Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

zuzanat
16. jún 2008

presne viem, ako sa citis. ja som na praska z toho aka som unavena, a ked maly pobede na chvilu zaspi a ja chcem tiez, tak nemozem zaspat. teraz som dozehlila, filip tiez spi, tak idem aj ja, predpokladam, ze zase budeme o chvilu vstavat a jest.
dobru noc 😉

anamor
autor
16. jún 2008

cau zuzi, ja tiez prave idem spinkat, umyjem zuby a predpokladam ze o polnoci vstavame a papame 😎
pozerala som albumik, krasny je ten vas maly a nedelna siesta nadherna foto 😵

anamor
autor
17. jún 2008

dobre ranko, tehulky nejako to tu zanedbavate. Ja vynimocne aj takto rano... az sa sama cudujem 😲 my spime, od siedmej, takze opat dnes bude iny den ako zvycajne, o takomto case sme zvycajne hore do cca desiatej, dnes predpokladam, ze akurat o desiatej budeme vstavat... to viete, chcela som ist doobeda na ten nakup 😉 a asi budeme akurat hore... planovacka naplanuje iny program ako mama, takze koniec planovaniu 😀

lilly
17. jún 2008

ahojte, ja sa snazim pracovat, no sa mi akosi nechce. Vcera sme urobili zatah v obuve, v John Garfield maju ekšn na vsetok tovar, ze za jedno zaplatis a druhe mas za korunu, tak mne sme kupili Rieker sandale a muzovi take sportove topanky. Tesim 😵 No inac tam bolo na mraky ludi, vybrate a vyskusane sme mali za 10 minut a v rade sme stali hodinu, doslova. A ked sme odchadzali, tak ten rad bol 2x taky dlhy, takze ti chudaci tam aspon 2 hodiny museli stat. 😕

lasenka
17. jún 2008

dobre ranko 😉
lilly - do garfielda sa chystame cez vikend, no ako citam, tak uz tam nic nebude ☹ mali este nieco cool?

anamor - ja som si nemohla najst pravidelny rezim (samozrejme plus-minus nejake odchylky) asi tak mesiac, potom to uz islo. Horsie bola na tom moja sestra, si predstav, ze jej mala si vymenila den za noc. Nemohla som tomu uverit, az ked som to nevidela na vlastne oci... Dianka spinkala takmer cely den a v noci bola hore... chudera segra 😒

zuzanat
17. jún 2008

ahojte, tak nam sa to nocne spanie akosi kazi ☹ vcera zaspal asi o pol deviatej, pred deviatou bol hore, potom papal o pol dvanastej, o pol tretej a to sa nevedel ulozit, stale tepal rukami nohami a boli sme hodinu hore. potom sa zobudil o 5.30 na papanie a o hodinu bol zase hore, ale potom nastastie zaspal, a spali sme do pol desiatej. neviem co sa deje, lebo aj ked vstaval v noci kazde tri hodiny, tak medzitym pekne buval. a teraz ani cez den ani v noci, stale sa trepe. uz som z toho zufala, totalne som unavena 😔

katarinkad
17. jún 2008

Ahojte snazilky, tehulky, maminky 😉

zuzi, anamor, musite to nejako zvladnut, aj nas tehulky to caka. Prvy mesiac, dva su urcite narocne pre mamicky. Kym si zvyknu oni aj babo a kym sa vo vsetkom vybuduje nejaky system. 😵 Tiez sa toho obavam ako to budeme potom zvladat, hlavne to spanie a papanie. No ved uvidime.

My sa liecime z toho nachladnutia, no nejako nam je dnes este horsie. 😖

zuzi, pekne fotocky. Ved maly je taky zlaty, on urcite nevie byt nervozny 😀 😀 😀

zuzanat
17. jún 2008

moj maly dnes dospava noc, spi od pol jednej, uz mam nakupene, upratane a teraz nemam co robit 😀 ale myslim si, ze kazdu chvilu bude hore, lebo ma papat.

lilly mne stale blbne skype, ked ti pisem, s nikym inym mi to nerobi.

katarinkad
17. jún 2008

ja sa snazim zaspat uz od obeda, ale nedari sa mi ☹ a pritom som taka unavena jak slak ☹ uz som ako vase deturence, co nevedia zaspat 😀

mouse
17. jún 2008

Ahojte! Len som prisla pozdravit, mam tento tyzden dost vela prace a v sobotu 3 skusky - ucit sa vobec zatial nestiham, resp. len co sadnem ku kniham, hned zaspim... Mamulky nase - nebojte, dietky si zvyknu coskoro na rezim. Katka, aj ja by som si pospala...

anamor
autor
17. jún 2008

ahojte, tak nakoniec sme nakupili, vybavili aj optiku s muzom, malu strazili rodicia, prespinkala to, milacik dobrucky. Poobede som vsak bola mrtva... 😝 tak som spinkala s malou, teraz sup-sup hodim sprchu a ideme kupkat malinku. Dnes sme okakali asi 6 plienok inak 😲

anamor
autor
18. jún 2008

vidim, ze v poslednej dobe tu strasim posledna a aj prva 😲 sledujem telerano, lebo vstavanie o 6,30 ma dokonale preberie, zalomim mozno pred obedom alebo po obede este uvidim, poobede sa ma vycasit, tak hadam bude dnes aj prechadzka. Pracujuce kocky prezite to v praci 😉

lilly
18. jún 2008

ahojte, ja som dnes nejak bez nalady.. boli ma zaludok akosi uz od vcera vecera 😖

anamor
autor
18. jún 2008

lilly to nie je bohvieco, co si pojedla? ci nic, proste tehotenstvo? to ti nezavidim ozaj...
na buduci tyzden si v polovici tehu, boze to leti... ani verit sa mi nechce 😵

anamor
autor
18. jún 2008

zmenila som si foto, moze byt?

katarinkad
18. jún 2008

AHojte 🙂

anamor, krasna foto 😉

ja som mala na prd noc 😖 nemohla som spat kvoli nadche, celu noc som kaslala a boleli ma zase bedrove klby 😢

anamor
autor
18. jún 2008

uz to dako dobojujte to tehotenstvo. Idem ja off od pc, nieco porobit este.
dakujem za pochvalu foto 😉

lilly
18. jún 2008

anamor, krasna foto..
pojedla som vcera kurca z tesca, tak asi to bolo vela masa na mna, odvtedy mi je tazko 😖
katka, chorobu ti nezavidim.. mna tiez stale pobolieva nieco pod krizami vpravo uz na zadkovej casti.. to si neviem ani lahnut, potom sa neviem otocit, pripadne vstat.. potom vola muza, nech ma vytiahne z postele a ja tam kricim od bolesti.. no do rana ma to vacsinou prejde a mam to take, ked dlhsie stojim, alebo chodim, potom neviem lezat.. no otras.

katarinkad
18. jún 2008

ja idem asi zehlit 😒
vonku je skaredo, u nas prsalo celu noc

mouse
18. jún 2008

Ahojte 🙂 .
Anamorcek, fotecka je nadherna! Lilly, Katka, mne na krize aj bedrove klby pomohol ten polovaci dlhy vankus. Predtym som uz kvoli klbom a krizom ani spavat nemohla, teraz ma nic neboli. No a zacala som pit vecer pred spanim pohar mlieka - pred spanim je dobre doplnit vapnik, znizi to vylucovanie hormonu proestinu, ktory riadi odburavanie vapnika z kosti - pocas noci je jeho hladina najvyssia. Ak nemozete mliecko ani biely jogurt a syry, dost vapnika ma mak, petrzlenova a zelerova vnatka - v maku a v tycho vnatkach je ho najviac, sezamove semienka a hlavkovy kel. Mne to mlieko pomaha aj na krce v lytkach a chodidlach a funguje to - ked zabudnem na mlieko, v noci sa zobudim na krc. Ked si mlieko dam, krce nemam.

zuzanat
18. jún 2008

ahojte, my sme mali celkom fajn noc, filipko zaspal o pol desiatej a spali sme s dvomy prestavkami na papanie do osmej, boli sme v obchode a po ceste mi zaspal, tak je vo vanicke z kocara na balkone. u nas svieti slnko, ale je take zubate, pofukuje dost vietor. dnes mame navstevu, pride kamoska co robi v prahe, tak sa tesiiiim 🙂
vcera mi bolo tak divno, som myslela, ze dostanem MS 😕 a to veru nechem 😀
suseda pod nami co byva mi vcera povedala, ze cakaju druhe babo, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne a vo februari budem mat s kym kocikovat 😵 samozrejme okrem mouse este 😉
anamor nadherna foto 😵

katarinkad
18. jún 2008

mouse, vankus na dojcenie uz mam tiez. Ocinko nam kupil minuly tyzden. Celkom fajn sa mi na nom spi, len tato noc bola zla ☹ Ja mlieko moc nemusim, davam si len do kavy a musli s mliekom papam. Asi je to malo.
A vapnik moze aj za tie krce v lytkach? Tiez ma to obcas chyta, ale stale len v lavom lytku. 😵

lasenka
18. jún 2008

Ahojte 🙂
anamor - naozaj mila fotecka 😉
pocasie je akurat na spanie, mam volnu hodinu, lebo deti vyletuju (chudatka)... vy ste vsetky doma, co?

lilly
18. jún 2008

ahoj lasenka, ja som v praci 😖
minule, ked som hladala recept na rebarborovy kolac, tak som sa docitala o nej, ze obsahuje strasne vela vapnika, viac ako mlieko. Ze ked zjes za hrncek rebarbory, ma skoro 2x tolko vapnika ako hrncek mlieka.

lasenka
18. jún 2008

lilly - tebe som chcela povedat, ze na statnice som KONECNE dostala mixer, aky mas aj ty 😅 vcera sme ho rozbalili 😉

katarinkad
18. jún 2008

u nas prsi 😖

lilly, ale odkial rebarboru? Ani neviem ako to chuti. V kolaci to moze byt fajn.

nemate nejaky recept na dobre kysnute cesto do pekarne?

lasenka
18. jún 2008

kati - aj u nas prsi ☹ recept nemam, nakolko nemam ani pekarnicku 😒

katarinkad
18. jún 2008

aj ja chcem mixer!!!!!!!! Nebudete mi verit ale ja doteraz mixer nemam. Stale si poziciavam od mamy ked nieco peciem. No to je tym, ze sme mali svadbu aku sme mali a teda sme nedostali skoro ziadne dary. Keby sme mali klasicku svadbu tak urcite by bol mixer aj ine dary co sa zvyknu dostavat. 😉 No dufam ze raz mi niekto ten mixer kupi. 😀 😀 😀

lasenka
18. jún 2008

katka - mixer ktory som teraz dostala, je tiez moj prvy a stale som otravovala mamicku 🙂 az mi ho rodicia kupili 😵

katarinkad
18. jún 2008

jaj, takze nie som jedina, kto nemal mixer 🙂
lasenka, no teraz musis zacat vypekat, aby videli ze to bol dobry darcek 😉