Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
13. máj 2009

Dobre ranko 😉

my sme mali otrasnu noc 😒 😒 😒 no co uz nemozu byt vzdy len dobre.

lilly, zlatucka stolicka. Sa mi paci hlavne to otacanie, urcite to je fajn vec ked si ju mozes natocit kde chces. 😵 Liluska si tam krasne sedi, akoby uz sama vedela. 😉

Zuzi, a preco Mario nechce aby ste to takto spravili? Poznam vela rodin, ktore to maju takto poriesene v mensich bytoch.

zuzanat
13. máj 2009

ahojte, nasa noc bola tiez otras, Filip zacal soplit, celu noc sa budil, co sa mu zle dychalo.
KAtka mne sa to tiez moc nepaci, ze prideme o spalnu, ale vidim to tak, ze inak to nepojde 😅
Lilly naozaj krasne sedi, to nas Filip je oproti vam pozadu 😅
My sme uz zbaleny a ideme k nasim, krasny den 😉

lilly
13. máj 2009

ahojte, dakujeme za pochvaly, to natacanie sa paci aj mne, ma 6 takych poloh.
lilly este ale uplne sama nesedi, stale ju to po chvili prevazi na niektoru stranu, no v tej stolicke je to super, lebo ma dookola oporu a aj ked sa prevazi, tak len po niektore operadlo 🙂
inac aj my sme mali otrasnu noc, kedze lilly zaspala uz pred siestou na nocny spanok, ani sme nekupali, zobudila sa o desiatej, narychlo som ju aspon prebalila, napapala sa a hned nastastie zaspala, no potom bola este 3x hore do piatej a posledny interval nechcela zaspat 2 hodiny 😖 uz ju asi budem vecer budit, nech tak nezaspi, lebo to je potom otras.. aj tak je v poslednej dobe aspon 2x hore, no keby aspon hned zaspala...
katka, ako je borkovi?

lilly
13. máj 2009

kde ste vsetky zase zmizli? ☹ mna boli hlava po tej divnej noci a nic sa mi nechce 😖

katarinkad
13. máj 2009

dnes tu zase nikoho niet? 😒
Neva, ja si aj sama popisem..... 😀

zuzi, uzijte si to u vasich...predsa len lepsie ako byt stale s F sama doma. 😵 😎

lilly, B sa ma fajn, robi same somariny, doobeda dospaval noc a teraz sa stvera na vsetko mozne v kuchyni 😀 😀 No tie vyrazky mu nezmizli este. 😖
Ty uz o chvilu aj zacnes prikrmovat, ci nie? 😝 Ved stolicku uz mas 😀

katarinkad
13. máj 2009

lilly, sme naraz dosli 😀

ja som dnes objednala B taky vacsi uterak s kapuckou, lebo do tych malych ho uz davno nezabalim po kupani, aj zupanik aj tie ponozko-navleky na nohy co vy mate, ze vyskusam na leto 😀 😎

lilly
13. máj 2009

my sa chystame von, este kojim a poojdeme, dufam, ze lillus je dost unavena 🙂
prikrmovat zaciname v nedelu, lilly dostane nedzeľňajši obed 😵
ja som zas objednala taky 4pack pancusiek next z ebayu, 4 za 11,98 libier aj s postovnym, tu na mmb za take iste chcu 4,98€ za kus, zdieraci 🙄 ja rada obliekam lilly na doma len tak body a pancusky, lebo ma nebavi 250x za den obuvat ponozky, kedze ju strasne bavi si ich zakazdym stiahnut aleb skopat 😀
lilly mi tu zachrnela.. hmm, ako ju teraz teleportujem do kocika?! 😨

katarinkad
13. máj 2009

lilly, dufam ze bude slepacia poliefka, rezen a zemiaky 😀 😀 😝 😝 😝 Som zvedava ako vam bude chutit.

Inak ja Borka takto tiez doma obliekam, uz od narodenia som mu davala kosielky alebo body a pancusky. Mne to takto tiez najviac vyhovuje, aj ked niektori ludia sa divili ze stale je v pancuchach, ze preco mu nedavam duapcky 😨 😀

anamor
autor
13. máj 2009

ahojte, my sme rano mali cvicenie a potom sme trosku behali po obchodoch 😉 teraz konecne varim veceru /osuch 😉 lillus ked ho stale spominas/
miska myslela som tie 2 tyzdne ako lilus napisala 😉 ze kym budu statnice PO
u nas je dnes skaredo, neviem ci pojdeme von kocikom, uvidime aka bude mala.
Liluska si sa rozobjednavala 🙂

kati veru vacsi uterak je lepsi, ja som male tiez uz davnejsie vylucila a bolo mi smutno za nimi ☹

lilly
13. máj 2009

kati, nie zemiaky, ale zemiakovy salat 😀 😀 😀 a poriadny mastny falat rezna k tomu 😀
mala mi v kociku hodinu nespala, bud lezala, abo sedela, abo revala, aj tesco prerevala 🙄 tak sme futasili domov a pred blokom zaspala 🙄 tak som sa prechadzala este polhodinu po sidlisku..
idem si dat kavu a zele piskotiky, som si nakupila do zasoby v tescu 😝 😀

lilly
13. máj 2009

joj, lilly mi spadla z postele 😢 my sme boli v kuchyni a len taky tupy buchot som pocula.. musela sa nejak pregulat cez nu a zgulat sa na zem, nastastie na koberec, ale do takej divnej polohy, hlavu mala na skrini a nohy pri posteli, ze neviem ako sa jej to podarilo.. no vyzera byt v poriadku, ale ten rev po tom 😢 ale dost rychlo sa utisila potom pri kojeni, sa asi viac zlakla ako udrela.. no ja som ostarla o 10 rokov.. joj sprosta som 🙄 ☹

katarinkad
14. máj 2009

Dobre ranko 😉

lilly, juj, no hlavne ze liluske sa nic nestalo. 😵 Uz budes musiet byt v strehu aj ty. 😀

Ja sa dnes citim ako mechom buchnuta, som dostala MS a boli ma hlava 😖 😖 😖 ...proste super den pred nami. 😠

Idem varit dnes tie rezne, co mam recept od teba lilus. 😝

lilly
14. máj 2009

mnaaam, dala by som si.. ja nemam nic navarene, musim daco vymysliet

silente
14. máj 2009

Ahoj holčinky, jen Vás zdravím. Koukám, jak Vaše ratolesti všechny krásně rostou. Já mám dle uzv první termín teď v pondělí, tak se pak určitě ozveme 😀

katarinkad
14. máj 2009

Silente ahooooooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak ty nam uz s lasenkou ides rodit, co? 😅 Uf, ale to zbehlo.....budem drzat fsecky palce, nech to ide lahko a hlavne nech ste zdravucki.

anamor
autor
14. máj 2009

ahoj sil, tak to budeme mat rocny rozdiel medzi babami 😉 rovnako ako s lasenkou, myslime na teba a drzime palceky 😵 😵 😵 😵 na rychly a hlavne lahky porod.

lilus hadam je vsetko ok, neboj 😉 nevycitaj si to, ale uz ju samu nenechaj, nikdy!

kati ms juj verim bolesti, ja cakam od piatku, zatial neprisla, to akoze to bude chodit kedy sa jej zachce, take som ja nepoznala 😕

silente
14. máj 2009

Moc děkujeme. No bude to mazec, ale však my to s Lasenkou zvládneme 😀 Stejně nemáme na výběr 😀

lilly
14. máj 2009

jej sil, ahoooj
tak nech je to rychle a co najmenej bolave a nech ste obe zdrave 😵 urcite sa potom ozvi 😵

lilly
14. máj 2009

som nevydrzala a dala malej dnes prvy vazny prikrm, zemiacik s mrkvou 🙂 spociatku aj usta otvarala, ze este mi daj, zjedla asi tak 5 lyziciek na 20 podani, na prvykrat som spokojna 🙂

katarinkad
14. máj 2009

lilly, blahozelame k 1. prikrmu!!! 🙂
Ta co si nepockala do nedele na salat? 😀

romi, mozno ani MS nedorazi 😀 😀 😀

Ja som dnes nepouzitelna, hlava furt boli, je mi na grcanie 😒 ☹ 😖

lilly
14. máj 2009

No ta stolicka ma tam drazdila.. 😀 a ked som tam mala lillusku posadenu a ja som pri nej jedla, tak tak hladne na mna pozerala 😀 tak som si povedala, ze to uz je jedno, ci jej dam prikrm v nedelu alebo vo stvrtok 🙂
my sme boli vonku, no dost zima tam bola a fukalo, tak sme boli len kratko.. a nasi sa boli dole pozriet na malu v kociku, tak ma len zdzubali, ze jej je urcite zima a preco som pod nu daco nedala a kraviny dokola.. joj len ma nasrali 🙄 som im sice povedala svoje, no aj tak este penim... vsetko musia stale skritizovat, len co ma zbadaju... 😠

anamor
autor
14. máj 2009

kati nebojim sa ze nepride 😉 fakt nie, ako zuzik nedavno 😉
lilus super k jedeniu 😵 uz ste aj vy polovelkaci 😉 do zdzubanie si viem predstavit... drazdili, neries 😉

u nas cely den leje 😠 N bola unavena a znicena, tak uz spi, juj bola neznesitelna, sa jej necudujem, aj ja som si musela lahnut podvecer, inak by som skolabovala asi. Juj a aka kosa je 😒

lilly
15. máj 2009

ahojte, ja som dnes spala dokopy tak 4,5 hod 🙄 ani nepisem ako sa citim 🙄 lillus mala rano uz o stvrtej o 5:15 zaspala sice, no pred siestou uz bola zase hore ☹
kati, tetuska z ciech mi uz poslala vlozku do kocika 😵 tesiva som 😵 mohla by pasovat aj do mutsika 😵 inac nasla som doma 200Kc, co mame doma bohvie od kedy, uz po tom, co som mala tamtie zamenene.. 🙄 ma to trochen rozladilo.. no keby nepasovala aj do mutsyho, tak mozno kupim aj donho 😀

katarinkad
15. máj 2009

Dobre ranko 😉

lilly, mali sme tiez hrooooooooooooznu noc 😠 😠 😠 😠 ...ani som uz neratala kolko x som bola hore 😒 Som mrtva, hlavne ze B je plny energie. 😨
Vasich neries, aj ked to serka, ty predsa njlepsie vies co je dobre pre malu. 🙂

tetuska je teda nejaka rychla. Ja som sa s nou dohodla ake latky chcem, ale este som koruny neposlala, bo musim zamenit.

lilly
15. máj 2009

a druhu latku si aku dala?

katarinkad
15. máj 2009

z jednej strany bude cisto oranzova a z druhej tie kvety co si mi vybrala 😵
Mas tu vacsiu s tymi bocnymi onymi? A sedi to?

lilly
15. máj 2009

no este neviem, ci to sedi, ked to len vcera poslala.. 😉 ale dufam, ze bude.. ty si dala tu mensiu? tie kvety tvoje sa mi inac velmi pacia 😵 aj ta oranzova tam bude fajn 🙂

katarinkad
15. máj 2009

lily, ja som to pochopila, ze uz ju mas doma 😀
ja som tu vacsiu objednala.
Tu oranzovu preto, lebo na kocari je taky oranzovy pajac, ci co....asi aj na tvojom 😵

juj, sa mi tak chce spat, ze az 😒

anamor
autor
15. máj 2009

caute kocky, tie mizerne noci nezavidim. N vcera o siedmej zalomila a s viacerymi zobudeniami sme spali skoro do osmej, vcera bola nemozna z toho uprsaneho pocasia 😠 ale v noci sa dalo, nastasie, oproti vam uplna lahoda. Ja som bola vcera cez den velmi unavena.
inak mrska prisla dnes 😉
rychle su s tymi podlozkami, teta maka a zaraba ako diva 🙂

lilus ti vasi nohroza, ale viem o com hovoris, jednym uchom dnu, druhym von ...

katarinkad
15. máj 2009

tie noci su hroza, no ale co uz, sa vyhovarame uz par mesiacov na zuby 😀 😀 😀 no zuby nikde 😀 😀 😀

juj, vam poviem ze ja som taka vytocena, na to dzubanie 😠 😠 😠 Ja uz pred mojou mamou ani nesmiem povedat ze som unavena, lebo ona zo mna hned spravi neschopnu matku 😨 😨 😨 😨 ....ze ked ona mala nas, tak aj plienky prala, zehlila, nemala automaticku pracku, vsetko vyvarala na peci, varila, mala 3 deti, aj do prace nastupila po pol roku a bola sama lebo oco chodil na tyzdnovky a segra /akoze prve dieta/ bola strasne zla, cele noci nespala a ona to v pohode zvladla........proste bla, bla, bla, ..... no co ja mozem byt unavena, ked plienku hodim do kosa, vyperie mi pracka, navarit to je nic a Boris je uzasne dobre dieta 😠 😠 😠 😠 no slak ma ide trafit, clovek nema oporu ani vo vlastnej matke.