Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
8. júl 2008

ahojte,
lilly krasne vecicky. Drz sa v poradni a daj vediet ako.
Zuzka nech sa ti zavaranie vydari. Ja dnes mozno spravim ribezle konecne, kym sa uplne neznehodnotia a chystam sa umyt kupelnu poriadne. Vcera poobede nula bodov, mala mi od druhej nechcela spat, asi kvoli velkej burke a silnemu vetru.... teraz spinka na brusku - treti den sme objavili caro novej polohy, len ju stale kontrolujem, ci zije... chudiatko moje krasne.
pekny den vam prajem, idem byt uzitocna 😉 a nieco robit

lilly
8. júl 2008

idem byt aj ja uzitocna a vygruntovat trochu byt 😉

mouse
8. júl 2008

Ahojte Babulky,
Ja som v Trnave studovala a obcas tam aj zajdem, ale Romi ak mas vyhliadnutu nejaku restiku, som za 😵 . Napis ktora je to. Inak by som navrhovala stretnut sa na stanici a odtial vyrazit. Nooo, neviem, ci moj manzel obetuje sobotu, teda, zeby neisiel na stavbu, lebo v nedelu nerobime. Zas ma ani samu nepusti, tak neviem. Ibaze by nas - aj Zuzku s Filipkom (isla by som s nim rano na stavbu) zaviezol a potom by prisiel pre nas.
Lilly, idem pozriet Tvoj album 😉 .

mouse
8. júl 2008

Lilly, nadherne vecicky 😵 .

zuzanat
8. júl 2008

romi nas maly vcera spal dokopy hodinu a pol, takze nic moc. ani noc nebola moc dobra, ale potom spal s prestavkami do pol desiatej.
mna caka zajtra upratovanie, v piatok pridu kamosky, tak nech sa nemusim hanbit 😀
mouse bojis sa, ze nas niekde vykotim? nemaj strach, ja to zmaknem odsoferovat 😉 ale ak muz chce, kludne moze ist s nami. ja som vcera prehovarala toho mojho, ale nechcel o tom ani pocut. inak ja pre teba kludne skocim do TN 🙂 staci ak vyrazime po 10hod? lebo maly o 9.30 jedava...

mouse
8. júl 2008

Zuzi, nie nebojim sa 🙂 . Manzel len nechce, aby som ja soferovala - dohovarala mu jedna nasa kamaratka dr., ze by som uz nemala. Vlastne vcera som bola sama autom u nasich a nic, v pohode. Ale akosi je radsej, ked ma moze vsade zaviest, prist pre mna.
V TT sme za hodinu, manzel ma urcite zavezie aspon do Ivanoviec, takze staci aj ked vyrazime od Vas o 11tej.

zuzanat
8. júl 2008

ty nemusis soferovat, ja to zmaknem, neboj sa 😉 a kludne pridem aj do TN, nie je problem.
ja som soferovala posledny krat asi tyzden pred porodom, ale to preto, ze mna nema kto vyvazat, kedze muz nema soferak 🙄

anamor
autor
8. júl 2008

ahojte, ja som nesoferovala od konca februara, cize tri mesiace pred porodom vobec, jednak som sa nezmestila velmi za volant 🙂 a aj som mala strach a tiez mi nechceli dovolit. Ak by som vsak bola pracujuca do sest tyzdnov pred porodom soferovala by som stale.
Zuzik muza neprehovaraj, moj ide aj preto, aby liluskin jarko nebol sam /nevedela som ze mozno pride miskin muzik/ a aj preto, aby som nemusela ist s malou sama ja, ale som rada, ze pojde. Tak sa tesim, dufam, ze nam vide pocasie.
A restika - mouse myslela som la taverne - pizzerka asi o dva domy od pizzerie Marko, maju tam fajn terasu, ak by bolo pekne pocasie mohli by sme byt vonku, ak nie vnutri je dost miesta aj na kociky 🙂 Ale inak mi to je jedno, mozno ta napadne nieco este lepsie 😀 tak si pospominaj. Mozme sa inak stretnut na stanici.

lilly
8. júl 2008

ahojte
uz som doma, v poradni bolo vsetko ok a mam ist niekedy na glukozovy test. Pocula som aj srdiecko, to bolo super.. 😵
aj ja sa uz tesim na vas.. 🙂 takze na stanici? auta mate kde dat? ci zo stanice potom pojdeme uz peso do tej restiky?
nazieram sa melonmi, odchytila som si dva po ceste od dokiho v jednej dedine. Joj ake su fajne 😝 😵

mouse
8. júl 2008

Lilly, no mna napadlo stretko na stanici aby sme sa nemuseli hladat v meste a bludit 🙂 . Na stanici sa da parkovat, keby nie, tak poznam ulicky blizko stanice. Romi, viem, kde je ta pizzerka, pozrela som prave na mape. Nebola som tam, ale urcite je dobra. Mozeme ist pesi zo stanice (asi 10-15min.) alebo zobrat na stanici Lilly s muzom a zapartkovat pri Relaxe, resp. sportovej hale. Ved uvidime priamo na mieste 😵 . Lilly a v poradni Ti nerobili utz? Som nesmierne zvedava na pohlavie Vasho babatka 😵

zuzanat
8. júl 2008

akurat som sa chcela spytat ci mam brat aj kocar, ale vidim, ze ano 🙂
ja uz mam dzem a aj zavarenych par poharov. asi pojdme na chvilku von, sa prejst, aj mi strasne teplo 😖

anamor
autor
8. júl 2008

my asi zaparkujeme, vyberieme kocar /alebo podvozok +autosedacka, ale asi aj hlboku vanicku vezmem/ a pojdeme pesky na stanicu a potom pesky do mesta, stokrat skladat kocar sa mi uz teraz nechce. Dufam, ze bude mala mat svoj den, lebo v poslednej dobe je to hrúúúúúúúúúúúúúúza, nevie sa dojest a zaspat ☹
no mna dnes prekvapila navsteva.... takze ribezle eee nehrozilo a ani kupelna, tak mozno zajtra, ale asi pojdem dat prepichnut uska a mozno pozriet kamosku, ale tie ribezle a kupelna uz by som mala...

anamor
autor
9. júl 2008

dobre ranko,
posledna odchadzam, prva prichadzam, idem trosku nieco pozehlit este /vyzera ze malinka mi na chvilocku zaspinkala/.... ach jaj velmi sa mi nechce, ale malicke veci idu rychlo. Dnes hadam stiham tu kupelnu a ribezle, aj ked mi poobede nebude spat tak tazko...

mouse
9. júl 2008

Ahojte,
Len som prisla pozdravit, mam dnes v praci riadne fofry. Anamorcek, ako dopadlo prepichovanie usiek?

zuzanat
9. júl 2008

ahojte, ja som dnes bola u nasich, opat 😀 dali sme vyvolat fotky, tak sme boli pre ne 🙂 mouse tvoj muz teda pojde? lebo moja sestra by chcela ist. len neviem ako narvem do auta kocar aj autosedacku, lebo mne sa cely kocar nezmesti do kufra 🙄

crazybabenka
9. júl 2008

Ahojte baby ....nevie...nektora meno a nebodaj adresu toho pana....ktoremu treba poslat datum poslednej menstruacie....a neviem co a on ti posle zaruceny plan....kedy sa da dopracuvat k babatku...budem velmi vdacna...napiste mi to prosim na IP.....dakujem uz teraz

anamor
autor
10. júl 2008

ahojte, včera som sa tu potom už neukázala, už sme kočka s náušničkami 😉 , velký plač u lekárky, ale potom už bolo dobre 🙂 mali sme návštevu, boli sme na návšteve, ukážkovo spinkala, dúfam, že po dobrom dni nás nečaká zlý. A už sme zapísaní v pase 😉
mne sa do kufra kocik zmesti, ale je uplne plny .... a musime dat dolu kolesa samozrejme....

lilly
10. júl 2008

ahojte moje zlate.. dnes ma akosi krize pobolievaju
romik, uz musi byt natalka kocka fesanda s nausnickami 🙂 Joj, tesim sa na babatka, aj na tvoje, aj na zuzkine 🙂 😵

zuzanat
10. júl 2008

ahojte, my sme pred hodinkou este len vstali, aj ked ten spanok nebol nic moc, ani v noci 😅
romi ja dam do kufra len konstrukciu, zadne kolesa musim dat dole a do auta zase vanicku a plus vajicko, takze nic moc, ale co narobime 😖
ja chcem dnes upratovat, zajtra pridu kamosky, tak hadam mi filipko dovoli 🙂

anamor
autor
10. júl 2008

ahojte, ja uz som umyla kupelnu ako-tak, idem tiez trosku popratat, poobede pride kamoska, nech to tu mame hezke, tiez dufam, ze malinka trosku pospinka, ale je akasi unavena - asi pocasim.
lilly ja sa okrem babatiek, tesim aj na vas, aj na tie s bruskami, aj na tie uz bez 😉 😵

mouse
10. júl 2008

Ahojte Kočky,
Ta stretavka nie je tuto sobotu ale az buducu, vsak? Teda dufam, ze mam dobre info... Zuzi, ja som manzela presvedcila, ze mozem ist s Tebou, ze dobre soferujes, teda ze sa nemusi bat 😉 , ale ak sa teda nepomestime, tak ma zavezie. Vsetky tri + Filipko sa mu do auta nezmestime, sice ma octaviu combi ale tour, to znamena, ze je to auto len 4 miestne - so 4 pasmi (iba 2 pasy vzadu). Kufor je ale veliky, vojde tam bez problemov cely kocik. Ak som sa zmylila o tyzden a stretko je tuto sobotu, poslite mi prosim sms, zajtra nebudem pri PC.

mouse
10. júl 2008

Este jedna otazocka? Co s Katkou a Lasenkou? Dlho som ich tu nevidela..

zuzanat
10. júl 2008

miska stretko je az buducu sobotu 😉 a segra nakoniec nejde, koli oslave, treba, aby mame niekto pomohol, tak ostane doma. takze do auta sa dufam nejako zmestime 🙂

anamor
autor
11. júl 2008

dobre ranko, zasa to tu flakame 😀
pekny horuci piatok vsetkym. Malinka mi spinka, dufam, ze na dlhsie, trosku som poprala, upratala, poobede sa chystame trosku poprechadzat, este oholim nozky a trosku idem hodit oddych asi...

zuzanat
11. júl 2008

ahojte, kde ste vsetky, katka sa tu davno neukazala 😕
my sme dnes mali navstevu a potom sme bolo na ihrisku, aj filipko celkom pekne buval, dokopy asi tri hodiny 🙂

anamor
autor
12. júl 2008

ahojte, no my sme vcera mali celkom fajn den, mala sa uz normalne nahlas smeje 😵 a usmieva sa vzdy po prebudeni, napapani, spokojnucka bola, dokonca mi sama zaspala na lehatku 😲 kiezby mala vela takych spokojnych dni 🙂
o tyzden sa vidime 😉

lilly
14. júl 2008

ahojte. Nikto tu uz dlho nebol..
Ja som bola v piatok a v sobotu v tatrach, mam za sebou vysokohorske tury, tak ma boli cely clovek 😅 Vcera som len oddychovala, viacmenej teda. Zajtra ideme na ten utz, tak dufam, ze bude vsetko ok, aj ze sa male ukaze 😵

katarinkad
14. júl 2008

AHojte. Ja sa hlasim po kratsej odmlke. Bola som cely tyzden v nemocke. ☹

Co mame nove?

lilly, pozeram ze nakupy boli uspesne a nakupili ste plno veciciek. 😵 Super, velmi pekne. Takze zajtra sa dufam konecne dozvieme co nosis v brusku.

lilly
14. júl 2008

katka, tak snad uz to bude s tebou v poriadku 😉
inak pozerala som vo viedni tu ABC Design autosedacku a v Babyone ani v Leineri som ju nevidela. V inych obchodoch, kde mali autosedacky sme neboli

mouse
14. júl 2008

Ahoj Katka. Co sa dialo? Si v poriadku? Bala som sa o Teba, ked Ta dlho nebolo vidno.
Lilly, asi ani Iplast sedacku si vo Viedni nevidela, vsak? Vlastne co by asi robila Polska sedacka v Rakusku...