Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

jankazaba
4. mar 2009

Ahoj katka, ja to mam, celkom je to v pohode, aj to celkom funguje, len ked zafuka vetrik tak sa to zlozi... A nie Na kazdy kocar to pasuje...

anamor
autor
4. mar 2009

ahojte,
ta slnecna strieska je vraj dobra vec, niekedy lepsia ako aj slnecnik na leto, akurat treba mat uzku striesku, inak to nepasuje na kazdy kocik.
Co sa tyka chaty, tak aj my s ocinom, ten sa uz tesi 🙂 /to ze by nas tam mohlo byt aj viac este nevie/, ale myslim ze by bola lepsia taka mensia chata, co by sme opekali vecer - resp. popludni alebo take cosi.
no u nas je mizerne pocasie, mala doobeda spala opat pol hodinu ☹ zobudila sa s placom, tak teraz zasa isla spat poobede, mozno sa jej vymenil doobedny a poobedny spanok - co nie je zle,lebo uz mi poobede dlho nespavala, vcera vecer bola vsak velmi unavena, az plakala pri kaši a po kaši, ze uz chce spat... uvidime ako sa to vyvinie. Dnes ziadny balicek z mmb 😲

katarinkad
4. mar 2009

no my dospavame noc 😉 , teda Boris 😀

asi kupim tu clonu teda, lebo tu striesku na kocari mame taku dost kratku a na meleho svieti slnko a so slnecnikom sa mi nechce trajdat 😀

jani, kedy letiiiiiiiiiiiiiite? Ale na stretko doletis, nie? Ved to je kusok z Cypru 😀 😅

romi, sak mozte dojst ku nam, pogrilujeme na zahrade, ale najprv musime postavit gril aj terasu 😀 😀 😀 ...naokolo hory, lesy, bazenik nafukame pre dzeci na dvore 😀

lilly
4. mar 2009

ahojte,
katka, ta clona by mohla byt fajn, podla mna viac praktikus ako slnecnik, uvidim v lete, ci to bude potrebne, teraz zatial nekupujem..
ja som tiez myslela nejaku taku chatu, alebo nieco nie velmi drahe, kedze uz bude len rodicak vtedy.. a samozrejme pojdeme aj s ockom, samu si seba s malou neviem predstavit niekam ist.. 😕
u nas dnes 2 balicky 😵 romi ta super next supravicka s tunikou, body a leginky a druhy bol s dvoma leginkami este 😵

anamor
autor
4. mar 2009

kati dobry napad, ta vasa zahrada, len keby ste kusok viac k stedu byvali a mate aj noclah pre desat ludi ? a cestovne postielky pre vsetky deti? 😀
ozaj kto by ste vlastne mali zaujem, nech vieme, co popripade budeme hladat /s rozumnou cenou suhlasim, bo vsetky sme uz pomaly na rd/. Pockame este na tu misku co ukaze 🙂

katarinkad
4. mar 2009

romi 😀 😉

by sme si mali asi vybrat najprv lokalitu, kde asi... a potom uz v tej lokalite najdeme snad nieco co bude vyhovovat vsetkym /alebo aspon niektorym/ 😵

ja dnes zas bez balika ☹

katarinkad
4. mar 2009

Juj, som zabudla chvalit vcera fotky. TAK CHVAAAAAAAAAAALIM 😉 😉 😉
Natalka tusim dobieha Filipka 🙂 velkostou aj sikovnostou. 😵
Zuzi, F robi presne to v stolicke co ja nechcem aby B robil. 😀 😠

zuzanat
4. mar 2009

ahojte, my uz sme u nasich 😀
dnes mi prisiel balicek z aukcie, dala som si ho poslat na segrinu adresu, menzestraky s koselou za 5eur 😀
Katka, Fiilip to vcera prvy krat urobil, skoro ma kleplo, ale najskor som to musela zvecnit 😅 Dnes spal len 20minut, tak dufma, ze ked pojdeme o chvilu von, tak na chvilu zalomi, lebo neviem kedy by isiel vecer spat.
Ta clona moze byt fajn, my mame dazdnik, ale moc sa mi neosvedcil, uvidime toto leto..

Zuzka ozval sa zaujemca o capacky, tak ked ich predam, pridem ta vybozkavat 😵 😀

Na stretko by som rada sla, ak to bude za prijatelnu cenu, ale neviem ci pojde aj manzel, ved viete, on a spolocnost co nepozna, to bude fuska ho presvedcit 😝

lilly
4. mar 2009

zuzik, no super.. 😵 a na ktory inzerat zareagoval, na konovi, ci na mmb? este nie je isty predaj?
filipko je super vymyselnik v tej stolicke 😀
a manzel by tam predsa nebol sam chlap, no ale ved uvidite.. ako ta vobec vedel zbalit, ked si bola cudzia?! 😀

zuzanat
4. mar 2009

Zuzik uz su rezervovane, no super! ozvala sa baba z babybazaru 😉
tiez mi je divne, ze ma zbalil 😀 ale my uz sme sa dlhsie poznali, sme spolu robili v jednej firme...
Filipko si pospal pobede pol hodinu, ale zaspal az o 16h, sa mu akosi nechcelo.

anamor
autor
4. mar 2009

ahojte princezne, ci kralovne 😉
tak nasi princovia a princezne su neposednici, co uz. Naty dnes uplen ze blby den spaci, ani riesit nebudem, som vycerpana, prve zasielky odoslane, sa teskam 😉

zuzik tesim sa ze sa ti bazarovnie rozbehlo, hadam zaplati a je to v suchu 🙂 nakoniec budeme bb vdacne 🙂 ja som tam tiez uz urobila dva obchody 😉 Dufam, ze to je skvely zaciatok! liluš teš sa zuzik pride do mol... ta vybozkavat /prevezie cely kseft ziskany za capacky 😵 😉/

na leto a chatu sa tesim, od nasich budem mat tiez nejaky tip, potom vam dam vediet o co ide.

jankazaba
4. mar 2009

katka-ideme v pondelok, uz sa na tatinka tesim...,
Este k tej sietke-nemusis ju mat len Na strieske... Je dost pruzna, my co mame ten kocar on je z jednej
Strany otvoreny a davala som ju aj tam, ked svietilo z opacnej strany slnko...

Co sa stretavky tyka-rada by som sa stretla ale asi nam to nevyde... Skoda... A mozno
Jak sa hovori " aj motyka vystreli" 😉

lilly
5. mar 2009

ahojte
zuzik tesim sa z capaciek 😵 vidis som ti to vravela.. no som sa pomylila o jeden den, som si myslela, ze budes mat zaujemcu este v ten den, nie na druhy.. 😀 no a vybozkavas ma niekde na chate v lete 😀
janka, najlepsie stretko by bolo na Cypre, tam by len bolo detickam dobre a rodicom tiez samozrejme.. 😵 😀 vy sa zabyvate a kamosky z kona pridu v lete na navstevu 😀
my dnes spanok od 21:00 do 4:45 a potom len do 6:00, akoby mala vedela, ze rano sa vstava o siestej.. 🙄

anamor
autor
5. mar 2009

ahojte, mame pokazeny pc ☹ tak sa iba ozyvam od rodicov 😒 mala sa rano zobudila a nohy v overale spacom mala obe v jednej nohe a pyzamo cele zapnute 😀 nechapem ako to dokazala 😉 zlate to bolo, ked bude vsetko ok prihodim foto 😉
super tie capcky zuzkine, aj mne to urobilo radost 😉

jani stastnu cestu 🙂 a prijemny pobyt na cypre 😉 /ten lilly napad neznie zle 😀 😉 /

katarinkad
5. mar 2009

Ahojte 😉
my dnes nastastie celkom OK noc. Aj ked by som si este par hodin schrupla. 😀

romi, aj mne sa celkom pozdava ten lilyn napad. Len co na to janka? 😀 😀 😀 A letenky plati ten kto pozyva 😀 😀 😀

Sa pochvalim, som predala dalsie 2 veci. 😅

lilly
5. mar 2009

boli sme dnes v obchode s liluskou v satke.. 😵 bo som chcela robit vyprazany syr a nemala som tatarsku a bez toho to nie je ono. No a to vam bolo pohladov.. 😀 u nas este asi nikto dieta nenosil v satke, alebo hocicom inom.. hned prva tetka nakupujuca pri pokladni najprv s udivenym pohladom a potom s usmevom sa normalne prihovorila, ze ci tam mam babo.. a ze ci sa moze pozriet a ze ako to tam mam a ze ake praktikuš a babo ake araňoš /zlate - po madarsky so mnou kecla/, ze len ho zjest a ten malicky nosik...... ze este toto v zivote nevidela, tak musela nakuknut aj z blizsia 😀 a potom ludia v obchode tiez podobne.. vacsina najprv vyjaveny pohlad a potom taky prijemny usmev.. 😀 a ked som platila, tak dve tetky v pokladni, ze ci spinka.. 🙂
no smiesno mi z nich bolo.. zazitok normalne 😀
a ked som sa vracala, akurat som odchytila postarku, dala mi tri balicky 😵

katarinkad
5. mar 2009

lilus, no si rarita 😀

co ti zase doslo? Uz by aj stacilo, ne? 😀 😕

mne dnes zas nic. ja cakam len 2.

romi, co je s PC? Si ho pretazila nakupovanim co? 😀

lilly
5. mar 2009

katus, teraz som mala 2 overalove pyzamka a ciapku.. 😉 ty si objednala daco z neckeru?
romi, chybas mi od rana na skypakovi, dufam ze dlho nebude pc nepojazdny 😖

lilly
5. mar 2009

jaj a idem sa chvalit.. lilly sa zacala dnes takmer sama pretacat z chrbta na brusko.. no robi to tak smiesne, ze sa zachyti ruckou o moje tricko alebo prst a taha sa, kym sa nepretoci 😵 😀

katarinkad
5. mar 2009

mamky, kde ste? 😕

lilus, nic som si nevybrala z neckeru....nejako mi nic nepadlo do oka. 😉

Liluska je sikulkaaaaaaaa. 😅 😅 😅

My mame new fotos.

Blahozelame Terezke k 11 mesiacikom. 😵 😵 😵

anamor
autor
5. mar 2009

ahojte,
lilus, hadam to uz vydrzi a zajtra ma vidis na skype 🙂 prisli dalsie dva balicky, zatial posledne 🙂 a kati nezavarila som pc nakupmi, aj ked... jeden nikdy nevie. Tentokrat to /po dlhom case/ nebolo zvalene na mna 😉 - ta chyba pc, ale normalne ze som bola ako bez ruky, no zavislost, je zavislost. 😲 😝

jankazaba
6. mar 2009

Ahojte babulky,
Katka-terezka dakuje 🙂 , a s tym stretkom na cypre-dobry napad 😉 ,

Mne uz prisli vecicky z mmb - kraaasne ... , no este neviem ako to pobalim - terezka ma vyse veci ako ja 😵

katarinkad
6. mar 2009

Kraaaaaasne uprsane piatkove raaaaaaaanko 😉

ja som chora 😢 boli ma hrdlo a tece mi z nosa 😔 ☹

jani, trochu zavidim ze uz letite do tepla. Mna uz zima nebavi. 😒

romi, chapem ta, ja by som bez netu neprezila 😀 😵 😵

anamor
autor
6. mar 2009

ahojte,
no veru, netova kriza, od rana mi blbol, ale pc je hadam ok, dufam, viete ako je to s tymito vecami.
zabudla som vcera okomentovat lilusku v šatke, super pribeh, paradne to muselo byt 😉 😎 treba ohurovat ludi 😉 😵 teraz mi tu chyba ten zdvihnuty prst so skype. Ozaj lilus kde sa dnes flakas 😉 😲 dufam, ze vsetko ok, ty nezelena na skype, som davno nezazila 😉

kati ta choroba ma mrzi, hadam rychlo odide, my sa zatial drzime.

dnes trosku upratujem, kamosku tehulku cakam, vonku cely tyzden leje, s malou mame z toho krizu, ze sa von neda ist 😠 😢 a po dlhej dobe sme mali prisernu noc, neratam pocet zobudeni, ale vecer zaspala o 21,30 a bola snad 10x hore 😝 som dolamana 😉

jani urcite sa zbalite a verim ze terezka ma toho viac ako ty 🙂 ako u nas. Aj mne uz prislo vsetko z mmb /ale asi nieco este mrknem/ a som maximale spokojena 😵

juj a kati krasne fotky, ten uces Borkov akoze nema chybu, fesacisko to je,ale ved ma byt po kom. Inak vzdy mam dilemu na koho sa mi podoba z vas dvoch, lebo mam pocit, ze ty a tvoj manza sa tiez na seba podobate. ako to vidis ty?

zuzanat
6. mar 2009

ahojte, my sme stale u nasich, vcera som si bola privyrobit a upratovala som jeden byt, co doraba firma 🙂
Dnes sme ostrihali Filipa, vobec neplakal, len pozeral ako mu padaj vlasky 😵 Mal to take smiesme, ze vzadu len par vlasov,tak aspon mu to peklne zacne rast. som cakala, ze mu bude moc vidiet ako mu odstavaju uska, ale nie je to skoro vobec vidiet, tak som rada. Noci zacinaju byt celkom fajn, papa az okolo 6h rano. Ale mam pocit, ze mu idu dalsie zuby, lebo stale ma ruku v ustach alebo nieco kuse.
Tiez tu od rana prsi, ale tak na chvilu sa pojdeme prejst. Teraz sedi na zemi a tancuje 😀
Mne este neprisli dva balicky z mmb a tiez peniaze za capacky, tak dufam, ze to nebol o...r. Zatial nikto nic nechce, tak som asi s obchodovanim aj skoncila, musim to doma aktualizovat 😅

Katka prajem skore uzdravenie 😉 Tiez vzdy premyslam, na koho sa Borko podoba, ale este som na nic neprisla 😀 U Natalky to je jednoznacne, ale u inych deticiek neviem 😅

katarinkad
6. mar 2009

Nas maly pankac dakuje za pochvalu 😀

No a to je novinka, ze ja sa podobam s muzom? 😕 😕 😀 Som ani nevedela 😀

zuzi, ved Filipkovi neodstavaju uska. 😉 Je fesacisko.
A na koho na podoba Natalka? Na romi? 😨 Ja neviem, lebo ja som ju este nevidela ani jej muza, ani nazivo ani na foto 😀

My uz mame z obyvacky total detske ihrisko, vsade deky po zemi, milion hraciek vsade, na vsetkych radiatoroch rozvesane mokre Borisove podbradniky /no slinta priserne, nestiham susit/, B sa len gula po zemi, debatuje, spieva, krici, .....a ja sne ze stale z deky aj z koberca na podlahu a olizuje ju 😀 Keby mal uz nejaky zub, mozno by si aj kusok z nej odhryzol. 😀 😕 😀

zuzi, ty si sikulka, furt si daco privirobis. A ako s robotou? Este nenastupujes?

mouse
6. mar 2009

Ahojte Babulky, tu je link na tu chatu v Domanizi www.limba.com/scripts/show_accommodation.php?ac...
Janka, prajem stastnu cestu, nech sa Vam dari na novom posobisku. Davajte si na seba pozor.

zuzanat
7. mar 2009

ahojte, dnes tu nikoho nebolo? 😕
ani lasenka sa davno neukazala, dufam, ze su v poriadku 😔
My sme dnes mali taky obyc den, som varila, upratovala, asi hodinu som cistila kupelnu, prala a samozrejme hrala sa s Filipkom.Je nejaky mrzuty, vsetko kuse... teraz uz pekne buvenka, tatino ho uspal, aj ked si myslel, ze sa mu to nepodari 🙂

Podla mna je Naty cely tatino 😉

Katka, Filip robi to iste, vsade ma nejake hracky, takze tiez mame doma detske ihrisko a vecer len chodim a davam to na jednu kopu 😀

S robotou neviem ako, pisala mi kolegyna, ze vo vyrobe prepustili 20ludi a v kancli 2, z toho 1 planovaca, ja som robila tiez planovanie, takze si myslim, ze je zbytocne sa pytat o robotu. budem studovat inzeraty a uvidim...ale nevidim to ruzovo. Moc si toho praveze neprivyrobim, tak preto by som mala do prace 😔

Janka stastnu cestu, budeme na vas mysliet 😵 🙂

katarinkad
8. mar 2009

Dobre ranko.

FSECKO NAJLEPSIE MAMKY K NASMU DNESNEMU SVIATKU 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

katarinkad
8. mar 2009

romi, 😉 😉 😉 😉 😉

zuzik, ja som tu fcera bola, ale nechcela som si sama pisat. 😔
Hm, no tak to nevyzera ruzovo v tvojej robotke. ☹ No drzim palceky. Ja uz tiez teraz dostanem poslednu matersku a potom uz bude horsie. 😔 😔 😔 😔