Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

zuzanat
30. máj 2008

veru katka dobre sme si to "naplanovali" 😀
uz mi odisla segra, ostali sme s Filkom sami, mi bude smutno, ani nemam s kym kocikovat ☹
a prisla nam dnes aj deka, hodim ju do albumu, ked budem mat cas 🙂

lilly
30. máj 2008

katka, ale ved aj zuzka a romi budu obliekat a kocikovat aj v zime, akurat, ze budu mat trosku vacsie deturence 😉
ja som prave cez obed vykupila terranovu, kupila som si 3 nohavice na leto, kazde za 199 sk 😵 jedny biele dlhe, dve take pod kolena - bezove a tmavozelene 🙂 sa tesim z takeho nakupu 🙂

katarinkad
30. máj 2008

lilly, tak ty si teda nakupila dnes. 😉 Ja si teraz nic nekupujem. Pride mi to zbytocne, kedze nechodim ani do prace. Zopar veci mam a s tymi si dufam vystacim do konca tehu. 😀

lilly
30. máj 2008

ja som nemala este ziadne nohavice na leto, no uz teraz myslim ze vyzijem s tymito vecami, co mam az do jesene 🙂

katarinkad
30. máj 2008

ja som si dnes robila predbeznu kalkulaciu, co vsetko potrebujem nakupit pre Boriska a som sa zhrozila pri tej sume 😢 😢 😢 a to mame dost veci zdedenych od segry a od svagriny.
No z toho vyplyva ze sebe urcite tak skoro nic nekupim, aj keby som chcela. Mala by som zacat setrit 😀

zuzanat
30. máj 2008

lilly tak to je super nakup 😉
inak filipkovi bude vanicka v zime mala, ale sak hadam budeme chodit na sankach.

katarinkad
30. máj 2008

zuzi, v zime uz Filipko nebude chciet lezat vo vanicke, to uz mu vytiahnes sportak 😵 Ved uz bude velky chlap.
Ja dufam, ze nas Borko nebude nejaky obor, a ze zimu prezijeme vo vanicke. 😀

mouse
30. máj 2008

Ahojte 🙂 , uz som sa vratila zo skusky. Lilly, TY si si kupila nohavice v Terranove? Asi nie tehotenske, ale nejake bedrove, vsak? Ja zatial letne nohavice nemam ziadne, budem to musiet poriesit. Vcera som zacala konecne triedit veci a hned sa uvolnila policka v skrini, cez vikend budem pokracovat a buduci tyzden uz mozem konecne zacat s nakupmi babatkovskych veciciek 🙂 .

lilly
30. máj 2008

miska, tak ako skuska?
ano, tie nohavice su bedrove, jedny na gumu, no asi aj tu odstranim, lebo uz teraz ma trosku tlaci, je tam este aj taka snurka na zavazovanie, druhe maju taky patent cez brucho, co sa tak prehyna k bedram a tiez su na snurku a tretie su bedrove len na snurku.
volala som dnes na vysledky AFP a su negativne, teda je to OK, sa tesim 😵

mouse
30. máj 2008

Neviem este vysledky, bola pisomna. Som rada, ze mas AFP testy negat 😵 😵 😵

katarinkad
30. máj 2008

lilly, tak super spravicka. Tesim, ze testy su OK. 🙂 🙂 🙂

mouse, ty preco nechces bedraky, ja mam vsetky nohavice bedrove, ja neznasam take do pasu. 😠

katarinkad
30. máj 2008

zuzi, Filipko je nadhernucky. Na spapanie. A ta deka je krasna. Kde si ju kupila? 😵

zuzanat
30. máj 2008

dakujem Katka, to som kupila cez www.anjelikobchod.sk 😵

lilly
30. máj 2008

veru, krasna deka aj s filipkom 🙂

katarinkad
30. máj 2008

jej, zuzi, aj ja taku chcem 🙂
Ale na zozname co som si dnes robila taku deku nemam a uz aj tak je dost velky, teda hlavne ta suma na konci, takze budem musiet skrtat. 😠 😠

lilly
30. máj 2008

katka a co mas na tom zozname? ja som este ziaden nerobila

katarinkad
30. máj 2008

joj, lilly, len par nutnych veci... ja som sa dnes prinutila a spisala som si co mi asi bude treba a dost mi toho vyslo.
kocar
autosedacka
lehatko
suprava do postielky(obliecky+hniezdo)
plachta
vankusik+paplonik
matrac
taska na kocik
podlozka do vanicky na kupanie
kos na plienky
teplomer
noznice
hrebienky
plienky
no a to tu nemam ani ziadne oblecko pre Borka. Myslite ze mam tam nieco zbytocne na tom zozname? A konecna suma je skoro 30 tis.

😠 😠 😠

katarinkad
30. máj 2008

ak mi tam nieco chyba, tak mi dajte vediet, co este. Asi to budem musiet este doplnit a nito zoskrtat 😀 😀 😀

mouse
30. máj 2008

Katka a neposunies ten zoznam rodine? Urcite budu chciet pre Boriska kupit nieco pekne a co aj bude potrebne. Ja sa to chystam urobit aj tak. A manzelova mamina sa uz chysta kupit postielku, lebo "babatko nemoze spinkat v starej a koliska je mala", tak ju necham, nech sa realizuje, chce najst taku nie velmi velku posielku. Bedrace nemam rada, mam stale pocit, ze mi fuka na krize, aj ked mam tielko.

mouse
30. máj 2008

ale asi toto leto si bedrace predsa kupim 🙂 . Inak ako som uz pisala, mam som jedny letne trojstvrtove bedrace spred tehu - natiahnem ich len do pol stehien

katarinkad
30. máj 2008

mouse, myslis ze mam surovo dat kolovat ten zoznam rodine? 😀 Zatial sa mi nikto z rodiny neponukol ze mi nieco chce kupit. Takze asi to budeme musiet nakupit sami. Viem ze urcite maly dostane nejake oblecko alebo hracky ked sa narodi, takze to nekupujem velmi.

katarinkad
30. máj 2008

mouse, na bedrace si zvyknes, uvidis. Je to super, mat nohavice pod bruskom. Nic ta netlaci. 😅 Potom uz nebudes chciet ine!

mouse
30. máj 2008

Ja som len spomenula, ze chceme kupit kolisku a uz Robkova mamina vysla s tou postielkou.. Ostatny sa urcite tiez budu pytat, aj ked ocakavam aj tvorivost 🙂 . kludne si s nimi sadni a ukaz im zoznam.

mouse
30. máj 2008

skor take veci, ktore nebudes potrebovat hned, ale casom sa zidu, ako trebars taka decka. usetris im aj vela casu a nebudu sa Ti kopit doma zbytocnosti a veci, ktore nevyuzijes.

katarinkad
30. máj 2008

no ja neviem. Moja mama ma len okrikuje, ze naco nakupujem tolko veci 😒 a to som vlastne este skoro nic nekupila. Ze naco mi to je. No ale ved co dam Borkovi ked sa narodi? Aj kocar mi pekne skritizovala 😖

katarinkad
30. máj 2008

decku ani nemam na zozname 😀

mouse
30. máj 2008

Kocar uz si kupila? Co sa jej na nom nepacilo? Nic tam nemas zbytocne..

katarinkad
30. máj 2008

kocar este nemam. Pojdeme ho dakedy objednat, ved este je cas. 😉

lilly
30. máj 2008

na tom zozname asi treba vsetko, mozno len ta podlozka do vanicky nie je nutna, podla mna sa da prezit aj bez nej

katarinkad
30. máj 2008

no ta podlozka zase nie je az taka draha.
Ale nasla som minule v pivnici taku tu klasicku bielu na takom drote, co sme este my ako deti sa na tom kupali. Tak mozno ju poriadne vycistim a pouzijem. Aj ked mangel mi zakazal. Ze predsa nebudeme Borka kupat na takom humuse. 😀 😀 😀