaly.... stale na nieco cakame 😒

lasenka ahoj, dufam, ze sa citis dobre

katarinka dufam, ze krst dopadol na 1*

pekny den vsetkym.

My akosi nestihame, vikend bol pracovny doma, tak som nevedela co skor, som dost unavena, lebo v noci som hore 4x a viac. tak uvidime ako to bude pokracovat. Inak ok.

katarinkad
10. nov 2008

Ahojte moje zlate 😉
dakujem vam za rady. Brusko sme masirovali, aj cajik sme davali, no nakoniec mam pocit ze zabrali kvapky co sme kupili malemu na odporucanie inych mamiciek tu na konikovi. Volaju sa Sab Simplex. Po nich sa uz Borisko aj vykakal, takze sme boli radi. 🙂 🙂 🙂

Krstiny dopadli fajn, povedala by som, az nad moje ocakavanie. 😵 😅 😵 Borisko pocas krstu ani nemukol, len pekne spinkal, iba trosku sa zlakol ked mu farar polial hlavicku vodou, ale spal dalej. 😀 😀 😀 Boli trosku stresy, a zhony ale bolo super, az nato ze som schytala migrenu a tak som cely vecer potom doma zvracala. 😢 😖 😢 Ale uz mi je fajn, takze sa napchavam kolacmi az dnes. 😝 😝 😝 Ach jaj, chudnutie nehrozi..........

Lilly, drz sa. Aj ja som na teba myslela cez vikend, ci uz nahodou nerodis. 😵

jankazaba
10. nov 2008

katka - som rada ze je boriskovi lepsie...teraz ked si napisala ten nazov, aj nam vtedy dr kazala kupit tie kvapky, ale terezka sa potom s kakanim rozbehla, tak sme ich nekupovali..., uz som na to aj zabudla 😒

my sme boli cez vikend doma - chodili sme von, v sobotu sme boli vsetci traja na veeelkom nakupe v tescu... milion ludi 😝 😝 😝 ... manzel dorabal este nejake policky na terezkine hracky, lebo uz ich ma straaasne vela...ani sa so vsetkymi nehrava, asi pretriedim a poslem do skolky...

lilly
10. nov 2008

ahojte, zajtra idem do Sace, ale na kontrolu na hematologiu, zase sa tam nacakam a nasedim 😠 v stredu pojdem na poradnu, som zvedava, ci je tam nejaka zmena.. mne akurat tvrdne castejsie brucho v poslednej dobe, ale nie je to bolestive, len take neprijemne.. inac sa necitim nejak na porod..
v stredu je aj pohreb, zomrel mi dedko vcera vecer 😢 ☹ 😔 no ja na pohreb nepojdem, akosi mi to nechyba a dedko to pochopi.. 😔 mama ma tahala, ze mam ist na kar potom k babke /teda predtym, ze ich u babky pockam.. sama.. 😕 /, no to mozem ist rovno na pohreb.. som jej povedala, ze nejdem ani tam, pojdem k babke zajtra, nie ked tam bude milion ludi, smutiacich, truchliacich.. 😔

zuzanat
10. nov 2008

lilly uplne ta chapem, ja by som v tvojom stave tiez nikam nesla 😔
zajtra sa drz a daj vediet ako si dopadla 😉

lilly
10. nov 2008

jasne, potom napisem, co nove, predpokladam, ze stav po tych injekciach, co mi muzik picha kazdy den, bude asi lepsi a to bude tak vsetko.. a ja tam stravim pol dna.. 🙄

katarinkad
11. nov 2008

Ahojte 😵

ja som akasi unavena dnes ☹ . Sice sme celkom dobre v noci spali, tak neviem z coho ta unava.
Asi to bude tym, ze tento tyzden mam dve deti 😀 Boriska aj Sophinku. To da zabrat. 😀

Ja uz musim zacat vazne riesit darceky, lebo uz bude vo vsetkych obchodoch milion ludi a to ja neznasam. Uz by som rada vsetko nakupila a mala pokoj. 😕 Ale stale neviem co komu kupit. ☹

zuzi, este mas net?

zuzanat
11. nov 2008

ahojte, este som tu 😀
my sme mali noc celkom v pohode, akurat nad ranom zacal strasne plakat, ale nastastie som ho hned utisila. Filipko uz je po ranajkach a rozprava sa s lyzickou, a ja idem ranajkovat.
dnes vyzera, ze bude celkom pekne, svieti tu slniecko, tak pobede vybehneme von.

katarinkad
11. nov 2008

lilly, uprimnu sustrast. ☹ ☹ ☹ Tiez by som na tvojom mieste asi radsej na pohreb nesla. Ty teraz radsej mysli na veselsie veci. 😉 No ono to tak byva ze niekto odide a na jeho miesto pride novy cloviecik - mala Lilly. 😵

Zuzi, ty sa mas ked Filipko sa ti vyrozprava aj s lyzicou 😀 😀 😀 to nas Borko chce aby som stale s nim kecala len ja.
😵
Idem prihodit nejake foto a potom asi pojdeme tiez vonku. 😉

lilly
11. nov 2008

ahojte, uz som doma..
katka, dakujem 😔
no ako som predpokladala, som sa tam nacakala, ale mam lepsie vysledky, koagulacne stavy su lepsie, na svoj stav a diagnozu to mam vraj dobre, no ze mam aj dalej brat tie injekcie a aj po porode a to sa este potom uvidi, ze ako dlho..
zajtra zase cakanie na poradni v saci.. nemam to raaaad 😖

lasenka
11. nov 2008

ahojte 🙂
no my sa mame velmi dobre 😉 vecerne nevolnosti uz pomaly prechadzaju, vlastne som ani raz nevrackala, len som mala velmi cudne chute a z toho mi bolo zle 😖 hej, a milujem vsetko kysleeee - denne zmastim flasu kyslych uhoriek, milujem pomarance a jablka, a soletky 😉 pri Matuskovi som nic take nepocitovala, ziadne chute, nebola som taka unavena, citila som sa ovela ovela lepsie..., no, zeby dievcatko? 😵
a priberaaaaam, uff, neskutocne 😔 brusko mam uz take velke ako ked som bola v 6. mesiaci s Matkom 😨 😨

Matusko sa velmi tesi... na braceka 😅 no snazim sa ho pripravit aj na dievcatko, aby ju potom lubil 🙂

vase fotecky su velmi pekne a vsetky ste tak rychlo schudli 😕

Lilly - na teba sa chodim pozerat kazducky den 😎

.... a viete, co vam najviac zo vsetkeho zavidim? MD 😀 uz sa mi nechce chodit do roboty 😔

lasenka
11. nov 2008

inac - baby, presne pred 5 rokmi v takom istom case som isla do porodnice pre Matuska 😵

katarinkad
11. nov 2008

lasenka ahoj 😵
ale to leti.........uz si v 13 tt. 😕 😕 😕 No som rada, ze vsetko je OK, prajem ti to dievcatko. Ja som pocas tehu mala stale chut na Coca Colu a hranolky. 😝 😝 😝 a na sladkosti samozrejme. 😝
Ozaj, chcete sa na ultrazvuku dozvediet co to bude? Alebo sa nechate prekvapit?

Lilly, mna uz ku koncu tehu tiez nebavilo to chodenie po lekaroch 😖 uz to bola otrava stale niekde cakat. Ale uz sa to za par dni skonciiiiiiiiiiiiiii.

mouse, preco si zmazala albumik? Ved daj nejake foto, nech vidime Robka. 😕

anamor
autor
12. nov 2008

lasenka cakame babu, nech sa vyrovna skore.... Matuskovi vsetko najlepsie k narodeninam 😉

katarinka vianocne darceky nespominaj prosim 😉 🙂 😀 ja ked si predstavim plno ludi v obchodoch nehrozi, ze tam vleziem.... toho roku to vyzera ze budem musiet bohuzial ☹ no sak nejak bude.

liluska dnes to prezite 😔 a ty to mas v srdci, takze je pochopitelne ze v poslednom tyzdni tehotenstva neprides 😉 a zajtra je 13teho nezabudni, moj prvy tip 🙂

my sme vcera boli trosku na vylete s tatinom v nakupnom centre /no iny rodinny vylet/ ale trosku sme pozerali darceky, nieco mam, ale nic moc stale, neviem co rodicom, no hadam ma osvieti.

zuzanat
12. nov 2008

ahojte, nas drahy syn si rano o 5h zmyslel, ze uz je vyspaty 😅 zaspal az o pol siedmej a o hodinu uz bol hore a teraz nechce ani za svet spat, tak sa hra v postielke. uz sme ju dali nizsie, lebo strasne vymysla, tak pre istotu...
vcera som pol hodinu drhla dvere na zastene vo vani, ale som na seba pysna, aj ked osm minula takmer cely pulirapid 😀
uz sme boli rano v klokanke v potravinach, este ma caka zehlenie a pobede pojdeme na prechadzku, dufam, ze filip bude aspon trosku spat.
ja na vianoce pozeram len hracky pre maleho, aj ked este stale neviem co kupit, musim sa opytat svokry ci kupi toho psa a ked nie, tak kupime my, alebo riekanky a paci sa mi aj hrnec, tak neviem 😀

anamor
autor
12. nov 2008

zuzik stale mate net ? to je super.
vidim ze vianocny vyber rovnky ako nas - v kurze su presne tieto tri hracky, od hrnca som uz upustila /nakolko sa mi zda najvacsi/, momentalne som skor riekanky ako psik, tak uvidim...

o 5tej vstavat ti nezavidim, my tak ficime uz nejaky ten tyzden /raz lepsie raz horsie a nie je to bohvieco/
poobede ideme ku kamoske s malou pozriet ju a malu, tak hadam sa nerozprsi, aj ked to tu vyzera vselijako ☹

zuzanat
12. nov 2008

este mame, asi este tento tyzden asi, vobec neviem, kedy sa budu stahovat, obyvacku uz maju na chodbe 😀
ja som vahala nad riekankami, ale som citala, ze sa s tym deti vedia zahrat. psika chcem isto a hrniec mozno vymenim za obycajnu tu kocku, kde sa hadzu tie tvary, este neviem...

som maleho nakoniec uspala na rukach, len som ho hladkala a zaspal 😵

lilly
12. nov 2008

ahojte, sme doma z poradne.. krcok pol cm na pol cm otvoreny, vraj to tak ma byt, takze ziaden porod este..
no na porod to vraj nevyzera, mam prist zas o tyzden, to bude akurat 19.11. moj termin podla MS.. 🙄 som muzikovi vravela, ze ideme vyvolavat porod, ja nechcem prenasat.. 😀 dnes este nie, nech je po tamtych stresoch, ale potom zvolime kadejake vyvolavacie prostriedky.. sme sa smiali, ze si pichne 2x denne /kedze uz mesiac picha kazdy den pravidelne o osmej.. mne tie injekcie proti zrazaniu krvi.. 😀 tak konecne bude moct aj inac "pichnut"/, kupim si asi aj tonic, budem chodit po schodoch a doprajem si horuce kupele.. 😵

lasenka, super, ze si uz 13tt a mozno to aj bude dievcatko, ked mas ine tehu ako to prve 😵 neodfotis si brusko?

zuzanat
12. nov 2008

ahoj lilly, neboj, ono sa to moze velmi rychlo zmenit 😉 ja som tiez pila tonic, celkom dost, ale akosi mi to nepomohlo 😅

anamor
autor
12. nov 2008

lilus mne tiez ziadna "vyvolavacia" akcia velmi nepomohla, lebo somprenasala... v tomto si od nas so zuzkou rady neber 😉 ale jarkovi to pichanie dopraj 😉
a nic to nemusi znamenat, ze na porod to nevyzera, ani u mna v pond nevyzeralo - spicka prsta a nic ine a v noci som sla, takze neboj pride to ako blesk z jasneho neba 🙂

zuzi na vkladanie sa mne paci ten slimak, alebo ta skatulka iba /alternativa hracieho hrnca, aj ked je celkom chutny/ my by sme to mali dostat od krstnych, teda Natalka. Ja asi tie riekanky. Alebo uvidim, kamoska ma toho psa, tak dnes kuknem ako sa Natalke paci 😉

zuzanat
12. nov 2008

tak maly sa pred chvilou zobudil, spal skoro 2hodiny! a spapal skoro celu misku sosovicovej polievky 🙂
ja musim zisit co svokra kupi a podla toho sa zariadim, aby som vedala povedat segre co moze ona kupit, lebo uz sa pytala...

lilly
12. nov 2008

no ved uvidime, kedy to pride, ale do buducej stredy by som to mala rada za sebou.. 😅

anamor
autor
12. nov 2008

dievcata nam sa klube prvy zuuuubok 😵 som sa vam musela prist pochvalit 😉 aj ked uz teraz mi chyba bezzuby usmevik 😅 😢 leti to boze leti /aj ked este je bezzuby 😉 😵 /

lilus do stredy si odrodena neboj moja, aj ked vies ze planovacie babatka sa klubu po 20tom neznepokojuj sa 😎 nedela - stastne ditko najneskor 😉

jankazaba
13. nov 2008

ahoojte,

lilly - myslim na teba, drzim palecky, nech je vsetko ok...

anamor - takze uz aj vy ste nas pedbehli so zubkom... terezka zatial nic, len kuse a slinta, ale to ma uz take dva mesiace a stale nic...

zuzka - aj terezka vymysla v postielke o 106-chyti sa za kraj a taha sa hore..., ale najradsej je na nasej manzelskej, tam sa kruti, prevaluje, uz zacina stvornozkovat...

katka - vianocne darceky - ja uz mam dva - jeden pre malu - overal, a druhy pre manzela-sportovca mam take tricko na lyze, bicykel... ale malej tiez kupime este nejake tie hracky 🙂 a mozno aj nejake oblecko este..., zatial som ine darceky neriesila... a ani neviem ci budem, moano len nejake drobnosti...

lasenka - drzim paste, uzivaj si tehu 😉 a nech je to baba k nam - k natalke a terezke - do partie 😀

lilly
13. nov 2008

ahojte,
bola som dnes v bille, kupila som si tonic a jednu krasnu orchidejku, mali v ich v akcii.. az som krce do ruk dostavala, ze by som si nekupila dve a predavacka, co vykladala tovar, musela mat zo mna dost, co to tam tolko vyberam.. tak ked ich tam mali tolko kraaasnych 😵