Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
19. sep 2008

caute moje,
iba narychlo, lebo opat ideme plavat 😉
dnes som konecne nevstavala o piatej, ale zato sme v noci 3x kojili a uz som si odvykla, tak to bol zaberak, ale podarilo sa mi o desiatej zalahnut, co je u mna uspech....

zuzi s tymi rybami si ma pobavila, ale ono to je tak vzdy. U mna napriklad so sitim, to si rovno mozem kupit hotovu vec a mam to za menej a bez roboty....

lilly prisla som mutsikovsku chybu 😉 , ten kryt na kocik proti vetru je priserne nizky /ked vidim ine kociky/, teraz uz s tym ficime denne, ale stale na to zabudnem, navyse mala vystrci ruky a drzi sa toho 😀 no je rozkosna 😵 nejakych par centrimetrov k dobru a bolo by to super, ale nemozme mat dokonalost 😉

co sa tyka detskej kozmetiky najvac deti je vraj alergickych na jhonson a bubchen, my osobne sme zatial s kozmetikou problem nemali, aj ked ja to v ziadnom priapade s kozmetikou neprehanam.

katarinkad
19. sep 2008

anamor, vy plavete kazdy den? 😕 Aky dlhy je ten kurz?

Som dnes cvakla svoje brucho, mne vobec neklesa, prave naopak, mne sa zda ze mi stale viac a viac trci dohora 😀 😀 😀 Ja asi neporodim ani do Vianoc 😀

zuzanat
19. sep 2008

ahojte, katka nic si z toho nerob, ze neklesa, mne nekleslo vobec a vidis, porodila som 😉 😀
mne uz tu maly veselo vyspevuje, ako o zivot. dnes ma prist segra, tak aspon nam bude veselsie. cely tyzden som ani vonku na prechadzke nebola,sa mi nechce v tomto pocasi. len do obchodu a spat 😖

katarinkad
19. sep 2008

no zuzi, ja dufam ze neostanem tehula navzdy 😀 😀 😀 Aj ked asi mi aj bude smutno za tym bruchom, uz som si akosi zvykla.

Aj u nas je segra, teraz pre zmenu ta mladsia. 🙂 Tak aspon mam tiez spolocnost.

Ti verim, ze sa ti nechce prechadzat v takom necase. No mierne sa ma vraj oteplit az o tyzden v piatok. 😖

anamor
autor
19. sep 2008

katarinka nie, iba 2x tyzdenne 😉 a trva to mesiac - jeden kurz.
ja na prechadzky chodim, aj ked mrznem, ale chcem aby bola trosku vonku a potom sa uz nudi ked nejdeme von, iba v pondelok ked lialo som nebola /lebo nie som az taky zastanca, ze za kazdeho pocasia ako baby v majovkach 😉 /
ani mne brucho nekleslo, aj ked posledny vecer som uz mala pocit, ze hadam aj trosku ano a v noci sme sli....
aj mne brucho chybalo a tiez ku koncu tehu som si nevedela predstavit byt bez neho /ale neboj kati brucho ostane na zaciatku a babo bude vonku, takze potom sa budes tesit, ked zmizne, lebo mat brucho ako polotehula a babo vonku tiez nie je bohvieco/

zuzanat
19. sep 2008

mna to akosi nebavi sa prechadzat sama a este ked kazdy na mna cumi, celkom urcite sa mi ten zivot na dedine nelubi, ale to som si mala premysliet skor, moja vina 😔
ja som sa citila rano po porode totalne divno, ked zrazu brucha nebolo, len taka divna makka koza.
akurat som tu citala o jednej babe, ktora je v 17tt tusim a babo je chore, nezlucitelne so zivotom a to uz jedno potratila 😢 aka som rada, ze ten nas zazrak je zdravy 😵

anamor
autor
19. sep 2008

zuzi veru dufajme, ze nase dietky bude aj nadalej zdrave 😔 lebo ked clovek vidi co vsetko sa moze stat... ale nejdeme tehulky nase stresovat, tesime sa na zdrave a krasne babatka 😵
ja som tiez na dedine a velmi tu nie je kam ist, nastastie je tu dost mamiciek, co s nimi rada pokecam, ale stretneme sa vzdy nahodne /ja neviem presne kedy pojdeme von, tak sa nechcem viazat..../, ale je pravda, ze v meste by to bolo o niecom inom, takto treba vsetko naladovat do auta... ach jaj a to sa cloveku nechce
Obcas ked si chcem usporiadat mysel, tak kocikujem rada aj sama, stale dokola, ludi si nevsimam, ale jasne ze cumia, proste to neriesim....

zuzanat
19. sep 2008

ja si tu stale akosi nemozem zvyknut a mamicky kamaratky tu nemam ziadne, len susedy, jedna tehula co este robi, jedna uz robi a ta co ma syna stareho ako my von nechodi,teda na prechadzky, ona len k mame chodi. proste mi je tu strasne smutno, ked som chodila do roboty mi to tak neprislo, lebo som bola cely den prec, ale takto....a to je asi aj tym depresivnym pocasim teraz...
maly mi uz zaspava a samozrejme s palcom v ustach... ked mu ho chcem vybrat, tak sa hned prebere, neviem ako ho to odnaucim 😅

katarinkad
19. sep 2008

babulky, ja tiez budem kocikovat sama. Nemam tu na dedine nikoho takeho kto ma male dietko. Akurat jedna sesterka ma chlapceka ale uz ma rok. No aspon je doma na materskej, takze sa casto navstevujeme. Myslim, ze len ta zima bude taka kriticka, v jari uz bude zase fajn. 😉

zuzi, ja som si cmulala palec do piatich rokov!!! Nasi ma nemohli odnaucit. 😀 Oco sa dodnes zlosti, ze mam z toho take krive zuby aj palce krive a povytacane na rukach. Pri mladsej segre uz potom pouzivali taku odvykaciu metodu, ze jej na dupacky a svetriky prisivali rukavicky alebo ponozky. Takze si ich nemohla stiahnut dole a tym padom ziadne cmulanie palcov nehrozilo. 😀 😀 😀 Tyrani su ti moji rodicia. 😀

zuzanat
19. sep 2008

katka ja som si cmulala palec do 2rokov, takze to ma mat po kom. len muz sa zlosti, ze bude mat krive zuby ako nas sused 😀 😀
idem poskladat pradlo, konecne mi uschlo, sak som prala v stredu, to je katastrofa toto 😖

anamor
autor
19. sep 2008

zuzi supni mu dudel namiesto ruky, lebo to bude tazke odnaucat.... nasa si tiez vela cumle, supnem jej deku na hryzenie, hryzatko, hrkalku, nech sa rozptyli a zaspat ju dam radsej s dudlom, ako s prstom... musim byt pozornha... horsie je ze na plavani ma vkuse ruku v puse a nesustredi sa potom na co ma... to si olizuje vodu....

to kocikovanie, urcite aj tym, ze je zima, jesen, depka ako vysita, bude to len horsie, doma sa zblaznime 😅 a hlavne deti budu nesvoje....

zuzanat
19. sep 2008

romi sak ja mu ten palec vyberam, ale ked mu pri zaspavani vypadne dudel, tak si tam hned supne palec

lilly
19. sep 2008

ahojte,
poradte mi, ktora z tychto prvych Graco tasiek by sa najviac hodila k nasmu kociku? Hentie tetky z ciech sa neozyvaju, takze hladam dalej.. tie graco sa mi celkom pacia, len neviem, aku farbu
http://www.nakup.sk/index.php?page=5&cat=364

idem si vas docitat 🙂

lilly
19. sep 2008

romi, aky kryt na kocik proti vetru si myslela? to ja mam tiez take? myslis plastenku, ci nieco extra? neviem si to predstavit 😅

katarinkad
19. sep 2008

lilly mne sa najviac paci tato zeleno hneda
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=30310

ale je skor asi chlapcenska.

Pre lilusku by sa asi viac hodila tato

http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=30311

anamor
autor
19. sep 2008

no tu blbost, co sa dava na hlboky som myslela, vo farbe kocika, neviem ako sa to vola 😖 asi to mas, nie?
poobede odfotim, ukazem....

farebne by sa vam hodila tato
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=30312

katarinkad
19. sep 2008

anamor, ty myslis, ten kryt na hlboku vanicku? Akoby prikryvka co je?

lilly
19. sep 2008

ta zeleno hneda sa paci aj mne. no len ci sa hodi ku farbe kocika, ktory je taky svetlo bezovy. Takyto:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nehodila by sa ku kociku najviac tato?
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=30312

anamor
autor
19. sep 2008

lilly a na emimine radili tasku od emitexu, ze je dobra na mutsyho, skus pozriet, ja mam inak bambi a som spokojna a vysla ma do 500sk

musim ist off, ideme plavat

lilly
19. sep 2008

romi, take one ako nanoznik, co je vo farbe kocika? to je kryt proti vetru? Tam na tej fotke to mam, to myslis?

lilly
19. sep 2008

ta od emitexu sa mi dost nepaci.. 😖 bambi som na nete asi ani zatial nenasla

katarinkad
19. sep 2008

lilly, to zalezi od teba ci chces aby ti taska ladila s kocikom alebo aby ti ho trochen ozivila. Farebne sa jednoznacne hodi najviac ta druha. No neviem. Ja som objednala oranzovu, aby mi cierny kocar ozivila, dnes ju ocakavam. Tak som zvedava ako bude pasovat.

zuzanat
19. sep 2008

lilly ty myslis tu hovadinu co mas na vanicke nie? my to mame dost vysoke, ale uz to nepouzivame,kedze sme v sportaku.
ta taska farebne ladi najviac, ale su nenormalne drahe tie tasky, vedia na co zarabat 😠

katarinkad
19. sep 2008

lilly, a co tak nejaku z tychto?

http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?c...

neviete preco som si ja objednala taku drahu tasku? 😠 Az teraz vidim, ze sa da kupit aj za 500,- schopna. 😕

lilly
19. sep 2008

katka, ja uz sama neviem, co chcem.. obzeram tie tasky uz asi dva tyzdne, jak taka onaaa.. a nenachadzam dokopy nic, co by sa hodilo farebne, cenou, ze by sa to pacilo aj mne... na kazdej mi daco vadi.. no hruza
aj tie dalsie, co si dala su fajn.. idem ich ukazat muzovi, co on na to ako odbornik 😀

lilly
19. sep 2008

katka, ty si kolko dala za tu tvoju tasku? ta sa mi inac velmi paci 🙂

katarinkad
19. sep 2008

lilly, vela. Nova stoji 1.790,- to sa mi uz zdalo mooc. Tak som nasla jeden inzerat na mimibazare, za 1.200,- Sk. Kocka mi pisala ze vraj ju pouzila asi 2x. Vraj je ako nova. Tak potom vam poviem, ked dojde. 😕

katarinkad
19. sep 2008

ja by som si chcela k tej taske dokupit este aj taku istu farebnu podlozku do sportiaka. Len vobec nemozem nikde najst taku. Uz ich asi prestali vyrabat. Je to uz starsia kolekcia. ☹

lilly
19. sep 2008

taku podlozku som zahliadla len v tomto inzerate, ale aj s kocikom, no mozno by ju predala aj samu
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4004015
inac som si vsimla, ze taky vzor asi prestali vyrabat

katarinkad
19. sep 2008

ta baba ma ten inzerat aj tu na konovi. Som jej uz pisala ci nepreda len tu podlozku. A NECHCE!! No mozno si to este rozmysli. 😕

tak uz si vybrala tasku?