Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
6. aug 2008

zlata natalka hadajuca sa so zvieratkom 😀 😀 😀
videli ste tu manducu v limitovanej edicii? Som sa zalubila do nej... len keby peniaze boli 😢
ta zlta s kvietkami
http://nosime.sk/kategoria300-manduca

anamor
autor
6. aug 2008

ta manduca je ozaj krasna lilly, ale aka draha do kelu, este ze ju nemali ked som ja objednavala 😅

lilly
7. aug 2008

no veru, uplne je nadherna, najradsej by som ju objednala, ale asi si to nebudeme moct teraz dovolit, aj plienky, aj satku, aj take navleky na nohy, aj manduca mi dali v kosiku sumu cez 13000 😕 😖 😢

katarinkad
7. aug 2008

AHojte 😉

joj, Natalka ma pobavila 😀 😀 😀

lilly, pekna je ta manduca, ale draha. Ja by som to urcite nevyuzila, si myslim....ale ty ked mas pocit ze ano, tak si ju objednaj, ved co ked uz neskor nebude. 😕 Plienky este pockaju.

Ja dnes budem pokracovat v prani Borkovych veci. Vcera som mu pozehlila jednu varku a teda som chytala nervy pri tom, tie veci sa zle zehlia, su take malinke a vsade same cvoky a zahyby, ozdoby... 😖

zuzanat
7. aug 2008

ahojte, ja uz som tiez pozerala tu manducu, som myslela, ze to je ta co ma romi....
nas maly bol vcera vecer uplne hotovy, zaspal uz o 19h, o 20h sa prebral, okupali sme ho, napapal sa a zaspal, potom papal az o 2.30h, ale po siestej uz bol hore, akosi sa mu nechce spavat. len teraz uz je nervozny, lebo si zdriemol len na 10minut, takze nic moc.

katka mna zehlenie tiez nebavi, ale uz je to lepsie, uz nezehlim vsetko, lebo by ma kleplo 😅
som objednala tu nalepku na auto 🙂

anamor
autor
7. aug 2008

ahojte,
zuzi ja mam cervenu manducu.
lilly ak myslis tie navleky ako babysocks tak ja som malej take spravila - z ponoziek, este lepsie by to bolo z podkolienok, kupila som krasne ruzove a zlte za par korun v rakusku a uz len urobila navleky, ked jej ich dam, tak ich odfotim, na tom sa da krasne usetrit 😉 a su na nerozoznanie podla mna a farbu si vyberies od vymyslu sveta, ved podkolienok je vsade plno. A vraj je to dost prakticke, v kratkom bodynku ked ideme von, alebo v satkach mam to pri sebe a ak by sa ochladilo navleciem a je to, netreba mi kopec inych veci brat.

my spavame zasa vselijako, ale dnes sa dalo hore o 2,00 a 6,00 a este zalomila do 8,00 - posledne dni sme uz o siestejh buntosili.
nalepku objednam aj ja, len sa k tomu neviem dostat. A ja uz nezehlim zdaleka vsetko, to by ma fakt kleplo 😉

lilly
7. aug 2008

romi ma cervenu manducu
uvidime este, co s tym poriesime
neviete mi poradit?
1. ktore klasicke plienky, akej znacky su dobre a nie su ako sitko?
2. co si mam dat na palenie zahy? bo ma to uz dost irituje v poslednej dobe.. v lekvarni mi tetka odmietla cokolvek predat, ze az po poradeni sa s lekvarom a to som samozrejme zabudla, ked som u neho bola.
Viem len o mlieku, mandliach, burizonoch a popcorne.. ale tusim aj niektore cmulacie tabletky sa mozu, ale neviem, ktore

lilly
7. aug 2008

ano, romi, take navleky som myslela, tiez som myslela, ze vyrobim aj z podkolienok, no chcela som jedny-dve origos, no asi sa toho aj vzdam. Chcela som znacku Design Socks, tie nie su az take drahe, asi 240 sk za dva pary, origos Baby legs su nehorazne drahe -380 sk.. im sibe? taku cenu dat za fusakle?? 😕 🙄

katarinkad
7. aug 2008

lilly, zaha trapi aj mna obcas. No velmi nic na to nepomaha. Dost som o tom studovala. Treba vylucit kavu, cokoladu, a spat s hlavou vysoko podlozenou. Mne vylucenie kavy a coko nepomohlo, tak to konzumujem dalej a ked ma pali, tak zaha tak to pretrpim. 😖

zuzanat
7. aug 2008

mne akosi blbne notebook, mam stale tu ponku zo startu na panely, slak ma trafi. este aj filip sa prebral a stale mrnci, je akysi nervozny dnes.
ja som tiez chcela tie stucne, ale su fakt drahe, mozno objednam tie 2pary za 240sk. ako sa to da urobit z podkolienok? akosi mi to nepali.
prave pozeram na na MMb veci na zimu, lebo pre neho nic nemam, a ani nemam predstavu co bude potrebovat.
lilly ja som na zahu pila bystrinku, ta mi vzdy zabrala 😉 a plienky som mala z plienky.sk, su tensie ako kedysi, ale inak su dobre. akurat ich neneperiem s vecami, lebo mi tam ostavali zmolky.

to som zvedava co som popisala, ked na to nevidim cez to blbe okno 🙄

katarinkad
7. aug 2008

ja neodporucam tieto plienky
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2784321
kupila som modre a su ako sitko 😒

Inak som kupovala normalne v obchode zopar bielych a obrazkovych a su neporovnatelne hrubsie a kvalitnejsie. Takze najlepsie je kupit v obchode, ved teraz maju vsade plienky.

lilly
7. aug 2008

mne to palenie sa robi hlavne z ovocia, co je kyslejsie, alebo z coca coly a pod.. no aj to nie vzdy, nechapem..
bystrinka je co? nejaka mineralka?

zuzanat
7. aug 2008

to je take nieco ako sumienka, v takych istych sackoch a musis to vypit kym to peni, nie je to moc dobre, ale pomaha to

lilly
7. aug 2008

zuzik skus na ten notebook urobit scandisk a restart.. ci sa nespamata

lilly
7. aug 2008

jaaaaaaaaaaaj, tak o bystrinke som nikdy nepocula, no pozriem sa na to, dik 😉

mouse
7. aug 2008

Ahojte, Romi, raz si tu pisala nieco o mrazeni cukety. Akosi vela sa mi jej urodilo, uz ju nestiham ani rozdavat, namrazila som obalenu v trojobale. Co s nou este mozem urobit? Dat ju do mrazaku struhanu? Lilly, to to je nemile, to palenie... Mne lekar poradil malox, lunex a polystyrenove chlebiky. Ta manduka je pekna... Ale paci sa mi aj cervena aj ta modra, len ta cierna nie... Cierna sa mi k babatku voec nehodi, ani na nositko.

anamor
autor
7. aug 2008

alebo skus iskru, to je vlastne ta bystrinka.
no normalne zuzi spodok odstrihnes a je to, ono je to niečo ako štucne, nie prave ponozky, malej obleciem a hodim foto, ale teraz zaspinkala, tak neskor 😉 aj ked predpokladam,ze si da 20minutovku

lilly ak mas kiku letak, tak tam je sada 5ks plienok v akcii teraz, tie su dobre. hybler ci taka znacka by to mala byt, ja ich mam a su ok, ako biele. ja som ich inak kupovala v obchode.

mouse
7. aug 2008

Bystinka sa tusim dava po opici 🙂 , ale vraj funguje zarucene.

anamor
autor
7. aug 2008

mouse uz minule som sa chcela spytat, vy ste si teraz chceli aj adoptovat dietatko?

mouse
7. aug 2008

No, jedno konkretne ano. Sice az do noveho domu, ale to trva, kym sa vsetko vybavi, tak to asi tak aj vychadzalo.

zuzanat
7. aug 2008

no teda mouse, to som nevedela, a kolko ma rokov do dietatko? tak nech vam to dobre dopadne 😉

mne tak blbne net, ze uz na to nemam nervy, tak ideme asi von.

romi som vcera kupila tie cumle co mate aj vy a malemu sa pacia, aj ked su az od 5.mes., vel.2 🙂

lilly
7. aug 2008

anamor, tie plienky z letaku som chcela akurat dnes v kike pozriet, ideme tam pre skrinu do detskej, aj tie plienky s obrazkami, maju tam dobru cenu, no predpokladala som, ze budu sitkovite.. ale kuknem na ne, hlavne, ked tebe sa pacia. Aj prebalovaciu podlozku tam maju mat v akcii, tiez celkom dobra cena a este zehliacu dosku, ta nasa je uz hrozna, lezie mi na nervy..

lilly
7. aug 2008

miska, cuketu mam aj ja namrazenu, len tak normalne ju nastruhas a odlozis do mraznicky, potom z nej urobis v zime privarok, alebo do zemiakovych placiek supnes. 😉

anamor
autor
7. aug 2008

zuzi mi mame velkost 1 stale, ale po pravde neviem na ake obdobie su, ked pojdem do dmky, mrknem na to, aj tak tam uz potrebujem ist.
akurat najkrajsi svetlo-ruzovy sa nam niekde stratil, resp. uz druhy tyzden ho neviem najst a taky uz nikde nie je, ale nevadi, ja tuzim po zmene a chcem kupit najaky co sa da aj vesat, lebo tieto mi v tomto pripadaju neprakticke, ze su stale na zemi, ale inak su ok.
ofotila som malu v design socks 😉 pridam foto

mouse
7. aug 2008

Romi, Natalka je nadherna 😵 . Tie navleky jej naramne pristanu 😵 . A na tom privitani bola kocka.

mouse
7. aug 2008

Zuzi, uz bude mat 8. Je velka. Ale tak to vyzera, ze z toho nic nebude a este neviem, ci to prekusneme, alebo sa pustime do boja.

anamor
autor
7. aug 2008

miška drzime palčeky 😉

lilly
7. aug 2008

miska, tak snad to vyjde 🙂
romi, natalka je super v tych navlekoch 😵

lilly
8. aug 2008

dobre ranko
vcera sme doniesli skrinu z kiky, uz ju len poskladat 🙂
tie plienky tam boli o nicom, bola to nejaka nemecka znacka, ale totalne su ako sitko, tak som nekupila. Este sme kupili prebalovaciu podlozku, ruzovuuuuu 😵 a zehliacu dosku