Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
23. júl 2008

dnes sa teda poriadne ochladilo, fuka, prsi, zima... 😖
romi, neboj, natalka si zvykne na manducu, este je mozno velmi mala na nu, taka trojmesacna tam uz bude v pohode si myslim 😉
ja som samozrejme zakoncila vcerajsi den pudingom a dnesny zacala tiez pudingom 😎

anamor
autor
23. júl 2008

ahoj lilly, tym pudingom si ma navnadila, dnes varim /ak stihnem/ ale iba vanilkovy /coki je lepsi, ale vcera som jedla cokoladu, tak dnes nechcem/.
tiez si myslim, ze je mala este na manducu, az v septembri planujeme vyrazit do lesa... tak dovtedy si hadam zvykne. Inak muzik bol najprv trosku sklamany z tej farby - je borodova, nie cervena, ale mne sa paci 😵 a je velmi spratna. Inak si myslim, ze novorodenec je v nej strateny.... pre novorodenca radsej satka alebo babyvak... moj nazor. Ale na neskor bude asi skvela, citis ze drzi pevne, ze je bezpecna, mam z nej dobry pocit 😉

lilly
23. júl 2008

to som rada, ze si spokojna s manducou, aj ja sa tesim na nu.. tak v juli na buduci rok by sme mohli s nou vyrazit do tatier 😵 a tiez si myslim, ze pre novorodenca nie je velmi vhodna, ze radsej satku alebo babyvak 🙂
mohla by si sa s nou odfotit, aj s malou, keby tolko tam vydrzala 🙂

anamor
autor
23. júl 2008

som sa fotila 😉 ked stihnem pridam do albumika.
dnes je inak desne pocasie....brrr som oblecena ako na jesen, som zvedava ci sa vycasi ako slubuju na vikend

a inak k tej manduce, tie roztiahnute nozky mi pripadaju velmi neprirodzene 😖 malej to tiez asi nereze 😒 no uvidime

lilly
23. júl 2008

no asi musi byt fakt vacsia, aby jej tam bolo dobre. Si predstav, ze by tebe v pomere k tvojmu telu tak roztiahli nohy, ci by ti bolo dobre.. no zase ani ked tam v inych nosicoch visi s nohami na uzko a tlaci si na pohlavie, nie je ok...
podla mna, ked podrastie bude to uplne super 🙂

mouse
23. júl 2008

Ahojte, moze byt, ze Natalka je este na manducu malicka. Ale tusim sa da prikupit novorodenecka vlozka, alebo si to s niecim mylim? Lilly, Ty si expertka 🙂 , porad . Ja chcem objednat elasticku satku, snad s nou vydrzime do leta a v lete uz snad budeme moct pouzit turisticky nosic, ten mame slubeny od priatelov. Inak by som urcite kupila manducu, nebyt toho nosica...

anamor
autor
23. júl 2008

mouse tam uz taky prisposobovac pre novorodenca, dokupovat netreba nic.... je to inak fajn, do 6 kg, ale aj tak si myslim, ze to nie je pre novorodenca...
satky ked mate kde vyuzit vam zavidim, ze to zazijete, ja by som satku mala, ale nemala kam nosit, inak podla mna do mesta je satka ako stvorena hlavne v lete - to je pravda, vy budete mat jesenno-zimnne mimi /mouse na tancovacky, lilly doma vyuzijete/. Ja by som satku nemala ako vyuzit, ale strasne sa mi to paci 😉 mozno ked budem mat dve deti, tak mladsie v satke a druhe chytat a nahanat oboma rukami 😀

lilly
23. júl 2008

miska, ja mam taky isty plan.. teda satku, zrejme elasticku, tak do leta a potom manducu, nie nosic.

katarinkad
23. júl 2008

Dobre ranko 😉
dnes ste sa nejako rozbehli 🙂 sa vam nechce spat v takom peknom pocasi?

zuzi, maly je perfektny! 😵 😵 😵

anamor
autor
23. júl 2008

katarinka mne sa chce, ale mojej dcerke nie 😉 ale nie, uz zaspinkala....hadam to nezakriknem

lilly
23. júl 2008

zajtra nam ma prist to lehatko pre babo, sa tesim a som zvedava, ake bude nazivo 🙂

mouse
23. júl 2008

Romi, ja dufam, ze satku vyuzijem aj na jesen a na jar na prechadzky, pod kabatom. No ved uvidime.. Lilly, potom pridaj do albumu. ja prave nakupujem vecicky na stranke, co mi poslala Romi http://www.kojenecke-obleceni.eu, su tam velmi dobre ceny..

zuzanat
23. júl 2008

ahojte, ja uz som u nasich, ideme robit presnidavku. noc bola opat dobra, papal az o pol tretej 🙂
pocasie je strasne, dufam, ze v sobotu bude pekne, podla predpovedi by malo byt.
idem mrknut tu stranku s oblecenim. ved my budeme potrebovat na zimu overal a podobne veci. teraz by som chcela pre filipka nejake makke topanocky, lebo ked je takto skaredo, tak v ponozkach je zima. zajtra ideme na nozicky, tak som zvedava, ale aj tak cez den malokedy davam postolky 😅 😅
filip lezi v posteli a namiesto toho aby spal, tak vykrikuje 😀

zuzanat
23. júl 2008

ta stranka je super, a super ceny! su tam aj veci co som kupila v polsku 😀
romi uz si odtial kupovala?

anamor
autor
23. júl 2008

zuzi nekupovala, ale baby v majovkach ano, spominali, ze su to veci, co sa daju aj v Polsku kupit, ceny su tam vyborne. Su spokojne s nimi.

zuzanat
23. júl 2008

no hej, su tam ceski vyrobcovia. len mne uz by sa zisla nejaka stranka kde su aj teplaciky, svetriky a pod, nevies o niecom? ale su tam aj pekne capacky. ani postovne nie je vysoke 🙂

mouse
23. júl 2008

Myslite, ze vynosime na jesen aj body s kratkym rukavom, asi nie, vsak?

anamor
autor
23. júl 2008

zuzi neviem o nicom, oblecko som este z netu neobjednavala, ale inak mam uz skusenosti s viacerymi obchodikmi pre deticky, ale oblecko nie.
Mouse iba ako podklad - ako tielko ano, inak asi nie, ale ak by si na to dala teplacky alebo dupky a nejaky vrch tak ano, aby boli krize zakryte 😉 pozerala som, skoda ze tam nemaju aj dlhorukavove bodynka, tie budeme potrebovat este na jesen a zimu.

mouse
23. júl 2008

Romi, mozno budu mat aj zimnu kolekciu... Ja tiez zrovna uvazujem, ze zredukujem tu objednavku a chvilku pockam, az budu mat vecicky z hrubsej bavlnky. Aj ked to, co som vybrala, je prekrasne...

anamor
autor
23. júl 2008

postovne je iba 40 a potom nad 1000 zadarmo, to je super, niektore internetove obchody maju zbytocne vysoke postovne

anamor
autor
23. júl 2008

tymsom chcela povedat, ze objednaj a potommozes znova.... vykojeny mozog 😅

mouse
23. júl 2008

Aha 😀 😀 😀

anamor
autor
23. júl 2008

co uz so mnou 🤐 😅

mouse
23. júl 2008

Takze to ma caka... Teraz tehu demencia a nasledne vykojeny mozog! Dobra vyhliadka do blizkej buducnosti 🙂 . Mas pravdu, objednam teraz a aj potom este, snad vymenia kolekciu. Objednam kosielky, body a dupacky, popr. supravy body+dupacky. Supravy s kabatikmi objednavat nebudem, pockam na teplejsie..

zuzanat
23. júl 2008

miska ake kosielky si objednala? ja som kosielky pouzivala iba na zaciatku, ked bol malicky, teraz sa mi viac pozdava body, aj do dupaciek,teplakov a pod.
som prave zmenila strih vlasov, lebo mi zacali strasne padat a vraciam sa spat k medenej farbe, bola som ju prave kupit. a filipkovi som kupila krasnu capicku, lebo sak akosi rychlo rastieme 😀
pozerala som mu aj teplaciky, ale sak 300 sk sa mi zda akos vela. 😅

zuzanat
23. júl 2008

tie posledne dupky mam aj ja z polska, ale tyrkysove a tie kosielky mam tiez, tie su take vrubkove, su dobre, to mam vsetko z polska, fakt su tam dobre ceny, dufam, ze budu mat aj zimne veci. dupky si aj ja objednam, aj pancusky, len sa mi zdaju male

katarinkad
23. júl 2008

mouse, pekne si si vybrala vecicky. 😉 Ja som tiez pozerala na tie kosielky, sa mi pacia, ale asi nam uz netreba kupovat oblecko. Snazim sa odolat a neobjednat.

zuzi, no nie ze ta Filipko nespozna po tej zmene 😀 😀 😀 Potom nam hodis foto, please.

anamor
autor
23. júl 2008

ahojte, tak ja som vyspinkana aj s malickou, idem si nieco zajest, lebo dnes este nebolo velmi kedy, unava bola silnejsia ako hlad
mouse krasne vecicky si objednala a tie kosielky ja pouzivam ale navrch na bodynko 😉 je taka kocka vtedy
a dufam, ze budu mat aj zimnejsie veci, lebo tiez by som objednala, dlhe bodynka, pancusky, nejake boticky by sa zisli a ceny su vyborne

zuzi ta uvidime zmenenu, tak ta nespozname 😉

lilly
23. júl 2008

ja som si na nosime.sk skusila naskladat plienkovu vybavicku a vysla mi suma 7615 sk 😕 a to neviem, ci mam dost a ci prip. nieco ani netreba.. budem musiet nad tym este premyslat 😀
aj satku na nosenie som si uz asi vybrala, MaM earth dracik http://nosime.sk/kategoria453-babysatka-mam-earth 😵
no uz balim, idem z prace..