Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

mouse
8. mar 2009

Kocky, prave ma napadlo, ze kamarat ma na Liptove drevenicu, ktoru prenajima, skusim sa ho popytat podrobnosti. Romi aj Terchova je vyborna lokalita 😵

lilly
8. mar 2009

romi, no vyzera to, ze vy, katkovci a my by sme sli.. zuzka este asi naisto nevie a miska dost radikalne povedala nie..teda nam treba objekt, kde budu 3, prip. 4 dvojpostelove izby alebo apartmany. Ten penzion pri hati to neponuka, teda pada.. no terchova by asi aj mohla byt.. no aj ta katkina severka nevyzera zle, aj ceny celkom fajn, aj poloha, baby friendly.. Este som sice nezistovala, co nam tam ide, no asi sa to bude dat..
termin - jul nejaky napr?

zuzanat
8. mar 2009

ja som myslela, ze chcete ist na chatu, ta by nam asi viac vyhovovala, aj cenovo. Mozno aj Misku by sme prehovodili, treba sa najskor dohodnut ci penzion-chata, termin a hlavne lokalita....aby sme vedeli hladat 🙂

zuzanat
8. mar 2009

moj muz trochu popatral na nete a tu su vysledky, su to ale chaty...
http://www.chalupy-chaty.sk/ Chata Brezovica 853 a Chata Veľké Uherce 1109 a Chata Liptovské Revúce 944

anamor
autor
8. mar 2009

zuzi takze by ste sli 😉 😵 ? ze rekuked muz patra po nete.
Takze hladame objekt, pustim sa tiez trosku do toho zajtra. Inak vsimla som si ze cena stupa vzdy cez jul/august, nedame to na koniec juna? ci pre lilovcov nem dobre, ze zaciatkom idu do tatier? /prosim vyjadrenie/

zuzi mrkala som co si napisala - mne sa najviac paci 944 liptovske revuce akurat ze tam cez leto su pobyty, ze min 6 noci, co je blbe /mozno cez krizu aj kratsie robia, priapadne mimo sezony... ktovie/ a nie je tam ohnisko,ako budeme tu slaninku opekat 😎 😀 ? inak sa mi to paci 😉
hladame asi dalej... ale tipy to neboli zle
ako pise lilly: min 3 izby, idealne 4, prip. 5 /to uz asi aj v chate problem bude/ ale nam by tiez najviac vyhovovala chata, to je take sukromie vacsie, nie?

jankazaba
8. mar 2009

juuuj, babulky, ako vam zavidim, ze sa stretnete...,
skusim aj ja porozmyslat a poslat nejaky typ... Len neviem kedy... , este nemame Na byte internet...

Ja akosi nemozem pred cestou spat ☹
a chyta ma nadcha-som uplne zahuhnana...

zatial sa majte pekne, drzte sa... Nech vam deticky robia len radost... a ozvem sa hned ako budem online...

Papa

katarinkad
9. mar 2009

Babulky de ste???? Studujete chaty? 😉 😀

jani, stastnu cestu!!!!!!!! A ozvi sa nam cim skor. Som zvedava na prve dojmy. 😎 😎 😎 😎 😉

Mne sa z tych co hodila zuzik, pozdava tiez najviac 944.
A este sa mi celkom tieto pozdavaju 877, 067, 1261

babule, a to akoze si budeme sami varit? 😀 Ci to kazdy den bude na obed opekacka, 😝 na veceru opekacka, 😝 na ranajky opekacka. 😝 Dufam ze nikto neni vegetarian 😀 😀 😀

katarinkad
9. mar 2009

to neni od vas pekne ze sa so mnou nebavite 😔 😔 😔 😔

ja na zadne stretko neidem 😀

lilly
9. mar 2009

katka, netoto sa tu... 😉 ja som z rana pozerala chaty, no na kazdej bolo nieco, co nam nepasovalo.. vacsinou pocet izieb je divny, alebo su viacpostelove, alebo vyzaduju dlhsi pobyt, alebo bolo dieta spoplatnene...
zatial s romi a zuzkou sme sa zhodli, ze by sme mohli ist na Liptov, v juli, cena do 12€/os./den, chata, nie na konci sveta. A zuzka vyzera, ze pojdu tiez, teda 8 ludi..
ja som pozerala dnes vrchne plienkove nohavicky, tak som sa sem nedostala.. aj lillus je nejaka dnes nespokojna.. 😖 nepaci sa mi vobec jej nocny rezim ako si ho zmenila.. uz spi len tak 4 hodiny a potom je hore aj po 2 hodinach.. som ako mechom uderena 🙄 sa mi viac pacilo, ked spala od deviatej do stvrtej, teraz minimalne jedno vstavanie okolo polnoci tam vsunie,no a o siestej je aj tak vyspata.. a ja skapata 🙄 😔 ani von sa mi dnes nechcelo teda ist...
idem pozriet tie chaty, co si nasla ty 😉

lilly
9. mar 2009

katka, z tych tvojich chat, ani jedna nevyhovuje kriteriam.. posledna sa mi pacila najviac, no je draha a min. 6 noci... ostatne dve su daleko od blavy

anamor
autor
9. mar 2009

ahojte, chaty som dnes nemala cas riesit ale musime hladat 🙂 teskame sa. Juj dnes som skoro vonku zmrzla, ja uz chcem jar! a leto a teplucke aj leto aj jar! /zasa 40tky by byt nemuseli 😎/

jani kedy letite?

zuzanat
9. mar 2009

ahojte, ja som dnes vonku tiez dobre mrzla, som mala ruky ako zaba studene 😖
nas drahy tato je na treningu, Filipko uz buva a ja sa idem nudit, kedze v tv nic nie je. mohla by som zehlit, ale netreba to prehanat, ved som prave dovarila 😀

lilly
10. mar 2009

No prezrela som chaty na Liptove a Orave, na Liptove som nasla tieto dve v Ziari - 144, 734, na Orave - 668, 832, 887... kuknite
http://www.chalupy-chaty.sk/

zuzanat
10. mar 2009

ahojte, ja som dnes bola u doktora, mam zapaleny sedaci sval, strasne ma boli noha a zacina aj chrbat. Stretla som po ceste Misku, tak nas bola potom aj pozriet.Robko je strasne krasny a paradne sedi, je to velky smejo 😵
Mala som tu aj segru, tak nam bolo veselo.Uz sme stihli aj prechadzku, len Filip spal asi len hodinu, tak neviem aky bude do vecera 😔

anamor
autor
10. mar 2009

ahojte zuzik hadam skoro vyzdravies 🙂
chaty od lilus som mrkla a mne sa ziar pozdava viac ako vsetky na Orave. Zda sa mi Zdiar trosku daleko, ale nevadi, su v uvahe.
tiez som hladala a nasla kapacitne a schopne a cenovo toto:
http://www.dovolenky.sk/ubytovanie/Liptov/Nizna... tato asi trosku obmedzene pristori s detmi
http://www.dovolenky.sk/ubytovanie/Liptov/Lubel... tu to vyzera tak cisto a pekne 🙂
http://www.dovolenky.sk/?objekt=12-DD101 tu vyhoda dvoch kupelni

mouse
10. mar 2009

Ahojte, ja som sa pytala manzela na tu chatu, co ma kamos na Liptove, je to v Liptovskom Jane, 12 miest, 4 izby hore, jedna spolocenska dolu. Ceny a volne terminy este vyzistim. Keby ste to odlozili na august/september, pridame sa. V juni, juli sa este bude dost robit na dome, aj ked tam uz dufam budeme byvat a manzel ma v lete aj nejake zavody, z toho jedny organizuje, takze volny vikend asi nehrozi...
Skusim pridat do albumu fotky z navstevy u Zuzky, len sa mi najskor musi nabit baterka... Filipko paradne napodobni kravicku a vonku sa mi zdalo, ze hovori auto (atooo). Robko bol po prichode domov riadne urecneny, asi rozpraval zazitky, mal ich naozaj vela 😵 . Zuzi, Tvoja sestra je uplne super, jej by som sa nebala zverit dieta. Ked aj pojdes do prace, bude v dobrych rukach, nemusis sa bat, ze ho stresuje nejaka ucitelka v skolke...

mouse
10. mar 2009

Zuzka a na take dlhe prechadzky teraz nechodievajte, ked mas zapal. Mna to vobec vonku nenapadlo... Az ma to mrzi, ze sme boli tak dlho.

anamor
autor
10. mar 2009

este som cosi nasla:
http://www.dovolenky.sk/ubytovanie/Horne_Povazi... tu je to fajn usporiadane a vonku pekne ihrisko a aj na ten gulas a opekacku priestor 😉

http://www.dovolenky.sk/ubytovanie/Orava/Oravsk...
- tato je asi trosk od ruky od vlakovej trate 😝

http://www.dovolenky.sk/ubytovanie/Orava/Hrusti... toto tiez take baby friendly, ak bude pekne, akurat od vlakov asi pekne v paži 😅 🤐

my september urcite nie a ak august prva polovica ak by to slo. Ale na misku radi pockame 😉 Cize mame hladat 10miestnu a 5 izieb? 😉

lilly
11. mar 2009

ahojte, my by sme mohli aj v auguste si myslim, aj v septembri, no to uz moze byt aj chladno, aj romi nemoze, takze nic.. no august by nemal byt problem, aspon by sme boli starsi 🙂
romi pozerala som tvoje vybery, asi sa mi viac pozdavaju tie prve tri /najviac asi ta v demanovskej doline/, ako tie na orave, hlavne ta posledna je strasne od ruky.

lilly
11. mar 2009

miska, krasne fotky si pridala, robko s filipkom su zlati, ako stari kamosi 🙂 😵

katarinkad
11. mar 2009

Dobre ranko 😉

zuzi, zapaleny sedaci sval? 😔 😔 😔 To z coho? Z vela sedenia? 😀 😀 😀 Prajem skore uzdravenie.

mouse, pekne fotecky s Filipkom. Vyzera to, ze chalani si rozumeli. 😉 😉 😉

babulky, od kedy moze sediet babo v takej vacsej autosedacke? V takej od 9 kg....az ked bude mat toko kg? Alebo od coho to zavisi?

zuzanat
11. mar 2009

ahojte, my sme mali opat strasnu noc, ked vecer Filip zaspal, tak za hodinu asi 4x plakal a potom sa stale budil.bol hore od 4do 5,15h, no otras 😔
Mne by mozno tiez neskorsi termin vyhovoval skor... prestudujem tie chaty.

Katka neviem z coho to mam, ci som nachladla alebo co 😅 Filip bol vo vacsej autosedacke od 5mes, ale my sme kupili 0-18kg. Jemu vo vajicku uz trcali nohy. A potom myslim, ze ked bude velky, staci nam sedak kupit, tak som nechcela az do 36kg.

Miska ja sama som citila, ze som bola vcera dlho vonku, som si potom musela doma lahnut. Zajtra pojdeme k nasim asi, Mario bude v sobotu na zabijacke, tak ostaneme do nedele.

Vcera vecer mi napisala ta baba z MMA, dost divny mail, ale tak som zvedava ako to prebehne, kedy pride balik 😅

Filip mi prave "upratuje" tasku, uz stihol aj spalnu upratat, no radost s nim 😀 Zacina byt dobry nervak, ked sa mu nieco nepaci. Neviem po kom, zeby po mne 😅 😀

Miska pridam aj ja foto 😉

katarinkad
11. mar 2009

zase tu je pusto... 😕

zuzik dik. Sme uz objednali B novu autosedacku. Len neviem ci uz ho mozem do nej davat sediet. No mam pocit ze asi to bude bezpecnejsie ako v tom vajci, kde mu uz trci hlava aj nohy von. 😵

Dnes som objednala B jedno triculko-koselku. 😉 Uz davno mi nic neprislo, tak som musela nieco objednat. 😀

u nas pocko na prd. Kosa a prsi, asi ma chyta migrena z toho. 😔 😔 😒 😒

lilly
11. mar 2009

ja som supla dcerusu na balkon a medzitym som zehlila a pratala bordele v byte.. najprv tam nespala, asi 3x revala, no teraz spinka.. 😵
u nas prsi, zacalo, ked som akurat rozmyslala, ci ist von, ci nie, takze som nesla a poriesila to len tym balkonom..
romi je asi dnes na vystave, ked nebola ani na nete 🙂
ja som objednala manducu, tak som z toho strasne tesiva 😵 😵 😵 😵 😵 som pouzila na to polovicu vratenych dani 😀 😎

katarinkad
11. mar 2009

lilly a tebe satka nestaci?

mam nervy 😠 😠 😠 volali z toho obchodu, ze tu autosedacku uz nemaju. 😠 😒 Hlavne ze ju maju v ponuke, dokonca tam maju napisane ze je na sklade. ☹ A to sme si uz konecne s drahym vybrali asi po 2 tyzdnoch hladania a studovania vsetkych sedaciek. 😢

lilly
11. mar 2009

katus, manduca sa mi zda praktickejsia na vylety a pre manzela. Satkou zametat zem nie je nic moc teda.. a tiez si myslim, ze drobec nebude v manduce natolko natiskany ako v satke.. no zase aj satka je super a ma svoje caro.. 🙂
s tou sedackou ti teda nezavidim.. a v inom obchode taku nemaju?

anamor
autor
12. mar 2009

ahojte,
vcera vystava v nr, super bolo, manduca vsetko, nase ditko miluje vylety 😉 😵 paradne bolo. My z autosedacky netrcime mame do 13kg vajco a hlava je ok, tak som rada, ale mame uz aj novu od 9kg.
Dnes sme boli v poradni 8650g a 74cm 😉 rastieme a priberame pozvolna, takze na tucka to nevyzera, ja sa samos tesim 😉 inak vsetko ok, nastastie.
ale do tej vacsej sedacky ju dam az ked bude 9kg plus, radsej.

tie chaty ako? nic nove lepsie ste nenasli, mohli by sme nejaky uzsi vyber spravit, alebo oblast obmedzit, co vy na to? nech to nejak napreduje a mozme pomaly zajednavat, nejako do velkej noci alebo tak.

opat riesim golfky, bola som omrknut, gesslein nemali, no som kustik sklamana, ze nema madlo a to uni je vraj problem teraz ☹ ma taka zlata predavacka nepotesila, inak bola ochotna 🙂 veeeelmi inak vsetky moon, mark a tak jedno kopyto ale pekne celkom. uvidim.

katarinkad
12. mar 2009

Ahojky 😉
romi, aj ste daco vybrali na vystave?

modelkovske miery 🙂 , no neviem ci vas nedobehneme, lebo B je riadny papkac, fsecky prikrmy mu taaaak chutia 😝 😝 😝

tu autosedacku maju aj v inych obchodoch ale nikde v takej farbe ako sme chceli ☹ ☹ ☹ to viete ja si potrpim na pekny design 😀 😀 😀

romi, takze este nemas jasneho vitaza medzi golfkami? Ja uz neriesim golfac, som prisla na to ze nas sportak je vlastne celkom fajn, priestranny, pohodlny, celkom premakany, jedina chybicka je ze strieska je dost kratka, takze B svieti slnko do ocu....no objednala som tu striesku pridavnu, tak uvidime 😵

anamor
autor
12. mar 2009

kati riesim golfac, hej, chcem nieco na vylety, nech je to spratnejsie hlavne, zistujem ze idealny neexistuje, nevadi. uvidim, este som ich vela nevidela totiz. so sportakom som aj ja celkom spokojna a dufam ze este len budem, ked pojde fuč fusak 😉
aku autosedacku chcete?