Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
20. mar 2009

no fakticky neviem si vybrat lebo dost je aj vypredanych, no dufam ze budu peknucke 😵 😵 😵

Idem si asi lahnut k B, sak zase sme od 04:00 boli hore. 😔

zuzanat
20. mar 2009

tak som si teda vybrala Black and white flower - 1ks
Dakujem 😉

lilly
20. mar 2009

no zuzik sa este rozhodne a potom urobim objednavku.. postovne by malo byt asi 3 libry, teda 1 libra na kazdu.. uvidim potom este aky bude kurz
zuzi, ty si myslela ten black and white stripe, alebo black with white flower?

lilly
20. mar 2009

no objednane, zaplatene 🙂 aj ked s katkou sme museli 2x zmenit farbu, bo take boli vypredane, ked som ich dala do kosika.. tak nech len rychlo dojdu.. 😵
fesaci budu ti vasi chalani v ciernobielych podbradnickoch 😵

katarinkad
20. mar 2009

lilly prepac, som musela este s B zacvicit a potom uz bol chudatko taky strapeny , ze som ho hned isla ulozit spinkat. 😵 Dnes ma v noci sluzbu tatinko, tak ja sa snad dobre vyspim. 😵

lilly
21. mar 2009

kati, jasne, nevadi 😉
my dnes divna noc - zaspala o osmej, zobudila sa uz o 21:30 😕 potom o jednej, 5:30 a uz nechcela zaspat.. potom si ju muzik vzal do obyvacky, tak som trosku driemala do siedmej... 🙄 no dost o nicom, teda

anamor
autor
21. mar 2009

ahojte, no my tiez ziadna slava, Naty mala teplotu nad 38, aj vcera, aj v nosi, sopel jej tecie, inak je celkom v poho, len sa jej tazko dycha, tatina nenavidi ☹ lebo na nu vytiahol odsavacku, nastastie ju to stekli v nose, tak kychom to vyjde von 🤐
juj a som vam chcela povedat, ze aj ja budem mat podbradnicky cez ebay 😉
idem rychlo popratat a dat to tu doporiadku, poobede chceme ist gratulovat na svadbu, ak sa malej nezhorsi stav /lebo junemame kde nechat/.
a inak uz nam funguje umyvacka 😵 zatial provizorne, nakolko je zabudovatelna do buducej novej kuchyne, ale funkcna je plne 😉

lilly
21. mar 2009

juj romi, no snad sa natinke polepsi.. takto znenavidela tatina kvoli vysavacu a odsavacke? 😕 chudatko ☹
a super, ze uz je umyvacka funkcna.. to bude zivot.. 🙂 😀

mouse
21. mar 2009

Ahojte Babulky,
Lasenka, konecne si sa ukazala 😵 . Takze budete mat Jakubka.... Lehatko odporucam. Velmi lahko ho prenesies kam potrebujes, mozes si ho vylozit na kuchynsky stol a budete s babatkom v kontakte aj ked sa budes venovat vareniu...
Joj Lillusik, skoda ze si nepockala s tou objednavkou, no ako Ta poznam, coskoro budes zas nieco objenavat. My sme mali zas hekticky tyzden, 2xplavanie, skola, boli sme spolu aj u mna v praci, iba jeden den, v utorok, sme boli doma. A dnes sa konecne nikam nechystame, iba zaniest v ramci prechadzky tatinovi obed na stavbu, ked sa Robko zobudi.
Lilly, Romi, ako sa dava do Manducy dieta na chrbat? Da sa to zvladnut aj bez pomoci dalsej osoby?
Uvazujem, ze by som predsa objednala pouzitu cez ebay, alebo nejake ine ergonomicke nositko. Hlavne musim objednat Robkovi nejake nepremokave, neprefukave vrchne oblecenie, aby som ho uz nemusela pucit pod mojou bundou, ked sa otepli a aby mohol ist na chrbat... Skuste poradit. Mam asi 4 flisove supravy / dostali sme / ale to hned premokne aj prefuka.

mouse
21. mar 2009

Romi, Natalke prajem skore uzdravenie... Aj ta rucka nech sa jej rychlo vylieci, dlho sa to taha.
Skusim pridat nejake foto z plavania, ale su dost nekvalitne, malo svetla a slaby fotak...

mouse
21. mar 2009

Katka, prekrasny je ten kocik. Lillus, mala Lillianka je nadherna. Ja kocik neriesim vobec, kym Robko zacne chodit vystacim si so satkou, turistickym nosicom /tajne dufam, ze aj s manducou/ a s tym kocikom, co mame. Np a crta sa mi brigada, taka, ze by aj Robko bol so mnou, tak mi drzte palce. Mohla som nastupit uz buduci tyzden, ale potrebujem teraz hlavne dokoncit skolu, tak dufam, ze aj potom, v juni to bude aktualne 😵 😵 😵 .

anamor
autor
21. mar 2009

ahojte, tak gratulacie sme zvladli, teploty klesli, vecer nebola tiez, dufam,ze sa to opat v noci nezhorsi,zda sa mi ze aj sopliky su mensie.
Miska drzim palce k tomu jobu 😉 /prezradis potom?/, manducu odporucam, aj dnes sme plne vyuzili. Take mimčo ako Robko uz das na chrbat, na bok a vsade bez problemov aj sama, dokonca mne na chrbat to je menej krkolomne ako dopredu to jedno zapinanie 😅 , chce to parkrat vyskusat a je to v poho, trosku oblecko tvoje potom napravis, lebo s manducou a malym pojde aj tvoje oblecko, ale aj to sa poriesi 😉 Nepremokave veci neporadim, nebolo by fajn nejaku tentu nepremokavu bundu a pod to tie flisove supravy? - ci to by sa spotil? Krasne fotky, ked pozriem na Robka vidim teba 😵 😉ale asi je tiez mixnuty, co ty na to?

Lilus mala sa resetla a ocka opat lubi 😉

mouse
22. mar 2009

Dobre ranko,
dnes sa crtalo vstavenie o tretej ale nastastie si to Robko rozmyslel a este zaspal a potiahol skoro do siestej 😵 . Romi super, ze choroba ustupuje. Ja v Robkovi vidim manzela, farbu oci ma po mne. Uvidime, ci mu take ostanu. Co sa tyka okolia, tak nazory sa roznia, tak pol na pol. Moja rodina sa vsak zhoduje v tom, ze je po manzelovi, ze ja som bola ako dieta uplne ina. Idem pozriet manducu na ebay, pozriem aj ergo. To nositko, co si minule posielala link je beck? Pozriem aj to... Manducu si asi poziciam na par dni od kamosky, nebude jej chybat, pouziva ju malicko, lebo maly je uz dost tazky.
bola som nedavno u jednej kamosky, ma rocne dieta, zdalo mi tak trosku pozadu hlavne co sa tyka vydavania zvukov, take neprirodzene, zvieracie. Na zvuky ani na hlas akosi nereagoval. Nedalo mi to a zavolala som jej potom, ze sa mi zda, ze maly je hluchy. Isla s nim k doktorke, poslala ju usne a maly fakt nepocul, mal total upchate zvukovody usnym mazom. Asi prekonal zapal usiek a pri cisteni sa mu maz zatlacal do vnutra az sa vytvorili stuple.

katarinkad
22. mar 2009

Ahojte mamky 🙂

juj, romi, snad Natalka bude uz zdravucka. 😵 😵 😵 Posielame cmuk, cmuk, cmuk.

miska, pekne fotecky. Mne sa zda tiez ze Robko ma tvoj kukuc. 😉

Peknu nedelu. 😅 😅 😅

mouse
22. mar 2009

Romi, tak nejak som to myslela, flisova suprava a na to nieco tenke nepremokave. Pozriem nieco na mmb aj ked ja tam nic poriadne neviem najst...

lilly
22. mar 2009

ahojte, u nas blba noc.. zaspala o 21:00, vstala o 23:30, 2:30 / vtedy nedajboze zaspat, az o 4:00 zalomila a ja som este aj prso odsavala/ a rano budicek o 5:50 🙄 🙄 🙄 citim sa jak pripecena palacinka 🙄 neviem, co to, ci jej uz zuby pojdu, ci keho, no posledne noci su o nicom.. a muz mi este rano zahlasi, po mojich staznostiach, ze on to cele prespal.. 🙄 a dnes je unaveny... 🙄 🙄 🙄 co som potom ja?! 🙄
jaj ozaj, liluska mala aj vo vlasoch seboreu, take zlte supky, lupiny, vcera som jej to tam objavila, ale len take malicke boli, tak som ich naolejovala a vycesavala, vyzera, ze ma uz hlavicku peknu.. dufam, ze to bude mat len ako babo a potom ju to prejde 😔

miska, joj vidis, mohli sme aj teba pridat k objednavke.. no ked ty sa tu ukazes raz za rok.. teraz uz neplanujem odtial nic kupovat, aspon tak si myslim 😅 ale kebyze si daco chcela a nemas to ako zaplatit /kreditka, paypal/, tak ti mozem objednat.. na peluse su tam lepsie ceny
ja v robkovi tiez vidim uplne teba, hlavne ked sa usmeje.. no ako z jedneho vajca ste 😀 pekne fotky si pridala 😵 robko je zlatucky 😵
ten nosic, co davala romi, bol beco 😉
na chrbat davas dieta v manduce tak, ze si ho tam nainstalujes na bruchu a potom ho popresuvas popod pazuchu na chrbat.. ja som to este neskusala, zatial len v predu tie dva sposoby, no mala si musi na to zvyknut, lebo tam ma velmi rozcapene nohy.. no minule, ked sa mi tam nahlas rehotala, tak som ju odfotila, stiahnem fotky a dam do albumu.. len tam dlho nevydrzala, no bola aj hladna, tak mozno aj preto..

mouse
22. mar 2009

Ahojte, mali sme dnes velku navstevu, kamos s manzelkou a troma dcerami 😵 😵 😵 . Robkovi sa detska spolocnost velice pacila. Dostal dalsiu flisovu supravu 😀 .
Hned ako odisli som ho okupala a pri masazi chrbatika zaspinkal. Lilly, ja teraz nic nestiham, o mesiac mam odovzdat diplomovku, este dohromady nic nemam napisane, len stale zhromazdujem materialy.. Uf a to je iba jedna vec, je toho akosi vela. Tak aj sem sa dostanem iba cez vikend. Kreditku aj paypal mam, tak ak sa na tu stranku v tomto storoci dostanam, mozno nieco objednam... My ideme zajtra od rana k nasim aj s kamoskou a jej dcerkou, chodievame k nasim vzdy takto pred plavanim, potom berieme na plavanie aj mojho tatina, strazi deti kym sa obliekame a sprchujeme.
Dobru noc a pekny zaciatok noveho tyzdna prajem.

mouse
22. mar 2009

Uz som nasla manducu na 35EUR, a dalsiu v aukcii, zatial 5,5EUR. Este pozriem beco (Lilly vdaka za opravu) a idem drazit 😵 😵 😵

mouse
22. mar 2009

Je toho ako dreva, manducy, erga, aj 2x beco som nasla. Takze je dost mozne, ze nieco z toho pocestuje ku nam. Lilly, hod aspon link aku manducu si kupila / aku farbu, ci nejaku z limitiek..

katarinkad
23. mar 2009

Dobre ranko 😉 😉 😉

lilly, my noci mame stale otrasne. Sem tam, nejaka lepsia, ale vacsinou je to hroza. 😔 Aj ta dnesna bola taka, B sa stale budil, bol nejaky nepokojny, a o 04:00 sme sa uz museli hrat. ☹ No potom sme este trochu zaspali pred siedmou, a asi o 07:10 mi zacal vyzvanat telefon. 😠 Takze uz bolo po spani. Volal kurier, ze vezie kocar. 😵 😵 😵
Som dnes ako mechom buchnuta, neviem sa prebrat k zivotu. 😒

lilly
23. mar 2009

ahojte, no dnes noc o trosicku lepsia, lillus vstala o tretej, no potom vstala uz pred piatou a uz nezaspala.. 😖
pridala som do albumu fotky s manducou, miska, mame limitku chilli/chocolate 😵
kati, aky kocar vam nakoniec vezu? nasli ste ten, co ste chceli niekde skladom?

anamor
autor
23. mar 2009

ahojte,
takze natalka uz iba sopli, co som rada, horsie to znasa tatino /ved viete soplavy chlap 😉 /, takze nas to ciastocne chytili vsetkych, ale tak jemne. Naty sa posledne noci budi iba jedenkrat, predpokladam, ze ked to sem napisem to uz pravda nebude, ale nech.
aky kocik donesu katke som zvedava aj ja 😉
miska normalne som bola smutna z toho chlapceka, co mal zalahnute uska ☹ dufam, ze to bude ok. Nasa naty ma tiez vela usneho mazu, mam to cistit parafinovym olejom, budem si este viac davat zalezat. Manducy teraz na ebay idu, ked som kupovala ja, tak nic, dufam, ze sa ti podari nieco 😉 a inak mozes aj podbradnicky kuknut, dobre ceny su tam, vyhladavaj vyraz bandana bib 😉 juj a nove beco za 99eur, ruka ma svrbi 😀
Liluska ma prekrasnu manducu 😵 😵 dufam, ze sa noci polepsia 😒

katarinkad
23. mar 2009

jej lilly, malickej sa v manduce paci ked je taky smejko 🙂 🙂 🙂

babulky, MOON je uz doma. 😵

lilly
23. mar 2009

jeeej kati a aky? Predsa len z limitovanej serie, ci ina farba? Odfot 😵
Moje dieta je dnes umrncane, nespave.. nic sa pri nej neda poriadne urobit.. od piatej spala dokopy 2x po pol hodine.. 🙄

katarinkad
23. mar 2009

lilus, limited edition. Odfotim aj podam hlasenie aky je. Ale neskor, prave mi odisla navsteva, tak idem rychlo trochu upratat kym B spinka a potom poslem koruny a to ostatne. 😵

katarinkad
23. mar 2009

Maminky, som pridala foto kociarika. 🙂 Boriskovi sa v nom paci, je vysmiaty jak leco. 😀 😀 😀 Ked som ho z neho vybrala, tak zacal plakat. 😔 Vyzera byt fajn, zatial sme jazdili len dnu, ked odskusam v terene napisem viac.

Dobru nocku. Ja idem zalahnut k B, pozriem este Panelak a idem haji, lebo o 04:00 isto vstavame. 😕 😔 😔

anamor
autor
24. mar 2009

ahojte,
krasny kocik, tieto limit moony su podla mna najkrajsie. Nakoniec si ho predsa zohnala? krasny je ozaj 😉 hadam budes aj funkcne spokojna, som myslela ze vezmes 3ku, nie 4ku, ci zmena je zivot, kazdy chce vsetko vyskusat 😉
u nas sople su, ale ustupuju, vecer je najhorsi, mala nevie funogovat s dudlom a dychat upchatym nosom zaroven, tak ju to trosku obmedzuje, takze vecerne zaspavnie no dost zdlhave a unavne.
A dnes dufam, ze uz bude slnko svietit, lebo potrebujem sa ist vyvencit, vyzera to tu lepsie ako vcera, ale poobede sa vzdy zvykne pokazit pocasie a fuka hroooooozne zasa ☹

lilly
24. mar 2009

katka, krasny je ten kocik 🙂 Kedy ho budete testovat? Aka je tam ta opierka chrbta? Vraj je taka makka, nie velmi vhodna pre mensie dieta.. ako vyzera v skutocnosti? U nas chodi taky podobny golfac, ale ako trojkolka, znacka tusim Espiro, velmi sa mi paci, stale ho bajocko obdivujem 🙂 😀

katarinkad
24. mar 2009

Ahojte 😉
nasla som hned zopar nedostatkov na kocari, co ma trosku mrzi, ale co uz, dalsi uz kupovat nemienim. 😀
Ako pisala romi, opierka chrbta je kratka....teda B nema byt po kom vysoky, tak mozno bude stacit, ale uz teraz to ma len par centov nad hlavou.
Opierka chrbta je taka trochu makka, takze ked sa B oprie, tak sa to pod nim trochen ohne....neviem ci rozumiete 😀 ....neviem ci je to zle alebo dobre....nas tatinko hovori ze to urcite nevadi, ved je plno kocarov ktore maju namiesto opierky chrbta len latku 😀 😀 😀 ....a tuto je to predsa len vystuzene.
A este mi trochu vadi, ze do nakupneho kosika je taky horsi pristup.....neviem ako tam vlozim nejaku vacsiu tasku...je tak blbo umiestneny pod sedadlom, ze tazsie sa tam bude proste nieco davat. 😵

katarinkad
24. mar 2009

NO MA AJ KLADY:
- lahucky
- skladny, lahko sa zlozi, rozlozi
- super sa s nim manipuluje
- priestranny (3-Tec sa nechyta)
- odnimatelne madlo
- okienko na strieske, cez ktore pekne vidim na B
- celkom pekny
- ma nanoznik
- polohovatelna opierka chrbta
- odvetravanie na strieske
......a ine ma zatial nenapada 😀 😀 😀