Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
18. máj 2009

pridala som par fotociek, tak kuknite potom..
idem konecne uz spat.. 😔
kusisko peceneho masaaaaa, mnam.. az sa mi lepsie bude zaspavat s takou predstavou 😵 😀 😝

mouse
19. máj 2009

Dobre ranko, masko bolo vyborne, fakt sa po nom vyborne spalo, aj Robkovi, aj ked neochutnal, ale ta vona na neho isto posobila. Prespal celu noc, len nad ranom ho zobudila mokra plienka. Zuzka krasne fotky si pridala. Lilluska je velmi sikovna, krasne si sedka.

katarinkad
19. máj 2009

Dobre ranko 😉

zuzi, ty chodis na dospelackom bicykli s F? Som si ta predstavila ako slapes 😀 😎

lilly, kraaaaasne fotecky. Mnam a ta torta 😝 😝 😝 😝 Len mi nepovedz, ze si ju piekla ty 😕 Dufam, ze si Liluska na nej pochutnala.....
Vlozka paradna, do obidvoch kocarov 😉 , este viac sa mi paci ta pruhovana, sekne k tym svetlym kocarom. 😵 Ja som vcera poslala tetuske peniazky, tak som zvedava ci dojdu.

Inak, dnes bola opat hrozna noc 😒 😒 😒 a rano jeden pad z postele 😔 😔 😔 😔

lilly
19. máj 2009

dakujeme 😵
kati, tortu piekla Aida, nie ja, co si 😀 zozrali sme ju my dvaja, lilluske nechybala 😀
u nas bola celkom fajn noc, asi najlepsia za dost dlhy cas, vstavali sme o 7:30 😵

katarinkad
19. máj 2009

sikulka ta Aida 😀 😀 😀 To bola ovocna? 😝

Mna zase dnes boli hlava, ma slahne z toho, neviem ci to z tych vykyvov pocasia ci co? 😔 😖

anamor
autor
19. máj 2009

ahojte babule,
v prvom rade miske gratulujem! sikulka, zvladla to, tak uz len o tyzden a jeden den, /aj na nas velky den/ nech sa zadary, myslime na vas.
pecene masko, mnam, stejky, dala by som si - som hladna ako vlk aj teraz 😝
u nas v noci hrozna burka 😒 uff, som sa aj bala a ak nemam vypadok pamate, tak N prespala noc, ale fakt neviem, ci nemam vypadok 😉 lebo som nevedela dlho zaspat, bola som strasne unavena, k tomu ta blba burka, vypadok prudu... ktovie ci nie aj v mojej hlave 😅 🤐
no pojdememy trochu von, N sa uz zasa nudi!

zuzanat
19. máj 2009

ahojte, my sme uz boli vonku, je tam strasne teplo, Filip mal uz aj kratase, aj ked take skor 3/4.Katka ja mam cyklosedacku vzadu na bicykli a vozime sa, vcera uz vydrzal aj s prilbou, kedze sme isli do vedlajsej dediny.
U nas bola tiez strasna burka, som sa prebrala o pol 4 na strasne blyskanie a hrmenie, isla som schovat pradlo z balkona a zacalo riadne prsat. Filip to cele prespal, dokona vstaval az o pol 8, teda aspon sa mi zda, on vstava skor 😀
Ja uz zase spekulujem s kocarom, tak som zvedava ako to dopadne. Mi je akosi luto predat ten moj 😅

lilly
19. máj 2009

katka, Aida-cukraren, sak vies ne? To bola jahodova, svetla piskota, biely krem, zavarane jahody medzi nim, hore zele a oriesky okolo, mnam, skoda ze uz nie je..
u nas prsalo asi pred dvoma hodinami, take divne pocko je, len by som spala

katarinkad
19. máj 2009

lilly, ja viem 😀 ...len srandujem 😀
Mnam, nas tatinko zboznuje jahodove kolace 😝 😝 😝 ....isto by si dal 😝

zuzik, a co spekulujem s kocarom? Ci predat, ci nie? A ktory chces predat?

zuzanat
19. máj 2009

Katka spekulujem, ze o chvilu nam kocar bude zbytocny a len miesto bude zaberat, tak by som predala obidva a kupila take nieco ako mate vy.Pozerala som este jeden, ale neviem ako vyzera na zivo. Chcem taky, co bude uplne lahucky na skladanie a zmesti sa nam do auta.

katarinkad
19. máj 2009

zuzi, suhlasim s tebou. Ja by som predala, lebo Filipko uz fakt vela v kocari nenasedi a mate este kopec inych dopravnych prostriedkov 😀
Ja by som si kocar nechala len v pripade ze by som hned planovala druhe dieta a straaaaasne by som s nim bola spokojna. 😵
ved skus nahodit inzeraty. Ja som myslela ze nepredam a aha kolko bolo zaujemcov 😅

zuzanat
19. máj 2009

Katka a ty si spokojna so svojim?
Ja teda druhe neplanujem teraz...

katarinkad
19. máj 2009

fijha, ale sa tu dnes rozprudila debata 😀 😀 😀 ta de ste vsetky?

zuzi,ja som. Hlavne sa lahucko sklada a rozklada a sup do auta. A lahky je. 😵

No je mi luto, ze nemozem s vami pokracovat v tejto velkej debate, ale idem asi spat, lebo ked zase bude taka noc ako vcera, tak zajtra zdochnem 😔

Dobru nocku.

katarinkad
19. máj 2009

joj, este som zabudla, viete ze lasenka uz vcera porodila Jakubka 🙂
BLAHOZELAM jej, aj ked neviem ci to bude dakedy citat 😵 😵 😵 😵 😵

lilly
19. máj 2009

no teda, blahozelaaaaam lasenke k jakubkovi, to su mi novinky 😵 to presne na nas polrocik 😵 tesim sa, ze to uz ma za sebou 😵 😵 😵

katarinkad
20. máj 2009

Dobre ranko 😎 😎 😎

juj, ale ste tu toho popisali, kedy to ja precitam......

romi, ty uz peces na oslavu? Torta bude? Narob nam trochen chutky 😝

Ja asi daco tiez upecem na vikend, mozno 😎 , lebo nas zlatusik bude mat bud. tyzden 8 mesiacof a tatko meninky. 😵

zuzanat
20. máj 2009

ahojte, tak som vcera predniesla muzovi navrh, ze predam kocare a kupim len jedne sportak a ako nemam slov na chlapsku logiku. Ze predat mozem, ale kupit nie, vraj naco nam bude, sak uz chodi, je velky a bla bla bla. No commnent! takze predam a kupim si 😀 teda ak predam, lebo mam o tom velke pochybnosti.
U nas noc nic moc, ako obyc 😖 Bol asi dva krat hore so strasnym placom. Stale sa preberie a place, ja uz neviem co robit. Sice pekne sam zaspi, ale potom zacne plakat. V noci spal zase s nami, sa uz nemam kam pohnut v tej posteli.

Inak vcera sme s muzom po veeelmi dlhej dobe sedeli v obyvke a kecali, normalne aj telka bola vypnuta, co je u nas priam zazrak 😅 😀
Som dnes trhla rekord, uz pred pol osmou som mala prezlecene periny, uz mam aj maso nachystane v takej gebuzine na obed, este musim povysavat, prach poutierat, ale to az ked pojde Filip spat. Pojdeme na prechadzku, je tam super! Neviem ci F nekupim uz opalovacky na spanie, sak on sa neskutocne poti, vcera mal mokru podusku.
Zajtra pojdeme asi nasim, a musim konecne aj sandale malemu kupit, sak vsade sa mi zdaju priserne drahe a to sa mi pre neho zda byt zbytocne, ked ich bude nosit len chvilu.

A Gratulujem lasenke k Jakubkovi 😵 skoda, ze k nam neprisla castejsie 😔

anamor
autor
20. máj 2009

ahojte babule,
my sme rano boli cvicit, teraz mala zaspala, omrknem to tu a idem sa pustit trosku do upratovania.
Kati ze pecem, prd nestiham nic... ani neviem kedy bude oslava, ci v stredu, ci cez vikend, chceme vonku oslavovat, ale vraj sa ma schladit 😠 tak neviem kedy to naplanovat 😅 juj a tortu robi babka a ja iba asistujem, ja robim iba jablckovu pre natinku a kamosky na party 😉

Lasenke gratulujem aj ja.

Zuzi kocare predas a kupis co chces, ja som uz skoncila s radenim sa co mala potrebuje, lebo podla mojho muza musi mat a ma vsetko - co teda ani zdaleka nie je pravda 😔 najviac smutim za choditkom 😢 juj
opalovacky na spanie su idealny napad - my jedny mame, jedny chcem este kupit, ale ziadne 86 neviem zohnat 😒zatial Zatial spime v overale, ale nozicky ma hole.

lilus ma dnes navstevy tak sa asi neukaze 😉

zuzanat
20. máj 2009

ja uz varim akusi specialitu, len skoda, ze ja budem mat len ryzu so stavou, ale co uz somnou 😀
Filip spi, boli sme uz aj vonku, je tam super, ja som uz aj trosku opalena.

Romi to choditko by aj mna mrzelo, ale poviem ti, ze si nedopadla az tak zle. Sused akurat v nedelu vravel, ze jeho kamos si zobral uver, chcel auto cez ebay, zaplatil 200tisic a auta sa nedockal. Porazilo by ma 🙄 😔
Aj ked samozrejme kazda takto zmarena koruna mrzi 😔
Moj muz sa viac menej nestara co kupim, napr. do oblecenia vobec, to mu vzdy len ukazem co som kupila.On mu vybral iba raz, ale to este nebol F na svete. Je to proste moja zalezitost. Ale tak som chcela, ze ked ide o takuto vacsiu vec, tak mu poviem, co by som chcela. Skor ma vzdy zchladi, na co mu to vsetko je, ze ma milion hraciek a pod.

katarinkad
20. máj 2009

ja dnes robim francuzaky na obed 😝 😝 😝 sa uz tesim na ne 😝

romi, a to akoze koruny si poslala a choditko nikde? 😠 No teda! Ja uz cakam kazdym dnom to nase, ale akosi nechodi 😕

Co vam poviem, nas B ma najviac veci, /teda ja mam viac, ale viac ako moj muz/ a nas tatinko stale ze "co kupime B?" .....stale kuka na mimibazare aukcie a hlada daco pre B, ze este toto nema a tamto nekupime? 😀 No hrozny je.....a ja ze radsej kup sebe daco....no on ze, ja mam vsetko /kolka skromnost/....ale ved za chvilu budeme na mizine 😔 😕

katarinkad
20. máj 2009

romi, ty si stale taka busy? 😢
Ja mam teraz trosku volnejsie, lebo nasa babka je doma, tak jej hocikedy odnesiem B, ked uz ho mam plne zuby. No sak mam na nu sice nervy, ale dobre padne ked sa kus postara o jedineho vnucika 😀 😀 😀
No noci nam davaju zabrat. 😖

zuzanat
20. máj 2009

Katka ake choditko si objednala?
Tak to mojho muza este nenapadlo, aby pozeral nieco pre F na mmb alebo aukcie.som sa sekla, vlastne pozera, ale na ebay dresy, uz mame tri 😖
tiez by som niekedy uvitala, keby mozem dieta "odlozit" o poschodie nizsie, lebo obcas mam na neho fakt dobre nervy 😔

katarinkad
20. máj 2009

zuzik, nakoniec som to chicco kupila.

no vidis aspon dresy ti zbiera 😀

katarinkad
20. máj 2009

Akurat postarka doniesla to choditko. Je supeeeeeeeeeer, ako noveeeeee, a hrajeeeeeeee a svietiiiiiiii 😅 😅 😅

zuzanat
20. máj 2009

ako malo staci k radosti 😉 😀
Je to fakt super, to choditko, Filip aj ked uz chodi, tak sa s nim hrava, pusta melodie...
ja uz mam obed uvareny, este umyt riad, prach sa mi nechce 😀

katarinkad
20. máj 2009

joj, som zvedava co bude B s tym choditkom robit 😉 No mne sa paciiiiiiiiiiiiiiiiii veeeeeeeeeeeeelmi 😵

zuzi, mne by trebalo urobit take vacsie upratovanie v kuchyni, skrinky a tak ale sa mi nesceeeee 😖

Poradte mi pls, ako mam naucit Borisa aby zaspal sam v postielke???? Som z jeho zaspavania zufala, to su vzdy take cirkusy kym zaspi 😔 😔 😔

zuzanat
20. máj 2009

KAtka ja som isla podla metody nechat vyplakat, prvy krat plakal 40minut!!! a ked som isla za nim, bolo to este horsie.Bolo to strasne, som myslela,ze ma slahne, ale postupne plakal menej a na 4den uz neplakal vobec. Ked ide do postielky sa vystiskame, polozim ho, pohladkam a zakryjem a on o chvilu spinka.
Lebo to uz sa s nim nedalo vydrzat, kym zaspal presla hodina, ja som lezala pri nim, sticoval ma, hral s vlasmi.Ale zase prespal celu noc. Teraz sa vzdy v noci s placom zobudi, neviem co s tym mam robit 😔

Tento prispevok mam rozpisany hodinu! F sa medzitym zobudil, uz aj najedol a asi ideme von...

anamor
autor
20. máj 2009

ahojte kocky, to tu dnes zilo 😀
kati super k choditku... no nam neprislo /prva zaplatena vec, mna nestvu ani tak prachy, ale to ze som ho strasne chcela a stale mam pokusenie objednat ho inde, len sa bojim, ze zasa nepride.... /
zuzi prist o tolko penazi, aj mna by d.blo, to ti poviem 😅

zaspavanie, som ja vzdala, mala musi byt poriadne unavena,potom polozim, stokrat zo stoja dam spat a zaspi, ale fakt musi byt unavena. Plakat by som nedokazala nechat, bojim sa inych nasledkov... mala som tu knihu vytlacenu, ale som ju smarila do kosa 🤐 navyse ak pridu zuby, alebo cosi ine vrati sa to znova k tomu istemu a mozes zacat odznova.... nedokazala by som to, zuzi mas moj obdiv ze ano. Ale v januari to u nas bolo krute... mala bola hore kazdu hodinu a vydrzala som to, takze Kati treba vydrzat, alebo skus s malym lahnut do postele a tak uspat... vyber si co ti viac vyhovuje. Bezim mala je hore....

katarinkad
20. máj 2009

romi, no skoda toho choditka 😒

Inak k tomu zaspavaniu, tak obidve tieto vase metody ja poznam, ale.......proste ked ho necham plakat tak on je schopny plakat a plakat.......a ja to nikdy nevydrzim, proste nemozem to pocuvat ako strasne place v postielke, potom sa zacnem bat ze sa mu nieco stane, alebo mu nieco je ked tak strasne place... 😔 😔 😔 😔 😔 Ked si s nim lahnem do postele, tak je to na figu, lebo on zacne len po mne lozit, debatovat, vykrikovat, lozit po posteli a ja musim len davat pozor aby nespadol z postele a po spanku ani chyru 😖 😖 😖
Neviem preco sa nam teraz takto pokazilo spanie, zvalujem to samozrejme na zuby, no stale nemame ani jeden 😒
Romi, a v noci je to u nas tak ako to bolo u vas, takmer kazdu hodinu sa budi s placom a musim ho utisit na rukach, a hladkat a drzat za rucku....