Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
24. mar 2009

no kati tych kladov je viac a dokonaly kocik NEEXISTUJE! na to treba myslit 😉 ako uplne sa da polohovat?
- aby som ta potesila pristup do spodneho kosa je takmer u vsetkych golfiek dost o nicom 😉 hlavne ak mas znizenu polohu chrbatika 🙂

katarinkad
24. mar 2009

romi, ved hej. Ideal neexistuje. Takze som vlastne spokojna. 🙂 🙂 🙂 Ked B v nom sedi, tak do kosa sa dostanem, ale ked je v lahu, tak eee. Da sa dat do skoro uplneho lahu, nie je to ze uplne, uplne rovne, ale tak 15 stupnov sklon. Ale myslim ze je to fajn B sa tam vyvaluje ako v posteli. 😀 😀 😀

Hej a este som zabudla na jeden KLAD - ma super perovanie. Co napr. 3-TEc nemal vobec, bol dost tvrdy, a toto male cudo super peruje, takze babetko tam nebude citit asi velmi otrasy. 😎 😅

anamor
autor
24. mar 2009

kati dolezite je ze si spokojna 😉 a hadam aj budes. na 3tec ziadny zaujemca zatim?
ozaj a nechces kupon do DM do 31.maraca na Hami mliecko? ale tusim iba 40sk zlava /nejake 1,3 euro/

katarinkad
24. mar 2009

romi, ozvali sa mi zatim dvaja zaujemcovia - ale onicom. Jedna baba bola taka vtipna, ze ked jej ho dam za 200 Eur, tak ho bere. 😀 😀 😀 A jedna, ze nechce taky, co sa neda sportak zlozit spolu s podvozkom. (no ved ani ja by som uz taky nechcela, ale psssssst.) 😵

A skade mas kupon? Z tej narodeninovej zasielky? Posles?

A aky ty kupis sportak? Hi?

anamor
autor
24. mar 2009

nie z narodeninovej, od hami co posielali mlieko a aj kupon, tebe nedoslo? nie si v hami klube?
nechce sa mi hladat adresu, tak pls hod do ip 😉
juj golfky ... zatial neviem ake, tie spravne este hladam, teda momentalne nehladam, lebo musim nazivo vidiet, co som si cez net vybrala o nicom - myslela som ze gesslein swift bude - ale madlo problem zohnat, takze tie padaju, takze teraz uvidim. Zapacil sa mi tfk buggster s, akurat je drahy, neda sa dat uplne do lahu, ale dobrych 45 stupnov maximalne, ale som ho drzala a zdal sa mi paradny, no ta cena odradila.... tak uvidim

katarinkad
24. mar 2009

romi, tusim som v klube 😉
prislo mi mlieko aj nejaky prikrm minule, ale kupon....neviem. Musim pohladat....

Babulky aj ostatne, ked mate poslite, postovne preplatim na stretku 😀 😀 😀
Hami mliecko 2
Nutrilon kase
Nestle kase
Babylove plienky
HIPP cajiky

katarinkad
24. mar 2009

Romi, chvalim fotecky. 🙂 🙂 🙂 Natalka je uz taka velkaaaaaaaa, chojoj, preco tak rychlo rastu tie nase detusiky? 😅 😅 😅 😔 😔 😔
Ta pyzamkova je aj tak naj, tie nozky v jednej nozke su sqele, a je tam tak zlato zaspata este. 😵 A kolko mate zuboooooooooooooooooooov, waw. To ti este Naty neodkusla z cecky? 😀 😀 😀

katarinkad
24. mar 2009

ja uz idem off, lebo nic dnes nespravim ked tu budem vypisovat cely den.

A de su ostatne babule??????? Zuzik, uz minas koruny co si zarobila na volbach? 😀 😀 😀

anamor
autor
24. mar 2009

kati poslem kuponik, No vies ze ma kuse kade-tade ale didku nie... iba ked prve dva mala v novembri tak som mala par urazov, ale prisla som na to preco do didky nie, lebo didku si drzi jazykom a ak by kusla, kusne aj do svojho jazyka 😉

zuzanat
24. mar 2009

ahojte, sa poslusne hlasim 😀 volby prebehli celkom ok, aj ked sme tam mali dvoch debilov, ale inak pohoda. Vcera som bola na gynde a mi doki povedal, ze by som este mohla rok, rok a pol kojit 😅 no uvidime...
S Filipom uz je fuska, vstava velmi zavcasu, niekedy spi raz, inokedy 2x za den, a treba sa mu stale venovat, hrat sa, lebo inak je nervozny.

Katka kocar je krasny, aj nas sportak ma tak kosik, ale to mi nevadi,ked spi, tak ho jemne nadvihnem, dam tam nakup a pohoda, nezobudil sa ani raz pritom.
Ja kupony z DM nemam, som ich obliala vodou, uplne na srot, ale mam mlieko, co prisla vzorka, jedno je nacate, ale pouzila som z neho asi dve davky, jedno je nenacate a este mam aj HAMI 3, ak mas zaujem 😉

Romi, Natalka je krasna kocka 😉

lilly
24. mar 2009

ahojte, ja som si prave pospala s malou asi taku hodinku /ona este spi/ a ako som sa zobudzala, tak som dostala strasnu chut na krupicu s maslom a struhanou cokoladou... mnam.. 😵 😵 😵 uz som ju aj sprasila 😝 😝 😝
katka, ten kocik ma viac vyhod, tak snad aj v praxi budes spokojna 🙂
romi, natalka je krasavica zubataaa 😀 🙂 pyzamova fotka nema chybu 😀

zuzanat
24. mar 2009

my sme sa vratili pred chvilou zvonku a riadne sme zmokli, alebo teda presnejsie povedane, nas zasnezilo 😅 😀
Filip sa stale pyta von, uz je to na nervy, nic ho nebavi, len ku dveram stale a bucha po nich 😔 Ale dobra sprava, ze presiel sam po chodbe a vzdy sa tak usmeje ked sa mu podari par krokov 😀 som mu dnes urobila asi po tyzdni kasu a stale nic, zjedol dve lyzicky...
Muz je na treningu, pride az veccer, dovtedy ma asi porazi 😅

Zuzik na tie plienky sa mi ozvali este dalsie dve baby. to som ani necakala

katarinkad
24. mar 2009

mamky, dnes sme absolvovali prvu prechadzku na MOONovi. Super bol v terene. 😵 😵 😵 tesim, tesim,....
Uplne lahucko sa s nim manipuluje, on vlastne ide sam ani tlacit ho netreba, len jednou rukou ho trosku pridrziavam....Borko si aj pospinkal.... 😅 😅 😅

lilus, krupicu som nejedla sto rokov 😝 😝 😝 My sme mali na veceru vypr. syr, hranolecky a tatarku. No dieta, co vam poviem. 😝 😝 😝

anamor
autor
24. mar 2009

no zuzi aj my sme presne rovnako dnes vonku dopadli, krupobitie, prisla som mokra ako mys 😠 mala sa rehotala ako jej krupy do kocika padali 😅 slak ma trafi z tohoto pocasia 😠
mnaaaaaaam dala by som si syr, hranolky a tatarsku 😝 kati kupony odoslane 😉 a super ze moon v terene sa osvedcil 🙂

lilly
24. mar 2009

zuzik, no vidis.. som si myslela. Ale dobre, ze si ich tak rychlo predala 😉 A teraz filipka, ked balis na noc do jednorazoviek, tak sa uz neprecikava?
katka, super, ze je kocik aj v terene fajn 🙂
mnam syr, dala by som si 😵
u nas bolo dnes celkom fajn vonku, no mala zalomila na 3 hodiny poobede a vstala az o 16:45, tak to by som uz aj tak nesla von. No som si aspon oddychla. No a po kupani len tazko zaspavala...

mouse
24. mar 2009

Ahojte, zas sa tu flakam namiesto pisania dipl. Romi, prekrasne fotecky, Natalka je krasavica. Ten krvy vyron na tej rucke zda sa ze ma vyraznejsi, ako si pamatam z leta zo stretavky. Dufam, ze sa jej coskoro vstrebe. No a santalu tusim aj my tak dlho budeme vyuzivat 😀 , napriek tomu, ze o nej pisu, ze je do 6mesiacov. Liily, manduca je super, peknu si vybrala. A Lilluske sa tusim paci najviac. Vyzera, ze je tiez riadny smejko.
Katka, kocik je pekny.

mouse
24. mar 2009

Lilly, ja Robka balim vecer do latkovej plienky, ale ked sa okolo desiatej zobudi, prebalim ho do jednorazovky a v tej spi potom do rana. Pricina castejsieho nocneho budenia v poslednej dobe bola totiz mokra plienka... Ako sa Ti dari bezplienkovanie? U nas to uz vobec nefunguje.. R. kaka teraz vzdy do plienky. Cinak je uz davno maly a z normalneho nocnika zlieza hned ako ho posadim, ked sa ho snazim pridrzat, jeduje sa. A nad umyvadlom len spekuluje, kradne zubne kefky a vsetko, na co dociahne a prestane tlacit, zacne zas az ked ho zase zabalim do pienky. Ide ma porazit z prania okakanych plienok

lilly
25. mar 2009

ahojte,
miska, u nas BKM nefunguje uz asi mesiac, kakat tam nekaka ani nahodou a ona kaka kedy chce, niekedy raz za 2 dni, niekedy 3x denne a uplne nenapadne, takze nemam sancu to chytit. No a uz ani cikat mi do nocnika nechce, iba ak je rano rozbalena a skusam ju davat nanho kazdu chvilu..
liluske sa v manduce paci len chvilu, to sa obzera, rehli a potom asi po 15 minutach sa zacne napinat, rozculovat a revat.. 😖 no zase skusali sme ju zatial len vnutri, vonku este nie..
dnes sme hore od 5:30 🙄

katarinkad
25. mar 2009

Ahojky 😉 😉 😉 😉

my sme uz doma z poradne 🙂 pichali nas - druha davka proti pneumo 😔 😔 😔 dufam ze nebude teplotka 😔

mna uz to pocasie nebavi, u nas v noci zase nasnezilo 😠 😠 😠 , a fuuuuuka hrozny vietor. UZ CHCEME JAR!!!!!!
Mam chut ist dnes na prechadzku zase s novym kocarom, no ale v takej kose? 😕 😢

lilly
25. mar 2009

kati, no snad bude borko ok..
inac, uz mi dosli peniaze od teba 🙂 akurat mi nepasuje k tebe to tvoje priezvisko 😀 som si stale myslela, ze sa zacina na D 😀
aj u nas je divne pocko, no snad dnes pojdeme von, vcera sme neboli

anamor
autor
25. mar 2009

vy dve mate ake tajne kšefty 😉 🙂
u nas dnes svieti slnko, asi pojdeme hned po obede von... keby nasnezilo tak to neprezijem 😅
nech B pneumo zvladne 😉 na 1*

lilly
25. mar 2009

romi, vobec nie tajne, len pani zabuda 😉 na podbradnicky 🙂

klauduska
25. mar 2009

Jeej ahojte stare zname tvare!!! 😀 😀 😀

Tak ako vidim,z Vas su uz riadne maminy....no toto..... 😨 😨 😨

A co inak,ako sa mate???

lilly
25. mar 2009

jeeej klauduska, ahoj 😵 ako sa mas, co mas nove? 100 rokov som ta necitala.. No z nasej starej cicovskej partie je uz asi vacsina maminami 🙂 kubko, zuzanat, iwuskaaa, zunka, ja a najnovsie aj nsoci 😵 Aj neviem, ci som si na vsetky spomenula. Snad aj ty za chvilu budes. Aj zapadas do nasej temy, mozes ostat kludne. Ty si ani fotku nezmenila 🙂
My teraz uz neriesime chudnutie, ale deticky, papanie, kakanie, spanie, kociky, stolicky, plienky a pod... 😀

katarinkad
25. mar 2009

lilus, jak ze nepasuje? 😕 Co sa mam kvoli tebe rozviest s muzom a najst si takeho aby pasovalo? 😀 😀 😀 A to bud rada ze nevies ako som sa volala za slobodna. 😀

babulky, mam nejaku unavu. Zeby jarnu. 😒 Nic sa mi nesce. A ked si predstavim zase taku hroznu noc, tak sa mi ani spat nechce ist. ☹ 😔 😔

katarinkad
25. mar 2009

Joj, som zabudla nasej zuzanke pochvalit fotecky. Ta fotecka kde Filipko buva je zlatucka. 😵 😵 😵

lilly
25. mar 2009

katka, a ako si sa volala za slobodna? teraz ma no nenormalne zaujima.. 😀 aspon to bolo na D? A urcite sa preboha nerozvadzaj 😀 sak ja nic 😀
inac nejaka unava ide aj na mna, uz dva dni poobede spim s malou, nic sa mi doma nechce a len sa tak povalujem ako handra... asi to bude fakt jarna unava. A tiez mam take divne pocity, ked si predstavim noc.. ze zase vstavat, ked ja som taka unavena.. v noci ledva oci rozliepam.. a rano skoro vstavat... 😖 😔

klauduska
25. mar 2009

lilly,to fakt,vsetky ste uz maminami???

No,ja mozno tiez o par mesiacov,este to nemm potvrdene od dr.,ale verim,ze sa to konecne podarilo.....
Tak sa rada pripojim....a potom budem s vami riesit papanie,kakanie,spanie,zubky,...... 😀 😀 😀 od skusenejsich.. 😉

lilly
25. mar 2009

klauduska, to fakt? mas pozitivny testik? 😵 joooj, to by bolo super 😵 to by si mala byt potom novembrovka, nie?

lilly
25. mar 2009

vidis, este aj bezaz je uz mamina, par dni predo mnou rodila 🙂