Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
19. mar 2009

ahojte, no kozna nepovedala dokopy nic, len ze je to sucha pokozka, ako diagnozu napisala dermatitis seborrhea, nemam pouzivat avivaz /co ani nepouzivam/, obliekat len bavlnene, ziaden flis, a mala som kupit od Biodermy Atoderm PP anti recidive a tym natierat celu pokozku, to je take mlieko, ci krem.. bolo to dost drahe, ale nech, sympaticky to vyzera a snad pomoze.
potom sme boli este vonku, stretla som aj kamosku s kocikom, takze sme pokocikovali spolu, bola som vonku 3 hodiny!! 😕
jaaaaaj, a dosla mi manduca 😵 skoda, ze tu nie je ten tancujuci smajlik zo skype 😀 som tesiva, no este som ju nestihla vyskusat.. no ten matros je super, taky makucky z biobavlny a este sa mi lubi aj ta tasticka, v ktorej to je zabalene, da sa pouzit ako batoh na chrbat.. takze som poriesila aj to, kde budem mat prirucne vecicky, co treba mat, ked som vonku 🙂 som strasne tesivaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵
a este mi dosiel aj balicek z UK, objednala som 2 vrchne nohavicky, bo nase su nam uz male, no tieto zase este asi trochen velke 😖 , bo som kupila rovno velkost L a M som preskocila, no mozno ich aj zapnem tak, ze budu dobre, uvidim vecer, teraz som ich len tak narychlo vyskusala.. A este tam boli aj 3 uzasne podbradniky ako satka, super to na malej vyzera a take 3 predlzovace /extendory/ na bodynka.. tieto podbradniky:
http://www.babykind.co.uk/bibs.htm
romi, nemala si byt skrob a mala si objednat aspon jeden taky podbradnicek, bardzo ladny je 😉 a je tak inac sity, som myslela, ze to bude len taky kvazi trojuholnik, no ono to je take nariasene pod krkom a podsite flisom, vzadu su 2 patentky podla sirky krku sa daju zapnut..

anamor
autor
20. mar 2009

ahojte, vcera som ani na nete akosi nestihla byt 😅
kati - dufam, ze ked vylucite hajaja bude sa spavat lepsie 🙂 hadam to nebola nahoda.
borko je zlaty ozaj v tej bundicke.
mne v poslednej dobe ide tak pomaly net, ze neviem fotky pridat ☹ nabuduce ...
aj robko s filipkom su uzasni 😵 filipko je fesak aj s ostrihanymi vlaskami. Zuzi v poho ti spapa takto celu ryzu? ci mu ju viac rozvaris ako nam?
lilius suuuuuuuuper manduca, vyskusaj ofot. O podbradnikoch my nevrav ☹ ja skrob 😠
co sa tyka predavania - ja najviac bb, uz mozno aj tu na mk, mmb iba 1kus!
vcera nam prisla umyvacka /uz do domu objednana/, skusime ju spojazdnit uz tu a otestovat 😉 sa tesim, len muzik mal s tym vcera kopec roboty, do neskorej noci som to tu davala dokopy a dnes musim podlahy umyt 😝

lilly
20. mar 2009

ahojte,
dakujeme este za blahozelania k 4 mesiacom.. ma to dnes napadlo, ze som vam ani nepodakovala 😅
pridala som zopar fotociek 😵
som strasne hladna, idem sa najest

katarinkad
20. mar 2009

Ahojte 😉
co tu dnes tak skoro strasite? 😀

lilly, mala je zlatunka okana. 😵 😵 😵 A tie podbradnicky su suproveeeeeeeeee. Nam by sa take veru zisli, lebo ono to vyzera ako taka frajerska satka na krku a nie ako podbradnik. Aspon by B nemusel chodit vzdy jak debco s podbradnikom ale nosil by tuto satku. Lebo my slintame straaaaaasne. 😵

romi, no ako uz mycka myje riad? 😅

lilus a nafot aj manducu.....ty si riadna nakupovacka....no ved sa nakupuje ked furt sa sypu dajake euriky, co? 😀

Ja som smutna 😔 😔 😔 😔 kocar nebude. Aj tatinko je smutny 😔 😔 😔 😔 sme sa uz nanho tak tesili. Nikde ho totiz nemaju. Som ho objednala asi v 5 obchodoch a vsade mi odpisali, ze bohuzial nie je a nevedia ani ci bude. 😢 😢 😢 😢 hlavne ze ho maju vsade v ponuke. 😠 ☹

zuzanat
20. mar 2009

ahojte, my sme mali zase skori budicek, prave sa chystame von...
Romi ja davam Filipovi taku ryzu ako my jeme, uz dlho nemixujeme, snazim sa pomaly davat nasu stravu, ale nie solenu a korenenu.
Zuzi tie podbradniky su ozaj krasne, tiez lutujem, ze som neobjednala 😔
Katka a nechcete teda ten kocik v inej farbe, ked ta limitovana seria uz nie je?

Ja mam zajtra skori budicek, asi o 5h, idem do tej volebnej komisie, tak budem mat "pestry" den 😅

katarinkad
20. mar 2009

zuzi, ty ides zajtra zase na zarobky? 😀 Este ze si pripomenula, ze treba ist zajtra volit. 😕

lilus, dostanes ty jedna....mna si sa co neopytala ked si objednavala tie podbradniky, ha? 😠

zuzi, ked mne sa paci ta limit edition 😔 😔 😔 ale dnes som este pisala do jedneho obchodu a potvrdili mi ze ho maju, tak som zvedava. Sice cena je trochu vyssia, ale neva.

lilly
20. mar 2009

no manducu sme tak narychlo vyskusali, no mala nemala so mnou trpezlivost, kym som sa tam vysomarila z tych popruhov a ona bola este aj strasne hladna a unavena... tak dufam, ze dalsi pokus bude uspesnejsi..
romi, ty ako nosis tie popruhy? vzadu prekryzene, ci tak narovno s tym malym dzindzom vzadu zapnute? tak narovno sa mi to zda jednoduchsie, no to dzindzo som mala az na krku, neviem, ci to tak ma byt, ci by to nemalo byt viac vzadu, lebo takto by ma to asi po case tlacilo.. no asi ani tie popruhy som nemala dobre nastavene.. 😅
inac, llilly vcera zaspala o piatej uz na nocny spanok, zobudila sa o pol deisatej 😕 takze som ju uz nekupala, len tak poumyvala v lavoriku.. potom vstala o druhej a o po siestej a uz potom nechcela spat.. 😖
katka, ved objednaj take podbradnicky, urcite by bol borko fesak 😵

lilly
20. mar 2009

jaaaaaaaaj, katka prepac, to sa tak rychlo zbehlo a tie dve som mala akurat po ruke na skype, tak som sa ich pytala, no aj tak sa nedali nalakat.. vidis, mala som sa aj teba, by sme usetrili na postovnom.. inac este dostavam krce do ruk, ci neobjednat odtial este nejake mensie gatuse plienkove, bo tie co dosli su dost velke, kedze som jednu velkost preskocila.. 😖

katarinkad
20. mar 2009

lilus, tak ked tie krce neprejdu, tak daj vediet 😀 😀 😀

lasenka
20. mar 2009

ahojteeee babulky 🙂

chcem sa len opytat jednu otazocku:
chcem si kupit lehatko pre malinke no neviem, ci to vyuzijem... mala ste ti niektora? ja som to pri Matuskovi nemala, lebo sme byvali v byte a bol vacsinou v postielke, ktoru som si tahala tam, kde som bola 😉 no teraz v domceku to uz nie mozne...

inac mate krasne deturence a som v soku, ako rychlo vam rastu 😉 nech su nadalej zdravucke a robia vam radost 😉

my sa mame dobre, od 1.4. idem na MD, tak sa uz neviem dockat 😉

katarinkad
20. mar 2009

Lasenka ahooooooooooooooj 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

no pekne od teba ze si sa ukazala 🙂 tesim sa ze sa mate dobre 🙂 ale to beziiiiiiiii, uz nastupujes na MD 😉

ja lehatko mam, aj sme ho trochu vyuzili, hlavne ked bol B mensi, ale myslim ze by sme sa bez neho zaobisli.

lasenka
20. mar 2009

katka - takze si ho velmi nevyuzila? ja ho planujem vyuzit hlavne v kuchyni alebo aj vonku 😉

lilly
20. mar 2009

ahoooj lasenka 🙂
ja mam lehatko a vyuzivam ho kazdy den, mala sa tam vie dlho zabavit, hlavne s macikmi, co su nad nim ako kolotoc.. pred par dnami zistila, ze na ne dociahne, ked sa dost natiahne, tak to ju naramne bavi.. no dokedy to lehatko vydrzi v zdravi, neviem 😀 urcite by som kupila uz take, co ma nejaku hrazdicku s hrackami, alebo kolotoc, tak je to pre dieta zaujimavejsie a dlhsie tam posedi..
katka, dam ti vediet.. 😉

katarinkad
20. mar 2009

lasenka ja som ho nevyuzila velmi asi preto, lebo my mame hojdacku a ta je pre maleho ovela zaujimavejsia. Jej kupu vobec nelutujem. Maly sa tam hrava este aj teraz a neomrzelo ho to. 😉

lasenka
20. mar 2009

katka - hojdacku? hod mi prosim ta nejaky link 😉

lasenka
20. mar 2009

lilly - hej, uz by som kupila take ako pises 😉

lasenka
20. mar 2009

kati - waaaaw, tak toto je krasne 😵 diiiiik 🙂

katarinkad
20. mar 2009

lasenka ja som kupila tu hojdacku pouzitu, po jednom dietatku a nestala vela - 2.500,- cena lehatok je porovnatelna. No je jedno co kupis, urcite to vyuzijes. 🙂

lasenka
20. mar 2009

kati - jasne 😉 muzik sa smeje, ze pozeram veci ktore tak nesuria, hlavne ze ani jednu plienocku este nemam 😉 no ked budem doma, porobim zoznamy a kupim vsetko naraz, teda dufam 😉
dnes je vraj prvy jarny dnik a rano nam nasnezilo 😕 😔 uz sa neviem dockat jari, aj Matusko je z tej zimy riadne unaveny... tuzi byt na bicykli den co den... hlavne vikendy su hororove, ked sedi dnu 😒

anamor
autor
20. mar 2009

ahojte princezne 😉 specialne lasenka, cakas mimi v case ako som ja cakala - lehatko som vyuzila /hojdacku sme nemali tak preto/ a presne ako pises aj vonku, pouzivale sme ju do Vianoc, mala bola disciplinovana 😉 odporucam kupit take kde hore visia hracky, pripadne tu hojdacku. Vidim, ze cakate jakubka, som rada, ze sa mate ok, a MD si uzijes, uz sa to blizi 😉

dnes to tu zije a ja upratujem, varim ako taky dement... kati umyvacka ani zdaleka este nefunguje 😉

juj a kati mojej kamoske povedali, ze tenmoon sa este ani nevyrobil a na sr sa ani nedovezie, takze nechapem.... podla mna vyrobit sa vyrobil, ale mozno nie pre nas trh...

katarinkad
20. mar 2009

romi, no ale pochopis to, v kazdom e-shope ho maju vycapeny a hlavne ze nikde neni. 😠 😠 😠 😔 😔 😔 To som mohla cakat, ze to takto dopadne ked si ja konecne nieco vyberiem. 😔

Ja mam upratane, poprane, navarene od vcera tak pozeram Capri. 😀

lilly
20. mar 2009

no baby ak chcete, vyberte podbradniky, ja vezmem este jedny Mkove gatuse 😉

zuzanat
20. mar 2009

ahojte, my sme u po prchadzke, aj si filip trochu zdriemol...

lasenka ahooooj 😵 uz sa ti to poriadne blizi...my sme mali lehatko len take obyc a uz som ho aj dala prec, lebo bolo o nicom, fakt je lepsie kupit aj s hrazdou alebo potom tu hupacku. Stoji to viac, ale isto sa to oplati. lebo Filip moc v lehatku nebol, nemalo ho tam co zaujat, aj ked som mu tam dala take hrkalky, ale nic moc..

Zuzi kedy ides objednavat? aj ja by som si vybrala ten podbradnik, len musim prestudovat farby, ale teraz musim ist obalit ryby 😝

lilly
20. mar 2009

no pockam, kym sa rozhodnete a tak.. zajtra napr, alebo aj dnes, keby ste stihli kuknut 🙂

zuzanat
20. mar 2009

uz som to pozerala a neviem sa rozhodnut, ci calico alebo black and white, ale asi skor ten. ten calico je moc bledi, aj ked pekny, co myslite?

lilly
20. mar 2009

no mne sa z tych dvoch asi viac ten black & white paci

katarinkad
20. mar 2009

lily,
Black and White flower - 1 ks
White with teddies - 1 ks

mam ten isty problem ako zuzka ☹ neviem si vybrat ☹

katarinkad
20. mar 2009

lilus, zlaticko vsetko to pekne potom zrataj a posli c. uctu aby som poslala korunky, OK? 😵

lilly
20. mar 2009

katus, dobry vyber 😵