Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
16. feb 2009

Krasne ranko babulky 😉
my sme mali pekny vikendik, len skoda ze uz skoncil. My opat navstevny 😀 a nakupovaci. Ale my to mame radi. V sobotu sme boli v MAXe, trochu na nakupy, mangelik nam este rano dal pekne valentinske darceky a potom mi este kupil spodne pradelko, Borkovi sme kupili pancusky a nove cumliky, boli sme na kolacik a tak..... 😉 super bolo, potom navsteva u svokry, ale na moje prekvapenie bolo fajn, svokor mi daroval na valentina ruzu a bonbonieru 😀 😀 😀 . A vcera sme mali zase navstevu my. 😵

Musim sa pochvalit, lebo nas zlatusik malicky sa krasne pretaca od piatka z chrbatika na brusko. 😅 A v sobotu prvy krat papal uvareny zemiacik a mrkvicku. Mnam, myslim ze mu chutilo, usmieval sa a mlaskal. 😝 😝 😝 A stolicka je super vec. Odporucam.

zuzi, ja som tiez nejako nepochopila co je s Filipkom? 😕 Preco ma take problemy s pindurikom? Ja stahovat urcite nemienim. Vela som o tom citala aj kadejake relacie som pozerala a neodporucaju to.

lilly
16. feb 2009

ahojte,
moje dieta sa zacina menit, posledne 4 dni spava v noci v postielke, vacsinou sa vecer napapa a bud zalomi uz u mna na posteli, alebo ju tam uspim s dudlom a prelozim do postielky a potom tam spinka a ten spaci interval sa kazdym dnom predlzuje o pol hodinu, zacalo to s 5,5 hod a dnes to bolo dobrych 7 hodin, zatial nas rekord 😵 spala od 23:00 do 6:15 😕 😵 Vcera vecer sice nejak nechcela zaspat, podarilo sa jej to az o tej jedenastej, no tie predosle dni spala uz o pol deviatej a raz zaspala dokonca sama v postielke, bez akehokolvek uspavania z mojej strany, akurat, ze mala cumel 🙂
vcera sme mali tiez navstevny den, bola u nas moja segra a potom este otec a v sobotu bola zase moja mama s neterkou.. no liluska je vtedy dost nie vo svojej kozi, ked je okolo nej tolko cudzich ludi, aj ked teda nie su cudzi, no vidi ich menej casto.. viac place a je taka nervozna 😖
a este je na nej zvlastne, ze najviac keca s ockom.. 😀 ked sa jej prihovaram ja, tak porozprava tiez, ale len tak mierne, no ked sa nad nu nahne jarko a zacne s nou debatit, tak vtedy spusti jak o dusu, gagoce, vyska, rehli sa.. no radost na nich pozerat.. 😀 a s inymi ludmi nepokeca skoro vobec.. no tatova dcera to bude zjavne 😀

lilly
16. feb 2009

katka, ty si sa este minule pytala, na obraz z fotky na stenu.. My take mame, tu velku fotku, teda obraz nas dvoch zo svadobnej fotky, mam to tusim aj v albume. Je to super kvalitne, urcite si dame este aj nejake male obrazy aj s liluskou urobit.
davala som to robit na www.mojobraz.sk super stranka, odporucam 😉

cez vikend som lilke poobjednavala par veciciek z MMB - spaci vak, uz taky vacsi, lebo mame len jeden a za chvilu zneho vyrastie a rada v nom spava a ked sa mi zaspini ten jeden, tak ho musim este v ten den vyprat, kedze nemam nahradu; potom jedno take tricko /no je to velkost 86, bude mat tak o rok/, kde je napis mum & dad = me 😀 a este jednu sexi riflovu suknicku, ze by bola mala paradnica v lete.. aj mama ma taku suknu, no asi sa do nej do leta nevtrepe 😔 🙄

katarinkad
16. feb 2009

lilly, pekne spinkate 😉

ja som presne myslela na tu stranku co si tu hodila. A aky mas rozmer toho obrazu? A kolko stal? Ak mozes prezrad. Ja by som to tiez skusila dat urobit, len nemam ziadnu taku peknu fotku, trebalo by taku spolocnu rodinnu. 🙂 Aj ako darcek by to bolo super.

Dobre si nakupila 😀

No neviem ci sa tiez nedam aj ja ostrihat. Ale nie preto ze scem, ale preto ze mi zacali hrozne padat vlasy. ☹ Ale je mi luto ich dat ostrihat, lebo uz mam take dlheeeeeeeeeee. Ani nepamatam kedy som take mala.

A od dnes zacinam cvicit. 😠 Aspon brusaky. Som tucna jak svina. 😠 A na bruchu mam take sadlo, ze hruuuuza.

lilly
16. feb 2009

no ze by nebolo malo, objednala som este dve riflove satocky pre malu 😵 ale za take smiesne ceny, ze som to musela kupit. Jedny za 2,65 a druhe za 3,98 a ta suknicka bola za 2,80 😵 + este nejake to postovne vsade.. postarky sa teda nanosia ku mne.. 😀 aj teraz mi prislo jedno tricko z bonprixu 🙂
katka, ten obraz je nejak 45x64 a stal okolo 1150 sk, nepamatam presne.. tam sa cena odvija od rozmeru. U mna to bol darcek odo mna pre muzika na vianoce 🙂
Katka, daj sa trochen pristrihnut.. vlasom to prospeje.. aj ja som mala uz take dlhe vlasy ako este nikdy a sice som to nechcela az take kratke, no aspon je zmena, ved dorastu, ako sa poznam, zas aspon rok kadernicku neuvidim.. 😀
ja som cvicila az raz! a o slanine na bruchu ani hovorit nechcem.. tak ma serie.. no zaroven sa neviem krotit, ze by som si nejak davalo pozor pri jedle a ze by som cvicila.. ach jaj.. no co sa potom stazujem, ze?! 🙄

katarinkad
16. feb 2009

som si myslela, ze nejak tak cez tisicku to stat bude. No pouvazujem o tom. 😵 A cele si to objednala cez net? A doniesol kurier?

lilly, lenze ja odkedy som porodila, nic som neschudla, stale mam tie kila 😠 😠 😠 dokonca mam pocit ze este viac priberam ☹ ☹ a ked sedim tak ta slanina na bruchu mi hrozne zavadzia, ani predklonit sa poriadne nemozem 😢 😀 ale ked ja tak lubim sladkeeeeeeeeee 😝 😝 😝

lilly
16. feb 2009

prislo to postou, nie kurierom. Ale v poho, bolo to v takej bublinkovej folii a v krabici, velke a ploche 🙂
ved si tam skus nahrat nejaku fotku, a tam ti potom ponuka rozne rozmery aj s cenami, aj rozne efekty sa tam daju volit, alebo rozkuskovat ten obraz na viacero mensich, no super to je, som sa vyhrala vtedy stym, aj ked som vlastne nedala ziaden efekt urobit.. Potom ti to ukaze nahlad, ako to bude vyzerat..
katka, ani ja som nic neschudla zatial, praveze som mala aj menej ako mam, ale cez vianoce mi nabehlo 1,5kg naspat.. no hruza proste.. mala by som si vstupit do svedomia.. a sladke tiez zeriem.. kazdy den horalka, niekedy aj dve tri.. a hlavne odkedy som nasla jej lacnejsiu verziu, inac je to ta ista origos horalka od Sedity, ktoru ja tak lubim, len ju bali tesko ako arasidove oplatky, ci ako jej hovori.. tak jej jem este viac.. 😝

anamor
autor
16. feb 2009

ahojte,
tu sa chudne 😕 tak to teda nie, dievcata ste krasne, do leta daleko a vy ste tot nedavno rodili. U mna nastala zmena, ked mala Naty pol roka, odvtedy obleciem fakt vsetko co predtym a moje tehu +20 takze kocky kliiiiiiiiidek, to chce cas. Niekde som citala krasnu vetu: Tak ako tehotenstvo trva 9mes, tak aj navrat tela matky do normalu trva 9mes - takze to ani u mna este nenastalo 😉
obrazy su krasne, pred Vianocami som aj ja pozerala, asi si tam dam spravit nejaku Natinkinu foto alebo nasu spolocnu z atelieru, uvidim este. Aj ja som posledne dni na MMB - tiez kukam malej saticky uz na leto, lebo v obchodoch sa mi nic normalne nepodarilo najst 😉 a tie co Naty mala boli vsetko 62, 68 a uz su jej vsetky male 😉

inak lilly super spanok, len sa moc nechval tu na konovi, bo to bude minulost 😀 😎 ale prajem vam to. U nas vsetko v poho, ludi miluje, rehoce sa, par uderov hlavy vikendovych mame za sebou 😝 no sidlo male je to... zaspavanie pekne, spanok budiaci sa, asi zuby zasa, hnackuje mi trosku, ale inak poho 😉

jankazaba
16. feb 2009

ahojte

veru leto sa blizi, aj ja by som mala nieco robit so svojimi kg navyse 😅
chodila som sice do posilky, ale jeden den v tyzdni to naozaj nestaci...

a ja uz mam hlboko po 9tich mesiacoch... a stale nieco navyse ☹

zuzanat
16. feb 2009

ahojte, Filipkovi je uz lepsie, place len pri stahovani.Len zubky stale nema prerezane, tak ho to boli, v noci dobre nespi.
Romi on ma stale ten pruh, ale zaroven mu stahoval aj predkozku, netusim preco, nesuvisi to s tym. a este mi povedal, preco som mu to nestahovala. tiez som citala, ze sa to nema.a dost ma to vytocilo, ked som videla, ako strasne trpi.

o kilach naviac viem svoje a tiez u mna neplati, ze do 9mes na predporodnej vahe.Brucho mam tiez strasne, ide mi to na nervy, tiez stale cosi jem.resp. cely den nejem a vecer ked si uvedomim, ze som hladna a nejdela som, tak jem aj klince 😅

Mario je chory, ma chytene priedusky, tak mame "veselo" a sme u nasich, lebo ze tu ho budeme aspon obskakovat. lebo doma by som sa venovala len malem a na neho by som nemala cas...

MMB som aj ja pozerala, kratase a pod, ale nic sa mi tam zatial moc nepacilo. my mame vela letnch triciek z min. leta, tak mu ich musim vyskusat, ake mu budu...

uz som aj zabudla, na co vsetko som chcela reagovat...

katarinkad
16. feb 2009

zuzi, no chudatko Filipko ☹ , a preco ti kazal dr. stahovat mu? Ved ked s tym nema ziadny problem tak naco ho trapit.

zuzi, ty si chuda jak lata, tak co sces? 😵

ste ma nakazili s MMB, som dnes objednala Borkovi vetrovecku aj rifliky.
😅

Moje chudnutie dnes dopadlo katastrofalne, cely den som sa drzala, obedovala som len cestovinky s tofu /ze dieta/ a potom som dostala taku chut na sladke a taky hlad ma prepadol, ze som nasla zabudnuteho mikulasa z cokolady este od vianoc a som ho celeho zozrala 😔 😔 😔 A ked dosiel muzik domov, tak doniesol keksiky, tak aj tie som spraskla. Och, joj.....

lilly
16. feb 2009

zuzi, to je nejaky debko ten tvoj urolog.. to si nemohla povedat, ze si to neprajes, ze by mu to robil? To je nejaky stary chren urcite.. Dufam miska, ze ty k nemu nepojdes..
Tie moje nakupy z rana neboli vsetko.. este som od jednej baby, co som od nej objednala saticky, kupila este dve nohavice na jar a jeden svetrik.. 😀 ale mala super ceny, uplne smiesne 2,32; 3,32; 2,82 a krasne vecicky, este aj znackove 😵
dnes sme boli vonku aj s tou kamoskou, sice len pol hodinu som bola s nou, potom uz sama, no bola strasna kosa, som skoro zamrzla, no aj tak som bola hodinu a pol

lilly
16. feb 2009

jaj, katka.. super dietu mas... som sa dobre nasmiala nad tym tvojim popisom, si to viem presne predstavit.. 😀 😀 😀

mouse
16. feb 2009

AHojte, Lylli, k tomu urologovi chodil moj a manzelov tatino a viem o nom svoje, neisla by som s malym k nemu ani za svet. V Tn je este jeden, ten je celkom fajn, alebo v nemocnici, tam su celkom fajn a mam tam kamosky sestricky. Kludne by som isla aj do Ba k tomu, co ma ucil, radsej ako k tomu ... Peciem pizzu, uz tu rozvoniava. Len tolko k mojej diete. Ja som sa na vahu po porode nepostavila a neriesim to, nohavice nosim vacsinou tehotenske. Kati, super, ze Borkovi chuti zemiacik a mrkvicka.
Lilly, tie stolicky musime este prebrat, uz mi to hori. Katka, Robko sa prevracal z brucha na chrbat a opacne ked mal sest tyzdnov, teraz uz dlhsiu dobu vobec nie, neviem, ci to zabudol alebo sa mu nechce.

mouse
16. feb 2009

Kocky, jednej kamosky dcera zacala sediet v 3m a ked mala 3 pol, uz lozila po styroch 😝 😝 😝 . V troch rokov uz zjazdovala v Tatranskych zlaboch v dvoch lozila po skalach... Nuz rodicia sportovci obaja, tak asi preto.

anamor
autor
16. feb 2009

ahojte,
na filipka stale myslim a je mi ho moc luto, zuzi uz to musite nejako prezit,neboj dobre bude. Aj chory tatino nic moc, ja reku ze je sam vo vasom byte, ze karantena... 😉

kocky vsetky ako ste /okrem misky, ktoru chvalim/ nerieste tie kila, to sa spravi este, dietne budete nervne a z toho aj vase deti, trosku obmedzte sladke, na jar castejsie s deckami kocikovat a ono sa to spravi, ziadne drastaky! 😵 😉

mmb aj ja riesim, veru motivujete ma, mrkala som par dni, tento tyzden asi nieco objednam, aj vy dlho pozerate a objednate? ci objednavate hned? 😉

jani balenie ako? 😉

miska mnam pizza, nam tu dnes rozvoniava pudingovy kolac /cesto z pekarnicky 😉 /vyzera mnam, akurat sa mi roztiekol dost, ale nevadi 😉

jankazaba
16. feb 2009

anamor - balenie pomaly 😝 , ale zohnali sme bednu do ktorej to budeme ladovat, takze zajtra sa to pohne, vo stvrtok by sme to chceli definitivne poslat...

miska - pizza mnam... akurat som v kuchyni a snorim co by som dobla 😀

katka - ja mam podobnu dietu - cely den skoro nic a ptom sa neviem dojest ... ☹

zuzi - filipkovi drzim palce, aj tebe - drzte sa...
pre toto som rada ze mam babu... poznam tieto "pindikove" zalezitosti z blizkeho okolia...

ja som pred nedavnom objednala terezke z mmb krasne opalovacky...uz sa tesim ked jej ich obleciem 😵

katarinkad
17. feb 2009

Dobre ranko,

ja uz varim Borkovi obedik - zemiak a mrkva 😝 😝 😝

romi, ty sa mas, ked si schudla za 9 mesiacov nejako lahko. Ale ja uz som skoro 5 mesiacov po porode a ani kilecko. 😔 😔 😔 Nejak som to neriesila doteraz, ale uz mi tie zahyby a pneumatiky zacinaju vadit. 😠 Moj muzicek sa smeje z mojej pneumatiky okolo pasa 😀 , ze aspon sa v lete neutopis, ked pojdeme na kupko. 😀

misi, ja nechapem ako sa Robko mohol tak skoro pretacat 😕 v 6 tyzdnoch??? Ved normalne sa vyvajajuce dieta sa zacina pretacat z chrbta na brusko ako 6 mesacne. No tvoje dieta je nejake ine.
Babulky a kedy asi zacne babetko sedkat? 😵

zuzanat
17. feb 2009

ahojte, tak nasa noc bola totalne brutal, stale mrcal, cestoval po posteli, prehadzoval sa, no nic moc. uz nech su tiez zuby vonku 😝
Odkedy mu ten blby doktor pretahoval pindura, tak sa nechce kupat. lebo ked sme v piatok od neho prisli a nemohol sa vycikat, tak som ho dala do vane a cikal do vody a teraz ani za svet si nechce sadnut, strasne pritom place 😔
Miska keby som vedela skor, co si mi na neho hovorila, tak by som k nemu nesla, no co uz narobim, moja blbost 😔
Mario je totalne hotovy, ani neje, len spi. on je sam v izbe, my sme spali so segrou v obyvke, tak je v karantene 😀 Len uz aj Filipovi tecie akosi sopel 😖

Filip sa zacal tiez skoro pretacat, uz presne neviem, ale viem, ze skoro a uplne sam sedel na konci 6mes. on uz je teraz velky odvazlivec, ked stoji, tak sa aj pusti a skonci na zadku 😀
Veci na MMB ked pozeram, tak si ich najskor ukladam a az potom vyberam to naj. ja mam viac menej nakupene z viedne, len este nejake kratase, tricka, opalovacky a jarnu bundu a to uz aj topanky bude treba-aha, tak este dost mi toho chyba 😅 😀

Jani prajem pevne nervy pri baleni, si to neviem ani predstavit, zeby som teraz mala vsetko balit 😕

anamor
autor
17. feb 2009

caute kocky, mi ideme obedovat, potom mame navstevu.
Natalka sa zacala pretacat v 5tich mesiacoch pravidelne, predtym to prilezitostne parkrat spravila, sama sedela okolo siestich mesiacov a sama si sadla ked mala 7,5mesiaca, akoze ze sa zvrtla a sadla a prisla na ten grif.

kati ja som prvy polrok, do natinkinych 6tich mesiacov do nicoho nevosla, na leto som si musela nakupit same nove oblecko... to bolo hrozne, som furt depkacila, potom sa to nejako zlomilo a obliekla som aj rifle, co som nezapla ked som bola tehotna v 2hom mesiaci a to som ja nemala velke brucho, len proste som hned pribrala.

zuzi drzte sa.

od rana kukam na mmb satky na leto pre malu, lebo to som nezohnala vo vypredajoch 😉 a chystam sa na nejake ulovky este, len ked tam je toho taaaaaaaaak vela 😅

jankazaba
17. feb 2009

ahojky

no, uz to u nas vyzera ako po bombardovani 😝 - mame jedno izbovy byt, v predsieni obrovsky kontajner na veci, v kuchyni kocik, detska stolicka, pavuk, krabice roznej velkosti...., v obyvacke 4 bicykle zlozene v krabiciach, v jednom kute izby kopa oblecenia, v detskej postielke nahadzane drobnosti... a spiaca terezka na rozkladacom gauci oblozena paplonmi a poduskami aby ked sa zobudi, nekydla na zem 😀 😀 😀

lilly
17. feb 2009

ahojte, ja dnes cely den obzeram bundicky na jar na mmb 😀 ale straaaaasne vela ich je, ach jaj tazko si vybrat 😀 ale uz som odpovedala na par inzeratov, no este nie zavazne..
jani a tam budete mat byt, ci dom? A blizko mora?
ako sa vlastne prejavuje pretacanie z bruska na chrbat? ze ked je na laktikoch, tak sa pregula na chrbat? ci je tam aj ina technika? 😅

katarinkad
17. feb 2009

juj, jani tak uz mate skoro zbalene 😉 A neni ti smutno, ze odchadzate? 😔 😔 😔

lilly, ja som dnes tiez obzerala MMB, ale ked chlapcenske veci nie su az take pekne, Boris rastie ako z vody, uz mu treba take velke veci, a to uz nie su take zlatucke ako malicke 😒 Ale nieco som predbezne vybrala.

a liluska sa uz pretaca z bruska na chrbatik? Tak ako pises, ked pasie, tak sa samo babo pretoci na chrbatik 😵

jankazaba
17. feb 2009

lilly - zatial neviem, preto ide manzel skor aby nieco nasiel... co tam ma tych kamosov, ti zatial nieco ponachadzali, ale vybrat si musime sami... hladaju aj domy aj byty... uvidime co si vyberieme

a dufam, ze to bude blizko mora 😎 😎

katka - zatial mi neni... ale verim ze kazdym dnom mi bude viac a viac.... ☹
za posledny rok som sa uz dva krat stahovala, takze akoby to uz k nam patrilo... zatial akoby vedieme "kocovny" zivot 😉

a nastastie mame len jednoizbovy byt, takze nemali sme kde mat vela veci...., a zimne veci - napr. lyze tu zatial nechavame....

anamor
autor
17. feb 2009

ahojte, navsteva dopadla paradne, super bolo, potom sme sli deti uspat von, tam tak fukalo, ze som myslela, ze umrem od vetra a zimy a snehu, brrrrr 😒 hadam nenachladnem z toho.
natalka vecer zalihavala snad hodinu, unavena ze lezala, iba sa plazila tvarou po posteli, uplne ze vycerpanie 😝 dufam, ze uz spinka.
juj jani to teda musi byt u vas parada, neboj dobre bude, nie je dolezite kde, ale ze budete spolu ako rodina a nie je to na konci sveta 😉

lilus ano taka technika, len musi pochopit, ze rucku treba spod seba vybrat, tazsi je grif z chrbatika na brusko, ale aj to pojde a co nevidiet aj bez pomoci ruk /brusne svaly maju deticky velmi silne, na plavani som to videla uz v 3m 😵 /

lilly
17. feb 2009

no tak potom z bruska na chrbatik sa uz parkrat pretocila, podarilo sa jej to prvykrat uz mozno pred 3 tyzdnami.. Ona proste ako si tak pasie, tak potom podlomi jednu rucku a pregula sa na chrbat.
Teraz mi este nespi, vykeciava si tu a víska 😀 no pojdem sa umyt a potom ju uspim.. No konecne som ukoncila bundickove nakupy, vybrala som dve, jednu hrubsiu, druhu tensiu. A som zistila ze mam este jednu taku chlpatu od segry doma 😀 To mi pripomina, ze musim pozriet vrece s vecami po neterke...
Janka a ked tam este nemate teraz byvanie, kam to posielate? k tym kamosom ? a kde budete dovtedy byvat?

anamor
autor
17. feb 2009

lilus zajtra na skype cakam od teba spravu pre ktore bundy si sa rozhodla! 😉 som same oko 😲

a este som vam zabudla napisat, ze mame 5ty!!!! zub /opat horna dvojka/ baby este nepresli da tyzdne a vyliezli 3 zuby.... takze zahada nasich zvlastnych noci vyriesena - dufam, ten plac a prehadzovanie tak boli moje srdiecko, ale mala to zvlada hrdinsky, za co ju musim pochvalit 😵 pekne ju potulkam vzdy, lebo to zuzlanie prstov je uz fakt hrozive 😅

katarinkad
18. feb 2009

Dobre ranko 😉

lilus aj ja scem vidiet co si nakupila 😕 😕 😕
Liluske blahozelame k 3 mesiacikom. Uz je to velka fesanda. 😉

romi, tak vam pekne pribudaju zubky. 😵 My hrozne slintame, Boris ma vkuse celu ruku v puse, palce uz ma cele vycucane ale zubok nevidno ziadny.

jankazaba
18. feb 2009

lilly - veci posielame do firmy kde bude manel robit..., manzel ide uz teraz v pondelok a ja az zaciatkom marca, takze dovtedy musi zohnat byvanie aj auto...

aj nam ide druhy zubok 😵 , dlho sa klubali von a teraz zacali vychadzat ako huby po dazdi 😉

lilly
18. feb 2009

ahojte, veru dnes ma lilly 3 mesiace, strasne to leti. Zajtra mame poradnu a prve ockovanie, au.. 😔
vcera mi nechcela zaspat, zase az o desiatej sa je to nejak v postielke podarilo, potom spala do pol stvrtej, zaspala pri mne a ked som ju prekladala do postielky,tak sa zobudila a zase skoro hodinu nechcela spat, uz som aj myslela ze ju vezmem naspat ku mne, no potom zacala zaspavat, tak som ju tam nechala.
tu same zubky vychadzaju.. 🙂 my sice slintame o 106, no zuby to nebudu este asi.. Chcem sa zajtra spytat aj na tie bodky v ustach, ze co to je.
kati ja som nakupila strasnu kopu veci za posledne dni.. 😀 takze postupne:
tieto bundicky:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4393058
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4994654

nohavice:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3778538
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3778499

saticky:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3386824
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3902580

svetrik:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4679762

tricko, ktore nam bude sice dobre az tak o rok, no nevadi 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4812247

a este riflovu suknu, taku ako su dospelacke mini sukne, presne taku mam aj ja 😀 len ju nenatiahnem... 🙄 a spaci vak cherokee, ruzovy s macickami, no tieto inzeraty uz stiahli, tak ich neviem ukazat 🙂
ja sa uz taaaaaaaak tesim na balicky 🙂