Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
26. mar 2009

klaudi, sak sme nejake SUPERZENY, nie? 😀 😀 😀
Zena na MD musi byt super manazerka, aby vsetko stihala. 😀

Sme boli na prechadzke, snezi, nesnezi, B je od rana umrncany jak das, sa to s nim uz nedalo vydrzat. Teraz spraskol misku zemiak+brokolica, tak sa trochu ukludnil. 😵

Dnes 2 baliky, JUPIIIII, tesim, tesim...... 😅 😅 😅

zuzanat
26. mar 2009

Klaudi moj muz mi pomaha podla nalady, takze tak...
Ja som bola po porode u rodicov, byvame od seba daleko, tak aby som nebola na vsetko sama, sme tam byvali a teda neviem ako by som to sama zmakla, som bola rada, ze zijem, tak ma vsetko bolelo 😅

U nas uz nesnezi, tak rozmyslam, ze pojdeme aspon na chvilu von. Filip spal dve hodiny, tak uz asi bude hore az do vecera.

Katka ja by som bola radsej, keby ja posielam nejake balicky 😅

klauduska
26. mar 2009

lily tak pekne si mi to opisala,ze som si to zivo predstavovala... 😀
No ja sa neskutocne porodu bojim,este ani ked som nemala sajnu o tom kedy budeme mat babatko,tak som sa najviac strachovala porodu...Ale stale sa utesujem tym,ze ked to zvladli vsetky zienky predomnou tak to zvladnem aj ja...Vies,ja som taky strachopudko,ze sa buchnem a uz odpadavam... 😀
A s tou epiduralkou si teda mala aspon statsie.Ja som citala,ze v niektorych nemocniciach si to musis vybavit dopredu,aby tam potrebny doktor bol a ked rodis cez vikend.....mas smolu.....Divne,nie?
Ja by som ju chcela tiez.....az raz bude.... 🙂

U nas je strasne pocasie,uz som myslela,ze sa pomaly vycasi,ked na vikendik hlasili peknych 14 stupnov,ale vobec to tak nevyzera... 😠

katarinkad
26. mar 2009

zuzi, ved aj ja. 😀 Najradsej by som bola keby som ja posielala taky najvacsi balik /s kocarom vo vnutri/. 😀 😀 😀

klauduska
26. mar 2009

baby a co posielate vlastne prijimate?Ake balicky?

lilly
26. mar 2009

klaudi, ja som sa bala tiez.. no neboj zvladnes to aj ty.. ti bude potom neuveritelne, ako take velkke babo si vytlacit mohla.. 😕
jaj mala ma tu olizuje na lakti, ako ho mam cez nu a pisem na notebooku 😀 😀 ako taka macicka s horucim jazyckom.. a este aj slastne pri tom vzdycha 😀 😀 😀 a mna to strasne stekli 😀
no v tej nemocnici je epi k dispozicii 24 hodin denne, len musis mat za sebou taky pohovor s anesteziologom.. u vas to tak nie je? epi ti velmi odporucam, ja by som bez nej asi umrela 😔
katka, som videla tvoj inzerat, nemas az taku zlu cenu zanho, podla mna ho predas...

zuzanat
26. mar 2009

Klaudi my ste tu take obchodnicky, bud nakupujeme alebo predavame 😀 V mojom pripade, viac nakupujem ako predavam, ale co uz 😖

lilly
26. mar 2009

no ja zatial iba nakupujem.. ficime na mimibazari.. chvilu tu budes s nami a bude nakupovat o 106 aj ty 😀

klauduska
26. mar 2009

joooj,uz sa tesim na nakupy vsetkych tych krasnych veciciek takych drobunkych..... 😀 😀 😀
mimibazar poznam,aj mimiaukcie,tam zas vacsinou predavam ja.... 😉

katarinkad
26. mar 2009

klaudi, porodu sa neboj. Zvladnes. Je to len strach z niecoho neznameho, co si este nezazila. 😵 Vsetky sme sa bali a prezili sme to, a myslim ze kazda z nas by si to este rada zopakovala. Takze nic strasne to neni, ze babulky? 😵 😵 😵

Ja uz by som mohla prestat nakupovat, uz som si X krat povedala, ze stacilo, a stale ma nieco zlaka. 😔 Musim sa viac sustredit na predaj, ale sa mi nic nechce. 😒

anamor
autor
27. mar 2009

ahojte,
klauduska porod sa ozaj dal 😉 netreba sa bat, treba pozitivne mysliet a verit v stastny koniec, ja som rodila /mala kontrakcie 16h a vdaka epi vravim, ze som prezila 😅 /
kati aj mna vzdy nieco zlaka 😅 no ale ked tam clovek cumi, tak ho musi. Pochvalis sa na co cakas? nech sa pokochame ?
A s tym predajom sa to u mna zastavilo, u vas tiez?
Zuzi mozes mrk tie latky ked bude cas 😉 dohodli by sme sa nejako

Inak hlasim, ze mame 7mi zub, vcera som ho objavila! teraz neviem, ci sople a teploty suviseli s nim, ci to bola viroza, ale je to viac-menej fuk 😉

katarinkad
27. mar 2009

Dobre ranko 😉

romi, dalsi zubok, tak vy ste sa riadne rozbehli. Natalka je uz riadne zubadlo. 😀 😀 😀

Vcera prisla konecne autosedacka, B taka supravicka a mne teplaciky. A este cakam siltovecku. 😵 😵 😵

Dnes ma caka taka koooopa zehlenia, ze asi to budem zehlit 2 hodiny. 😢

katarinkad
27. mar 2009

mamky, ta de ste???

Mne sa dnes zase nic nesce robit 😖 ...juj ale som nejako zlenivela 😀

anamor
autor
27. mar 2009

kati uz mas pozehlene 😉
ja sa dnes venujem zalubam 😉 🙂 /patchwork/ a vonku svieti slnko, tak pojdeme von poobede, dufam 😉

katarinkad
27. mar 2009

romi, este nie. 😒
Zatial som si len stihla umyt vlasy a pozeram v telke Capri a popri tom kukam po nete a pijem kafe. 😀 😀 😀
Si to vychutnavam kym B spi.
Ved nemusim vzdy len makat, nie? Len skoda ze ta kopa na zehlenie tu stale strasi. 😀

lilly
27. mar 2009

ahojte..
dnes mame doma ocka, ma dovolenku 🙂
ked som konecne nasla vysnivanu stolicku, tak som dnes nadabila na toto video, co ma od nej odradza.. aj ked nie konkretne tu stolicku by som mala
kuknite, hlavne tie, co mate umele stolicky, ci by sa to vam stalo:

https://www.youtube.com/watch?v=NB7V7HDYAtQ

prave mi prisiel balicek z UK 🙂 podbradnicky su krasne, asi dnes ich este poslem 😵

katarinkad
27. mar 2009

JUPIIIIIIIIIII, mame bryndaciky 😀 😀 😀 😀 😀

Inak, dobre ranko lilusky nase. 😅

ja som uz to video videla. Ale dobre vies, ze ja nie som privrzencom drevenych stoliciek. Som skusala aj v obchode tu Stokke, no podla mna nic moc. 😉 Myslim ze v tej co mam ja by sa takto B nedokazal prevratit, ale kto vie? 😕

klauduska
27. mar 2009

Ahojte kocky,

kati-vela sily na zehlenie-ja tiez neznasam zehlit a to sme "zatial" len dvaja.... 😒

lilly ...to je akoze stolicka na krmenie?Aka cudna,dost labilna vyzera...chcela si taku?

klauduska
27. mar 2009

aha,dost podobna....

mne s apacia tie tie umele,ale tak ja iba tak kukam,ze na vyzeracku.... 😀 plusy a minusy budem zistovat neskor.... 🙂

Baby ja som teraz dojedla a este by som asi jedla....nejako dovne mi je.... 😒

anamor
autor
27. mar 2009

klaudi nie si tehulka?
my zatial mame stolicku iba cestovnu... nie som schopna kupit inu, aj ked som chcela drevenu co rastie s dietatom... ale toto video ma odradilo, podobne ako lily ☹ tak uvazujem o umelej. Kati vy aku mate?

ozaj zuzik co je filipko na veceru, ked nie kašu?

u nas je tak prekrasne slnecno, ze je to uplne uzasne 😵 😵 😵

zuzanat
27. mar 2009

ahojte, my uz sme boli aj vonku, je uplne super, hned mam lepsiu naladu 😵 Som sa snazila uspat Filipa, ale najskor len lezi, zrazu zacne rozpravat, smiat sa a je po spanku, ale sak co by som chcela, ked spal od 20,15 do 9,15 a jedol len o 6h 😅 som opat bola skor hore ako on, to sa mi stalo za tych 11mes len dva krat 😀
Som dala prat tepl. supravy vel.80, ale sak teplaky su mu este riadne dlhe 😅 Dufam, ze zaspi a pojdem poutierat prach a hadam aj zehlit, sa mi vcera nechcelo.
Mario ma dnes zase trening, zajtra je v robote a v nedelu ma zapas, tak budeme zase sami 😔

Zuzik tomu podbraniku som rada 😵 Filipovi sa pokazil zips na bunde, tak som mu musela dat taku co nosil na jesen, len su mu kratsie rukavy, som zvedava kedy sa dostanem do galanterky, to uz aj jar bude 😅 😀

Romi my co mame stolicku, tak som s nou max spokojna, sme lepsie ani nemohli kupit, nemam jedine negativum na nu 😵
Na veceru je to rozne, mava chlebik, jogurt, podla toho co mal na ranajky, tak vzdy opak.

U mna predaj na MMB nic moc, moc veci som nepredala, vacsinou len cez BB, raz za cas nieco...

katarinkad
27. mar 2009

dozehlene 😝

no to slnecno vam zavidim, u nas kosa jak slak 😠 Snad dorazi zajtra aj ku nam to pekne pocasicko. 😵

romi, ja mam taku skoro istu ako zuzka, a som tiez maxi spokojna
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5333053

zuzanat
27. mar 2009

KAtka poslem ti aj moj kos pradla 😉
Filip uz zaspal, este aby som sa rozhybala a mozem upratovat, ale asi sa najskor naobedujem 😀

katarinkad
27. mar 2009

zuzik, dakujem ale neprosim 😀 😀 😀

lilly
27. mar 2009

no podbradnicky su poslane, neviem ci uz dnes odidu od nas, no mozno ano 🙂
prehodnocujem, ze kupm nakoniec nejaku taku stolicku umelu ako mate aj vy.. musim ich prestudovat este

anamor
autor
27. mar 2009

kati aj nam tu este nejake pradlo zostalo 😉 no teda podbradnicky budete mat,mne este neprisli, zato svetrik mame "novy" pekny 😉
dakujem za info o stolickach 😉

mouse
28. mar 2009

Ahojte maminy, aj ja som dnes nakupila na burze materskeho centra, nejake pyzamka, sustakovu bundicku, kratasky na leto. A som rada, ze som nenakupila aj pokutu, lebo som 2x odbocila do jednosmerky, na ulici, kde sme cca pred 3 rokmi byvali. Vravela som to manzelovi a ten mi pripomenul, ze ked sme tam byvali, ta jednosmerka bola naopak, takze zas automaticka reakcia prevazila nad pozornostou

mouse
28. mar 2009

LIlly, to by aj mna odradilo od kupy tej stolicky. Nam pozicala rodina moju vysnivanu stolicku dema barborka, ale ten kto ju mal predtym pozicanu ju natrel farbou, neviem presne akou, ale uz 3 tyzdne to nechce vyschnut a dost to pachne ako olejova farba na ploty... Tak neviem, ci ten nater nejako neodstranime..

zuzanat
29. mar 2009

Ahojte, ja som sa dnes rano zobudila s prisernou migrenou, som nevladala vstat z postele, akoby mi niekto buchal kladivom po hlave. dala som si tabletku, ale stale ma boli hlava, aj ked to uz nie je take strasne.
Filip mal dnes budicek 6.15h noveho casu, takze nic moc. asi ho skusim dat spat az o 21h ci nebude spat dlhsie.Ale inak spinka pekne celu noc.
Tu od rana prsi, by som tak potrebovala ist aspon na chvilu von 😖
Zuzka tu stolicku co mame s Katkou mozem len odporucit, isto budes spokojna 😉