Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

mouse
1. apr 2009

Co som tu pisala o kamoskinom synovi, ze mal upchate uska, tak uz je v poriadku, vsetko dobehol, je strasne zlaty a sikovny, skoro ako Zuzkin Fililplko, aj taky mily ostal, ked mal upchate uska bol taky nervny, nepokojny, hlucny. Tie deti su zacracne...

lilly
1. apr 2009

miska, zatial som prestala riesit stolicky, no najviac sa mi paci ta Cam Campione.. no uvidime este kedy ju kupime a ci tu, podla stavu na ucte
robko nie je nejaky tazky.. som zvedava na nasu vahu, ideme na poradnu v piatok, aj na ockovanie, z toho sa vobec netesim.. co ma robko vlastne s oblickami? 😕
sa tesim, ze ten kamoskin syn je uz v poriadku.. ona moze byt rada, ze si ju na to upozornila 🙂 len mi je divne, ze si to nevsimla ona, alebo niekto z rodiny 😨

zuzanat
1. apr 2009

ahojte, az mi dnes bolo luto, ze sme isli do tesca a nie von, tak bolo krasne.Filip sa paradne predvadzal, vykrikoval na cely obchodak 😀
Potom sme este isli peso na kofolu, tak bol stastny, ze ide peso 😀

Miska, Robko je dobre dlhy teda, ved Filip ma 80cm! Zuzka my sme sa s Miskou bavili o tej kamoske, tiez mi je divne, ze si nicoho nevsimla 😔 Som rada, ze maly je v poriadku 🙂

mouse
1. apr 2009

Zuzi, to bol preklep, 69 cm samozrejme 😵

zuzanat
1. apr 2009

Sa mi zdalo, ze je nejaky dlhy 😉
Miska tento tyzden asi nepojdeme von, vsak. Zajtra chcem ist do Melcic, maju tam ciapky po 130sk..

mouse
1. apr 2009

Prvy s tym zacal moj manzel, ze maly je isto hluchy... Potom som si to zacala vsimat a tiez som mala ten pocit, pytala som sa na to mamy, je zdr. sestra a robila v jasliach, potvrdila mi, ze tak nejak sa spravaju hluche deti... Kamoska si myslela, ze syn je len tak nejak pozadu ...

mouse
1. apr 2009

Kde v Melciciach predavaju ciapky? Vsak sa stav, ked tu budes. Lillus, Robko je taky drobnejsi, ale vcera doktorka poznamenala, ze pekne pribera 😵 . Ale mne

mouse
1. apr 2009

Ale mne sa aj tak zda, ze malo pribera, tak sme to z dr. preberali a ubezpecila ma, ze je to ok, ze je akurat, je dost pohyhlivy a vitalny az az, rebra mu netrcia.

klauduska
2. apr 2009

Krasne ranko kocky,

vybuvane?Alebo Vam ratolesti nedali spinkat???

Takze Vam s radostou oznamujem,ze je tehulkovstvo potvrdene!!!! 😀 😀 😀
Som v 6 tt a tesime sa velmo!!!

zuzanat
2. apr 2009

dobre ranko, my sme spali super, Filip vstal prvy krat az rano o 7.50h 😀

Kladi GRATULUJEME, nech ste hlavne zdavi 😵

zuzanat
2. apr 2009

Ospravedlnujem sa, ze "Kladi" 😅 😀

klauduska
2. apr 2009

v pohode zuzi......DAKUJEME!!!!!

Dufam,ze vsetko bude ok,je to este velmi malicke....ma to len 6 mm.... 😅

zuzanat
2. apr 2009

Klaudi neboj, zacne tak rychlo rast, ze ti to bude luto, ako mne teraz...
Ideme ranajkovat, kavicku si uvarim...

Som kontrolovala maily, zo mna si asi niekto robi srandu alebo co, najskor sa ozvu na inzerat, ze maju zaujem a potom nic 🙄

lilly
2. apr 2009

ahojte,
klauduska, srdecne ti gratulujem k potvrdenemu tehu 😵 Len nech ste zdravi a nech tehotenstvo prebieha v poriadku a bezproblemovo 😵 😵 😵 Ja si pamatam este prvy ultrazvuk, drobec mal 4,31mm 😵 😀 teraz je z nej velky kon 😀 Tak ti to zbehne, ze sa ani nenazdas a uz bude vonku 🙂 Ako sa citis, nemas este nevolnosti?
My zase budicek rano o 6:20 🙄 Este som ani nejedla, teraz zaspala, idem si daco dat

katarinkad
2. apr 2009

Dobre slnecne ranko 😉

mamky ta vy tu vypisujete tak neskoro v noci? 😕 To my s B sa uz otacame na druhy bok 😀

zuzik, k tym mailom....vcera bol 1. april 😀 😀 😀

Klauduska, GRALUTEJSN!!!!!!!! Drzime palceky.

mouse, pekne si z nas urobila modelky 😀 😀 😀 som sa rano postavila na vahu a hadajte co??? Kilo som pribrala 😨 😨 😨 😨
Ja som sa tiez zlakla ze aky je R dlhy a chudy 😀 😀 😀 , tak to maju dlzku rovnaku s B, len my trochu viac vazime.

klauduska
2. apr 2009

dakujeeem....

No,moc tomu nerozumiem,ked dr, vravel,ze ovulku som mala neskor....lebo....prvy den poslednej mrchy bol 7.2....vcera mi povedal,ze to je tak na 6tt,aj ked podla poslednej mrchy by to mal byt uz 8 tt....pamatam si,ze sme snazilkovali 21.2 co vychadza tych 6tt a teda 14 den cyklu....Tak roumiete tomu???? 😨
Som z toho tatar.....lebo ma prekvapuje,ze niektore baby pisali,ze su tiet v 6tt a fazulka je ovela menisa.... 😒

inak nevolnosti zatial chvalabohu nemam,len akosi hned rano mi nic neberie..... 😒

zuzanat
2. apr 2009

Katka mi ani nevrav, ze prvy april, tie maily boli posielane predvcerom, jeden este v pondelok 😅

Ja uz dusim maso a varim ryzu, idem robit konecne kolozvarsku 😝

lilly
2. apr 2009

klaudi a ake si zvykla mat cykly? Dlhsie? Potom mohla byt ovulka neskor. A srdiecko uz videl? Neviem, ci poznas tuto stranku http://tehotenstvo.academy.sk/ su tam pekne popisane vsetky tyzdne tehu, co sa prave deje, len si tam zadas datum poslednej MS. A ked je fazulka vacsia, to je len dobre, horsie by bolo, keby bola mensia 🙂
Ja som zjedla na ranajky zopar fasirok /svokra vcera poslala/ s polovicou 7dcl flase kyslych uhoriek.. 😵 😝 😝

klauduska
2. apr 2009

nie nepoznam tu stranku,ale idem mrknut....pozerala som uz aj ja nejake stranky kde je pekne rozpisane,co sa v ktory tyzden s fazulkou deje.....

No,posledne cykly som mala dlhsie to je pravda,ale vypoctami mi to nejako nesedi....ale to je jedno....aj tak je to asi len zatial orientacne a neskor sa to upresni,nie???

lilly.....ze fasirky na ranajky..... 😅 ....sranda...budes ako moj stryko....ten na ranajky bezne ze polievku!!! 😅

lilly
2. apr 2009

okolo 9tt je vraj najpresnejsie meranie, aj datum porodu, potom uz vo vyssich stadiach to je menej presne vraj. No ja som mala cele tehu podla utz takmer rovnaky termin, +/-1 den.
no ja aj polievku na ranajky mooozem 😀 😝

klauduska
2. apr 2009

aha....tak fajn,5.5 budem mudrejsia.... 😵

lilly...no ty si pripad,ze polievka v poho na ranajky..... 😀 To mne taketo veci vobec neberu....a teraz duplom nie.... 😒

katarinkad
2. apr 2009

lillus, to co mas za chute 😀 😀 😀 Moj kolega v robote, bezne ze na ranajky rezen musel byt so zemiakmi 😝
Ja na rano, take nemozem, az na obed.

klauduska, pekna foto v pase 🙂

ja som zacala velke upratovanie, umyvam okna, tepujem koberce, periem, .......len neviem preco vzdy ked zacnem upratovat je u nas ako po vybuchu 😀 😀 😀

anamor
autor
2. apr 2009

ahojte,
tu sa toho popisalo 😉
kladuske gratulujem aj ja!
miska tiez som ostala v soku, ze Robko je vyssi ako nasa naty 😉 ale bol to preklep citam neskor 😉
lilus dobre ranajky.
ja som dnes za krasnu - s novym melirom 😵 som vam vcera zabudla zvestovat, ze idem ku kadernicke. Inak vsetko po starom, mala bola v noci spotena inak ako myš 😅 a to pritom radiator vypnuty, oblecena celkom v poho ani neprikryta... hadam to neznaci dalsiu chorobu. doteraz sme boli vonku, teraz som ju ulozila a idem aj ja nieco porobit, co stihnem....

zuzanat
2. apr 2009

ahojte, aj my sme boli vonku, sa mi udusilo maso, tak sme na chvilku boli. Kupila som Filipkovi novu ciapku, taku tensiu, lebo mame len hrube. a zaspal mi po ceste domov, po sediacky, len mu hlava padla. Som ho vyniesla hore a spinka na posteli.Ale bude mokry ako mys. Som uz dala prec aj fusak z kocara, ani neviem ako ho mam obliekat, sak je akosi moc teplo.
Som zacala robit obed, musim este umyt kupelku, ale pochybujem, ze bude tak dlho spat 😖

klauduska
2. apr 2009

baby, u nas je vonku uplne uzasne....toto su tie najlepsie casy v priebehu roka.... 😉

kocky,dakujem....prave som si bola kupit nejake vitaminky..... 😉

jankazaba
2. apr 2009

ahoooojte dievcence moje... Konecne som sa dostala do int kaviarne... Doma net este nemame, skoda...
Mame sa super, uz je tu teplo, kupat sa uz ties da...
Vsetky vas pozdravujem a skusim sa hlasit castejsie...
Posielam vam teplucko aj slniecko...

lilly
2. apr 2009

jeeeej jani, uz som na teba myslela 😵 povedz blizsie, ake to tam je? mate dom, ci byt, pri mori?

jankazaba
2. apr 2009

ahoj lilly, mame byt, nie uplne pri mori, asi 20 min peso od mora, zatial je tu fajn, uz je teplucko...

zuzanat
2. apr 2009

Ahoj Jani, mohla by si sa aj viac rozpisat, nech zavidime 😉 😀

Ja uz mam navarene, Filip spal do 13h, teraz sa hra na deke. O chvilu pride moja mama, som kupila pangasa od tety.Oni si objednavaju z roboty a je o dooost lacnejsi.
A potom pojdeme isto von, muz ma trening, tak si pojdeme zabehat na ihrisko 🙂

Romi sa mi snivalo, ze si mi nasla obrus v takej metrazi ako potrebujem na tu oslavu 😀

zuzanat
2. apr 2009

kde ste vsetky? my sme dnes boli do 19.30 vonku.Filip mal len body s DR a mikinu, no uplne super bolo, ja som mala len kr.rukav 🙂 Asi ozaj zacnem chudnut, lebo inak nebudem v lete chodit von.
Pozeram na nete cyklosedacky a teda su riadne drahe 😖
Zajtra ideme k nasim a prideme az v nedelu, v sobotu budem opat kruzkovat na volbach 😀

Som taka nas....som este v pondelok kupila Filipovi dres na mmb a ta baba sa vobec neozvala, ani na nete nebola a tiez ma s.ru tie baby co napisali, ze maju zaujem o moje veci a viac sa neozvali 🙄

No vyzalovala som sa, mozem ist kludne spat 😀