Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

zuzanat
24. máj 2009

ahojte, teda Katka zavidim taky spanok, to som nespala ani nepamatam, ale rok isto. Filip uz druhu noc celu prespal v postielke, vobec neplakal, klop-klop. Dnes vstaval az o 6.45 ale pred 12h uz zaspal, samozrejme pri obede.
Za kolko si prosim ta, predala svoj kocik? Lebo sa bojim, ze ho nepredam ani za tolko, kolko dam za novy 😔
Romi sak aj ja ho chcem vidiet na zivo, len som tete pisala, ze ci maju niekde predajne a aka je opierka. Ale vidiet ho mozem len v BJ, tak neviem neviem. Potom som ho videla iba na hej.sk, inak nikde nie je, uz len v Cechach.
Keby ste drazili tie topanky, by som sa vtrela, ak mozem 😅

mouse
24. máj 2009

Ahojte,
My topanky budeme sit, resp. manzel uz zacina 😵 , ale asi aj nejake vydrazime, len teraz sa musim ucit, tak az v druhej polovici tyzdna.
http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/8-1-Nos... - Kuk sem, zas mi manduca neda spavat.

mouse
24. máj 2009

Ja uz si ani neviem predstavit spat dlhsie ako do 6:30 😉 , bolo by mi luto prespat nadherne svieze rano, vzdat sa ranneho maznosenia s mojimi chlapmi a nasledne prechadzky po zarosenych lukach s malym a so psom 😀 .
Mnohokrat sa rano najdem sama v posteli a manzel so synkom sa hraju v obyvacke... Ale to je akurat tak do tych 6:30, potom sa musi manzel chystat do prace.
Idem pokracovat v uceni, dnes som este ani nezacala, cely den sme boli vonku - na stavbe a Robkovi sa nechcelo spat, nemal kedy... Az o siedmej zaspal uz v podstate nocnym spankom, ale zas kym manzel dokoncil pracu, pobalili sme - pred chvilou sme prisli domov.

katarinkad
25. máj 2009

Krasne ranko mamulky 😉

ako sa mame po vikende?

Uz dlhsiu dobu s nemym uzasom citam niektore prispevky tu, no uz mi to neda a musim k tomu nieco napisat....neviem preco si tu niekto mysli, ze vsetko co robi on je to najspravnejsie a najlepsie, dokonca ma pocit ze je mudrejsi ako lekari s mnohorocnou praxou a dava nam tu same "mudre" rady, akoby sme tu poniektore mali 15 rokov, akoby sme nemali nic v zivote odzite, ziadne skusenosti, ziadne vedomosti.....sorry, ale mna to teda dost uraza.

lilly
25. máj 2009

ahojte
u nas vikend dost usiel, celu sobotu sme boli u nasich na zahrade a vcera sme troska pratali doma, dnes to chcem este dokoncit, bo sme vsetko nestihli, potom sme boli vonku, potom bola segra s neterkou u nas.. lilly konecne hviezdila aj v ich pritomnosti 😵
prave som ju uspala, trosku pokukam kona a pojdem daco robit..
katka, ak narazas na misku, tak sa jej musim zastat, ona sa takouto problematikou zaobera a prave z toho robi statnice, takze nieco o tom vie, ucia ju lekari, aj ortopedi, s ktorymi komunikuje.. a zase nie vsetko, co je "dlhorocna skusenost a mnohorocna prax" je stale to spravne, vyvoj a veda ide stale dopredu.. tak ako sa menia sposoby stravovania a prikrmovania u deti, tak sa zacina menit nazor na pevne tvrde topanky pre prve krociky deti.. dnes uz len zriedka ktora matka da decku v troch mesiacoch krupicu vo flasi alebo nejaku pomarancovu stavu... a ortopedicke problemy /ploche nohy, rozne deformacie chodidiel.../ nasej generacie casto suvisia prave s nespravnym zaobchadzanim s dietatom a nespravnou obuvou.. na zapade sa uz takato pevna a tvrda obuv pre deti, ktore sa ucia chodit neodporuca a je to podlozene studiami...
no ale zase pan boh kazdemu nadelil rozum a dal mu ho, aby ho pouzival a preto je na kazdom, ako sa rozhodne a ako sa zariadi.. a ak mi niekto dava rady, ktore mojmu presvedceniu nevyhovuju, tak ich ignorujem a riadit sa nimi nebudem.. je to kazdeho osobna vec a slobodna vola.. 😉

borkovi vseeeetko najlepsie k 8. mesiacikom 😵 😵 😵

katarinkad
25. máj 2009

lilly, dakujeme za gratulaciu 😉

aby som to uviedla na spravnu mieru, nechcem tu vyvolavat hadky, proste som mala potrebu vyjadrit svoj nazor, tak som ho vyjadrila. Ak si vsimnete, tak k prispevkom od misi sa ja vyjadrujem minimalne /presne ako pises lilly, ignorujem vacsinu z nich/, no zato ona k mojim sa vyjadruje zakazdym, samozrejme kriticky. Ja som tym len chcela poukazat na to, ze vsetky sme uz dost zrele a vzdelane na to, aby sme vedeli posudit co je pre nase dieta spravne a co nie. Samozrejme, mozme mat na veci iny nazor, to je prirodzene, sme tu predsa na to, aby sme si poradili a aby si kazdy z toho zobral to co mu najviac vyhovuje. No ale to, ze tu niekto neustale vystupuje v ulohe "supermatky" ma uz otravuje.
Totiz to, ja chodim na kona preto, aby som sa odreagovala od kazdodennych starosti a zabavila sa tu, no niektore moje pokusy o "zabavu" tu su zrejme nepochopene a vsetko co tu napisem je myslene smrtelne vazne. 😕

K tym topankam som sa ja vobec nevyjadrovala, takze.....mne je uplne jedno co kto dava svojim detom na nohy.....no ked uz sme pri tom, najhorsia na vyvin detskych chodidiel je plavajuca podlaha, to je dokazane....tak ak date dietatu makku rovnu podrazku, tak to je podla mna to iste ako keby chodilo po tej plavacke bose.

katarinkad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mouse
25. máj 2009

Ahojte,
zas sme boli od poobedia az doteraz na stavbe, kamoska stavia opodial, tak je to super, bola aj s malym na nasom dvore kym u nich zalievali zaklady.
Katka prepac, ze som sa vyjadrovala k tym topankam, ale Zuzka sa pytala. A Lilly ma pravdu, konzultovala som to s ortopedom, vsetky dolezite veci s nim konzultujeme. Ani neviem, ze som nejako reagovala na Tvoj prispevok, vsetko tu necitam, nestiham, nevedela som, ze si tu tiez riesila topanky.
A ze ma tieto veci bavia a studujem ich, nepopieram, ale ok, uz nic tej z oblasti do tejto temy nenapisem 😉 .

zuzanat
25. máj 2009

ahojte, Katka ak sa mam priznat, vobec som nechapala o com a hlavne o kom to pises, az ked som si precitala dalsie prispevky. Neviem ci som nieco prehliadla, ale nemam pocit, ze by nam tu Miska pisala o tom, aka je ona super mama a my sa jej nerovname ani po clenky.Ako pise Zuzka, ona to studuje a ja osobne som velmi rada, ak vyjadri svoj nazor. Nechcem si jej zastavat, ale naozaj nemam pocit, ze nas kritizuje. Kazda sme ina, riadime sa podla seba, podla toho co nam vyhovuje, ja som napr. absolutne neni mamina, ktora sa riadi knizkami a radami inych v tom, co moze moje dieta jest alebo nie. Robim podla seba, ale respektujem aj nazor inych, aj ked si myslia nieco uplne ine.
Co sa tyka chodenia, Filip odkedy zacal chodit za ruky, tak vacsinou na boso, teda len v ponozkach. Papuce som mu davala velmi malo, strasne sa mu potia nohy a nevidim dovod, preco by som mu tym skodila, aj ked moja suseda tomu nechape.

Ja chodim na kona velmi rada, pretoze som tu nasla super kamosky s ktorymi si viem velmi dobre pokecat a vieme si poradit, pretoze naozaj nikoho ako vy nemam a mam vas velmi rada, aj ked sa vlastne pozname len cez net, ak chceme, aby nam to tu klapalo tak ako doteraz musime sa respektovat, o tom to vsetko je, nemozeme byt vsetci rovnaky s rovnakymi nazormi, lebo to by bola nuda 😉

dufam, ze som sa zrozumitelne vyjadrila...

my sme u nasich, muz im dnes kosil na pozemku, tak tu aj spime.Filip sa dnes totalne vyblaznil, no zlatusik to je.akurat, ze rano vstaval o 5.15 😝 ale nastastie si ho vzala mama a ja som spala do 7.15.Filip potom o 11h zaspal, na hodinu ale bolo mu to malo, bol strasne unaveny, tak o 16h som ho dala do postielky a krasne sam,bez placu zaspal.
som mojho muza prehovarala na sobotu na vylet do BA, ale nechce o tom ani pocut, tak mi asi bude musiet stacit Trencin. Na BB mam super zakaznicku, uz odomna brala nejake veci a teraz chce dalsie, tak sa tesiiim

Pekny vecer 😵

lilly
25. máj 2009

jaj baby, taketo spory sa mi tu nepacia ☹
miska, katka tusim nereagovala na tie topanky, ale na nejake ine poznamky od teba na jej adresu, aspon tak som to pochopila.. a akesi tiche napatie medzi vami dvoma tu citit uz dlhsie.. 😔
tiez ako zuzka nemam pocit, ze sa tu miska prezentuje ako super mama s patentom na rozum, ved kazdy si robi podla seba a svojho usudku a kazda si tu povie svoj nazor, alebo postreh, treba sa respektovat, ze by sme tu aj nadalej dobre spolu vsetky vychadzali 🙂
my sme sa dnes poprechadzali po vonku, boli sme na poste, v bille, stretla som potom otca, bol autom, sme chvilu kecali a stihli sa pohadat ☹ sme sa nasrali obidvaja, az on tresol dvermi na aute a odfrcal prec... 🤐
aspon muzik prisiel dnes skor domov... 🙂

anamor
autor
25. máj 2009

ahojte,
co to dnes, negativna energia v nasej teme? ☹ 😒 😖
Kati je spravne ze si sa vyjadrila - k tym topankam si sa mohla aj skor, sak uz tri dni sa tu o tom bavime,
ved je to fakt kazdeho vec ako pises, ale mohla si sa vyjadrit uz skor a
nie reagovat takto /ranny prispevok som tiez nevedela ci je vyslovene utok
na misku, nakolko aj ja som ti radila ohladne lepku a zaradenia do
jedalnicka - a v ziadnom pripade som to nemyslela v zlom, len viem ze
detom ktorym nie je v 7 a 8m zaradeny lepok mozu mat s nim neskor problemy/
Neviem preco by sme si tu mali niektora niektoru zastavat.... proste
niekto v niecom sympatizuje s tou, niekto s onou a je to tu o tom, ze si
aj poradime, pomozeme... sme tu take co davaju latkovky a take co
papierove, moj nazor na plienky poznate... rozdiely su v stolickach, jedalnickoch, kocikoch, obleceni, dennych rezimoch,kupani, prebalovani, hrackach, traveni volneho casu... proste ako zuzka poznamenala - kazda sme ina a o tom to je!Ale mam pocit Katka ze neslo iba o topanky, islo asi aj o ine zalezitosti medzi tebou a miskou a teraz si to proste uz napisala... neviem ale mam pocit ze sa tu hocikedy niektora s niektorou nezhodneme, ale je to verejne forum, tak to proste je...

... a nemam pocit ze vystupuje miska ako superzena, len za to ze chce poradit, pozri par stran, stranu
dozadu aj ona mala otazky ako to robime my /jogurty, lepok/...

Alebo sme to tu my zle pochopili a vadi ti, ze sa jedna po druhej "opicime" ci co? fakt neviem... teraz na
tie topanocky narazam...
ale aby som sa ja vyjadrila k topankam - pacia sa mi a malej ich kupim na
travu, lebo naboso moze stupit na kadeco, inak pouzivam topanky s klenbou,
pevnou patou kupene v zdravotnickych potrebach, Natalka chodi uz, no naboso nie a to chcem zmenit, nakolko svagrina je plochonoha a ma s tym velke problemy a vzdy jej odporucali chodenie po trave, kamienkoch naboso...
Podbradnicky sa ti pacili - tak si ich kupila, ako aj ja, zuzka... topanky nie, tak proste nie, ja osobne
to chapem.

Ja osobne by som to nebrala vztahovacne... napr. moja N uplne rada a v pohode papa kupvane masovo-zeleninove prikrmy, kazdy som ochutnala a su mnam - akurat neosolene, jedava to zriedka, ale predsa, takze tiez nesuhlasim s tym ze je to grc a to neznamena, ze ked si to myslis ty a B Ti to nechce, ze to budem nejako riesit, ze ty si napisala ze je to grc... /to ma v tejto suvislosti napadlo ako vhodny priklad.../

Som sa sem skor nedostala, lebo v stedu sa ma ochladit, tak party pre par deti z ulice robime zajtra, tak som upratovala, chystala, robila detsku tortu, rozniesla pozvanky, tesim sa na zajtra, chyta ma velka nostalgia, ze uz rocik za nami... drzte palce nech zajtra vide pocasie, lebo chcem to robit na dvore. 😅
Naty inak od znamych vcera dostala trojkolku, je v nej uplne stastna, kyva nam na vsetky strany... ked budem mat cas mala by som skusit na FB dat tie videa... len ked nam ide tak pomaly net...
N sa kazdy den kupe v bezene, je uplne bohovska a miluje to 🙂 😵 😵 😵
nechcem provokovat ale rano mi vstava od 7,30 vyssie 🙂 /dufam,ze zajtra mame o piatej budicek 🙂/

mouse
25. máj 2009

Ja neviem naco Katka naraza, az teraz som si precitala vsetky tie jej prispevky, takze na topanky nie. Ale ved ak ma problem, moze mi to napisat do IP. Mimochodom Katka ja by som mohla byt za tie prispevky urazena, nie je to prvy krat, co si na mna vyletela. Ale urazat sa nemam kedy, treba sa mi ucit, este viac ako tretinu som nestihla prejst, zacinam mat z toho krce v bruchu 😒 . Este ani obhajobu som si nepripravila... No co uz, ked to nevyjde v stredu, september to isti.
Lilly dufam ze si to s Katkou cez IP vydiskutujeme, zistime kde je problem a to napatie sa odstrani.
Romi prajem Vam vydarenu narodeninovu oslavu 😵 😵 😵 .
A Boriskovi vsetko naj k 8. mesiacikom.

anamor
autor
26. máj 2009

dobre ranko,
tak dnes sme uz hore, ale nevadi, aspon vsetko budem stihat a mala pojde skor spat na obed - teda pred obedom, dufam 😅
jaj ja som vcera Borkovi k vymesaciu zabudla, tak vsetko naj dodatocne, nechce sa mi verit, ze uz je 8mesacny, ozaj Kati stvornozkuje ti uz?
miska tebe drzim v stredu palce, aby si to nemusela v sept opakovat a mala si stastie a urobila hned teraz a mas to z krku 😉 budeme zajtra na Teba mysliet. A potom vas so zuzkou niekedy od buduceho tyzdna ked bude pekne pocko ocakvam, dohodneme sa 😵 dufam.

katarinkad
26. máj 2009

Dobre ranko 😉

aj my sme uz hore - od 05:30 hod. ale mne to nevadi, ja rada skoro vstavam....mrzelo by ma keby som dlho spala a prespala by som take krasne slnecne ranko 😵

Borisenko dakuje za blahozelania a posiela cmuk vsetkym kockam 😀

romi my stvornozkujeme od 6. mesiacov 😉

zuzi, zatial ziadny zaujemca na kocar? Ja som svoj predala za 330 Eur. Mozno som mohla aj za viac, ale ked najprv sa mi nikto neozyval tak som znizila cenu a potom sa ozvalo plno zaujemcov. No nevadi, dufam ze tym co ho kupili dobre posluzi. 🙂

katarinkad
26. máj 2009

miska, ja ti nemam co pisat do IP. Ja som to, co ma tazi na srdci napisala tu verejne. A bola by som rada, keby si aj ty napisala tu, nech vsetci vedia, co mas proti mne, resp. preco na mna utocis v kazdom prispevku a vsetko co napisem kritizujes? Co ti na mne vadi? Ak ti nieco vadi, tak napis, alebo moje prispevky ignoruj.

lilly
26. máj 2009

ahojte, akurat som uspala dceru, idem vylozit pracku, nalozit dalsiu, chlieb sa mi robi, chcem este pozmyvat podlahy a budem spokojna.. jaj a este varit daco by trebalo..
ozaj, nam prislo vyuctovanie za byt a mame celkom mastny preplatok, sa tesiiiiime, nejak 344 euracov 😵 😵 😵 pride to sice az nejak v juni, no nevadi
to napatie medzi miskou a katkou mi pripada, ze prameni z uplne rozdielnych povah a nazorov.. miska je taky prirodny typ, same eko, bio, prirodne veci, satky, latkovky, alternativy a pod. a katka je typicka matka tejto doby vyuzivajuca jej vydobytky, tak ked si kazda povie svoj nazor, tak tej druhej sa to vobec nepaci... ja som zmeska oboch typov, tak si rozumiem aj s jednou aj s druhou stranou 😀 ale baby, treba sa udobrit, nech tu nemame napatie, sak aj tak mame inde napatia dost 😉
no ale aj ja s romi sme si tu raz vbehli do vlasov a aha ake sme kamosky, ze prekecame par hodin denne na skypakovi.. 😉 😀

katarinkad
26. máj 2009

juj babulky, ja makam tiez od rana, periem vo velkom, prezliekam periny, vysavam.....ale teraz som si dala kafe pauzu 😵
lilly, take vyuctovanie v dobrom zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 co si za to kupite? 😀

romi, peknu oslavu prajeme 😉 u nas je dnes krasne pocasie, tak snad aj tam u vas 😉

ja som dala na FB jedno video ako Borko chodi s choditkom, chuda moje male on sa tolko otlcie 😔

lilly, no ked tak nad tym rozmyslam, tak ja vlastne vobec nie som matka tejto doby, lebo keby som bola tak to by som pouzivala latkovky, nosila Borisa v satke alebo manduci, obuvala mu topanky s makkou podrazkou, lebo to je teraz moderne, to "leti" 😀 😀 😀 takze ja som asi matka nejakej minulej doby 😀

lilly
26. máj 2009

ale kati, neryp zase ty tolko.. 😉 vies, ako som to myslela.. ty si mi tiez kritizovala latkovky, vyrabanie slizu a neviem co este, a tiez som sa nesla za to urazat, sak to je kazdeho vec co robi a ako to robi.. fakt sa nehadajme tu ako take baby na trhu.. chybu urobila zrejme kazda, miska kritizovala to ze davas borka do sportaku skor, chodenie s nim za ruky a neviem, co este, ale zase tak by to nerobila ona, /chodenie za ruky tak skoro napr ani ja/, tak vyjadrila svoj nazor.. zuzka zase dava filipkovi jest take veci, co ja napr by som este nedavala, no tiez je to jej vec..

videjko kuknem, ked dovarim, tesim nanho 😵 podbradnicky ti nedosli este?
za preplatok neviem este co kupime, ja by som rada aj odlozila daco zanho, aj ked mangel vymysla klimatizaciu taku delenu, bo mame len taku co je vnutri a huci a lezie mi na nervy.. tak ze tuto by sme predali jeho mame, bo tiez by si chcela kupit a my by sme si dolozili a kupili taku delenu.. no nefim

lilly
26. máj 2009

odlozila daco z neho tam malo byt.. pisem jak madar 😅

katarinkad
26. máj 2009

Viete co si ja myslim, ze jednoducho misa ma z nejakeho pre mna neznameho dovodu nema v laske /ale to neva, ved nemozme sa mat vsetci radi/ a tak nie je schopna prijat a respektovat akykolvek moj nazor. Je uplne jedno co napisem, na vsetko musi zareagovat kritikou a snazit sa ma presvedcit ze vsetko co robim ja, je nespravne.

lilly, rozdiel je v tom, ze ostatne sa vieme respektovat aj ked mame na veci iny nazor. Ak niekoho moj nazor zaujima a opyta sa ma nan, tak mu svoj nazor napisem, tak isto si aj ja precitam nazory vas ostatnych a vezmem si z nich to, co mi vyhovuje, o com som presvedcena ze je spravne, ale nebudem za to nikoho za jeho nazory v jednom kuse kritizovat!!!
Je to tak, akoby si napr. ty zuzku sprdla v kazdom jednom prispevku za to, ze dava Filipkovi jest nieco s cim ty uplne nesuhlasis. No neviem zuzi ako by sa ti to pacilo? Asi by ta lilyne prispevky moc netesili. 😒

zuzanat
26. máj 2009

ahojte, priznam sa, ze sa citim ako pribrzdena, lebo som to napatie medzi miskou a katkou nepostrehla 😔
Asi by som sa tiez citila ukrivdena, keby niekto stale utoci na moju osobu, ale ako pisem, akosi mi to ani nedoslo.Bolo by naozaj dobre, keby ste si to vyrozpravali medzi sebou, co tu je za problem. Nechcem aby sme tu skoncili, len preto, ze sa nedokazeme respektovat 😔 😔

Zuzik to je super preplatok, to sa nam isto nestane, ale aspon, ze nemavame nedoplatky, teda ktovie ako bude teraz, ked sme traja 😅
My sme dnes boli vsetci v restike na obed, cela rodina, aj segry a rodicia, mario prisiel z roboty, no super bolo. Aj obedik bol fajny, teda zbohom moja dieta, ked som u nasich, tak to vobec nejde.
Filip mal dnes prvu jahodu, tak dufam, ze sa z toho nevyhadze, to by mi bolo naozaj luto.
Ked pojdeme pobede domov, tak sa stavim u jednej maminy v TN a predam jej choditko, som rada.
KAtka ja sa tiez bojim, ze ten kocar predam za cenu, ze mi ani na sportak neostane. Nebol sice taky drahy ako tvoj, ale aj tak si myslim, ze je vo velmi dobrom stave.Sa mi lubi, ze na BB vidiet, kolki ludia si ho pozreli, teda bolo ich dost, len zatial sa nik neozval, tak dufam...

Zajtra sa ma ochladit, co sa mi vobec teda nepaci 😖 Romi, Natalka sa uz kupe v bazene? a co jej davas, ma plavky? Ja by som chcela kupit taky malicky na balkon, len neviem ci uz je na to pocasie, a v tescu som videla pekne plavky, take malicke.

lilly
26. máj 2009

no ja som si dala tu namahu a precitala si prispevky za posledny mesiac a na ziadne utoky som nenarazila 😅 trochu sme tam polemizovali o tom kto ako casto prebaluje na vyletoch a inac pohoda.. reakcie misky na katku tiez v poho.. dokonca sa od nej inspirovala a nakupila take kukuricne chrumky v nejakej zdravej vyzive.. o prikrmoch tiez normalna diskusia, tak ja neviem no.. miskine prispevky boli zvacsa o nich, co zazili, obcas sa k niecomu vyjadrila, zrejme necitala stale vsetko dozadu..
fakt si to vydiskutujte medzi sebou vy dve, ja sa uz k tomu nebudem vyjadrovat

zuzi, super, ze predavas choditko, aj kocik sa podari urcite.. za aku cenu ho chces predat?
taky obed v restike som nezazila uz strasne dlho.. dala by som si 😵
plavky som ja vcera malej objednala aj s nocnikom z jednej takej stranky, kde sa predavaju aj latkovky.. ten nocnik, co som kupila nedavno sa mi zda pre nu velky a nepohodlny.. a tie plavky tam maju nejaku sietku, ci co na zachytenie pripadnej nehody..
http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/22-1-Ku... tie svetloruzove, druhy maly obrazok ladybird s chrobacikmi 😵

zuzanat
26. máj 2009

Zuzi povodny plan bol ze ho predam aspon za 200Eur, ale to asi tazko, takze postupne budem uberat, len dufam, ze neklesnem na moc nizku cenu, lebo to uz bude potom na zvazenie.
Pekne plavky si objednala 😉 ja som pozerala take boxerky, ale tak neviem ake mu kupit. A budes davat aj plienku do plaviek?

lilly
26. máj 2009

do tych plaviek sa uz plienky nedavaju, oni su take ze kaku neprepustia, nieco ako pulky na latkovkach
ty by si dala pod tie plavky aj plienku?

lilly
26. máj 2009

vlastne tieto, co som objednala nemaju tu pul vrstvu, ale taku sietku na kaku, rozopinaju sa na oboch stranach na rozdiel od imse vimse, cize sa lepsie obliekaju a vyzliekaju a su makkse vraj.. a aj su na vacsie vahove rozpatie. plavky od imse vimse maju aj pul vrstvu, ale su zas na mensie vahove rozpatie..

anamor
autor
26. máj 2009

ahojte,
nechce sa mi dnes vecer uz vracat k vcerajsej zalezitosti.... mozno zajtra ked bude viac casu 😉 lebo nechcem aby to preslo mlcanim, ale som rada, ze tu dnes katku vidim 😉 vas ostatne samozrejme tiez a miske zajtra drzim siiiiiiiiiiiiiiilno paste 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

my sme dnes mali party pre kamosky - pre deticky, dopadla vyborne, super bolo, bavili sme sa, jedlo ok, torta detska ok, vyzdoba ok, pocasie na 1* - az na vetrisko, ktory sem-tam fukol a balony nam popraskali okrem jedneho vsetky. Mala dokonale hereckovala a predvadzala sa, mavala, behala /nie ze chodila!/ super, vecer pri kojeni mi to az bolo luto, o par hodin pred rokom prisli na mna kontrakcie 😀 a odtiekla voda este predtym 😉 juj to bolo davno.

plienky do vody - my pouzivame zatial jednorazove - z DM, na plavani nam povedali, ze su najlacnejsie a najlepsie - lebo nepustaju tu vatu do vody, neviem kolko vide kus ale cca 10sk, mozno viac, ale chcem kupit malej asi plavky, lebo my sa kupeme casto - virivka, maly bazenik, Naty sa uz kupala asi 6x tuto sezonu a je to perfektne, ale do maleho bazenika ju davam na nahaca, iba na kupko - teda skor jazero v lete planujemnosit plavky a do virivky tiez, keby nieco 🙂 Inak asi kupim tie iste co lilly, su krasne

mouse
26. máj 2009

Ahojte, konecne som sa dostala k obhajobe.
Katka ja proti Tebe nic nemam, mam Ta rada rovnako ako ostatne kocky, ak som sa Ta niecim dotkla, verejne sa Ti tu ospravedlnujem.
Co sa tyka kritiky, spominam si iba, ze som reagovala na ten sportak a to je vsetko, to chodenie za ruky som vobec nekritizovala, len som sa spytala ci chodi B. po spickach alebo na cele chodidla, zaujimalo ma to. (Robko sa staval na spicky pri psom lavori a poskakoval tam na spickach, preto som uvazovala o hopsadle, nech sa odlahci, ak si pamatate, uplne blby napad, uviedli ste ma na spravnu mieru 😉 ). To ze ja za ruku s R. nechodim, Lilly mas uplnu pravdu, ale to je moja vec, ani som to sem nepisala. O prebalovani - hold, mam na to svoj nazor a napisala som ho. Rovnako ako Katka, Zuzka, Lilly, Romi. O vyzive ani polemiky neboli, normalne sme sa pobavili, co kto papa. V tomto ja sama nemam jasno, co kedy mam davat, lebo vsade sa pise inak, tak sa Vas tu pytam... A potom napisem co papa R., ved mozem, nie? Vobec nemam pocit, zeby niektora v tejto oblasti robila nieco zle. Tak mi Katka napis, z coho usudzujes, ze Ta nemam rada a ze Ta stale kritizujem. O choditku som napisala len tolko, ze aj my chceme kupit Robkovi k meninam. A ostatne som necitala ani nereagovala.
Romi, peknu oslavu ste mali. 😵

lilly
26. máj 2009

no nechcela som uz pisat na tu temu, ale musim..
1.katka, nepaci sa mi, ze nam okrem misky si napisala IP, co ti na miske vadi a jej nie, co si mala radsej urobit presne naopak a pritom s miskou si cez IP nechces nic vydiskutovat, ale radsej tu, takze ja sa k tej tvojej IP vyjadrim tu a nie za jej chrbtom
2. polovica z toho, co si tam napisala, nebolo utocenie z miskinej strany na teba, ale proste veci, co ti na nej vadia, alebo ta proste irituju, lezu ti na nej na nervy a vytacaju ta.. /ze ona rada skoro vstava, nevadi jej, ze ma robka celu noc na ciciku, ze prebaluje casto a nevadi jej to, ze sa zapari nielen v jednorazovke, ale aj v latkovke a pritom teba skritizuje, ze neprebalis borka pol dna/.. miska je proste natolko pozitivny clovek, ze ona najde nieco pozitivne aj tej najhorsej situacii..
3. ze miska nepochvalila nikdy ziadnu borkovu fotku.. je to mozne.. nie je tu casto, necita vsetky prispevky, tak mozno jej to uniklo, ale urcite sa jej tie fotky aj borko pacia
4. ze nic pozitivne na tvoju adresu nenapisala? tak to si zjavne prehliadla.. ale takych veci bolo viac.. ja som za ten uplynuly mesiac nasla take prispevky
4. nie miska nema rada teba, ale ty ju!

lilly
26. máj 2009

katka, ty si prilis vztahovacna, vezmes na seba aj to, co nebolo urcene tebe ako kritika tvojej osoby.. napr. napises, ze si vstala o desiatej, a o par prispevkov dalej miska napise, ze ona si nevie predstavit tak skoro vstavat a ze je rada tak skoro hore, lebo je krasne rano a ide sa prejst s malym a psom.. no tam nebola ani jedina kritika tvojej osoby, len proste, ze miska to ranne vstavanie nevnima ako tragediu, ale vidi v tom nieco pozitivne a nekritizuje tam teba, ze si neschopna matka, ked nevstavas o siestej a nie si pritom stastna a usmiata a plna elanu..
a este.. presne som vedela, ze ked sa tu miska ukaze, tak vezme vinu na seba a ospravedlni sa..

lilly
26. máj 2009

tak neskoro vstavat tam malo byt 😅