Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
9. jún 2008

tehulky dnes nestihaju 😉 ja som v tom case ked si pisala, kde sme kojila 🙂
super si teda nakupila to ma tesi, viem ze s Filipkom to bolo krajne riesenie, ale dopadlo dobre, ja v lete si uz tiez s malu trufnem aj na nejaky vylet do zahranicia asi 😉 na nakupy za hranice.... mozno

ja dnes zacinam z tesco plienkami, uvidime, este mam posledne pampersky newborny, akurat som ich rozbalila, su trosku tvrdsie ako pampersky, ale hadam budu fajn 😉

katarinkad
9. jún 2008

Ahojky 🙂
Ja som dnes cely den behala po meste. Bola som u lekara a na uradoch a trochu po obchodoch, kupit nieco Borkovi 🙂 🙂 🙂 Juj, ale bola horucava u nas 😝

anamor, a kedy nam prihodis nejake dalsie foto malej modelky? 😵

zuzanat
9. jún 2008

katka a co pekne si nakupila?
my sme dnes boli vonku, filipko spal skoro 3hodiny v kocari. teraz uz spi, tak dufam, ze sa este neprebudi.
pokazila sa mi pracka ☹ som dala prat maleho vecicky a je zaseknuty bubon, nejde s nim pohnut, ani nemozem veci vybrat. zajtra by mal prist opravar, tak som zvedava co povie 😖

jankazaba
9. jún 2008

ahojte,

pridala som do albumu dve foto malej terezky... este potom pridam dalsie...

katka, aj u nas bola horucava, ale celkom sa tomu tesim - chodime casto von na prechadzky, terezka prespi aj 3-4 hodiny...

prajem vam pelny zajtrajsi den

lilly
10. jún 2008

ahojte, vcera som mala strasne vela prace v praci, nestihla osm tu ani nakuknut..
dnes som doma, na obed idem do poradne

anamor
autor
10. jún 2008

ahojte, fu mi sme od 6,30 hore ☹ mala je unavena ako brok a nevie zaspat, uz spinka chvilocku, hadam sa neprebudi, neviem co jej je, ale hadam je uz dobre, inak dnes je krasne teplucko tak periem o sto-sest, postelne, malej oblecko... akurat zuzi s tou prackou to je pech, nam vcera tiez strajkovla, ale chvalabohu ide... neviem co jej bolo. Bez pracky by som bola stratena... ale neviem kto to vsetko pozehli ☹
lily ozvi sa co a ako poradna.... sme zvedave

katarinka ked stihnem pridam nejaku fotecku 😉

katarinkad
10. jún 2008

AHojte,
jani a anamor, tak vy ake zlate kocky mate doma. 🙂 🙂 🙂 No proste hotove modelky. Aj ja uz chcem mat nasho chlapcurika doma.

U nas je strasna burka, sa bojim sama doma 🙄

lasenka
10. jún 2008

ahojte 😉
katka - u vas je burka? tak to sa urcite prizenie aj k nam 😒

lilly
10. jún 2008

no uz som doma z poradne. Bolo tam vsetko v uplnom poriadku, doki bol rad a aj ja. Dokonca mi pustil srdiecko dietatka 😵 aj ked to vraj robi az po 20tt a vtedy ked sa mamicke nezda, ze dlho necitila pohyby.. no ja som tak trochu protekcna pacientka 😀 kedze mama mu robila isty cas sestricku
lasenka, uz za dva dni mas statnice, nie? ak si dobre pamatam.. ako sa citis?

lasenka
10. jún 2008

lilly - ako sa citim? psychicky o 10 rokov starsia a fyzicky ako male dieta, vkuse placem, ze ma vsetko boli od tolkeho sedenia 😉 inac v pohode 😉

lilly
10. jún 2008

za chvilu to mas za sebou, uz ti bude len dobre 😉
ste k tej poradni... boli tam so mnou 2 ciganecky, z toho jedna bola tehotna asi so siestym dietatom, mala 40 rokov a vraj 25 rocneho muza, takze on este chce vela deti.. 😀 No ta druha bola este lepsia.. ta bola rocnik 1976, bola si dat zaviest vnutromaternicove teliesko, lebo ma uz 11 deti 😕 a nechcu ju sterilizovat, lebo je este mlada.. 😖 Prve rodila ako 14 rocna a to ma uz nejakych 16 rokov. A nalepsie bolo, ako mi tam davala rady do zivota, ako treba rodit a pritom dychat, ze by vsetko lahko islo.. a vraj to voooobec neboli... teda len trosku.. 😀 😀 😀 Jaaaj smiesno mi z nej bolo 😀

katarinkad
10. jún 2008

lasenka, uz je po burke 😉
Budeme ti drzat palce na statniciach. Uz to vydrz, a potom ti uz bude fajn a budes mat cas chodit sem k nam klabosit a planovat druhe bambino. 😵

lilly, super. sa tesim. Ty nas s mouse nejak dobiehas, uz mas 18tt 😕 😕 😕

lilly
10. jún 2008

ale niee, stale si udrzujete odstup odo mna.. 😀 Teraz mi dal doki taky papier na utz, ze mam ist medzi 18 a 20tt a bud do Sace, alebo k Dankovcikovi na 3D. Nevies, ci sa aj vtedy u neho plati, aj ked mam papier od mojho dokiho? Asi tam zavolam zajtra..

katarinkad
10. jún 2008

lilly, to ta posiela si na ten morfologicky, tzv. velky uultrazvuk. U Dankovcika mali vypisane, ze sa neplati, iba pri tusim jednej poistovni 690,- SK. Ale pre istotu si tam zavolaj, sestricka je velmi mila, povie ti. No a maju strasne vela ludi na tie utz v 20tt mi vravela. 🙂

katarinkad
10. jún 2008

ten morfologicky utz sa tusim nerobi v 3D ale v klasickom 2D obraze. Nam tiez ukazoval ked sme tam boli aj organy, srdiecko, zaludok,pluca, oblicky a prepol to na 2D. V 3D je vidiet babo len zvonku.
No chod k Dankovcikovi, uvidis budes spokojna. A urcite ti poukazuje babo aj v 3D obraze ked tam budes. 😵

katarinkad
10. jún 2008

mi volal akurat mangel, ze mu volali z Alltoys, ze autosedacku v ciernej farbe nemaju. 😠 😠 😠 Iba sive. No kaslem im na sivu. Budem musiet zhanat sedacku dakde inde. No to furt nejaky problem 😖

katarinkad
10. jún 2008

si pisem sama? nevadi

lilly
10. jún 2008

ja som zbehla k sporaku a omacke 😉
skusim tam zajtra zavolat, snad bude mat este v priebehu tychto dvoch tyzdnov volne miesto. A mohol by to nejak spojit aj s 3D, ze by sme tam nemuseli chodit dvakrat, no popytam sa a uvidim. Vy ste tam ako dlho asi boli? A boli ste na Mojmirovej, ci na Masarykovej ul.?
tu autosedacku asi najdes aj niekde na internete, ved casu dost, este dobre, ze si to skor objednala.. 😉

katarinkad
10. jún 2008

lilly, s 3 D ti to urcite nespoji. 🙂 Teda aspon tak nam to hovoril ten dr. ked sme tam boli my. 3D je cista komercia, proste biznis. A 3D robia az od 23 tt. No podla mna ti to na 3D prepne, takze uvidis babetko, akurat ti nenahra videa ani fotky. My sme tam boli pol hodiny. A ten dr. nam hovoril ze keby nam mal este urobit podrobnu morfologiu plodu trvalo by to mozno aj hodinu a pol a to je vela. Takze spolu to nerobia.
Boli sme na Masarykovej. 😵

lilly
10. jún 2008

no uz som tam rovno zavolala pred chvilou a sestricka mi dvihla na prvy sup 🙂 Takze ma objednala na 4.7., za moju poistovnu budem doplacat 300 sk, robi sa to vraj v 3D, ak budem chciet fotky z 3D tak za to sa plati 200 sk, ak by som chcela aj video, tak 2000 sk a to by ma musela objednat zvlast. Tak uvidime, mozno si vystacime aj s tymi fotkami 😵 Jaaaj, tesim sa velmi 😵 😵 😵

katarinkad
10. jún 2008

no vidis, tak super. Ja im velmi nerozumiem, kazdemu hovoria nieco ine. No ved uvidis.
A v ktorom budes tt? Myslim ze fotky za 200,- ti budu bohate stacit.

lilly
10. jún 2008

to budem asi v 22tt..
tak snad mi nejaku fotku urobi, ked mi to tak povedala

lilly
10. jún 2008

nie vlastne v 21tt 😅

katarinkad
10. jún 2008

tak to budes tak akurat. Aj ja som bola tusim v 21 tt na tom ultrazvuku.

anamor
autor
10. jún 2008

ahojte tehulky, dufam, ze lilusik sa 4.7. dozvie co caka som nedockava.... som rada, ze si ok
katarinka neboj zozenies autosedacku, casu este dost 😉

lasenka drzim palceky, 12. budem mysliet len na TEBA 😉 sikulka nasa, drzim silno silno palceky.

lilly
10. jún 2008

anamorcek, dufam teda aj ja, ze sa dozvieme, co vo mne prebyva, tiez som zvedava 😀

zuzanat
10. jún 2008

ahojte, ja som sa sem dostala az teraz, maly bol od obeda nejaky nervozny, strasne bolestivo plakal, nie a nie ho utisit. zaspal mi na rukach, dala som ho na gauc a uz bol hore, ale uz nastastie pekne buva, dufam, ze sa dobre vyspi, chduatko moje 😔
ja som unavena ako pes, idem si aj ja lahnut 😔

lilly to si mala super rady od tej ciganky, to si vaz, ved ta ma tolko skusenosti 😀
lasenka myslime na teba a drzime palce 😉
anamor nas maly bezne vstava o 6-7hod rano, mozno raz do tyzdna sa nam podari, ze este do tej 9hod potiahne. takze pre mna je vtedy sviatok 😀 tiez sa dnes nemohol ulozit,mal take 10minutky, uz bol chudatko taky unaveny, ani vonku sa mu nedlo spat.

dobru nocku 😉

mouse
11. jún 2008

Ahojte,
No kamarat lekar spominal, ako bol ako student na stazi na porodnickom odd. a zrovna sa dostal na porod ciganky.. Lekarka ho este upozornila, ze musi byt stale v strehu, lebo je to velmi rychle... A kym si daval dalsie rukavice a pozeral pritom do okna, len co sa otocil, lekarka uz drzala babo v rukach... Ani ziaden zvuk z tej zeny nestihol vyjst... 🙂 . Romi, Ty si kupila ten kupaci kyblik Tummy Tub? Ako sa ma Natalka?

katarinkad
11. jún 2008

Ahojte snazilky, tehulky, maminky 🙂

mouse, ako si pokrocila v nakupovani vybavicky? Co mas nove?

mouse
11. jún 2008

Katka, este nic, cakam na vyplatu 🙂 .